ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Потрібні продавці. Достойна оплата праці

095-670-60-24

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Дядько-дядько, підвезіть?

Ніколи не вгадаєш де знайдеш, де загубиш. Не гадалося і нам, що так швидко отримає продовження вчорашня стаття за негаразди у обслуговуванні пасажирів з боку нижньосірогозького автотранспортного підприємства.

 

Поки що невідомо, чи стаття у СН на то вплинула, чи знайшлися інші обставини (ніяких повідомлень від офіційних осіб до редакції не надходило), але факт залишається фактом – сьогодні, 19 лютого, сполученням «Нижні Сірогози – Чонгар»  взяв пасажирів і від автостанції вирушив у «свій» рейс.

Чому у лапках написано  «свій»?

Все  ж, нібито, так  як звичайно – люди платять гроші, розсаджуються по «своїх» місцях, автобус вирушає…

АЛЕ

Це була зовсім інша машина з зовсім іншим водієм за кермом, а не ті  хто має належний допуск та право здійснювати пасажирські перевезення.

Тобто, картина вбачається така —  щоб якось вийти з складного становища (а ми знаємо, що ця проблема не виникла зненацька, вона системна), керівництво АПТ поза усякими правовими, трудовими та якими завгодно  стосунками, але — поза законом,  договорюється зі сторонньою людиною, що має водійське посвідчення та бус з лавками всередині і підсовує його у  плановий рейс на міжміський маршрут.

Нічого собі, вирішення проблеми по-сірогозьки!

Не треба й казати, що за дотриманням правил експлуатації та пасажирських перевезень наглядає купа контролюючих органів, завдання яких зводиться до одного — безпеки нас з вами під час подорожі.

Адже, щоб перевізнику  отримати ліцензію та дістати дозвіл вийти на маршрут треба пройти чимало перевірок та оформити купу документів. Не будемо наводити повний їх перелік, але одного торкнемося обов’язково.

Перевізник зобов’язаний застрахувати від нещасних випадків не тільки пасажирів, але всіх, хто перебуває в салоні  — згідно із Положенням про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті, що затверджене Постановою Кабіміну  від 14 серпня 1996 р. № 959.  Саме перевізник укладає договір зі страховою компанією. Поліс є невід’ємною складовою дозвільних документів.

Це означає, що, в разі легального оформлення подорожі, у разі настання летального випадку через ДТП,  рідні отримають 100 %  від страхової суми, що в грошовому еквіваленті складає до 102  тисячі гривень.

В разі набуття інвалідності через ДТП – від 50 до 90 відсотків цієї суми.

 Нічого й казати, що пасажири  «лівого» автобусу, як у нашому випадку, від страхової не отримають нічого.

Чи варто ризикувати? Мабуть, кожен це вирішує сам.

В даному разі  вибору нам не залишили.

З однієї сторони,  бажання перевізника випустити машину на маршрут та виправдати очікування громадян зрозуміло. З іншої — порушено ряд законів та вимог нормативних документів з правил пасажироперевезень, що ставить під сумнів спроможність всієї системи розподілу маршрутів для перевезень пасажирів в Херсонській області.

Маємо факт закріплення  маршруту за недостатньо підготовленим і безвідповідальним перевізником, а в цей час інші його колеги, які, можливо, змогли б якісніше виконати цю роботу, залишилися за бортом.

Подібні випадки не поодинокі, скільки їх таких позазаконних автобусів-фантомів? Відразу згадується історія з рейсом Іванівка-Фрунзе-Херсон, який свого часу не виконувався, що спричинило напругу в суспільстві.

Можливо читачі, які користуються власними автівками,  навряд зрозуміють проблематику цієї публікації, проте пересічні люди, хто в мороз і спеку стоїть на зупинці,  щоб доїхати,  згадають той відчай та розчарування коли черговий автобус просто не приходить.

На фото — автобус-примара швидко мчить через Іванівку,  поспіхом висадивши пасажира на автостанції.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 18

Додати коментар »

 
 
VDL
20 февраля, 2017 о 15:12 IP автора: 78.111.189.235
 

Напевно те, що я зараз напишу декому буде неприємно читати, але, що поробиш — такі реалії. Я працював в Іванівському районі в 70-х роках минулого століття (аж дивно писати «минулого століття»). Тоді , коли взнавали, дея працюю, питали: «А де це?». В районі було все своє, було і АТП. Були і автобуси, які зв’язували всі села району з райцентром. Можна було доїхати і до обласного центру, і до сусшдніх райцентрів (Каховка, Генічеськ, Нижні Сірогози, Мелітополь), старожили це підтвердять. І що ж на сьогодні? Попробуйте зараз добратися до Балашовки, Дружбівки, Першотравневого, Воскресенівки? Та ще й АТП свого вже нема.Одні організації від Нижніх Сірогоз, інші від Каховки, Генічеська. Так поступово й увесь район розтягнуть між сусідами. І можначекати такого, що був Іванівський район, і,гоп,нема Іванівського району.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А що в Ваших словах неприємного?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
kent
20 февраля, 2017 о 17:13 IP автора: 178.94.17.190
 

Я умоляю,по сравнению с сегодняшней Ивановкой Серогозы стоячее болото. Вот выползла случайно проблема транспорта, просто людям в край надоело терпеть, но ведь не идут к руководству, никто не верит, что те хоть на что-то способны повлиять. Сидят , только свои задницы греют, что белый дом, что поссовет.
И за что ни возьми кругом проблемы годами скопившиеся. И полное равнодушие. Скоро еще про земельную «путаницу» услышим, а там конь не валялся, проследить за порядком у нас же некому, прокурор тоже вором оказался.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
VDL
20 февраля, 2017 о 18:00 IP автора: 78.111.189.235
 

Олексію Терьошину.
Можливо сучасні «Будівники капіталізму» сприймуть мої слова як наклеп на їхнню «безкорисну працю» по «великій розбудові України до європейских норм». То повірте мені (а у мене є рідні, що живуть в Європі, а також однокласники, однокурсники) не з того ми почали. Ми виконали тільку першу строку Інтернаціоналу — «Весь мир насилья мы разрушим до основанья…» і підійшли до слів «…а затем….». А от що буде далі? Тут згадуються слова великого комбінатора Остапа Бендера — «Запад нам поможет». А от чи допоможе він, хто його знає. Поки що ми йому допомагаємо свою раб. силою.
Я давно не живу в вашому районі, але, маючи рідних, друзів, цікавлюся життям тої місцевості, дея починав свою трудову діяльність (в Першотравневій школі).

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Поважний VDL,Україна ніколи не йшла шляхом так палко коханого Вами інтернаціоналу.І дай боже щоб Ви останній — хто на нього рівнявся.Про Запад і раб.силу відповідати Вам не буду — буде тільки довга дискуссія в одні ворота,слідкуйте за новинами там все є.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
VDL
21 февраля, 2017 о 08:22 IP автора: 78.111.189.160
 

Шановний Олексію, я коли писав свій коментар, думав про одне, Ви зрозуміли це по-своєму.Отак і виникають непорозуміння. Дискусувати з Вами я не збираюсь (дискусувати у нас люблять нардепи та «домашні політики»), Дискусія перейде на політичні теми,а я цього не люблю, та й не хочеться відбирати роботу у поважних особ. Раджу почитати Вам вірш Едуарда Асадова «Не спорьте. сограждане, о политике». На цьому цю тему закриваю.
P.S. Слово «поважний» в українській мові вживається у значенні «особа, що має певну владу», а яка влада у простого сільського пенсіонера. Так що в цьому Ви помилилися.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ПОВАЖНИЙ (вартий поваги) шановний, поважаний, шанований; (вік) солідний, статечний; (тон) серйозний.
Я це тлумачення мав на увазі.Ви про нього не знали?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
r2d2
21 февраля, 2017 о 10:57 IP автора: 92.113.103.120
 

Все мы слышали когда-то, что «в споре рождается истина», и эту фразу приписывают Сократу. Из других же источников известно, что Сократ на самом деле нашел другой способ постижения истины, отверг вышеупомянутый тезис и «противопоставил спору диалог», т. е. ты не должен считать себя умнее оппонента и вступать в спор, а должен организовать беседу так, чтобы в процессе общения с ним, решать самые сложные проблемы без антагонизма и ненависти. Ведь спор к хорошему привести не может, поскольку каждый останется при своем мнении.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Vetrow
22 февраля, 2017 о 20:06 IP автора: 91.221.75.70
 

А скажіть будь-ласка, шановні мешканці Іванівського району, чим рейсовий автобус Воскресенка-Херсон кращий «автобуса-примари»?Чи вам згадати Іванівка-Фрунзе-Херсон?Ви взагалі бачили стан автотранспортниз засобів? Яким нормам вони відповідають і чи відповідають взагалі?
Я ні в якому разі не захищаю Нижньосірогозьке АТП, але нагадаю вам, що у жителів вищезазначеного району є альтернатива у виборі перевізника.
Моя вам порада-скажіть «дякую» АТП за те, що їздять вашими дорогами , а особливо прошу звенути увагу на частину дороги в межах від Іванівки до каналу!
І чи не здалось вам ,що ви ну дуже часто згадуєте Нижні Сірогози у своїх статтях?Проблеми в своєму районі відсутні?Чи немає сенсу навіть про них говорити?
Раджу вам перечитати Євангеліє,адже Ісус казав:»Сучек в глазе брата своего ты видишь, бревна в своем глазе ты не видишь.Когда ты вынешь бревно из твоего глаза, тогда ты увидишь, как вынуть сучек из глаза брата твоего».
А іншими словами:»В чужом глазу соринку видит, а в своем бревна не замечает»!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
22 февраля, 2017 о 20:59 IP автора: 37.73.203.59
 

Ну це ви даремно. Нижньосірогозький район тут згадується не часто.
У мене немає часу завітати до вас в гості, а то б ви дійсно побачили як воно.
В Іванівському районі проблем дійсно вистачає. І за автобус Іванівка-Фрунзе -Херсон ми писали. Навіть більше того, за ту публікацію автор посварився з одним із директорів ЮГ-Трансу. І за дороги пишемо постійно.
На цьому фоні Нижньосірогозькому району дуже повезло, що СН досі не знайшов там кореспондента.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
22 февраля, 2017 о 20:59 IP автора: 37.73.203.59
 

Але ми працюємо в цьому напрямку. Уже частково СН зайшов в Нижньосірогозький район. Дуже скоро ми збільшимо свою присутність у вашому районі.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
descheredado
22 февраля, 2017 о 22:59 IP автора: 178.94.8.94
 

Г-н Vetrow, хорошая критика еще никогда помехой делу не была 🙂

К тому же, Вы смещаете акценты, переводя разговор с темы обслуживания пассажиров на состояние дорог, на конкретные автобусы, что ходят в рейсы. По всей стране дороги не лучше, но главная причина , видимо, все же в организации процесса транспортных перевозок, а не только в бьющихся деталях машин.

Граждане платят деньги, организации платят деньги за перевозку своих людей по предъявленным счетам, тем счетам, которые выставляет перевозчик. Естественно, что сегодня требования к качеству услуг отличаются от тех, что были 20 лет назад.
А подход к делу, отношение к обязанностям как раз выдает дремучего совка (не по возрасту даже — по образу жизни, по культуре). Кто в теме, те прекрасно знают, как противились начальнички транспортного цеха со всея области созданию новых приватных, независимых от них транспортных предприятий и сколько пережили последние… Можно книги писать.
И ведь работают в тех же Нижних Серогозах конкуренты старых автопарков, созданные с нуля, и не плачут, и расширяются — в отличие от тех же АТП.

P.S. Думаю, что св. Николай, тоже не был бы в восторге, прожди он бесполезно посадки на рейс, только потому, что в головах и делах у некоторых до сих пор — бардак.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Vetrow
26 февраля, 2017 о 11:11 IP автора: 91.221.75.70
 

Шановний Романе!Це Ви мене таким чином налякали ?Чи попередили? А то фраза: «а то б ви побачили як воно» визвала в мене шквал позитивних емоцій :)))
«Предупрежден-значит вооружен «???

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Vetrow
26 февраля, 2017 о 11:17 IP автора: 91.221.75.70
 

Уважаемый descheredado, я повторюсь,что не защищаю АТП.По поводу конкурентов-я в курсе, сам могу много чего интересного рассказать .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
descheredado
26 февраля, 2017 о 14:22 IP автора: 178.93.33.58
 

Если у Вас, г-н Vetrow, имеются предложения как улучшить работу в целом (или конкретного перевозчика), знаете о фактах, которые мешают оказывать качественные услуги населению или — кто мешает в районе, области, давайте займемся полезным делом. Но нужно, чтоб Вы вышли на гл. редактора,(телефон, имейл есть на сайте). Ваше инкогнито будет соблюдено при Вашем на то желании. Журналиста нельзя заставить открыть источник информации, кроме как по решению суда (ст.25 ЗУ «Про информацию»).

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Vetrow
26 февраля, 2017 о 16:18 IP автора: 91.221.75.70
 

Я имел в виду,что знаю как тяжело работать,расширяться ,когда вставляют палки в колеса

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Михалыч
26 февраля, 2017 о 17:30 IP автора: 185.137.18.223
 

descheredado я Вас умоляю,яйца зажатые в тиски открывают не только источники информации.уж поверьте.а еще если Вас хорошенько прижать ,то споете Вы как соловей-разбойник о ветрове(даже того о чём не знали).

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
descheredado
26 февраля, 2017 о 18:35 IP автора: 178.93.33.58
 

Михалыч, известно, что поступать по совести — вредно для здоровья, как минимум для нервной системы)) А в интернете есть описание нескольких сотен или даже тысяч пыток.
Но пока мы живем в цивилизованной стране, насколько мы ее делаем таковой. Поэтому и поступаем как цивилизованные люди.