ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Брудні наслідки бюрократії

Нещодавно СН повідомляв про бюрократичний тупик в Іванівському районі заручником якого став санітарний стан селища, чи більш конкретно, навчальних закладів.

За інформацією нашого видання з того часу між відділом освіти Іванівської РДА та КП «Добробут-5» таки укладено договір на вивезення відходів.

Проте сміттєвий простой просто так не пройшов.

До цього дня жителі районного центру можуть споглядати купи сміття на території Іванівської гімназії, що накопичились в час коли дві організації не могли домовитись стосовно умов вивезення відходів.

Фото нижче нашій редакції надали іванівці, які живуть неподалік школи.

На фоні сміттєвого колапсу жителі районного центру поскаржились на розповсюдження вошей в гімназії.

На жаль, підтвердження чи спростування цим скаргам наша редакція не змогла знайти. Лише в іванівських аптеках нам повідомили, що дійсно наразі попит на препарати проти вошей збільшився. Не значно, але є такий факт.

У кількісному значенні в одній аптеці нам повідомили про продаж 3 одиниць препаратів проти вошей на тиждень. В другій аптеці повідомили про десять таких одиниць товару на тиждень.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 35

 
 
гімназист
 

На ті купи сміття треба посадити директора гімназіі і начальника відділу освіти. Оце наші освітяни, люди, які повинні виховувати в дітей любов до рідной землі, навичити не смітити і берегти природу. Ганьба.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А при Бараняк В.Й. здесь было чисто.Только вот В.Й. не устроил кое-кого,его и «ушли».

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

[…] сообщает сайт «СтепНьюз», на фоне мусорного коллапса жители райцентра […]

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Шановні батьки учнів, які навчаються в гімназії! Адже це сміття від ваших дітей! То, може, не треба чекати, що хтось прибере за вашими дітьми, а самі це зробимо!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ПОЗОР Алла Анатольевна Если мусор не в состоянии вывезти Если педикулез распространила в школе Если не уважаю люди ТО ПОЧЕМУ ВЫ ЕЩЕ ПРИ ДОЛЖНОСТИ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Відділ освіти не уклав договір з «Добробут-5», а страждає імідж гімназії

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Овва!!!! Це ганьба!!!!!! Вже Херсон підхватив новину про вошей і сміття в гімназіі! Позор… Диьину врачі загубили, вчителі звалище прямо у дітей під носом розвели…. Боже, куди ми котемось?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
батьківський комітет несраколизів
 

Директора геть! В мусорний бак! Степ Ньюз спасибі, що відреагували на прохання батьків!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Аллу Анн. цiкавить не смiття: а зэмля радгоспу «Шотiвськый»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
внимательный
 

Крадене зерно пльонкой накривала директор гімназіі. Тепер хай пльонкой накриває сміття. Зпвтра ми батьки будемо в селищній раді і без вирішення даной проблеми не підемо. Хай землеупорядник іде з нами бере депутатів і складає адмінпротокол. Позорниця така Директор гімназіі. А ми дураки дітей ій ввіряємо. Страшно….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А скажіть ВЕЛИЧЕЗНЕ «ДЯКУЮ» ВЕЛЬМИШИНОВНІЙ гнідаш н.о., яка не пропускає договір на вивіз сміття зі шкіл та дит.садків, не здійснює виплати КП «Добробут-5» за послуги… Якби «Централізована бухгалтерія» (а саме «псевдо начальник») вирішувала ті проблеми фінансового характеру, які їй належить вирішувати, то таких недоречних ситуацій, які хвилюють і батьків, і учнів, і, в першу чергу, педагогічні колективи, як, наприклад, сміття на території гімназіїї, давним-давно б уже не було.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

знаєте читаючи коменти насправді страшно Хто насправді керує Іванівкою Помста Дебелого Хураскіним переходить вже всі межі Мені незрозуміло яке відношення землі які захопов був пан Дебелий відносяться до директора гімназіі Хураскіноі?І яке насправді діло батькам учнів гімназіі хто накрмвав те злощасне зерно і хто з батьків міг це бачити Шановні батьки якщо ви насправді батьки учнів а не боти Дебелого хіба вам не соромно за те що навчальний заклад в якому навчаються ваші діти через низьку помсту паплюжать не тільки на сторінках дебелівського сайту а також і по сайтах області Як можете ви не розібравшись з чиєі вини не вивозиться сміття всю вину звалити на директора І чому насправді вас до цьоо часу не турбувало це сміття яке ви всі бачили І невже серед батьків немає людей в яких є техніка з допомоою якоі ви могли б вивезти те сміття якщо вам иак болить чистота навчальноо закладу Адже це ж не директор звчителями насмітили а ваші любі діточки А з прводу вошей не меліть дурниць Тому що зовсім вже неосвічена людина може повірити в цю нісенітницю яку написав Роман Тому що педикульоз не від сміття яке на територіі школи а від неналежного догляду за дітьми і вам це відомо Так що не ведіться на брехливі вкиди інформаціі а спочатку розберіться з пролемою

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Це що? Воші пройшли 100 м від смітника до приміщення, відчинили двері, половина залишилась на першому поверсі, інша піднялась на другий поверх і розповсюджились. Смішно!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Та згребіть його та спаліть і вся проблема…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Бараняка В Й вернуть надо

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Шановні! Ну це вже смішно)) Який зв’язок купи сміття та вошей у дітей?! Діти що ночують біля тієї кучі?! Та кожного року воші були, є і будуть, причому практично у одних і тих самих дітей, у деяких вони мабуть і не виводяться повністю! Невже директор школи замість батьків удома повинна вичесувати ті гниди та позбавляти дітей від вошей?! Сором тим батькам!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
правдолюб
 

Люди,схаменіться!!!Про що ви тут говорите,яке відношення Алла Анатоліївна має до землі радгоспу Шотівський??Яке крадене зерно?Це з подачі Дебелого ви тут пишете таку маячню??Як директор гімназії розповсюдила педикульоз?Таке писати тут можуть лише нетямущі ні в чому люди…Батьки слідкують не за своїми дітьми,а збирають якісь плітки,а потім пишуть їх сюди.Сраколизи ви ще ті,судячи з вашої позиції…Навпаки мали б якось по людські вирішити те питання зі сміттям ,а не робити винною у всьому одну людину…Звичайно для таких людей язиком ляпати набагато легше,чим разом прикласти зусиль и знайти вирішення проблеми!Люди будьте розумними,допомагайте одне одному,а не поливайте брудом і пліткуйте,як це низько,ви ж такими і дітей своїх виховаєте…Страшно читати все те що ви пишете,і дуже неприємно!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

У гарного керівника і доброго хазяіна усе до ладу, і в дворі порядок, і у хаті, і з людьми гарні відносини. Та коли у директора гімназіі у дворі школи річні залежі сміття, діти масово страждають на воші, колеги пошепки зневажають, і не тільки колеги по гімназіі доречі, коли син незаконно захопив землю в селищі і торгує з під поли кой чим…то все ясно як божий день: гнати в шию таких директорів від наших дітей, бо нічому доброму вони не навчать.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
шотівський
 

Сімейка директора гімназіі це недобрі люди, які дуже люблять з усіма судитись, частенько залякують людей. Більше скажу, Роману після цієй публікаціі теж дістанеться від них. Сто процентів вже звонили йому і погрожували. Вони мають високопоставлених покровителів в області і думають, що взяли бога за бороду. Проте люди добре іх знають. Ставлениця Каністратенка з Корнієнком. Що тут дивного? Вони ж і Бараняка убрали для неі місце роз

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
шотівський
 

Для неі місце розчищали. Бараняк все життя директором проробив, школу підняв, а над ним так посміялись. Ала цю школу вже майже кончила.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
шерлок холмс
 

Звертаємося до Дебелого, бо тільки він на сьогодні здатен на справжні вчинки. Поверніть гімназіі Бараняка. І ще наведіть лад в Будинку культури.Там багато дармоідів. Поверніть Анну Бахареву. На спорт поставте Бикову.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Бараняк розІкрав усю гІмназІю отримував зарплати половини техперсоналу.А ви його знову в гІмназІю!!!СХАМЕНІТЬСЯ!!!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Не розумію, чому поки вирішувалося фінансове питання цю купу сміття не вивезли ще маленькою, як і всі стихійні сміттєзвалища з парків, балок та інших потаємних місць безкоштовно?! Хіба чистота території школи — це не спільна проблема?! Чому осоромлюємось на всю область через такий дріб’язок?!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
вітя як пацан
 

//////////////////////////////////////
Реклама стороннього ресурсу.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

а що тут незрозумілого Особиста помста шановного мера за те що сина директора гімназіі призначили директором шовкорадгоспу «Шотівський» і у В О більше немає змоги безкоштовно дерибанити землі вищевказаного радгоспу І ларьок став стояти не в тому місці хоча до цьго сто років там стояв і нікому не заважав і електроенергія за яку до речі сплачувались кошти і підключалася до ринкового лічильника не Хураскіним зразу ж відключена Соромно за таку низьку поведінку мера Адже людина на його посаді повинна бути вище особистого А з приводу сміття така ж ситуація і в школі номер два Але там не працює директором Хураскіна і Роман не бачить того сміття в упор
_______________________________________
В школі номер два, так і в дит садах все ОК. Поїдьте і подивіться

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Люди добрІ,який бараняк.якби ви його добре знали.то напев но б змІнили б свою думку.ХураскІна директор на своему мІсцІ.Думаю мене пІдтримають бІльшІсть батькІв та вчителІвю

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
вітя як пацан
 

Elena не вже ви не зрозуміли що це все за того колхозу який захватив вітя та грабував його остані роки поки не призначили молодого Хураскіна який не пішов на поводу старого дебелого не продовжив з ним на пару грабить далі а то б був там де зараз прокурор Майдан. Бо вітя всих кидає.
А сміття я розумію навмисно не вивозили щоб хоть щось робити на перекор.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

///////////////////////////////////////

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Для шестерок Де.....го
 

Не понимаю зачем писать что якобы Хураскин крал какое то зерно если в том селе пол рай отдела ментов сидело и считали сколько тон пока не вывезли все зерно. Задайте лучше вопрос где зерно которое скосил Дебелый и в 2016 и в 2015 и в 2014 году? А почему молчите?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

////////////////////////////////
———————————
Нічого тут рекламувати сторонні ресурси.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Та вигоньте в кінці кінців ту Хураскіну і буде все добре. Повірте, ніхто не сумуватиме. /////////////////////////хватає совісті рот відкривати.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

///////////////////////////////

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Уважаемые читатели сайта, что касается мусора- это проблема денег, к которым ни один директор не имеет право даже прикоснуться без ведома бухгалтерии. А там , как обычно, денег на школу нет. Подписать договор с комунхозом — это ,как Вы понимаете, лишние расходы на содержание школ. В этой ситуации можно отметить недосотрудничество родительского комитета и руководства гимназии: нанять трактор и заплатить за работу с родительского фонда( ведь эти деньги и существуют для организации материального обеспечения гимназии)

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Стосовно школи 2.У школі порядок і на території школи теж.Сміття немає.Роботу виконують вчасно.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Наталія вам це кому таку милість зробити?

І нічого в коментарях тикати посилання на всякого роду сумнівні сторінки в ФБ.

Я не для того поклав два роки наполегливої праці, щоб хтось підсовував через цей сайт сумнівний навоз у вигляді вкидів через анонімні сторінки в фб.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

(коментування закрите)

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com