Перший житель Іванівського району отримав ID картку

Відповідно до паспортної реформи, що проводить влада країни, громадянам розпочато видачу паспортів у вигляді ID карток.

Сьогодні перший житель Іванівського району отримала свою картку. Ним стала жителька села Шотівка — пані Люба. (На фото праворуч).

Потреба в заміні паспорта у жительки Шотівки виникла у зв’язку із виходом заміж та взяттям прізвища чоловіка. Але цього разу замість стандартного, паперового, паспорта громадянка отримала вже новий, сучасний паспорт у вигляді ID картки.

Як розповіли нашому виданню в Іванівському секторі Державної імміграційної служби України, ID картки можна отримувати громадянам починаючи з 14 річного віку. Такі ж картки будуть видаватися усім громадянам хто отримує паспорт в перше, або ж звертається за заміною документу у зв’язку із втратою та іншим.

Міграційна служба наголошує, що обов’язкової заміни старого паспорта-книжечки на паспорт-картку законодавством не вимагається.

Відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.

Також, тепер жителям Іванівського району доступна послуга із оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, безпосередньо в Іванівці.

Пішли у минуле ті часи коли громадяни їздили по закордонний паспорт в Новотроїцьк чи де інде. Тепер для отримання такого документу достатньо звернутися у іванівський сектор Державної імміграційної служби України.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com