По методиці Кличка…

Іванівська розпочала боротьбу з незаконно розміщеними малими архітектурними формами на території селища.

В ході перевірок виявлено один кіоск, який порушував численні норми законодавства України.

Під час останнього виконкому Іванівської селищної ради це питання розглянуто. На інформаційному стенді в Іванівській селищній раді оприлюднено рішення (у додатку).

У випадку якщо за рішенням виконкому селищної ради підприємець-власник торговельної точки не ліквідує її то можливо буде проведено ліквідацію кіоску, як то мовиться, «по методиці Кличка». Що власне і передбачено рішенням.


1.Затвердити перелік об’єктів, які підлягають демонтажу у зв’язку з самовільним встановленням суб’єктами тимчасових споруд у смт Іванівка:

1.Затвердити перелік об’єктів, які підлягають демонтажу у зв’язку з самовільним встановленням суб’єктами тимчасових споруд у смт Іванівка:

1.1. Тимчасова споруда, яка знаходиться на земельній ділянці Іванівської селищної ради за адресою: смт Іванівка Іванівський район  Херсонська область  вул. Таврійська за межами території ринку поруч із входом до кафе «Чіпок» (суб’єкт господарювання – Міюц Ганна Миколаївна, що проживає за адресою: село Балашове, Іванівський район, Херсонська область, 75424).

1.2. Суб’єкту господарювання ХХХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ демонтувати тимчасову споруду в термін 15 ( п’ятнадцять) робочих днів з моменту отримання копії рішення.

  1. У випадку невиконання суб’єктом господарювання пункту 1.2. даного рішення:

2.1. Комунальному підприємству «Добробут5» забезпечити його виконання, провівши демонтаж тимчасової споруди на земельній ділянці Іванівської селищної ради за адресою: смт Іванівка, Іванівський район, Херсонська область, вул. Таврійська  за межами території ринку поруч із входом до кафе «Чіпок».

2.2. Рекомендувати начальнику Іванівського відділення Каховського ВП ГУНП в Херсонській області Кузьменку І.В. забезпечити громадський порядок під час демонтажу тимчасової споруди.

  1. Секретарю селищної ради Щастливій В.С. опублікувати дане рішення в районній газеті «Нове життя».
  2. Контроль за виконанням даного  рішення  покласти  на  члена виконкому селищної ради Воронова Р.А.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com