Іванівська трагедія

Смерть близької людини це завжди трагедія, а якщо вона забирає  рідне  дитя, то горе батьків неможливо виразити словами.

В нашому селищі Іванівка стався саме  такий випадок. За безглуздістю та страшними наслідками цій трагедії важко знайти порівняння.

Загинула дитина…

 

Маленькому Денисику було всього 5 місяців від народження. Крихітний і здоровий хлопчик за лічені дні згорів від хвороби.  Хіба таке можливо, щоб цілком здорові діти за лічені дні під пильним наглядом лікарів,  помирали від хвороб,  які здавна вивчені та відомі і піддаються лікуванню?

Виявляється буває. І, як бідкається мама Денисика, в Іванівській ЦРЛ така безглузда смерть — не дивина.

А починалася ця історія так же, як і мільйони інших, коли хворіють маленькі діти. Одного ранку у маленького Денисика почався сильний кашель,  нежить  та інші симптоми характерні для легеневих захворювань. Як на зле, в цей день йшов сильний дощ. Оскільки у батьків хлопчика немає свого автомобіля, то вони вирішили викликати лікаря додому.

Лікар прийшла, подивилася маленького та  заспокоїла батьків: мовляв,  у вас все нормально, немає нічого незвичайного, а кашель та нежить  через  те,  що у дитинчати ріжуться зубки. У якості лікування призначила солену водичку та деякі інші препарати. Батьки виконали всі вказівки лікаря, але результат виявився не такий, як хотілося.

Вже вночі у дитини раптово піднялася температура аж до 40 градусів. Але, пам’ятаючи настанови  лікарки та бувши  впевненими, що це все не містить серйозної загрози, а є типовими наслідками прорізання зубіків, мама хлопчинки і далі продовжувала виконувати вказівки лікаря, зокрема ставила дитині спеціальні свічки. Але зменшити температуру все ще не вдавалося.

Після безсонної ночі, батьки зібралися і понесли сина до лікарні.

Зі слів мами хлопчика — в лікарні ніхто не побачив проблеми. Там їй знову розповіли, що  все нормально і висока температура це, знову ж таки,  від прорізання зубів. Жінці порадили розслабитись та йти додому. Але материнське серце не проведеш обіцянками, воно  завжди заздалегідь відчуває неладне, хоча,  можливо, не  завжди це почуття може пояснити. Так було саме зараз — мати, проявивши наполегливість,  все одно  настояла на своєму та витребувала у лікарів направлення на рентген. Попри їх заперечення.

Діагноз на підставі рентгенобстеження  приголомшив та, одночасно,  розвіяв  сумніви: знімок чітко показував, що в дитини лівостороннє запалення легень. Мати з цим діагнозом поспішає знову  у дитяче відділення, де, з її слів,  лікарі опинилися у подиві, а їй впала в око відсутність розуміння  загрози для її маленького від цього небезпечного захворювання, а як наслідок — непоспішність у призначені відповідного лікування.

Я до неї заходжу (прим.ред. — до лікаря) вона взагалі не знає, що прописати дитині. Вона ще раз слухає, важить, щось там вираховує і,  я розумію, що цей лікар не справляється.

Але мати розуміє, що ситуація вимагає негайного втручання. Тоді жіночка йде на прийом до головного лікаря Іванівської ЦРЛ — Ганської Світлани Петрівни, так як вона більшу частину свого життя працювала лікарем-педіатром.

Саме в цей час (о 12,30 )  головний лікар проводить  нараду.  Жінка прохає  секретарку  запитати дозволу і негайно її прийняти. І в цей час  з кабінету  головного — непохитним  голосом  Світлани Петрівни доноситься: » Хто там? Що вони хочуть? Я нікого не приймаю»!

Зі слів жінки, це вже була остання крапля, її терпець обірвався, вона не витримала і самовільно увірвалася в кабінет головного лікаря. Там поклала перед очі останньої   флюорографічний знімок та вмовляла негайно їх  прийняти, оскільки на той час у дитини температура піднялася навіть більше, ніж сорок градусів (40,2 градуси), а лікуючий спеціаліст не може нічого зробити напевно.

Відповідь головного лікаря просто приголомшила матір:

Зараз пів на першу. Вон із кабінету!

Після цього демаршу первісного дикунства напружені нерви жінки остаточно не втрималися у рамках дозволеного, вона  кинулася в крик вже не вибираючи висловів.  Там  були і запитання в плані того — хто вас на цю посаду призначив працювати? Як ви розмовляєте з людьми?  Були і образи.  Але хіба це не можна зрозуміти? У таку напружену мить? Після цього жінка повернулася до дитячого відділення,  де її з дитиною кладуть у лікарню на тиждень.  Лікар, маючи на руках нові обставини захворювання, тим не менш запевнив, що причин для паніки немає, що за цей час  «проколять укольчики і все буде добре».

Так вирішили лікарі, так і зробили.  Уколи прокололи,  прийняли  всі  призначені процедури. Лікар прослухала дитину востаннє  і винесла вердікт —  все добре.  Але ж кашель з нежиттю  як був так і залишився?  На це лікар відповіла, що кашель пройде згодом.  На то вона і лікар, їй видніше.  З тим дитину виписали з лікарні.

По проходженню декількох днів, в один із звичайних вечорів,  Дениску покупали, погодували та уклали спати. Раптом вночі —  ні з того,  ні з цього —  хлопчик прокидається і починає дуже сильно кричати. Батьки до нього, а він —  «горить». Знову велика температура.  Відразу, зненацька — 40 градусів.  До того весь день у дитини була нормальна температура, нормальний настрій, дитя  гулялося…  А тут так —  відразу 40.

Цього разу  каретою швидкої допомоги маленького з мамою невідкладно доправляють у приймальний покій Іванівської ЦРЛ.  А там…  черговий лікар приймального покою не бачить приводу для хвилювання,  звично заспокоює батьків і запевняє,  що дитина здорова і вмовляє їх їхати додому.  Все ж, через наполегливість матері, до приймального покою  викликають дитячого лікаря, але той — знову ж таки звично розводить руками і не може визначити чому у дитини висока температура.

Шпиталізувати відмовляють.

Мати знову самовільно несе дитину до дитячого відділення та вимагає допомогти їй.  Але у відповідь  зіштовхується з цілковитою зневагою та некомпетентністю медичного персоналу.

Весь цей час у хлопчика  триматися висока температура. Ситуація вже починає ставати екстреною, а в лікарні на такий випадок немає жодного препарату: зовсім ніякого запасу. Ну хоч бери та вмирай,  якщо зараз закриті аптеки.

Ви тільки уявляєте —  швидкою допомогою доправляється до лікарні 5-ти місячна дитина  з неабияк високою температурою, а в лікарні —  немає нічого вколоти щоб зняти жар?!

Незважаючи на сильний дощ,  батько одягається та біжить до дому, за  ліками для дитини, які і приносить у відділення. Їх і використали для першої допомоги.

О другій години ночі дитинчатко вже не плакало, а «скиглило». Тіло почало покриватися синіми плямами,  стали синіми губи. І не відкривалися очі.  А медична сестра відділення знову таки звично поспішає заспокоїти батьків, що це лише алергія на ліки або на сироп від температури, мов — нічого страшного, мов — не треба  створювати паніку, тому що «з вашою дитиною все в порядку».  Мати знову почала вимагати, щоб у відділення негайно викликали лікаря. Але медсестра просто знову ж таки «вбивала» своєю безпосередністю, мовляв,  дитина просто хоче спати, а ви їй тільки своїм галасом заважаєте. І, взагалі,  немає потреби турбувати лікаря серед ночі.

Мати таки відрізала: «Викликай лікаря, а не мізкуй тут як буде краще!»

Медсестра пішла і…  загубилася.  Через 30 хвилин мама з вмираючою дитиною зайшла до ординаторської, і побачила —  медсестра мирно собі спить.

Я її розбудила і кажу, ти в своєму розумі?! Вставай і викликай лікаря, к мене дитина на руках помирає!!!

На що почула: «Ізвини, я чучуть придремала. Я тебе дам её номер телефона, ты ей позвони, только не говори что это я тебе дала номер .» Так, з горем пополам,  лікаря викликали.  Та не забарилася, була на місці вже через 20 хвилин. В цей час у малого почалася блювота, та така —  неначе це здоровезного  дядьку після п’янки нудило, а не 5-місячне хлопченя.

Я питаю у лікаря: «Що з дитиною?»  Та відповіла: «Я не знаю».

Жінка почала наполягати, щоб їй негайно викликали санавіацію, щоб доправити дитину в Херсон. На що їй відповіли, що на це  не мають права. Лікар вирішила зателефонувати до головного лікаря, щоб та надала автомобіль лікарні. Світлана Ганська в цьому не відмовляє, але з умовою, що батьки самі заправлять автомобіль.

Батьки розгледіли  ситуацію: якщо потрібно заправляти автомобіль за свої кошти, то навіщо така  машина, якій вже майже «сто років» і невідомо,  чи вона, взагалі, доїде до Херсону. Вони  вирішили просити знайомого  відвести їх на власній автівці.   Благо,  машина знайомого виявилася значно у кращому стані за лікарняну і вже  за 1,5 години малечу довезли до Херсона.

В Херсоні хлопчика, в зв’язку з серйозністю ситуації,  відразу беруть у реанімацію на невідкладні дії.  Батьки залишилися чекати в коридорі.  Дві години лікарі билися за життя дитини, але серце крихітного Дениски не витримало і хлопчик покинув цей світ.

Зі слів батьків, лікарі в Херсоні розповіли, що занадто пізно дитятко привезли. Якби її привезли ще з вечора, то вірогідність того, що вона вижила склала б 90%.   Причиною смерті  виявилася менінгококова інфекція, яку так і не діагностували в Іванівській ЦРЛ.

Зараз батьки законно бажають  справедливості. Вони написали заяви до поліції, до прокуратури, вимагають проведення розслідування та притягнення до відповідальності винних.

Від редакції. 

По всім журналістським правилам, в подібного роду публікаціях повинно бути висвітлено дві сторони конфлікту.

Дана публікація на 100% побудована на розповіді матері померлої дитини і точки зору другої сторони в ній немає. Звісно, що можна розповідати про неправдивість тих чи інших моментів публікації, дзвонити в СН та скаржитись, що не було опрошено іншу сторону конфлікту, у звичайний спосіб  погрожувати судами та таке інше. Частково з цим можна погодитись, але є один об’єктивний факт, який неможливо оскаржити — дитина,  що мала б жити,  померла.

Довідку про смерть автор бачив на власні очі.  При яких обставинах це трапилося — питання інше.  У будь-якому разі, батьки дитини мають право все розказати, що вони і зробили.

Якщо у керівництва Іванівської ЦРЛ є інші данні або заперечення по суті цієї публікації — ми готові їх розмістити  без цензур та купюр.  Ми чекаємо на офіційну позицію Іванівської  райлікарні по даному факту на нашу електронну адресу office_sn@ukr.net

Ситуації із медичними помилками, що тягнуть за собою важкі наслідки  вже траплялася на теренах Іванівського району —  більше 10 років тому. Тоді персонал лікарні переплутав дозування вакцини проти туберкульозу і,  замість щеплення дітей,  їх заразили тим самим туберкульозом.

Тоді було проведено слідство і винною, як водиться,  виявилася зовсім молода без досвіду роботи, медсестра, яка, до всього, тільки  щойно закінчила навчальний заклад.  Так чомусь часто трапляється, що, в подібних випадках «крайньою» стає недосвідчена молодь, яку «старі кадри», маскуючи свої системні недопрацювання та недоліки, кидають «під танки».

Цього разу, зрозуміло,  теж буде слідство і внутрішнє розслідування, і наша редакція має думку, що при відомчому корпоративному принципу збереження «честі мундира»,  цапом-відбувайлом знову може стати хтось з молодих спеціалістів Іванівської ЦРЛ, подібно до того, як це зробили у випадку з туберкульозом.

Редакція СН буде уважно стежити за розвитком подій  і докладатиме всіх можливих зусиль, щоб висвітлювати подальший розвиток ситуації неупереджено і своєчасно.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 117

Додати коментар »

 
 
 

Дуже шкода дитину та батьків!Велике горе людям!Дай Бог їм пережити!Стосовно лікарні,то це сором!Як ці «лікарі» працюють далі?Стає дуже страшно за своїх дітей,до кого звертатись за допомогою.Адже до цієї молодої-не грамотної ні як не можна.Не знаю як таких можна далі допускати до роботи!Дай бог вони відповідатимуть за свій не професіональний вчинок зповна.Медсестра яка 10 років тому зробила дитині щеплення,пропрацювала на той час 15-20 років,і не досвідченою не була!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ребёнка угробили и всё им с рук сходит.Ещё и принимать не хотят.Тупые!.Судить их всех кто причастен!

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
светлана
 

зато с какими почестями ставили на должность. думали—поменяли главврача—и уже в Европе..расстрелять за смерть ребенка..

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Для них всех должность это доходное местечко и повод надуть щеки сидя на совещаниях.
На самом деле ноль знаний помноженый на ничего компетентности дает ничего.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Медсестра спит,когда ребёнок потихоньку умирает в соседней палате,Как так?И ни врача,а где же дежурный врач?И не поинтересовался что там с ребёнком! Даже лечение не начали,ибо не знали от чего лечить.Зачем нам нужны такие профессионалы.В детском отделении грязь кругом,ещё санитарка если лежишь заставляет убирать,а если не хочешь то,таже санитарка не соизволит зайти поубирать.Только после выписки.Куда смотрит руководство больницы?////////////////..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
григоровна
 

Отож, життя ще раз доказує, що лікар повинен лікувати і постійно підвищувати свій прлфесійний рівень, а не лізти в політику, опозицію і так далі
А лікарі Іванівськой Црл зажрались, загрались людьми в децентралізацію лізуть. Все за своі насиджені місця бояться. А воно життя ще раз доказує, що місця давно треба освіжити і держава не у всьому помиляється. Були б госпітальні округи то дитинку цю ніколи б тут не залшили.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
тоже житель ивановки
 

Черговий лікар часом не Бр
……ко? Не здивуюсь якщо так.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
АЛЕКСАНДР
 

НЕТ ИМ ПРОЩЕНИЯ,УГРОБИЛИ РЕБЁНКА.ТОКО /////////////////.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

На місці голови райради я б просто подав заяву на звільнення. Пропрацювати майже два роки і не дати ради медицині в районі. От вам і хвальона Гасаненко, яка нічого не покращила в медичній ланці району а, навпаки ще підсилила кадри надбані Попурієм за часи правління. От вам і президія райради у складі Попурія, Братищенка, Павленко Л.М., Романенка…. Краще б про район та про людей дбали, а не про влвсні жопи. Пердуни. Жармоіди. Пустобрехи. Коновали. Пліткарі. Срані політики.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Люди! Давайте станемо на мітинг під вікнами райради та больниці і вимагатимемо відставки годови райради і головного лікаря! Чому ми завжди мовчимо? Чому терпимо? Скільки нам треба смертей?

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Давайте всем селом что-то делать, люди!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Якщо порахувати всі жертви наших лікарів вийде ціле кладовище. А ми все мовчимо. Все хоронимо.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Чому батькам одразу, за вимогою не надали санавіацію? Машина… По нашим дорогам у здорового кишки вивертає, а тут тяжкохвору дитину…ЧОМУ???

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ивановский
 

Народ,а может хватит терпеть? Ведь посмотрите,-никого не накажут-круговая порука.А может покатаем этих тварей (извините,по другому не могу) в мусорных баках? Все забыли,что не так давно это было достойное наказание для таких вот нелюдей.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Убийцы!И как вы спокойно живёте с этим!И совесть не грызёт?!Сколько ещё смертей нужно?Что бы их наказали!Мы все обращались в вашу службу и знаем,как вы обращаетесь с больными,особенно это касается старых кадров.Профессура ивановкого масштаба!!Сколько жизней загубила,больше чем спасли.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Это без душно! Сама так болеет и выгнать ребенка не посмотрев его вообще. Просто //////// больше не чего!!!!!!!!! Это не первый ребенок умерший, а Петрова Вероника ?????? //////////////???? Глава РГА может спросите у них!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Треба дочекатися реакції црл. Батьки Дениски, тримайтеся! Навіть не уявляю як таке горе пережити…
Шановні коментатори, світ не ділиться на чорне та біле і в нашій лікарні є достойні, погодьтеся! Є ті, до кого можна звернутися завжди, на них тримається лікарня. а є й такі ,що стометрова черга до кабінету бо його не дочекатися, і тому він вважає що пуп землі. Дехто виставляє з кабінету, дехто може сказати що ти мачуха, роблячи діловитий вигляд на місці лікаря, хоча ти медсестра… Так, Л///ов Пе///вна? Та це все терпілося.
Маю надію що винні будуть покарані бо таке горе просто так залишати не можна. Наступним може бути кожен…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А якщо в людей не має чим оплатити за бензин, тоді як ?Однаково помреш?Чи як?Моїй знайомій важкохворій викликають лікаря з нового року, а бензину все не має!Везіть самі лікарку,говорять.Так де вони цей бензин дівають???Більше ніж 3 місяців не їздять.//////.Іванівський голова ви повинні розібратися,що машина не їзе на виклики

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

бувалому: спасибо за то что высказали мнение 90% ивановцев

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дорогі мешканці Іванівського району хочу висловити слова

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Таке горе яке перенесла наша сімя не дай бог ні кому.А такі Доктора повині відповісти перед законом які завели нашого хлопчика Деніску на той світ .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Зня бабу Жня,то це все піздю…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Я готовий підтримати цю родину ходою до нашого керівництва за відповіддю ХТО ВИНЕН В СМЕРТІ ДИТИНИ!!! Хтось із рідних цієї родини напишіть коли.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Читаю статтю… і плачу… сердце крає чужий біль, тому що маю також маленьку дитину… і страшно подумати…. скільки очікувань цієї радості, цього щастя всього життя, цього подарунка від Бога… цей маленький носик, пухленькі щічки, солоденькі вуста, дитячий запах і веселий сміх, і все обірвалося враз…. навіть не можна і уявити, що відчувають та переживають ці батьки… Хочеться втішити їх та навіть слів не можу підібрати…. Тримайтеся….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Батько дитини
 

Огромное спасибо всем за понимание и поддержку.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Якщо не суд, так Бог покарає виних.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Це також наслідки реформ у медицині і освіті…. Створили ПМСД: всі хворі та здорові, дорослі та діти крокують по одному коридору, щоб дістатися реєстратури всім треба пройти в самий кінець коридора. Хворі чи то з туберкульозним кашлем, чи то з холерним поносом, стоять до кабінету сімейного лікаря поряд з маленькими крохами які на прийом до педіатра. І хворі дітлахи, і здорова малеча на щеплення — всі в один час. Кадрів недостатньо: медичний патронаж дітей до року щомісячно ніхто не здійснює, якщо встиг застати єдиного педіатра на прийомі, то добре. Транспорт не те слово старий, бензину ніколи не має. А освіта, у тому числі і медична, планується також і на індивідуальному самовивченні предметів та на тестах (завчив, здав, забув — правило трьох З). Ніяких практичних знань, бо ми нікому не потрібні і в навчальних закладах. От так і виходить, що розплачуватись за чиїсь гріхи, в тому числі і реформаторські, доводиться людським життям……

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Евгения Лазар
 

Всем большое спасибо за понимание, люди не будьте равнодушны к нашему случаю. Завтра может случиться такое с каждым. И закрывать на Это глаза просто не возможно. Эта больница лишила меня навсегда матери.им просто сошло все с рук. Теперь когда у меня отняли все самое ценное, дорогое МОЕГО СЫНА. Я готова на все чтобы просто наказать врачей за их халатность…..понимающие мое состояние поддержите когда начнется служебная проверка….люди которые не бояться, И ЗА СПРАВЕДЛИВОСТЬ и готовы говорить все на камеру просто ОТКЛИКНИТЕСЬ!!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

АЛЕКСЕЙ НЕ СУДИ ДА НЕ СУДИМЫМ БУДЕШ И НЕ ПУГАЙ И САМ ПЕРЕСТАНЕШ БОЯТСЯ

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Евгения Лазар
 

Аноним, желаю побивать в моей шкуре!!!!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вот и больница проснулась!Пуганные!Судить вас в суде будут!А я высказываю как и остальные, что думаю о ВАШЕЙ работе!Оно ж как бумерангом кинешь так вам и полетит.P.S Санитар лучше тряпку,швабру бери, и делай свою работу.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Евгения, давайте поднимать людей.выходите в фейсбук—надо подниматься…тормошить райраду и администрацию…прокуратуру и мелицию они не бояться….а вот человечиский гнев им не перепрыгнуть.. пока сами не начнем что-то менять—нихрена не поменяется в этом районе.!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
светлана
 

бывалый, браво—сказали прямо в точку..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

НЕТ ПРОЩЕНИЯ, УГРОБИЛИ НАШУ КРОВИНУШКУ, ЛИШИЛИ РАДОСТИ МОЮ СЕСТРУ И ЗЯТЯ.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

не мели Бувалий херню..Прекрасно мабуть знаєш шо кадри лікарів на роботу призначає обласне управління охорони здоровья а не місцева влада.. то може названа тобою Павленко винна і в терактах у Лондоні? не треба просто переходити меже критики.. І службову перевірку будуть проводити спеціалісти медики з області , а не вчителька Павленко або інженери Романенко чи Довбня..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Хотелось бы выразить соболезнование семье, страшнее и ужаснее этой трагедии быть не может!(( Держитесь… Пусть даже всех виновных расстреляют, РЕБЕНКА уже не вернуть и этому прощения НЕТ !!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Бог им судья

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Очень Соболезную родителям Дениса , сам отец. А насчёт швабры и тряпок в больнице за чистоту отделений 80% отвечают санитарки за мизерную зарплату да ещё 0 75%

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
ПРАВДОРУБ
 

Страшна трагедія спіткала сім’ю, яка назавжди залишила чорний слід в їхньому житті.Емоції через край переповнюють душу.Але наша ціль домогтися детального , об’єктивного розслідування незалежними експертами та фахівцями.Безумовно винні повинні бути притягнуті до відповідальності та покарані.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Педиатра на мило давно пора

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 

Та не трогайте вы ту девочку! Ей и так досталось.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Аноним» , це правда. Потім зовсім залишимся без лікаря для дітей. Горе велике дійсно, але ж і вона чиясь дитина.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Страшное горе потерять ребенка,искренне соболезную родителям!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

а что ей досталось?Какое может быть ей оправданье за смерть ребёночка?!В больнице все говорят,что всёравно умер бы.А лечит то не пробовали совсем,ничего же не делали,конечно умер…Да как-то не хвалят её совсем.Приходишь с ребёнком на прийом,она и не осматривает толком.Всё ей безразлично.Одна лупатая медсестра всем родителям за дверью советы раздаёт,говорит что доктор НЕ ОЧЕНЬ,что она больше за неё знает

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

шановні, вас там не було! смерть дитини не виправдати нічим! Але як знати хто винен?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А як же аналізи, а порадитися з досвіченими лікарями а знімок після лікування? Чому в Херсон не направили?…….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

НЕПОНИМАЕ, НЕМОЖЕТ ОПРЕДЕЛИТЬ ДИАГНОЗ, СВИНЕЙ И КОРОВ ПУСТЬ ПАСЁТ, УГРОБИЛА ДИТЯ. ИВАНОВСКИЕ ВРАЧИ!!!ДОСТОЙНЫХ НЕТ, ДОСТОЙНЫЕ НЕЗАДЕРЖЫВАЮТСА.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Моих детей,тоже этот молодой педиатр вылечила и я ей благодарна.А в той трагедии что произошла есть вина и родителей.На тот момент когда у Дениски было воспаление легких,я тоже с ребенком лежала в дет.отделении.Мама умершего малыша пробыла там ночь,а на следующий день пошла на прием к педиатру и сказала:» У Вас в палате жарко,ребенок потеет,мы будем лечиться дома,а на уколы будем водить утром и вечером.Педиатор сказала:Пиши заявление что отказываетесь от стационара.Та, написала и забрала ребеночка домой.Возили в колясочке по холоду утром и вечером на уколы,организм ослаблен,вот и подхватил ребенок смертельную инфекцию.Надо было лежать в больнице,там каждое день в 8 утра приходят кровь на анализи берут,мочу..Доктор смотрит на анализы и понимает состояние малыша,а они захотели лечиться дома.А потом через пару дней привозят ночью с температурой 40,2,а доктор подумала наверное,что не долечили воспаление и не стала бить тревогу.В этом только вина врача.Но и вина родителей тоже есть.Даже взять,что ребенку 5 месяцев,а у него уже воспаление легких,по чьей вине он простудился?Тоже виновата молодой педиатр?Часто видела эту мамочку с каляской в центре прогуливалась по холоду.Надо было посидеть дома в тепле и может быть все обошлось.Родителям малыша соболезную,это большое горе,не вините никого,просто простите!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Родители Дениски держитесь и крепитесь!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

не правда! есть! та же фищенко, ковач, передерий…!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

и так ехать не хочет сюда никто, последних разгоните! хорошо если есть транспорт а если нет ? и финансы. я считаю что долой тех кто свое отработал

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

акушерка Ковач не доктор!Ровняете!Один терапевт на приёме,но всё тяп-ляп.Старым же некогда помочь,только по сессиях ходят!Хотя они уже изжили из себя всё,что могли.Какая помощь только осуждать других не видя себя,а их лечение заканчивается в морге!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ответ должен держать главврач…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ковач это обычная акушерка!Ровняете!В отделениях санитарки работают на ставку,а не 0,75.И получают больше молодых докторов,а их работы не видать,не за что не отвечают,только сплетни водя и спят.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Моего ребенка,лечит этот молодой педиатр и я ей доверяю и благодарна.Уже несколько раз ложила нас в отделение и вылечила!Считаю что вина родителей есть тоже,почему когда мама давала Вам Рома интервью,она забыла упомянуть,что когда её с Дениской положили в дет.отделение с воспалением лёгких,она пробыла там день.На следующий день, она сказала педиатору,что у них в палатах очень жарко,ребенок потеет и она заберает ребенка домой,а на уколы они будут приходить в отделение утром и вечером.Доктор сказала пишите заявление,что вы отказываетесь от стационарного лечения.Мамочка малыша написала и забрала ребенка лечить домой.Возили в коляске по холоду утром и вечером на уколы,вот ребенок и подхватил смертельную инфекцию,может если бы лежали в отделении такого не было.Каждый день в отделении в 8 утра берут кровь,мочу на анализы.Врач смотрит анализы каждый день и понимает,как идет выздоровление.А потом через пару дней привозят ребенка ночью с температурой 40,2 вот врач и подумала наверное что не долечили воспаление и не стала бить тревогу,вызывать санавиацию.Вот только в этом вина врача,надо было взять анализ крови хотябы,чтобы понять,что всё так серйозно.А в том что у ребенка в 5 месяцев воспаление легких,тоже виновата неопытный врач???Где он его подхватил? Не по вине родителей?Часто видела в центре мамочку эту с каляской прогуливалась,и в сырость и ветер.Так что не надо винить только врачей!Пускай педиатр предоставит заявление мамы о том,что они отказываються от лечения в стационаре.И тогда посмотрим,есть ли халатное отношение родителей к здоровью сына или нет.А то ты Рома выслушал только одну сторону.Родителям соболезную,такое горе тяжело пережить.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Хто не поховав свою дитину той ніколи не зрозуміє батьків Дениса.Я як Мати тому що в мене є теж діти підтримаю цю родину бо в кожен дім може прийти така біда треба бути не бездушним .А лікарям раджу не спати а дітей лікувати а спати ви будете вдома.Тож поспали і начьхали на маленьку крошку тож получіть по заслузі…

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Немає таких професіоналів-педіатрів як Кованченко, Карпенко. Є в нас гарні лікарі, але не педіатри. Сумно, що лікарі бояться показати некомпетентність і не відправили до Херсону. Адже спасли дитину від такого діагнозу раніше, коли вчасно доправили в обласну лікарню. Чому ж тут не розгледіли? Значить, могли???

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Анатольевич
 

Какие могут быть у нас профессионалы, о чем вы говорите. Здесь работают те кто купил диплом за сало… Всех профессионалов выжили коренные работники. Да я не спорю есть и нормальные врачи до которых не страшно идти, но их единицы…

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Я с ребенком попала в ивановскую больницу после моря,у ребенка была температура 40 мало того что врач не знал что назначить так она даже не знала что делать каждых 2 часа приходила смотрела ротик а вечеров вообще пришла с таким перегаром и так ЦЕЛЫЙ ДЕНЬ когда под утро ребенок в горячке начал отказываться от воды я собрала вещи на кому не сказав поехала на серогозы там сходу начали сбивать температуру колоть антибиотики и сделали снимок!у ребенка была правостороняя пневмония!страшно становиться когда думаю что если бы не уехала от туда я бы потеряла ребёнка

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Знакомая
 

Игорь и Женя, хочу высказать вам свои соболезнования, никаких слов не хватит, чтобы выразить ту боль и горе, что вы пережили. Не могу даже представить того ужаса, который Женя испытала, особенно когда столкнулась с равнодушными и бессовестными медиками. Если уж вы и выбрали себе такую профессию — так оправдывайте доверие людей, будьте человечными, помогайте в конце концов. больница — не место понты колотить и показывать какой врач круче. В данной ситуации главное было — спасти ребенка, сделать всё возможное и не возможное для него. Дело не в том, какой ты специалист — опытный или не опытный, а в том какой ты ЧЕЛОВЕК!!! ВИНОВНЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ НАКАЗАНЫ!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Чім більше розмов про цю трагедію-тим більше по Іванівці ширяться чутки.А саме до мами хлопчика-чи правда що Ви покинули хвору дитинку і поіхали до Одесси на 7кілометр на добу ? І чі правда що до лікарні дитинку привіз батько з суідкою Олею. а Ви були відсутні ???

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Какая разница где была мама или кто привёз,врачи не отреагировали,не назначили лечение! Боже люди вы что если бы у вас случилось такое горе вы бы винили тех кто в место вас привез ребенка или врачей!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Евгения Лазар
 

Дорогие мои если вам что то интересно по поводу моей семейной жизни, моего покойного сынули просьба обращаться по номеру телефона…..380672639326 МОЕГО СЫНА НА СКОРУЮ ДОСТАВИЛ ЗАКОННЫЙ ОТЕЦ РЕБЕНКА!!!!! НУ какое это имеет отношение к этому!!!! Я полностью открыта для разговора с людьми!!!!! Пожалуйста обращайтесь со всеми вопросами ко мне в Личку или по телефону!!!!!! Анонимов не воспринимаю вообще!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дитина захворіла раптово!Яке ваше діло,де була мати,дитина була здорова.А в лікарні НІЧОГО не робили,просто чекали, а стан в дитини погіршувався.І хай чергова зміна розкаже з яким діагнозом відправили помираючу дитину?!Та ще звичайним автомобілем,без лікаря,але з м.с,яка нічого не може.Сором вам.Нема вам виправдань!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

СЛУХАЙ ТИ НЕ ЗБИРАЙ СПЛЕТНІ А ЛУЧЖЕ ПОДУМАЙ ЗА СВОІХ ДІТЕЙ ЯКЩО ВОНИ В ТЕБЕ Є.А ТОБІ ПОБУВАТЬ В ТАКІЙ ШКУРІ.А МІЙ ПЛЕМІНИК НІЧИМ ХВОРИЙ НЕ БУВ НЕ ПОРИ ХЕРНІ.МОЄ МАЛЕНЬКЕ ХЛОПЯТКО СПОЧИВАЄ БО ХТОСЬ ЗАБУВ КУДИ ВІН І НАЩО ЙШОВ А ТЕПЕР НЕ ТРЕБА СПЛЕТНІ ЗБИРАТИ А ТРЕБА ЗАДУМАТИСЬ ЩО МОЖЕ БУТИ ДАЛІ. Я РОТ БИ ПОРВАЛА ТАКИМ БЕЗСЕРДЕЧНИМ ТВАРЯМ ЯКІ ОБМОВЛЯЮТЬ ЛЮДЕЙ В ЯКИХ ТАКЕ ГОРЕ.А ЗА ОДЕСУ ХОЧЕШ МНОГО ЗНАТЬ НЕ ТУЖСЯ подзвони все роскажу сплетніца Івановска з повагою ВАЛЕНТИНА сестра ЖЕНІ ЖДУ ДЗВОНКА

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Владимир Падалко
 

Смерть ребенка — это страшное горе.Мои соболезнования родителям.Но хочу все же сказать,что менингококцемия — это сложный диагноз.Не всегда его можно поставить сразу,особенно у грудничков.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Да причем здесь где была мама, папа был рядом, а если бы ребенок был сиротою, так таким и помощ не нужна? да вам все равно, пусть бы все родственники были рядом, если врачи тупоголовые, зажратые и не компитентны, так это уже другой вопрос. Женечка, Игорь, крепитесь, мы с вами, и не обращайте внимание на злые языки.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Никто не пытался поставит диагноз, в этот момент всем докторам очень хотелось спать!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дитячий лікар надав консультацію та пішла додому,це так завжди в лікарні.А далі є черговий лікар,який повинен теж вести хворого!Як би дідусь не спав,а поцікавився хворою дитиною,якось проконсультував,та ні.Бо він завжди кричить,сварить,всі бояться,навіть лікарі.Ви винні,якщо ви це читаєте!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

УВАЖАЕМАЯ НЕЛЯ, У МОЕЙ СЕСТРЫ ГОРЕ НАВСЮ ЖЫЗНЬ, ТЫ СМЕЕШ ЗАДАВАТЬ ВОПРОСЫ, БУДЕШ В ЕЁ ШКУРЕ, А БЕЗСЛЕДНО НЕПРОЙДЁТ. ИВАНОВСКИЕ СПЛЕТНИКИ ПОБЕЛИТЕ РОТ ИЗВЕСТЬЮ,БУДЕТ ЧИЩЕ, ИДИОТЫ.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Это не врачи а Скоти
Чуть не угробили мне маму, поставили не правильный диагноз бабушке и посадили сердце а деньги только и носили туда и угробили бабушку,а теперь из-за ихней тупости умер Чудо маленький

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А вам Уважаемая Неля скажу одно осуждать чужое горе не надо!Знаете все возвращается бумерангом

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

яка медицина вси вяточники поголовно нада гнать з роботи и наказувать

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Отношение врачей к пациентам известно многим.. И не нужно здесь без мыла лесть куда вам не годиться. . терпения и сил Женя и твоей семье

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Половину падлюк пересадити а краще розстріляти, бардак такий розвели в больніцу ходить не хочется, посля останього походу до Рогозовой у дитини появилися соплі більше я туда не піду…) тоже мені спеціалісти, давайте люди не мовчати, а всім селом піднімемось і будем добиваться шоб смерть дитини Не лишилася безнаказанною… Мої щирі співчуття батькам…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Владимир Падалко
 

Я понимаю,что сейчас все жаждут крови.Но нужно принять во внимание,что Валерия Николаевна специалист еще молодой.Она только начинает свой путь в медицине.Такие случаи для каждого врача являются тяжелым уроком.К сожалению врачи тоже иногда ошибаются.Чуть чуть снисхождения все таки не помешает.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
ПРАВДОРУБ
 

Суд і тільки суд , а не ми ,повинен розставити всі крапки в цій трагедії—ХТО? ЗА ЩО? ЯКЕ ПОКАРАННЯ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Може то через вашу тупість появилися соплі? Моя дитина як захворіє то я себе виню а не педіатра. Ви хоч трршки літературу читайте про здоровя дітей та виховання

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

УВАЖАЕМЫЙ ВЛАДИМИР, ЕСЛИ ДОКТОР НЕЗНАЕТ ДИАГНОЗ, ОТПРАВЛЯЕТ В ХЕРСОН. УВАЖАЕМАЯ ПОШЛА СПАСТЬ ДОМОЙ. ИВАНОВСКА БОЛЬНИЦА ЛЕЧИЛА МАМУ,ДОСТАВИЛИ В ХЕРСОН, А БЫЛ ВОБЩЕ ДРУГОЙ ДИАГНОЗ И ОНА УМЕРЛА. ТЕПЕР УГРОБИЛИ СЧАСТЬЯ МОЕЙ СЕСТРЫ, МЫ ХОЧЕМ СПРАВЕДЛИВОСТИ. РАЗРЫВАЕТСА СЕРДЦЕ МОИХ РОДНЫХ.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Анастасия
 

Уважаемые на счет мед.сестры которая за дверью советы раздает,она не привышает своих обязанностей,а лечения назначает врач.А советы давать по патронажу тоже входит в мои обязанности,так что кто не знал,будете знать!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Знаете я скажу так ни кого с них ни кто под дулом пистолета не заставлял учиться на врача ни кто но если вы выбрали эту профессию будьте врачом а не фыркалкой малолетней котороя получила диплом и создавать вид что в мире все знет! Иметь такой пофигизм что бы уйти домой от больного дитя ни когда в жизни раньше врач не бросал ребенка или хотя бы звонил и интересовался состояние, возьмите теже Серогозы которого вызываю а любой момент и он не уйдет пока ребёнку не станет легче это опыт это ответственность!я думаю если бы ее ребёнок лежал больной вряд ли она пошла бы домой!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Нужно самосуд устраивать.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Анастасия советы ты должна давать при потронаже домой к детям а не прятаться за дверь и умничать .Даешь назначения деткам своими тупыми мозгами ..Ходи по домам как в других больницах ходям мед .сестры .А ты принцеса требуеш чтобы тебя возили .Ноги длинные бегай .И дозвониться к тебе невозможно .Тупая а корчишь из себя докторшу .Подумай над своим поведением .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Анастасия
 

Случайно не вашым деткам я давала советы Сергей Николаевич?Не нравится, вас никто не заставляет обращаться!А за какой дверью простите?В стенах больници?Имею право!А вы если не компетентны в вопросах патронажа,кто и как и на чем должен ходить или ездить,держите свое глупое мнение при себе.И ещё задеть меня нечем и не получиться у вас!От советов по патронажу моих ещё никто не жаловался,а тупые они или нет решать явно не вам!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Евгения Лазар
 

Бажаючи вісловити свои истории накипевшие стосовно нашои ликарни!!!! Будь ласка чекає в ЦРЛ!!! НА теперешни5й ЧАС

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Кстати Анастасия по поводу того что если что то надо к вам не когда не дозвонишься, номер зачем свой раздаете тогда.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вiра соплi появилися не через мене, а через те шо в кабiнетi двор проходний ходят усi кому не лень, i здаровi i бальнi…

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Сама хоть веришь в то что пишешь Анастасия? Похвали себя .А я очень компетентен и глупая ты .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

АНАСТАСИЯ!! ЗАКРОЙ РОТ,ТЫ ДОСТАЛА, НЕПРИВЕДИ ГОСПОДЬ ИСПЫТАТЬ, ЧТО МОЯ СЕСТРА ИСПЫТЫВАЕТ, ВЫЙДИ НАКАМЕРУ СКАЖЫ Я ПЛЬЮНУ ТЕБЕ ВГЛАЗА, ТЕБЕ ПРИЙДЁТ БУМЕРАНГОМ, ПЕРЕД БОГОМ ВСЕ. ЗАКРОЙСЯ В БУДКУ И НЕВЫЛАЗЬ, АКАДЕМИК НАУК.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Я не буду тут рассуждать кто прав, а кто виноват, но есть одно замечание к автору статьи. Читал и не мог отделаться от ощущения, что читаю художественную литературу. Слишком эмоционально для статьи. Зачем нагнетать ситуацию? Зачем (не побоюсь этих слов) разжигать ненависть между определенными людьми? Или степньюз не является беспристрастной газетой? Тогда где-то в шапке сайта так и напиши. Стыдно должно быть.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Горе в семье и боль долго не пройдет. Жаль лишь одно, что даже после такого случая, необходимо родителям отстаивать свои права. Сколько сил нужно потратить в сколько дверей постучаться, чтобы их услышали. У нас не только система здравоохранения гнилая, есть еще и правохранительные органы и судебная система, где добиться справедливости практически невозможно. Вот я прочитала все коменты и понимаю, что отрицательные только от работников ивановской ЦРЛ. После драки кулаками не машут, так и смерть ребенка не должна оставаться безнаказанной. Плохо лишь, то чтобы наказать виновных, убитые горем родители, должны за последние гроши нанимать дорогих адвокатов , чтобы восторжествовала справедливость. Лучше соберемся вместе и поможем семье на оплату дорогого адвоката, потому что только в этом случае виновники понесут наказание, и подобные случаи не повторяться с нашими детьми и родственниками. Каждая копейка, которая пойдет на это дело, будет вкладом каждого в улучшение медицинского обслуживания не только Ивановки, но и других городов.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Во наконец-то! Начинает вылезать на свет чиновное рыло, вот первая ласточка — появился Just.
Все думаю, когда начнут обсирать сайт, Романа — это не так, то не этак…. Долго вы читали и терпели молча скрежеча зубками, бо куда ж тут встревать, народ не на шутку достали.
Может не надо поводов давать для гнева? не перебрали вы с ними последнее время?

А отчего ж нет официального сообщения? Вот и могли бы в своем спокойном тоне обратиться к народу , разъяснить непонимающим что к чему правильно.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

РОССУЖДАТЬ БУДЕТ СУД И ГОСПОДЬ БОГ, ВИНЫЕ БУДУТ НАКАЗАНЫЕ, КОЕ КТО 15:18 НЕНАДА ПОЯСНИЧАТЬ, Я И МОЯ СЕМЬЯ НЕМОЖЕТ ПЕРЕЖИТЬ ГОРЕ МОЕЙ СЕСТРЫ. ГРАМОТНЫЕ КАКИЕ.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Начинает вылезать на свет чиновное рыло, вот первая ласточка — появился Just»
Ты ошибаешься. Я обычный пользователь данного сайта, которому не понравилась эмоциональность статьи. К чиновникам я не имею никакого отношения.

«РОССУЖДАТЬ БУДЕТ СУД И ГОСПОДЬ БОГ»
Поэтому я и написал, что РАССУЖДАТЬ НЕ БУДУ. И горю вашему я сочувствую. Обращался я исключительно к автору.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Евгения Лазар
 

Дорогие мои доктора отношусь именно к вам, Вам сегодня дали слово высказаться…. вы не по питались это сделать. Так как вы резко все на операции, в отпуске, в туалете. Ну все как обычно…..Ну если вы считаете себя правыми почему избегаете моей встречи! Я ПОСТРАДАВШАЯ МАТЬ МОЯ ЖИЗНЬ ПУСТА БЕЗ МОЕГО МАЛЫША!!!! В моей голове твориться ужас!!!!! Я пока готова действовать в рамках закона….. Представте сколько в моей душе гнева, что бы встретиться с вамы,………..Уважаемая Братищенко Наталия Сергеевна вам никто не давал права осуждать моего ребенка»»»»СМЕРТНИК»»»»»»»———в этой шкуре можно оказаться каждому! Наталья Сергеевна не прикроешь своим телом мужа, как вы сегодня это делала!!! Будете наказаны законом!!!!!!!!! —-доктора дежурные 18.03.2017……….

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Мать Ребенка
 

Уважаемые Доктора Ивановской ЦРЛ!!! У вас была сегодня возможность встретиться с родителями «»»»»СМЕРТНИКА»»»»»—как вы говорите!!!! Ну а у вас как всегда —операция, больничный на вызове, в туалеты!!!!! Я ПОСТРАДАВШАЯ СТОРОНА, Я пока готова действовать в рамках закона, но это пока…. МОЯ ЖЫЗНЬ ПУСТА БЕЗ МОЕГО МАЛИША______ не имеешся смысла… А к вам БРАТИЩЕНКО Н, С обращаюсь именно вы держите свое кресло, а муж пусть переживает за свое!!! !!! Виновные будут наказаны!!!!!!! Ваша семья нанесла моей семье Много ВРЕДА!!!!!!! вы не доктора..вам не место в больнице.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ивановские рвачи любят только деньги,их не интересует какая у человека проблема им только деньги давай,за что им платят зарплату тупорылым.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
бывший житель Ивановки
 

И не боятса Скоты после содеяного по улице ходить людям в глаза смотреть.У меня от этого горя снесло б кришу просто зашол в кабинет к главрачу и сделал пару лишних отверствий.Вызвал ментов и ждал наказания за содеяное.Может после этого начнуть думать и это спасёт в дальнейшем невиные Души.У меня в самого племяники живут в Ивановке.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Хочу виразити щирі співчуття родині, яка зазнала нещастя. Та мабуть, не знайдеться таких слів, щоб втамувати таке непоправне горе. Тримайтеся!
Як безпосередній свідок подій, далі я хочу дослівно привести ті пояснення, які надав сьогодні правоохоронним органам, стосовно справи:
« О 19:05 на Іванівську підстанцію екстреної медичної допомоги надійшов виклик за адресою: Іванівка вул.Українська 3/7; до Перепелиці Д.І. вік- 5 місяців; привід до виклику – підвищена температура.
О 19:10 бригада була на місці виклику. Зайшовши до квартири я побачив, що з дитиною знаходяться: її батько Перепелиця І. та їхня сусідка Панченко О. На моє запитання: «Що трапилось?», батько відповів, що дитина стала неспокійною, почала плакати. Тоді він вирішив зміряти дитині температуру. З його слів вона становила 39°. Батько застосував сироп від температури, та дитина відразу його вирвала, далі він поставив дитині свічку «Цефікон» (парацетамол) та викликав «швидку». Зі слів батька слідувало, що дитина до цього часу нічим не хворіла. Росла і розвивалась згідно віку. Перебуває на змішаному вигодовуванні.
Оглянувши дитину, я не побачив специфічних ознак якого-небудь захворювання: дитина була активна, слідкувала поглядом за моїми рухами, брала до рук запропоновані їй предмети ( в даному разі мої пальці). На шкірі не було виявлено жодних висипань чи крововиливів, проте шкіра здалась мені дещо блідуватою. Слизові оболонки ротової порожнини та зіву були нормального кольору без нальоту. Зіниці нормального розміру з доброю реакцією на світло. Тімячко було згідно віку дитини, не напружене. Живіт був дещо напружений. Зі слів батька випорожнення та сечовиділення у дитини не змінилися. У легенях вислуховувалося пуерильне дихання без хрипів.
Мною не було виявлено жодних симптомів, зокрема менінгіальних ознак. Під час огляду дитина вела себе спокійно.
Враховуючи те, що за 10-15 хвилин до приїзду «швидкої» батько застосував свічку з парацетамолом, а також незначну блідість шкірних покривів, та встановивши температуру дитини на даний час, що становила 38,8° ( тобто мала тенденцію до зниження), мною було прийняте рішення застосувати препарат розчину «Но-Шпи» 0.5 мл. В/М ; свідомо зависивши дозу з 0.2 до 0.5мл. для досягнення кращого терапевтичного ефекту.
Після цього, враховуючи вік дитини ( 5 місяців) та неможливість встановити на догоспітальному етапі причини високої температури, мною було прийняте рішення про госпіталізацію дитини до КЗ «Іванівська ЦРЛ», з метою встановлення діагнозу та поміщення дитини під медичний нагляд. Про що я і повідомив батька дитини. Після деякого часу вмовлянь ( зокрема мав телефону розмову з мамою дитини), батьки пристали на мою пропозицію. Сусідка Панченко О. виявила бажання супроводжувати дитину разом з батьком – я не заперечував.
О 19:42 ми виїхали до прийомного покою КЗ «Іванівська ЦРЛ» . Під час транспортування дитина вела себе спокійно.
На прийомному покої я перебував з 19:46 по 19:59 (нехай нікого не дивують такі точні дані часу – вони беруться з робочого смартфону). На час нашого прибуття (19:46) на прийомному покої знаходилась чергова м/с Гончаренко О. А. Вона викликала по телефону чергового лікаря – Братищенко О. А. , який прийшов приблизно за 5 хвилин. Черговий лікар проводив огляд дитини у присутності батька Перепелиці І. та сусідки Панченко О.
Я не бачив як здійснюється огляд, оскільки сидів спиною до місця огляду та заповнював медичну документацію. Можу повідомити лише, що на прийомному покої була ще раз виміряна температура тіла дитини, що становила 38,3°. Дитина під час огляду була спокійною.
Черговий лікар, не пояснивши мені причини, відмовився розписуватись у карті виїзду ( форма 110/о) , що він прийняв дитину. Лише запитав який діагноз я встановив. Я відповів, що мій діагноз : ГРВІ гіпертермічний синдром. Залишивши на прийомному покої заповнений супровідний листок ( форма 114/о), я покинув приміщення КЗ «Іванівська ЦРЛ» та повернувся на підстанцію. З дитиною на той час залишалися: черговий лікар Братищенко О.А., чергова м/с Гончаренко О.А., батько дитини та сусідка.»

Якщо в моїх діях буде встановлено правопорушення — готовий відповідати за законом.
Тут відповім на запитання, що стосуються справи, лише батькові дитини, як безпосередньому свідку тих подій, що відбувались за моєї присутності, так і моїх дій зокрема.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Очень жаль маленького который пострадал из-за халатности врачей.Ну почему если вы не знали как помочь малышу вы не вызвали Херсон.Что это за записи о том что она тоже врач без опыта и может совершать ошибки…люди вы о чем?вы смерть маленького мальчика называете ошибкой?господи что творится в ивановке люди уже не боятся ничего ни суда ни господа.ребенка не вернуть и это трагедия для родителей.Женя Игорь идите до последнего и добейтесь того чтоб виновные были наказаны.Бардак в той больнице на прием ребенка приводишь все в одном кабинете и взрослые и дети и больные и здоровые надеюсь после этой ситуации хоть и трагичной они наконец начнут что-то делать.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Приємно почитати. Хоч щось зрозуміло. Було б не погано почитати такі звіти далі, по ланцюжку.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ніхто не виправдовує нікого. Йдеимова про те що не можна взяти цапа відбувайла і повісити а нього все. Відпрвісти має той хто справді винен. Або ті

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Родители
 

Дима СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!!!! Ты действительно человек понимающий нашое горе!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Я с большим уважением отношусь к нескольким докторам нашей больници, ПЕРЕДЕРИЙ, Фищенко…и т.д..Ну с каким не уважением я отношусь к етим тварям просто не передать словами….Братищенко Н.С я готова тебя разорвать на части, ты мрась не присутствия на приеме розбрасуешься словами гнилими что мой ребенок поступил на скорую помощь «»»»»НЕЖЕВЕЦ»»»»»»Мой малишь поступил просто с температурой 40град, в связи с этим твой ХИРУРГ «ПАТОЛООГОНАТОР » не смог поставить диагнос…Вам не место в больнице! На носу лето, люди ищут пастухов для коров, вас с удовольствием возьмут!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Ну если молодой не чувствуется себя виновной, почему она так как вы пишите не опитная не вышла с нами на контакт…Даже просто когда хоронили мы малиша. Прийти и поддержать нас…она же проводила нас с маленьким до машины и желала всего хорошего. Человек не виновный не будет избегать встречи с родителями не просто на камеру а один на один..я не зверь мне действительно хотелось простить молодого доктора…..Но не могу ЖИЗНЬ была МОЕГО РЕБЕНКА МНЕ ВАЖНЕЙ,,,

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Автор, ты и правда не чувствуешь ответственности за данную статью? Или ты просто боишься отвечать на все комментарии? Любое СМИ при виде того, что творится в комментариях уже давно закрыло бы их. Или слово «модерация» тебе не известно? Позор.
И еще раз повторюсь: я никого тут не поддерживаю. Я лишь пытаюсь призвать к здравомыслию автора статьи. Стыд.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Соболезную! Больно даже подумать об этом, трудно говорить… Сочувствую вашей боли!
Хочу акцентировать внимание общественности на том, что разбирательство данной трагедии должно проходить в рамках закона. И только так. Наше же участие должно состоять в создании общественного резонанса, что бы дело «не затихло» и «не замялось», а виновные понесли соответствующее наказание.
Далее позволю себе пуститься в некоторые размышления по поводу данной ситуации. Они будут основываться только(!) на тех данных, которые отображены в статье (других у меня нет), а также на принципах логики и здравого смысла. Попытаюсь избежать излишних эмоций ( как бы мне того не хотелось) и посмотреть на ситуацию с позиции стороннего наблюдателя.
Сразу бросается в глаза, что статья состоит, как бы, из двух частей или случаев, которые идут один за другим. Да, они случились с одним и тем же ребенком, и случились в короткий промежуток времени между собой ( в статье указано «по проходженню декількох днів» ). И это несколько «спутывает карты» в попытках разобраться в причинах трагедии.
Первый случай, это когда ребенок заболел пневмонией и те трудности, которые испытали родители в попытках «достучаться» до врачей. Да, он показывает ту, скажем так, «нездоровую атмосферу», которая существует в нашей больнице. Но это служит лишь косвенным аргументом в попытке установить правду. И если мы хотим действительно установить кто виноват в случившемся, то должны этот случай отбросить ( оговорюсь, что отбросить лишь на время, потому как с «нездоровой атмосферой» тоже нужно что то делать). О том, что этот случай можно не учитывать, говорит также то, что ребенок находился дома и был до определенного момента здоров. И главный аргумент — это причина смерти – менингококковая инфекция. Что бы понять, что же это такое, приведу некоторые данные:
Менингококковая инфекция — одно из наиболее тяжелых острых инфекционных заболеваний. Опасность инфекции состоит в том, что она может иметь очень быстрое, молниеносное развитие тяжелейших форм с высоким риском летального исхода.
Носителями являются обычно взрослые, хотя и не знают об этом, а заболевают преимущественно дети. Инкубационный период ( период от момента заражении до проявления первых симптомов) может длиться от 2 до 10 дней, обычно он короткий: равен 2-3 дням.
Летальность детей первого года жизни наиболее высокая. Большое влияние на исход заболевания имеют своевременность(!) диагностики, своевременность и правильность начатого лечения(!). При своевременном и правильном лечении заболевание заканчивается полным выздоровлением. Ранняя диагностика менингококковой инфекции у детей имеет важное значение в силу быстро прогрессирующего течения, а также потенциально летального исхода. Временное окно для постановки диагноза МИ у детей является крайне узким. Так, в течение первых 4- 6 часов у большинства пациентов отсутствует специфическая симптоматика, тогда как через 24 ч инфекционный процесс приобретает жизнеугрожающий характер.
Из всего этого следует, что ни врач приемного покоя ни педиатр не могли определить диагноз ребенка при первом осмотре, чисто физически. Так как, на тот момент, еще отсутствовали симптомы столь грозного заболевания.
Я не знаю, сколько раз должен дежурный врач навещать ребенка, который поступил в отделение. Также не знаю, должен ли педиатр находиться с ребенком. Но в отделении есть дежурная медсестра, которая там находится все время и должна наблюдать за состоянием ребенка. Это факт. И при малейшем ухудшении состояния ребенка, должна немедленно сообщить об этом дежурному врачу и педиатру. Это тоже факт. Почему этого не было сделано? Почему, даже в два часа ночи уже при крайне тяжелом состоянии ребенка, она не стала «звонить во все колокола» ?! Почему педиатр, увидев состояние ребенка не предпринял никаких действий?! Почему не связались с коллегами из Херсона?! Почему ребенка отправили своим транспортом?! ПОЧЕМУ???!!!
Я не верю, что связи с Херсоном не было, и не было возможности вызвать санавиацию, так как они неоднократно забирали детей из нашей больницы.
Судя по имеющейся информации, лечение менингококковой инфекции не представляет собой чего-то сверхъестественного: антибиотики, гормоны, инфузионная терапия (или как говорят в народе, постановка систем). В нашей больнице не могли этого сделать?! Могли! Почему не делали?!!
Мне кажется, если бы все делалось вовремя. Если бы м/с сразу поставила всех «на уши». Если бы педиатр, даже не зная что делать, не выпихивала бы ребенка из больницы. А связалась бы с коллегами из Херсона, они могли бы подсказать, как поступить в данной ситуации. А сами бы, пока наши занимаются делом, мчали в Ивановку, малыша можно было бы спасти… Если бы…
Я не ставил цель кого-то обвинить или оправдать, пускай это решает суд. Просто, как и все хочу разобраться в ситуации. Подчеркну еще раз – мои размышления основаны только(!!!) на информации в приведенной выше статье. И никоим образом не претендуют на истину в последней инстанции.
Лишь в голове, никак не дает мне уснуть, вопрос : «Почему?!!!» …

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

друзі, заповняйте корректно форму коментаря. Зараз через те, що ви вказуєте криві адреси електронної пошти та імена ваші коментарі потрапляють в спам. Потім я їх в ручну вивожу на сайт.
Зараз в цій темі додано більше 10 коментарів, що відфільтрувалися як спам.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Намагайтеся не часто змінювати ніки. Якщо для вашого ніка вже були одобрені коментарі, то ваші повідомлення не будуть потрапляти в спам.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Шановні батьки маленького ангела — Дениски! Від нашої сім»ї приносимо ВАМ свої глибокі й найщиріщі співчуття! Тримайтеся! Ми повністю Вас підтримуємо! ВИННІ МАЮТЬ БУТИ ПОКАРАНІ. І Я ДУЖЕ СПОДІВАЮСЬ, ЩО ТАК ВОНО Й БУДЕ!!! ЛИШЕ ТАК НАШІ ДІТИ БУДУТЬ В БЕЗПЕЦІ!!!! НЕ ЛІКАРІ, А ВБИВЦІ!!!
ТЕРПІННЯ ВАМ!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Эту семейку (докторов )очень нежно сказано нужно давно уже на самосуд.Особенно ее разве она врач давая клятву Гипократа занималась таким думала что некогда оно не выйдет выписывая бесплатные рецепты онко.больным на нар.препараты. продавала их у себя в кабинете. А потом узнаем что иногда рецепты были на таких больных и бесплатные.Так где твоя совесть.Как людей судить ты очень умеешь .Как же ты будешь мучится что и не поможет тебе то что ты продавала.Вы не как не нажретесь!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Эту семью докторов нежно сказано нужно уже давно на самосуд.особенно ее.Давая клятву Гипократа она выписывая онкобольным на бесплатных рецептах нар. препараты и продавала их в своем кабинете.Ты думала что никогда оно не выплывит .Как людей судить ты умеешь а за собой не замечаешь.Как ты будешь мучится и тебе не поможет даже то что ты продавала.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

[…] Нагадаємо, нещодавно на сторінках СН опубліковано трагічну історію про смерть п’ятимісячної дитини в Іванівській ЦРЛ. Згадати публікацію можна тут […]

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

І як їм на ламати голови, не плювати в морду? Я вже забув коли іванівські “лікарі“ мені по-справжньому допомагали, постійно приходиться їздити або в місто, або в Сірогози. Іноді таке враження, що вони приходять на роботу побазікати та попити чаю з бутербродіком. Завжди їх толерував, але при нагоді кожну наволоч вже необхідно ставити на місце. Це як мусара, які забули, що це громадянин над ним, а не воно над громадянином.

P. S.
Просто згадайте, коли вони туди приходили і вам хоч раз посміхались і ви почували себе в компетентних руках… Мені чомусь загадуються тільки недовольні совокові їбальники з виразом «нахуй ти сюди прийшов?».

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

[…] пам’ятають ряд публікацій про ці події. Тут було і інтерв’ю з батьками загиблого хлопчика, і відео з центральних […]

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

На таких ликарив не заяви нада писать,а жорстокий приговор.чтоб почувствовали и ихни радние то что почувствовали БЕДНИЕ,БЕЗПОМОЧНИЕ ЛЮДИ .а самое главное то что и за таких уродов…страдают невиние дети-ангелочки.да пусть будуть ети врачи
проклятие.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 4

 
 

Это действительно трагедия,терпения родителям пережить это горе. На что надеялась мама когда ехала в этот сраз по названию црл, разве там лечат? Там только покалечить умеют.. естественно у всех ситуации разные и понятно что машины нет,надо было хотя бы такси заказать и поехать в город.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com