ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

ЗНІМУ квартиру або будинок

097-470-67-38

Продам теличку (7 Днів)

097-633-74-88

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Зверніть увагу! На сайті працює форум.flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0015

Іванівський школярам презентували професію медика

Сьогодні працівниками Іванівського районного центру зайнятості проведено профірієнтаційну роботу з школярами Іванівського району.

Учням презентували професію медика та розповідали про кар’єрні переваги такого вибору в житті.

Детальніше в дописі Іванівського РЦЗ в фейсбук

 

Лікар – професія вічна
Проводячи профорієнтаційну роботу серед школярів, спеціалісти Іванівського РЦЗ, в першу чергу, звертають увагу на ті професії, які актуальні на ринку праці Іванівського району. Лікарів різного профілю потребує Іванівська центральна районна лікарня. Саме з метою популяризації професії лікаря 23 лютого 2017 року для дев’ятикласників Іванівської гімназії в Іванівській ЦРЛ відбулася Презентація цією професії. Представила її лікар-гінеколог Юлія Передерій. Зустріч почалася з розповіді про професію, її спеціалізації, про навчальні заклади України, де можна її отримати. Також було наголошено, що для здобуття медичної освіти треба в першу чергу звернути увагу на такі предмети як хімія та біологія. Лікар-гінеколог озвучила інформацію про вакантні посади в лікарні, яка потребує офтальмолога, хірурга, дерматовенеролога, педіатра, сімейних лікарів. були активні і задавали безліч запитань. Юлія Передерій звернула увагу на постійне самовдосконалення і підвищення свого професійного рівня, тому що від призначення лікаря залежить людське життя. І головне, людина, яка хоче стати лікарем, повинна мати особисті якості такі як співчуття, доброта, добросовісність, готовність прийти на допомогу. Хочеться сподіватися, що після проведеного заходу, хтось із учнів обере цю благородну професію, стане професіоналом і буде працювати в Іванівській лікарні.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 9

Додати коментар »

 
 
 

Треба було повести на ту сторону лікарні. Там де приймальне відділення! Оце працюють так працюють.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Я це спомтерігаю за сторожом ЦРЛ він мабуть там і не ночує. Як на зміні так в ранці йде з двухетажки а там і не ночує! А той все уголь в синій курткі носе!!! Та ночі дождись уже шоб люди хоть не бачили.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Наталія Ви зрозумійте їх не зміниш! Це така натура. Ось привезли мою сусідку в лікарню так чегового лікаря не дочикались сказала медсестра підождіть десь йде. Ждали ждали та хто там!!!!! Потом каже воне не прийде зараз пішла стірку вивішувать додому. Як це так просто взяла і пішла????? Анархія шановні.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А правда что в терапии чтоб врач подошел надо позолотить?? Мне так соседка сказала! А если бедный то консультацию и осмотр делают с середины палаты руки в карман!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Хорошо что Вера Сергеевна хоть и не работает но не разу не отказала. Позвонишь ей в любое время, а когда надо и привезешь! Умничка. Пускай бог дает здоровья!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Врач от бога она! Те кто работают добросовестно уходят сами от работы. А те кто целый день сплетни по кабинетам собирает тех и в 70 не выгонишь!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Да хороший врач! Там и Татьяна умница только кончают ее каждый день те кланы. Все плачет из за них негодяев. Так и хотят выжить и ее. Тогда вообще не будет кому принимать!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Она нормальна девушка и их маразм не будет реагировать! Пускай работает наша спасательница. а будут ее выедать, мы за нее горой пойдем. Но в обиду не дадим.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Пускай на видео снимает их и в ютюб. Или на горячею линию надо звонить! Пора на место ставить их уже или гнать! Корни по пускали что не вырвешь, только корчевать надо!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)