ПРОДАМ С/Г Техніку та обладнання. Деталі ТУТ

050-497-10-63

ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

ЗНІМУ квартиру або будинок

097-470-67-38

Продам теличку (7 Днів)

097-633-74-88

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Зверніть увагу! На сайті працює форум.flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0015

Іванівська селищна рада закупила таблички з назвами вулиць

Іванівська селищна рада закупила таблички із зазначенням назви вулиць та номерів будинків смт Іванівка.

Найближчим часом вказівники будуть встановлені на вулицях райцентру та окремо на будівлях всіх установ та організацій.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 78

Додати коментар »

 
 
Олег
20 марта, 2017 о 11:39 IP автора: 178.93.55.255
 

Отлично, теперь хоть узнаем, где какая улица у нас…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Любов Миколаївна
20 марта, 2017 о 17:04 IP автора: 95.135.184.110
 

Які молодці! Приємно дивитись за роботою селищної ради,зразу видно, що в селі хазяйнують і горять Іванівкою. Слава Богу! І до нас дійшла Божа благодать!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
32
20 марта, 2017 о 17:11 IP автора: 95.135.184.110
 

.Класно. Коли будуть чіплять? Перші признаки цивілізації…..

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Витьок
20 марта, 2017 о 17:16 IP автора: 95.135.184.110
 

Оле-е-е! Оле!Оле-оле!!!! Ивановка-Чемпион!!!!!! Дебелий рулит!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
кощей
20 марта, 2017 о 20:12 IP автора: 46.211.152.137
 

А селищна все таблички чіпляє, то Кращий двір, то назви вулиць. Як діти малі.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
20 марта, 2017 о 21:51 IP автора: 46.211.1.201
 

Селищна всегда чимся порадує. За скільки год хотяб щось робиться. Молодці.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
читатель
20 марта, 2017 о 21:55 IP автора: 46.211.1.201
 

Попурию поцепите за то что грязью Дебелого поливает. И Романенку. Пусть стидно станет. Вся область смеется с президии райради.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
виталя
20 марта, 2017 о 21:59 IP автора: 46.211.1.201
 

А я предлагаю заказать табличку Віталі Блендамету.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
@чка
20 марта, 2017 о 22:08 IP автора: 46.211.1.201
 

Цей сайт Ромин, сам Ромчик із поссовета, фонтан, площадь, ставок, елка, квадрати, рози, обєднання громад, таблички ці. Скільки добра для людей, які на все говорять погано, а потім виявляється, що добре.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
цікаво
20 марта, 2017 о 22:22 IP автора: 46.211.1.201
 

Важко буде другим на виборах Дебелого переплюнуть. Біл ше нього за всю історію Іванівки ніхто не зробив, хіба Німовець. Позорники горе керівники району бивші мабуть ядом стікають. Ну-ну….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гога
20 марта, 2017 о 23:09 IP автора: 46.211.2.22
 

Если дальше такими темпами то нужно будет Ивановку переименовивать на Нова Ивановка.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
коментар
20 марта, 2017 о 23:11 IP автора: 46.211.2.22
 

Хай покрасять дитячий майданчик. І поставлять пару нових фігур.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Фонарь
21 марта, 2017 о 00:29 IP автора: 46.211.159.103
 

В.А. старается,еще бы фонарей побольше,возле Лелеченя и стадиона вечером тьма…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Віка
21 марта, 2017 о 09:02 IP автора: 92.113.103.194
 

Да ..велике діло зробили, таблички. Вулиці півтора року назви поміняли, а селищна рада тільки сподобилась таблички заказать. Позорники! І радуємось як ті діти. Та краще б пориви ліквідували та ями позасипали а так як завжди показухою займаємось.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Стас
21 марта, 2017 о 09:20 IP автора: 92.113.103.194
 

а ще краще перейменувати Іванівку на Дебілівку бо дебіли правлять селищною радою раз пішли на таке кощунство як перейменування вулиць. І шо , нам стало від цього краще жити?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
21 марта, 2017 о 09:32 IP автора: 95.135.184.110
 

Взагалі то ви праві. Краще жити не стало. Але варто пам’ятати, що ініціатива по перейменуванню вулиць йде не від селищної ради, а від Закону України.
Що ж стосується дорогоцінних радянських назв, так комуністи коли прийшли до влади особливо не цяцькалися. Перейменували що хотіли і як хотіли. Розстрілювали невгодних і підривали памятки архітектури.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
vopros
21 марта, 2017 о 09:57 IP автора: 130.180.209.170
 

Як то не стало? Шкода що в коментарі фото не вставить — до та після метаморфоз іванівської площі та самої Іванівки. Та я думаю, іванівці памятають ту убогість і адекватно можуть порівняти її з нинішнім зовнішнім виглядом селища. Не знаю, хіба тільки дибіл, вибачте на слові, може називати ту людину, яка все це зробила — дибілом.
Єдине що засмучує око — радянські будівлі, старі та обшарпані (будинок культури, адміністрація).

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вован
21 марта, 2017 о 10:27 IP автора: 92.113.103.194
 

та не хвилюйтеся, переплюнуть Дебелого на виборах аж легко. Один проти зграї нічого не вдієш. та й солідні люди хочуть всістися в крісло голови громади. І готовляться хлопці серйозно.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
vopros
21 марта, 2017 о 10:32 IP автора: 130.180.209.170
 

досить, вже були солідні люди! і що то воно за сіра конячка, яка боїться в люди вийти? може для того щоб тебе вибрали, вже треба з людьми працювати? Чи то буде папа римський, якого треба любити тільки за те що він є??

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
vopros
21 марта, 2017 о 10:34 IP автора: 130.180.209.170
 

не здивуюся якщо «серйозні люди» будуть за гречку купувати голоси

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
21 марта, 2017 о 11:12 IP автора: 95.135.184.110
 

Та Боже збав нас від того, щоб Олексійовича не вибрали. Іванівці кінець тоді. Тільки щось побачили, якийся просвіт і шакальйо знову хоче все загарбать. Народ не допусте.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Миколаївна
21 марта, 2017 о 11:14 IP автора: 95.135.184.110
 

Відчула себе людиною сьогодні коли в центрі була. Дійсно цивілізація. Віктора Олексійовича давно треба на дошку пошани.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
21 марта, 2017 о 11:18 IP автора: 178.93.39.104
 

Вован , а серйозні хлопці це хто? не сміши ради Бога.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
21 марта, 2017 о 11:18 IP автора: 178.93.39.104
 

Чи солідні? ХА-ХА

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Источник РДА
21 марта, 2017 о 11:42 IP автора: 92.113.103.194
 

Наверное так и будет. Анализируют каждый шаг и действие Виктора Алексеевича. Готовится компромат благо Дебелый своей жадностью и неразборчивостью в земельных вопросах и самозахватах дал много компры своим опонентам. Все это выстрелит в канун выборов. Знаю точно что к этому делу подключены прокуратура и народные депутаты.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ольга
21 марта, 2017 о 11:45 IP автора: 92.113.103.194
 

та наш народ все допусте, хто більше пообіцяє. Не дай боже понадіяця тільки на народ.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
21 марта, 2017 о 11:49 IP автора: 178.93.39.104
 

Источник РДА не чуди. Компромат на кожного знайдеться

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
коментар
21 марта, 2017 о 12:27 IP автора: 46.211.113.139
 

Народні депутати хай краще за собой дивляться, бо ними теж прокуратура зацікавитися може, рильця там у всім відомому пушку. Ви думаєте чого декому Дебелий мішає? До бюджету ніяк руку засунути. Наша Іванівка ім і крисам місцевим не болить.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
жека
21 марта, 2017 о 12:30 IP автора: 46.211.113.139
 

Прокурора вже одного шо Дебелим занімався упакував Вітька. У нього компромат на місцевих божків теж є добрячий і коли стрільбу починати Вітька теж знає.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вован
21 марта, 2017 о 13:12 IP автора: 92.113.103.194
 

солідні люди на те і є солідними шоб ніколи першими не висовуваться зза угла…. шоб першими не получити шалбана по лобчику. Головне уміть вижидать.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ольга
21 марта, 2017 о 13:14 IP автора: 92.113.103.194
 

Як цікаво. війна компроматів як в серіалі. Жду — не діждусь!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
21 марта, 2017 о 13:18 IP автора: 178.93.39.104
 

отож . трохи терпіння. особливо на «солідних». 🙂

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Марина
21 марта, 2017 о 13:30 IP автора: 92.113.103.194
 

Та Вітя то упакував, а тепер по теорії черговості прийшла черга упакувать його.І до бюджета він нікого не допустить. Сам буде грабувати цей бюджет, в тому числі і через свій магазин

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
21 марта, 2017 о 13:32 IP автора: 178.93.39.104
 

жаба — то велика сила. да марина?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вован
21 марта, 2017 о 13:40 IP автора: 92.113.103.194
 

Пакував тільки ж недопакував..Майдан то ходить на свободі і кажуть дуже злий

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
голос україни
21 марта, 2017 о 16:33 IP автора: 95.135.184.110
 

Оце радість! З чого ви злорадствуєте? Що корупція безсмертна?! Що вас дураків гноблять ті прокурори, села ваші оббирають до нитки, опускають простих сільських людей! А вам це чудно і цікаво! Іноді мені не жіль українців…через їхню тупість, обмеженість і бажання насрати собі в карман, а потім з’їсти.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Віка
21 марта, 2017 о 17:02 IP автора: 92.113.103.194
 

Купувати голоса за гречку- це загальноукраїнська практика. Смішно буде, якщо наша виборча кампанія пройде чесно і прозоро. Основні фігуранти просто не готові до цього.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
r2d2
22 марта, 2017 о 09:55 IP автора: 37.55.31.149
 

Спочатку молодь забиває на вибори і «бабушкі» проводять у влади гречкосіїв і бандитів. А потім молодь кепкує з того, що у владі «старіпердунинічогонероблять». З того дійсно можна сміятися…крізь сльози…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Vopros
22 марта, 2017 о 10:58 IP автора: 141.0.13.123
 

R2d2, полностью согласна с вами!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Максим
22 марта, 2017 о 11:21 IP автора: 178.92.200.166
 

Храни меня, Боже, ибо я на Тебя уповаю….псалом 15.1
не судите друг друга алилуя..

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Алекс
22 марта, 2017 о 13:18 IP автора: 92.113.103.194
 

Повныстю згоден з вами. Але чому ж тоді так завзято пхати до влади одного із старих пердунів Вітю Дебелого? Не бачу логіки в цьому.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
vopros
22 марта, 2017 о 13:30 IP автора: 78.111.187.141
 

блін!! він же теж із тих!! та щось язик не повертається так сказати… «старих»…
давайте дивитися правді у вічі! хто із цих «старих» більше ділом займається!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
жека
22 марта, 2017 о 15:23 IP автора: 46.211.159.202
 

На Дебелому не покатаєшся, не обдуриш і до землі не пригнеш. Він життя прожив і знає йому ціну. Любий молодий буде тільки вчитись і набивати шишки. Нам нема чого експериментувати. Нам треба активно піднімати Іванівку так як це робить зараз Дебелий. Погляньте! Зараз земля дрижить все робиться в Іванівці. Люди тільки дивляться і принишкли від подиву. Які там інші кандидати! По……доболи і хапуги, а для народу дуля.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
2017
22 марта, 2017 о 15:32 IP автора: 37.55.27.135
 

Я повністю згоден з vopros.Поважаю людей які менше говорять а більше роблять.И На мій погляд все одно скільки людині років.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
2017
22 марта, 2017 о 15:33 IP автора: 37.55.27.135
 

Жека молодец.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
2017
22 марта, 2017 о 15:36 IP автора: 37.55.27.135
 

Источник РДА.Вас что тоже жаба прихватила и душит

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
r2d2
22 марта, 2017 о 15:48 IP автора: 37.55.31.149
 

Алексе, ми ж про гречкосіїв ніби говорили, ні ? Про те, хто кого ( чи кому, це вже як до вподоби) пхає мова не йшла. Люди просто висловлюють своє ставлення та коментують вчинки деяких представників влади. Погляди різняться, та це є добре — люди різні, кожен має право на своє бачення подій. Чи Ви справді думаєте, що Роман з допомогою десятка ботів маніпулює суспільною думкою? Вас ніхто не змушує голосувати за людину яка Вам не до вподоби. Взагалі-то, і тут неможливо не погодитись з vopros-ом,свої голоси люди ( принаймі розумні) будуть віддавати з огляду на вчинки майбутніх кандидатів, а не керуючись їхніми популістськими обіцянками.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ольга
22 марта, 2017 о 17:09 IP автора: 92.113.103.194
 

Це точно .Іванівська земля інколи дрижить, але в основному від ваших фейерверків та пострілів відкриваючого шампанського, за які ви нас так дешево хочете купити.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BiZmark
22 марта, 2017 о 18:48 IP автора: 130.180.217.249
 

Красиві таблички. Ось тільки назви якісь не наші, не місцеві і не степові. Чому в Іванівці не має,наприклад, вулиці С.Х.Косяка? Мабуть не достойний. Ну хто такий Косяк, і хто такий Пушкін. Він що, мало зробив для неї доброї слави? Та до нього їхали жінки з усієї області і про вашу Іванівку, доречі, тільки так і дізналися. Сумно…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
сват
22 марта, 2017 о 20:13 IP автора: 46.211.155.157
 

Зараз мер бюджет профукае,а потом следующи теж нечего не будуть робить !.бо треба буде знову бюджет собирать.!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
r2d2
22 марта, 2017 о 21:05 IP автора: 37.55.31.149
 

сват, це Вас після косяка так торкнуло?))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Педагог
22 марта, 2017 о 22:30 IP автора: 92.113.103.194
 

Дебелий типовий іванівський олігарх. Має землі, свиноферму, магазини і влада йому потрібна виключно для того, щоб кришувати та захищати свій бізнес і примножувати свої статки. Обирати головою обьєднаної громади потрібно людей, які мають управлінський досвід, але не нахапалися землі, хоча б таких як Довбня або Бабуцький. Інтелігенція за Дебелого однозначно голосувати не буде.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
людмила
22 марта, 2017 о 22:37 IP автора: 46.211.100.29
 

І хто це там у нас інтелігенція кажете? Ті хто всю жизнь при власті і ким тільки в Іванівкі не були та останнє профукали не те що щось зберегли чи збудували. В смітниках загреблися. Де ж іхні управлінські вміння реалізовані, коли навіть народ не навчили і не заставили Іванівку дбати? Єх…інтелігенція помийки….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Настя
23 марта, 2017 о 10:51 IP автора: 92.113.103.194
 

та мовчали хоч би за Довбню. Одного не пойму хто його рекомендував главою адміністрації . Тихий алкоголік, всі знають в адміністрації що в ньогопостійно руки трусяться,нічого толком підписать не може, нашли блін керівника

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Марина
23 марта, 2017 о 11:28 IP автора: 92.113.103.194
 

Права ти Настя.Совісті в того Довбні зовсім мало. Казали що вчора на нараді заявив, що половину працівників адміністрації можна і скоротить , пользи выд них мало , а бюджет зекономимо.Можна подумать , що тыльки один вын на пару ыз стаканом работає.Сам вже доробив до пенсіі, а молоді люди у яких діти хай ідуть на вулицю.Хто б як не відносився до Каністратенка і того ж Попурія, але я навіть представить не можу, щоб вони заявили таке, завжди цінували і поважали своїх працівників.А це чмо получає 15 тисяч зарплати і тільки про себе думає.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Источник РДА
23 марта, 2017 о 11:43 IP автора: 92.113.103.194
 

Воно може бюджет і потрібно економить , але ж якби він начав скорочення із своєї родички Юльки Кривчички. Оце було б справедливо і всі аплодували.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
r2d2
23 марта, 2017 о 11:56 IP автора: 37.55.31.149
 

«…заявив, що половину працівників адміністрації можна і скоротить , пользи выд них мало …»

От тут можна з ним і погодитись.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вован
23 марта, 2017 о 13:10 IP автора: 92.113.103.194
 

/////////////////////////////

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
23 марта, 2017 о 13:22 IP автора: 178.93.26.226
 

«Педагог» , ти певно такий «педагог», як з мене балярина. Яка інтелегенція, що голосує за Б…кого? Де ти її бачив, базар хіба шо?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Марина
23 марта, 2017 о 13:58 IP автора: 92.113.103.194
 

Воно.!\////////////

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Педагог
24 марта, 2017 о 08:21 IP автора: 92.113.103.194
 

Недооцінюєте ви інтелігенцію , а даремно.А чим же поганий Бабуцький? Людина чесна, порядна, енергійна, без корупційних хвостів, як ваш Дебелий, має управлінський досвід. Вся гімназія, лікарня, пів — Іванівки, а також все Балашово, радгосп » Шотівський » проголосують за нього. Це тільки що я знаю. Та й ми проведемо роботу з батьками наших учнів . Так що йнтелігенція району зробить свій вибір на користь Бабуцького.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
24 марта, 2017 о 08:31 IP автора: 178.93.23.119
 

» педагог» за себе кажіть , а не за всіх. У мене зовсім інша інформація. А на рахунок управлінського досвіду, то не смішіть, вже бачили його «досвід» . Особливо пів Іванівки .Ой не можу , сміх та й годі.:) То була найбільша ганьба

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Василій
24 марта, 2017 о 10:05 IP автора: 92.113.103.194
 

Опаньки…от і стало все понятним. Так інтересний же гамбіт получається Популярний в районі Бабуцький буде двигатся на голову громади а Попурій Іванич буде руководить його виборчой компанієй. Інші партіі видвигать нікого не будуть щоб не мішать Сашку а будуть його підтримувати. а ти дивись 2 роки назад Попурій і Бабуцький були закляті опоненти. Недаром говорять шо в політиці немає постійних друзів і постійних ворогіва є лише постійні інтереси

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Депутат
24 марта, 2017 о 10:17 IP автора: 92.113.103.194
 

а я то дивлюсяшо це вони останім часом так здружилися як рідні брати, чуть лі не обнімаюця.Діють в районій раді прямо в унісон

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
24 марта, 2017 о 11:12 IP автора: 178.93.16.31
 

Та кому він потрібен, щоб його підтримувати? Мрійте, мрії іноді здійснюються…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Стас
24 марта, 2017 о 11:35 IP автора: 92.113.103.194
 

Ну а замом у Бабуцького і главним по землі конешно буде Валік. Пазли дійсно складуються.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вован
24 марта, 2017 о 11:53 IP автора: 92.113.103.194
 

а че ,за Саню Бабуина проголосує багато особливо в селах. , люблять його сільські дівки і жінки. Стройний, красивий , з усами язик підвішений, та ще й представляє Юльку Тимошенко.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
24 марта, 2017 о 13:11 IP автора: 178.93.16.31
 

точно шо Бабуин

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
24 марта, 2017 о 13:20 IP автора: 178.93.16.31
 

«Педагог» ви, це ще не вся гімназія. не потрібно багото на себе брать…:)

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
24 марта, 2017 о 14:04 IP автора: 178.93.16.31
 

главний по землі лізе в ОТГ головою

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Педагог
24 марта, 2017 о 17:58 IP автора: 92.113.103.194
 

Я беру на себе рівно стільки, скільки мене попросили мої колеги по роботі. Вважаємо за необхідне висловити свою позицію. Як ви її оцінюєте — то вже ваша справа, для нас вона не має ніякого сенсу. Кожен має право на свою думку.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Депутат
24 марта, 2017 о 18:10 IP автора: 37.52.155.134
 

Педагогу-не,ну если это не просто педагог,а целый директор,то можно и за всех подписаться (по привычке),

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BiZmark
24 марта, 2017 о 18:52 IP автора: 130.180.216.115
 

Ой, івнівці! Як у Вас все накручено та заплутано…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Алко тест
24 марта, 2017 о 19:23 IP автора: 194.50.254.171
 

Ха-ха Довбня хоче скоротити штат,краще з родичів почне,а то розвів біля себе шантрапу,Кривчики, друг по стакану Пашка і Ко.Він себе напевне забув як його поперли з рда як він ходит до Каністратенка і вмоляв візьміть,ну візьміть,мітив на начальника агропромислового комплексу.А тут на тоді Рибасіка взяли.Себе не повне,а тепер розігнати потрібно,та ці працівники при любій владі були,а ти завтра на пенсію поскакаєш і що дальше,як в очі дивитись.Не думав пане голова.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
пепсі
24 марта, 2017 о 20:02 IP автора: 194.50.254.171
 

Замом у Ба_-_кого буде його друг Ч_-рь,вони з ним частенько 40 градусну кока колу попивають і Вітю обсуждають