ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Черговий іванівський бюрократичний тупик

Іванівські посадовці не перестають давати приводи СН для написання нових більш цікавих публікацій.

Сьогодні представнику СН довелося зіштовхнутися із новим, дуже дремучим бюрократичним тупиком заручником якого залишилася Іванівка, а точніше сказати її санітарний стан.

Отже, передісторія така, в селищі Іванівка є ряд об’єктів соціальної інфраструктури — садочки, школи.

На ці об’єкти централізована бухгалтерія відділу освіти Іванівської РДА укладає один договір на вивезення та видалення твердих побутових відходів  (надалі ТПВ) з комунальним підприємством Іванівської селищної ради «Добробут-5».

Стандартна схема по якій працюють всі відділення освіти України та комунальні підприємства.

Але в Іванівці щось пішло не так.

Комунальне підприємство «Добробут-5» передає до бухгалтерії відділу освіти типовий договір на надання послуг з вивезення ТПВ. Там відмовились від підписання договору, посилаючись на те, що в ньому не міститься калькуляції на вивезення відходів.

В КП розробляють калькуляцію, відповідно Правил надання послуг з вивезення відходів, але не тут то було.

Цього разу бухгалтерія знову не вдоволена калькуляцією.

Як розповіли нашому виданню відповідальні посадові особи, їх не влаштовує, що платити необхідно за розрахункову одиницю «Учень», незалежно від того ходив цей учень в садочок, або школу, чи не ходив.

Відповідно у відділі освіти хочуть калькуляцію де буде зазначено, що оплата проводиться по факту відвідуваності. Тобто, кожного місяця працівники КП «Добробут-5» повинні приходити по школам та дитсадкам, брати довідки відвідуваності учнів, підсумовувати загальну кількість днів відвідування по кожному учню і проводити по ним розрахунки.

Таке ноу-хау по-іванівськи просто здивувало керівництво КП «Добробут-5».

По великому рахунку працівникам КП необхідно кожного ранку стояти на порозі навчальних закладів та перераховувати всіх учнів у всіх навчальних закладах, включаючи дитячі садки -розповіли в КП.

На цьому питання контролю не вичерпано. Припустимо в п’ятницю КП вивезло сміття зі школи, а в суботу батьки школярів скинулися на фонд класу та зробили в ньому ремонт в результаті чого утворилися відходи. Хто їх вивезе і за чий кошт, якщо по документах в школі в цей день учнів не було?

І таких прикладів безліч. На цей випадок існують правила Правил надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, затверджених постановою КМУ — зазначили в керівництві КП «Добробут — 5» і не потрібно вигадувати нічого нового.

Якщо не знаєш як вчиняти, вчиняй по закону — говорить народна мудрість, і що тут може не влаштовувати відділ освіти важко збагнути — підкреслили в КП «Добробут-5».

Принцип подібної оплати використовується в багатьох сферах господарської діяльності. Взяти б хоча б той же доступ до інтернету.

Сам же відділ освіти платить за безлімітний доступ до інтеренету незалежно від того користуються ним чи ні. Тут, що в відділу освіти, що в бухгалтерії немає жодних нарікань.

А які можуть бути нарікання, якщо щось не так то інтернет відразу відріжуть і ніхто ні в кого нічого питати не буде. Це ж не сміття якого вже накопичилося повні двори шкіл, а потім на його фоні можна тикати пальцем в сторону КП та селищної ради, що мовляв останні загадили селище.

Що ж стосується оплати за ТПВ то тут не все так просто як хотілося би.

Досить часто доводиться чути від громадян скарги на те, що тарифи не справедливі. Люди платять 6,20 грн за місяць, а за цей місяць сміття вони не викидали… І тому подібне. Лунають пропозиції продавати людям спеціально маркеровані мішки і вивозити сміття тільки у цих мішках, та багато іншого.

Щодо самих тарифів, то наразі в КП правлять 6,20 з однієї людини в місяць за сміття. Для порівняння в тому же Херсоні, станом на квітень 2016 року  тариф на вивезення відходів з приватного сектору становив 9,69 грн. І там ніхто не збирається рахувати учнів, що відвідують чи не відвідують школи, платять всі.

Потрібно пам’ятати, що сміття — це не вода та електроенергія. Тут лічильник не прикрутиш і за несплату не відріжеш. Воно є і буде. Колись більше, колись менше і хтось має його вивозити. В різні КП по Україні вводять різні експеременти з оплатою, в тому числі із продажем маркованих мішків, але в широкий вжитку вони не знайшли, а лише створили проблеми з фінансуванням комунальних підприємств. Наразі самою оптимальною, перевіреною часом затвердженою Постановою КМУ є тарифи розраховані відповідно до  Правил надання послуг.

Від редакції:

Ну а поки посадовці доводять один одному свою правоту, кількість сміття в Іванівці збільшується. І хто знає, можливо коли воно почне самозайматися і диміти на весь райцентр, може тоді вони стануть більш поступливими та знайдуть спосіб укласти договір та вивезти відходи.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

Интересно, отопление работает так же? Чем меньше детей, тем ниже температура в школе?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Гость? А як Ви вгадали ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

пускай мусор вывозят по графику. а то не знаеш когда мешок выставлять.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«сanek» в розділі довідка росписано по числам місяця

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com