ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Вода з душком

Останнім часом в редакцію СН «посипалися» скарги жителів районного центру на якість питної води у водомережі селища.

Люди нарікають на різкий запах хлору у воді.

Власне кажучи,  тут  і історій від іванівців не потрібно, адже представники СН також споживають водичку з крану в селищі та самі нюхають її,  і вживають разом приторним смаком хлору.

Проблема хлорного запаху та смаку води не поодинока. Як  кажуть в народі: «Біда не приходить одна». Разом із важким запахом хлору іванівці помітили, що від води з крану утворюється незрозумілий слиз на стінках посуду.

Це також довелося відчути особисто —   слиз на руках після миття посуду. Характерно, що у цієї «субстанції» немає ні кольору, ні запаху. Його природа не зрозуміла,  проте є здогадки, що це якась форма гриба.

Сьогодні в нашу редакцію зателефонував житель вулиці Іванівської (Стаханова) районного центру.

Чоловік, буквально,  горів від зла. Він розповів, що сьогодні не те що просто побачив  наліт на посуді, але з крана, взагалі,  випав цілий згусток слизу, чи,  якщо привести дослівно — «сопля».

Зі слів іванівця, подібні випадки непоодинокі, тож бракує сил і далі терпіти таку «якість» води.

Наша редакція попросила прокоментувати цю ситуацію в Іванівському міжрайонному управлінні водного господарства ().

Головний інженер водного господарства Котік Валентин Григорович розповів, що дійсно, в технологічному процесі очищення води вони використовують Гіпохлорит натрію який має характерний запах хлору.

Проте, зі слів головного інженера, він виключає можливість перевищення концентрації цього препарату в воді до такої кількості, що може з’явитися запах та присмак.

Водне господарство веде подвійний, щоденний лабораторний контроль якості очистки води. Один на станції забору на каналі, другий на точці водовиділення в смт Іванівка по вулиці Кібенко.

За результатами контролю перевищення рівня вмісту хлору у мережі у водному господарстві не зафіксовано.

Окрім того, зі слів Валентина Котіка, Генічеська СЕС щокварталу відбирає проби води із системи МУВГ. Також,  щомісячно водне господарство робить аналізи води в Херсоні.  У всіх випадках відхилень у хімічному складі  не виявлено, в тому числі і за змістом хлору.

Що ж стосується слизу, то у водному господарстві не змогли сказати нічого конкретного.

Як зазначив головний інженер МУВГ, зона їх відповідальності за якість води закінчується на точці виділення в смт Іванівка, по вулиці Кібенка. Далі починається відповідальність комунального підприємства Іванівської селищної ради — «Добробут-5», яке відповідає за якість води включно до кранів кінцевих споживачів.

Стосовно своєї зони відповідальності у водному господарстві відзначили, що у них не реєструвалися випадки утворення слизу в їх мережі.

Як один із варіантів причин утворення слизу, в МУВГ вбачають в наслідках поривів водомережі селища. Так, в час коли в системі створюється тиск,  вода виходить через пориви. Коли ж вода відключається то,  навпаки,  з пространства біля пориву засмоктує в систему воду, а разом із нею все, що несе ця вода. Можливо,  десь тут і виникає той самий слиз.

У будь-якому разі, окрім ремонтів водомережі необхідно постійно проводити санітарну обробку водогіну. До слова сказати, остання обробка робилася не так давно, приблизно в вересні 2016 року. Селищний голова Віктор Дебелий придбав дезінфікуючі засоби, якими працівники водного господарства провели обробку водогіну.

Судячи з усього підійшов час робити чергову обробку системи водопостачання.

В свою чергу в комунальному підприємстві «Добробут — 5» не розділили точку зору водного господарства стосовно вмісту хлору в воді.

МУВГ — єдине підприємство в системі водопостачання району, яке використовує для процесу очистки води хлор. І якщо в воді є запах хлору,  то він там міг з’явитись тільки від МУВГ і не інакше.

Тут комунальники вважають за потрібне переглянути як обладнання,  так і сам процес очистки води на вузлах водного господарства.

Що ж стосується слизу, то в комунальників також немає конкретних відповідей на це питання.

В КП «Добробут- 5 » припускають, що такий слиз може утворюватися у пластиковій ємності для зберігання води, що використовується в водному господарстві, або ж  на частинах водогіну, виготовлених із пластика. Але зважаючи на те, що об’єм  пластикового водогіну в райцентрі невеликий (близько 10% від всієї кількості),  то тут вірогідність утворення слизу мінімальна.

У будь-якому разі комунальники солідарні в думці з управлінням водного господарства, що необхідно проводити санітарну обробку всієї водомережі селища Іванівка.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 11

Додати коментар »

 
 
 

@Як зазначив головний інженер МУВГ, зона їх відповідальності за якість води закінчується на точці виділення в смт Іванівка@
Тобто громадянин оплачує за спожиту воду МУВГ (згідно договору і т.д.,а в договорі слова і про якість води є),а за якість води яка тече з крану громадянина,який сплатив за неї МУВГ несе відповідальність КП «Добробут-5»?
Ви там головні інженери МУВГ непообпивалися «соплей» з крану?
da paura на італійській мові!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Друзі, у нас реально не вистачає часу щоб розкидувати новини по соцмережам..
Просимо вас допомогти нашій редакції.
Для цього користуйтеся кнопками соціальних мереж в кінці кожної публікації.
Дякуємо за допомогу в поширені новин СН!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

как завести себе уголька ворованого , это профи , а итальянский язык и качество воды ,не оних, может быть КРУ поможет разобраться в черной бугалтерии, и зарплатах фантомов. а там смотри и флильтр чище и вода как из водопровода который иногда обслуживается. И вообще почему не наказаны те люди которые составляли приступный договор о пользовании и обслуживании водопровода, как платить в МУВГ а собак на Добробут . Вы ///// уничтожали систему 20 лет получали и имели а теперь мы не причем мы пенсионеры вы //// и воры

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Одного не пойму работники ИМУВХ не в Ивановке живут? Они воду наверное не пьют из под крана.Ром ты там написал что они по договору работают, ознакомь нас с этим договором. И узнай в стоимость воды входит ремонт и дезинфекция системы.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

очень интересный вопрос

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Чесно, у мене стільки завдань, що не знаю чи зможу виділити на це час. Проте в майбутньому ми обов’язково розкриємо тему водопостачання більш детально.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Любой может обратиться в МУВГ и получить любую информацию относительно работы организации.
Форма запроса и адрес есть на сайте херсонского управления водных ресурсов
http://vodgosp.kherson.ua/infzaputforma.htm

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Рома ты найди время! Это наш организм и мы должны быть уверены что мы туда заливаем. За дезинфекцию мы платим а они не делают её!!! И попроси у них копии результатов анализов из Херсона «щомісячно водне господарство робить аналізи води в Херсоні»-ЭТО ЛОЖ. А если нет то буду делать запрос в Облводхоз.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Я можу взяти копії аналізів в МУВГ, але не бачу в цьому сенсу. Більш ніж впевнений, що там показники будуть в нормі. Сам працював в подібній сфері і знаю як це робиться.
Куди цікавіше зробити окремий, незалежний аналіз води.
Але аналізи коштують грошей, яких у мене не має.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
телеграф
 

Інженер мабуть п»є бутиліровану воду,якщо не чує запаху хлору з під крану.А насправді кран тільки відкриєшІ вже є запх хлору

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Та що там казати- вода страшна, і слиз навіть після фільтрування є. А проби потрібні незалежні. Те, що засмоктується грязь, то дурниці, там дещо інше…

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com