ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

Продається будинок: смт Іванівка. вул. Соборна, 198,

тел. 097-363-83-53

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Гроші та Товар в кредит від Смарт Фінанс. Адреса відділення: смт Іванівка вул Соборна,2. маг. "Меблі та килими"

050-414-97-18

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Виконаю будь-які будівельні та ремонтні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-78,

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Іванівська селищна рада збирається впорядковувати ринок

Іванівська береться за благоустрій території, прилеглої до ринку.

Сьогодні працівниками селищної ради роздано повідомлення про перенесення торгівлі продукцією власного виробництва із паркану поруч кафе «ЧІПОК» на територію овочевого ринку, позаду будинку побуту.

На місці де зараз проводиться торгівля селищна рада має наміри провести роботи із облаштування території та спорудження там газонів і квітників.

Як повідомлялося раніше зовсім скоро підрядники Іванівської селищної ради приймуться за роботи із облаштування овочевого ринку позаду районного будинку побуту.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
BiZmark
31 марта, 2017 о 19:08 IP автора: 130.180.212.3
 

Читаю назву і думаю: капець бабкам біля прапету. Точно. Вони — самі «злісні хуліганки»на базарі ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
r2d2
31 марта, 2017 о 20:18 IP автора: 92.113.74.162
 

А хіба той парапет для того, щоб на ньому торгувати? Для «злісних хуліганок», я так розумію, облаштують спеціальне місце. Хіба це погано?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Elena
31 марта, 2017 о 20:24 IP автора: 78.111.186.159
 

Цікаво, а селищна рада буде дозволяти і надалі торгувати домашніми тортами з кремом і домашніми ковбасами власного виробництва на ринку поза будинком побуту, адже це заборонено ветеринарними правилами торгівлі на ринку…..

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
85
31 марта, 2017 о 21:50 IP автора: 95.132.134.9
 

За цим вже нехай слідкує ветеринарна служба.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Elena
31 марта, 2017 о 22:47 IP автора: 78.111.186.159
 

Просто чули, що начальник комунгоспу та представник селищної ради складали протоколи за торгівлю в неустановленому місці, ось стало цікаво, чи за торгівлю в неустановленому місці забороненими продуктами (кремовими тортами та кровяною ковбасою з бордюра) теж складали протоколи?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
зоро
01 апреля, 2017 о 08:23 IP автора: 92.113.75.74
 

я читаю і думаю до дебелого в.о. нічого в іванівці не робилось мабуть років 100 а тепер коли наводиться породяк на нього наклипи і всяку гадость пишуть. питаня завидним вам погано живеться в чістоті?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Алеся
01 апреля, 2017 о 15:26 IP автора: 213.227.195.253
 

Зоро, видно погано. Нашому народу що не роби, все-одно поганий будеш. А насправді Дебелий В. молодець. Ніколи в нас ще такого мера не було

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Покупець
01 апреля, 2017 о 15:32 IP автора: 37.55.24.150
 

Даааа рынок давно нада привести в порядок.Стало намного чище,но когда дождь не пройти.А Виктор Алексеевич молодец.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вопрос
01 апреля, 2017 о 19:33 IP автора: 185.26.180.166
 

Шановний покупець молодець! Він же альона і ще купа ніків, будь ласочка, зміни свою тактику піару дебелого, він звичайно молодець і ти разом з ним, але це слово вже подразнює психіку людей! Якщо заглянути в інтернет, то є купа синонімів якими можна замінити це слово. І не палити контору. Бо всі дпвно знають, як тільки в коментарі /////////////.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Elena
01 апреля, 2017 о 20:12 IP автора: 78.111.187.179
 

Це дійсно добре, що з бордюра не будуть торгувати. Але цікаво виходить, на Мазур Валентину за торгівлю яблуками та апельсинами складено вже, здається, 7 протоколів підряд, а на Ятченко за торгівлю із землі домашніми тортами з кремом хоть один протокол склали?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Алеся
02 апреля, 2017 о 16:01 IP автора: 213.227.195.253
 

Вопрос, а не пошел бы ////////

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Алеся
02 апреля, 2017 о 16:04 IP автора: 213.227.195.253
 

Если, Вопрос, у тебя какие-то проблемы или претензии, дай ссылку в вк. на свою личную страничку и я напишу тебе в личку, что б ты понял, что я не /////////, как ты где-то выражался, а вообще посторонний человек, житель Ивановки. И не твое сопливое дело как я буду выражаться, хоть и 1000 раз назву его Молодец, а тебя 1001/////////!