Гуманітарна допомога від іванівців потрапила в Авдіївку

Сьогодні представниками Іванівського району доставлено гуманітарну допомогу до міста Авдіївка Донецької області.

Як раніше повідомляло наше видання, жителі Іванівського району зібрали гуманітарну допомогу жителям міста Авдіївка, що постраждали в наслідок обстрілів міста російськими військами.

Іванівці збирали продукти харчування, засоби індивідуальної гігієни, теплий одяг, теплі речі, тощо.

За сприяння Іванівських підприємців, що допомогли кампанії по збору допомоги гривнею, гуманітарна допомога благополучно доїхала до місця свого призначення.

Загальна ситуація в Авдіївці дуже складна. В місті немає а ні електроенергії, а ні води, а ні тепла. Пункти соціальної інфраструктури під’єднано до переносних електрогенераторів. Не відстає від загального «тренду» і приватний сектор. На вулицях міста гудуть мобільні генератори, що живлять торговельне обладнання магазинів.

Великі черги людей збираються в пунктах обігріву та роздачі теплої їжі на центральному стадіоні, а також у пункті приймання та роздачі гуманітарної допомоги, який розташовано на базі авдіївської середньої школи №2.

Люди відверто роздратовані, налякані та налаштовані агресивно. Воно і не дивно, адже буквально вчора пункт роздачі гуманітарної допомоги в школі був обстріляний бойовиками і там загинуло дві людини.

Після прибуття на місце, Іванівська гуманітарна місія зв’язалася із представниками місцевої цивільно-військової адміністрації де скоординувала свої дії щодо розвантаження допомоги.

Іванівська гуманітарна допомога була розвантажена на склад, обладнаний у актовому залі школи №2. Там же сконцентрована вся допомога, що надходить з усіх куточків України.

Зі слів представників гуманітарного штабу, речі зібрані Іванівцями довго на складі лежати не будуть. Буквально зараз (на момент вивантаження) гуманітарна допомога, розподіляється та буде передаватися в руки безпосередньо тим хто цього потребує.

На момент перебування на складі допомоги представника СН там знаходилося декілька тон продуктів та речей. Зі слів працівників складу — це уже залишки. За вчорашній день ними було роздано в декілька разів більше допомоги, що зараз є на складі.

Але дякувати українцям, потік гуманітарної допомоги не закінчується.

Подивитися більш детально про поїздку іванівців в Авдіївку можна у нашому відео.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com