ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Любіть Іванівку та не ґвалтуйте!

Іванівка і іванівці…   якщо точніше:  ця стаття  про наше відношення до  спільного дому — непроста, цікава та болюча тема.

Не раз ми вже  підіймали питання громадянської свідомості жителів районного центру, але  проблема настільки обширна і, безумовно, ще  не раз стане приводом для нових публікацій.

Сьогодні на чисельні скарги жителів вулиці Кібенко, 98 працівниками Іванівської селищної ради та КП «Добробут-5» розчищено стихійне звалище, що утворилося в траншеї розташованої між вищеозначеним будинком та господарським подвір’ям аграрного ліцею.

Жителі прилеглих будинків скаржаться, що хто завгодно може прийти, викинути в ров своє сміття, а їм потім доводиться поряд з цим звалищем жити. Мало того, що від нього розходиться сморід, то  ще й лахміття розлітається по подвір’ях, і таке інше.

Власне кажучи,  позиція жителів вулиці цілком обгрунтована та законна, адже,  ліквідація несанкціонованих звалищ це прямий обов’язок органів місцевого самоврядування.

Сьогодні наші люди добре знають про свої права (серед яких є право на чисте довкілля)  та вимагають їх реалізації від селищної ради вважаючи, мабудь, найефективнішим засобом дотримання чистоти  на своїй вулиці — кількість скарг у різноманітні інстанції.

Зрозуміло, що громадяни  уважно читають закони, та, скаладється таке враження,  що дивляться вони виключно на свої права.

Але хотілося б поговорити на нову і не дуже приємну для останніх тему, таку, як обов’язки громадян.

Як записано в тому ж Законі «Про відходи», громадяни зобов’язані:

Виконувати інші обов’язки, передбачені законами, щодо запобігання забрудненню навколишнього природного середовища відходами.

Один із таких обов’язків — вчасно інформувати органи правопорядку  та органи місцевого самоврядування про злочини. Саме це і відбувається в даному випадку — якщо хтось викидає сміття в несанкціонованому місці, то він вчиняє злочин проти навколишнього середовища.

Як повідомили жителі Кібенко,98 —  вони бачать тих, хто викидає сміття попід двори, от тільки жодного звернення від цих громадян ні до поліції,  ні до когось іншого не було. На жаль, цей  свій обов’язок передбачений законодавством, громадяни не виконали.

Чи не тому і почувають себе безкарно ті, хто забрудює вулицю? Чи не завдяки цьому, взагалі,  могло виникнути саме тут стихійне звалище?

На жаль, зібратися самим та впорядкувати прилеглу територію мешканці не спромоглися. Відкрито заявити про порушників, що викидають сміття в траншею —  теж не забажали. А не дозволити смітити — теж не по силах.

Погодьтеся, значно простіше писати скарги, аніж взяти в руки лопату та навести порядок у себе під носом.

Стосовно позиції селищної ради, то остання завжди спонукала і всіляко підтримувала громадян,  які прагнуть навести лад поблизу своїх будинків.

Згадати хоча б суботник організований депутатом селищної ради Володимиром Павленко, коли жителі селища впорядкували територію кладовища. Чи суботник організований депутатом райради Валентином Батаєвим, коли було приведено до ладу міст по вулиці Дружби. Або ж згадати депутатів Ольгу Банашевську і Олександра Бочарова, які організували громадськість та прибрали територію довкола кінотеатра.

Таких суботників було безліч, проте, об’єднувало їх одне — всюди була допомога селищної ради: чи  технікою, чи матеріалами, чи людською працею.

На жаль, серед цих чисельних суботників не було жодного по вулиці Кібенка. Мабудь, мешканцям видалося це не цікавим, проте,  були сотні письмових скарг про те, що жителів вулиці щось не влаштовує.

Іванівська селищна рада не ухиляється від відповідальності за санітарний стан в селищі. Так чи інакше стихійне звалище прибрано. Але, разом з тим,  цілком логічно виникає  чимало запитань.

Якщо детально поглянути на цю ситуацію то все не так просто.

Іванівська селищна рада — це орган місцевого самоврядування, що представляє інтереси територіальної громади, яка в свою чергу складається із жителів об’єднаних постійним проживанням на території селища.

Іншими словами  — селищна рада це і є ми з вами з усіма проблемами, що маються — як у кожного жител селища так і загальні.

Селищна рада утримується на податки тих самих громадян, що  проживають на цій території, та за рахунок того майна що є у спільній власності громади.

Всі роботи в селищі, включно із благоустроєм, виконуються виключно за кошти платників податків. Тут варто згадати крилатий вислів колишнього прем’єр- міністра Великої Британії — Маргарет Тетчер:

рос. «Нет никаких «общественных денег», есть только деньги налогоплательщиков».

Якщо ж на селищну раду поглянути з точки зору закону, як наведено у цій публікації вище, то читай:  жителі вулиці Кібенко, 98 почали вимагати у інших жителів селища,  щоб останні за свої податки прибрали територію поруч з їх домоволодіннями.

Тепер питання: як дивляться платники податків з вулиці Соборної, Дружби, Шевченка, І.Франка на те, що за їх податки прибрано стихійне звалище, що регулярно створюється,  якщо не самим жителями вулиці,  то  з їх мовчазної згоди?

Ясно, що мешканці інших вулиць туди сміття не носили, навіть,  більше того —  поприбирали на суботниках свої вулиці.

Але,  хтось, мабудь самий розумний вирішив:  навіщо він буде щось там прибирати довкола  двору, коли є значно простіший спосіб —  написав скаргу і влада силоміць змусить всіх Іванівських платників податків за свої кошти поприбирати за ними. Чи не нагадує  цей стан речей  відношення —  як між дорослими та малими дітьми?

При такій постановці питання, його вирішення вже виходить за межі норм права і становиться ближче до норм моралі. Чи не саме в таких випадках люди кажуть про те, що думають про самих хитрих.

Цілком очевидно, що в цій ситуації грубо порушено принцип соціальної справедливості та громадської свідомості іванівців.

Саме тому, на наступний виконком Іванівської селищної ради буде винесено питання стосовно того, щоб кошти витрачені на ліквідацію стихійного звалища по вулиці Кібенко,98 були поділені порівну та виставлені в рахунки за сміття усім власникам домоволодінь по зазначеній вулиці.

 

В завершення публікації, невелике відео-звернення працівниці відділу благоустрою Іванівської селищної ради, жителям вулиці Кубенко,98

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 76

 
 
 

Правильный вывод. Пора уже наконец-то уходить от колхоза в головах.
Ударить по гривне самое верное средство воспитания сознательности. Именно таким путем — через принуждение к чистоте всех жителей Европа стала такой, какой мы ее видим. Они это сделали веков пять назад.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Чем занимается депутат ул.Кибенка?Его роботы жители улицы вобще не видят.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Це не правда, а світло на вулиці?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Світло на вулиці?!! Це і все, що він спромігся?!! С горе навпіл. Де світло на тій частині вулиці де «водоводовскі» будинки?! Де участь депутата, коли на вулиці виникають проблеми і потрібна його участь, як депутата?! Щось окрім його істеричних:»та я всьо бросю! Та я дєпутат!».
Бросай, Андрюша:-) -хочеться йому відповісти. Світло значить)

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

І депутатство твоє-це вперше і востаннє, дивлячись на результати.
Ями на вулиці хоть залатай.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Теперь мусорка. Долго упирался мэр, а пришлось ликвидировать. Давайте спросим у заявителя непосредственно, а именно: какой путь заявления о требовании ликвидации свалки? Ответ: сельсовет-тупые отказы, экоинспекция-чуть напрягли, может и все; и еще облгосадминистрация-тоже самое. В заключение -Министерство экологии и природных ресурсов-и ОПА! Все зашевелились, быстро все нашлось и все случилось, экоинспектор собственной персоной приехал, контролировал процесс уборки Что надо! Так -то оно!:-) Усвоим, возьмем пример, спросим если что!
Все решается, господа!:-) и законы соблюдаются, если заниматься вопросом.
И да! Засорять среду окружающую не надо! Цивилизованность надо соблюдать. Хоть немного.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Так. Автор не очень ориентируется в ситуации, похоже. «Погодьтеся, значно простіше писати скарги, аніж взяти в руки лопату та навести порядок у себе під носом.» — громадяни сплачують податки і громадяни сповіщують органи місцевого самоврядування про ті вчинки, які вони зобов‘язані вчинити відповідно до законодавстіа, якщо вже так склалося, що ці органи вміють лише шагбауми де попало ставити і ще витрачати кошти з місцевого бюддету на якісь невчасні і недоречні речі!та вони б краще може якісніше водогінні труби ремонтували та перехрестя піском посипали під час оледеніння доріг взимку?!
Крім того, Деббелому не раз і не два рази і,навіть, нетри рази говорилось про звалище в усній та письмлвій формах! Але ж то не центр і «глаза порвать» там не вийде, а значить і навіщо щось робити, питається. Та нє. Не хочешь-заставим. Закон обязивает к порядкам:-) и єто событие-отличная иллюстриция.
Народ, берите пример!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Похоже что смайлик в теме, так может просветите народ кто создал мусорную свалку?
Наверное люди с улицы К.Маркса к вам принесли мусор?
/////////, а теперь гордитесь тем что после вас ваше ж д///// убрали.
А потом еще ехидненько так, «Берите пример как надо гадить»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Гость, отвечаю на эти слова. Свалка существует со времен СССР. Кто там ее создал -это тайна истории. Наше га.но плавает в канализации, вообще-то. И с ней мы тоже разберемся, потому что комунальные услуги нужно обеспечивать ПОЛНОЦЕННО. Насчет мусорки, то по требованиям жителей улицы был поставлен контейнер и уже давно. А существование свалки -недочет местного самоуправления! Для дураков в законе написано, что органы местного самоуправления ответственны за все это. Читать надо уметь. А я помню было только хвастовство в газете:вот , мол, наш замечательный мэр,, который вывез тоны муссора в отличие от предыдущего мера! Только предыдущий мэр закупил пару машин в комунхоз(одну из которых при нынешнем мэре уже уграли, о какой замечательный мэр!!!) И водопроводные труби чинились получше, еженедельных порывов небыло! И такого наполнения бюджета у предыдущего мэра тоже небыло, а если бы и было, то возможно деньги бы пошли на дело нужнее чем «ура» возле елки и «ах, прелесть!» под чем-то типа фонтана, что там еще, ограждение кладбищ, например. Ну для»глаза порвать» -годится:-) что оно и делается,, а недалекие ведутся:-) и их большинство, к сожалению.
И конечно же это Гость куда умнее представителей Министерства, которые шмон и навели и конечно же они на пустые заявления так реагируют, да? А вы, гость, не здешних ли краев житель? А то я думаю, что такие умные люди ни там, а здесь?
И да! Еще раз призываю брать пример и отстаивать свое, что положено законом.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Так много написано, позвольте утосчнится. Свалка и канализация существуют со времен СССР, прошлые меры все молодци, хоть и не решили эти проблемы, а вот нынешний мэр плохой поскольку худо бедно разгреб ивановские мусорники и починил канализацию?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

… «И водопроводные труби чинились получше»…
Вот насмешили! 🙂
Мы со своими друзьями, за кружкой пива, будем цитировать ваш пост как анекдот. Особено на фоне порыва возле налоговой, который там простоял больше 5 лет.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Бог не теля, бачить звіттіля… Говорить старий, тупуватий, але правдивий вислів. Сьогодні заявник в облекологію ногу зламав на рівному місці…. Той випадок, коли кара настигає швидко.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Расслабтесь, АНОНІМИ, ГОСТІ та інша погребень трава… За сміттєзвалище, що утворили жителі вулиці Кібенка, землеупоряднику штраф 250 грн повинен був бути, і можна було не прибирати того сміття зовсім, а почекати весни, і оголосити загальний суботник, щоб жителі самі прибрали. Ромчик спокійно заплатив би штраф, а жителі Кібенка і далі нюхали свої власні відходи. Ось і вся казочка, а то Вася вже собі медалі почепив. Смітник прибрали за ініціативи В.С. Проте, краще б його не прибирали, бо жарить той край тепер будуть ой…як… Доречі, збоку кой-якого двору нова куча уже лежить, якоби рослинні бадилля, а внизу пачки з під крабових паличок. Чекайте в гості ревізора з адмінпротоколом.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Бог не теля, бачить звіттіля»…
Ой вей! Чувствую скоро поссовету прилетит иск, за то что он не убрал где то там лёд и бела ношка споткнулась и сломалась(

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Мер прибирати той край не буде, там є депутат районної ради, директор райсількомунгоспу Бабуцький О.В.. Доречі, в статуті райсількомунгоспу чітко написано — виконує роботи, повязані з твердими побутовими відходами. Прибирати на Кібенка — це принизити Бабуцького, показать що райсількомунгосп — це фікція, і керівника там немає. Тому треба бути чемними і не принижувати гідність іншого чоловіка!((((((((((((((((())))))))))))))))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вы хотели сказать ножка альфонса?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Тут явно умная аудитория. Там про пиво-смейтесь товарищи!) Смех-это положительные эмоции и здоровье! Хотя при алкоголизме, наверное, не поможет. Больные люди. И там нигде не написано, что предыдущий мэр отличный, а нынешний-наоборот. Та нє. Там написано, что предыдущий как-то напрягался посущественней прежнего все лишь. Все в сравнении. Нормальному человеку важнее вроде бы воду из крана потреблять на нужды, а кому-то елочка,, фонтанчик и т.д. ну на таких и расчитано. Радуйтесь!:-)
Во-вторых, про заявителя и «кару божу» — тупизм сегодняшнего вечера. Заявитель -дочь указаного человека, вообще-то. И вот так говорить о чужих неприятностях лучше ненадо, а то кара божа тебя догонит, смотри)

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Противно читать всю грязь. Сами с///// у себя под носом, потом еще хватает нахальства письма писать в разные инстаниции. Позорники! Были бы нормальными давно сами организовали субртник, убрали все гуртом да еще бы всей улочкой и шашлыки там жарили по празникам. Так нет же, г/////, все с//// из под тишка, мерии, людям, а главное себе под нос. Фраера зуевы…..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Тутреально умная аудитория) смышленная, понятливая. Было бы очень смешно, если бы небыло так печально все.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

И тупо

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Друзі, не переходьте на особистості та образи. Інакше доведеться і тут закрити коментування.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Причем тут дочь? все прекрасно поняли о ком речь и не надо трогать девочку. Есть в Ивановке крысы, которые под теплым крылышком пригрелись, за всю жизнь палец о палец не ударили, зато гадить хорошо научились. Знаем мы, кто что чего горазд. И кто что куда пишет, и кто чего стоит. А черти кинули его там не зря. Это старая история…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

За фонтан спасибо. За елку спасибо и за всю красоту Дебелому спасибо. Слава богу мы хоть что нибуть за свои юные годы увидели в нашем селе. А мусорки нужно заставить убирать тех, кто их туда наносил, а не деньги на них тратить. Ишь, чего захотели! Весь бюджет потратить на подтирание жоп альфонсам!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Рома, почему Васю не штрафанешь? Он кучу уже снова наносил, вот после праздников куча побольше станет, опять в облекологию писать будет. Так ты бы штрафанул его тысячь на 50, что б на листок и ручку не хватило.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вставлю тут свої 5 копійок.
Ліквідація смітника зайняла приблизно 4 години праці 6 чоловік. Також цей час пропрацювали два трактори.
Якщо вірити кометаторам із цієї публікації то жителі вулиці терпіли цей смітник з часів СРСР (27 років), замість того, щоб його ліквідувати.
Я просто диву даюсь! 27 років чекати, щоб прийшов Дебелій та за 4 години прибрав там сміття.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Девочка эта-дипломированый юрист и заявитель именно она. В чем эта особа и не скрывается.
А ты безликое, безполое существо, которое называется «(((» — Васе лично попробуй все это скажи, послушаешь ответ. Чи шо? ты только здесь и можешь анонимно тявкать? Чмошное существо.
А теперь обьяснение Ромчику. Мусорку своими руками убирать жители не обязаны. Для тугих обьясняю — они платят за то, чтобы государство в лице местного самоуправления вывозило мусор вовремя и как положено, а также следило за нарушителями. МЕСТНОЕ САМОУПРАВЛЕНИЕ.
Ну да ладно. Тут все ясно. Тупизм на тупизме. Я покидаю вас клуб любителей дебелого и его лохотрона.

И насчет оскорблений-тут админ прав. Но с быдлом по-быдлятски. Беспоьезно, правда) гудбай!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вынес мусор с двору в ближайший ров или посадку и молодец. Ох уж эти ивановци, еще те засранци!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Правда, згоден з тобою. Ще в коментарях розбирають добре чи ні поступили ті хто прибрав за ними 😉 Ніякої вдячності. Чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Навчіться цінити те, що для вас роблять!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Свалка-свалка-свалка.Цікава тема для дискусій.В Іванівці знаходиться одна свалка,всім вона відома і пахуча за вул.Щорса (зарой).Селищна рада чи Добробут-5 повинні вивозити туди сміття,але все навпаки.Ура в Іванівці почали вивозити сміття з вулиць.Молодці!Так реагували Іванівці на вивіз сміття з вулиць.Але потім громадяни замітили куди його вивозять.Не на «зарой», а на кінець вул.Стаханова-Чапаєва, (колишня ферма) людям прям під ніс.На кінець Іваніки за вул.Карла-Маркса-Чернишевського (колишня ферма).Через деякий час в Іванівці буде ще два нових «зароя».Так це ніхто не помічає,а як житель селища викине сміття на кінець Стаханова так він «враг №1»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Нежданчик.
 

Инна не ты ли этот мусор выбрасывала? Не в чем себе не отказывай, выбрасывай мусор соседу, родственникам, впрочем, так и делаете.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Самая большая свалка ивановцев, «язык»! Меньше слов, больше дела. Задумайтесь, что Вы полезного сделали для Ивановки!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

За сміття ми платимо по 6 грн з одного жителя,плачу як потрібно,маю на руках всі квитанції,а Вам напевне правда в очі колить.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Нежданчик.
 

6 гривен ты платишь, что бы его с бака мусорного вывезли, а не по посадкам собирали. Пойди собери мусор за 6 гривен после таких как ты. Хоть не смеши. ))))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Нежданчик.
 

Расскажи женщине на видео, что ты 6 гривен заплатила, чтоб она срачь за вами убрала. Как вы мусорите, так вам три бригады мало будет. Попробуйте не выбрасывать мусор, где попало и мир станнит чище.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ти напевне вчьора вечерю носив і трішки не доганяєш,ми платимо як потрібно і не мусоримо як на вул.Кібенка,і писала я про те що сміття вивозять не на свалку (ЗАРОЙ) а в невідведені місця.Дошло.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Нежданчик.
 

Ну так действуй, прояви гражданскую позицию. Ты уже ходила в поссовет подсказать, что может, они не правы? Ааа, забыл, вы же все вопросы в коментах решаете. Типичное «моя хата с краю…». В жизни, ни кто нечего не знает и не видит.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Мені є чим зайнятись,а вони самі знають що вони роблять і як.А ти с теми спригнув добре,починав з одного закінчив другим.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Нежданчик.
 

Я с чего начал тем и закончил, повторю смысл «Все зависит от вас самих», а то некоторые со скудным умом не понимают. А вот ты начала одно, а закончила «вони самі знають що вони роблять», Так зачем ты вообще начала «а як житель селища викине сміття на кінець Стаханова так він «враг №1»». Хватит распускать сопли, если нечего не делаешь полезного в жизни, нечего совать свои комментарии.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

В Іванівці знаходиться одна свалка,всім вона відома і пахуча за вул.Щорса (зарой).Селищна рада чи Добробут-5 повинні вивозити туди сміття,але все навпаки.Ура в Іванівці почали вивозити сміття з вулиць.Молодці!Так реагували Іванівці на вивіз сміття з вулиць.Але потім громадяни замітили куди його вивозять.Не на «зарой», а на кінець вул.Стаханова-Чапаєва, (колишня ферма) людям прям під ніс.На кінець Іваніки за вул.Карла-Маркса-Чернишевського (колишня ферма).Через деякий час в Іванівці буде ще два нових «зароя».Так це ніхто не помічає

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Нежданчик.
 

Повторю еще раз «Все зависит от вас самих». Действуй! Комент в газете нечего не решит. Если все ивановци решают проблемы в коментах, то мне Вас жаль 🙁 Всего доброго.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А тут смотрю появился в дискуссии человек с позицией здравого ума) а то такое впечатление, что только дебеловская шайка в разговоре учавствовала.
В пределах населенного пункта свалок быть не должно!!! Законом запрещено! Потому что это не только свинство, а еще и здоровье людей! И а! Инна еще раз правильно написала! Оплачивается услуга вывоза мусора ежемесячно! 6 грн или 2 грн-расценки тоже контролируются государством! И с каждого жителя села по 6 грн- нормальня сумма набегает и за эти деньги можно обеспечить безпечне від відходів довкілля!!! А вонять тут про «вперед, давайте сами и т.д.» не надо! Нет оснований. Жители виноваты?! Хай штрафуют! Беспредел закончится. В чем дело? Дело в том, что это для представитеей местного самоуправления не интересно! Это же работать надо!
Пожелаем удачи тем, кто не терпит этот беспредел и пожелаем им удачи в дальнейшем! А вопросов еще хватает. Возьмем пример с людей у которых есть осознание своих прав и, которые их отстаивают несмотря на всяких калханов тупых.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Всі коменти не перечитував, сходу відповім смайлику.
Ті 6 грн, що ви платите не включають в себе плату за ліквідацію стихійних звалищ. Це плата за вивіз сміття з контейнера, яке справно вивозиться.
Стосовно ліквідації звалища, ви пишете, що громадяни не зобов’язані його ліквідовувати своїми руками. Добре, а хто? Зрозуміло, що закон зобов’язує це зробити селищну раду, от тільки закон не пише чиїм коштом.
Зокрема, тим же законом прописано джерела існування місцевих рад — це податки, акцизи, та самоподатки на населення.
Будь-ласка, скажіть із якого джерела доходів селищна рада повинна прибрати ваше сміття?
Особисто я маю намір клопотати перед виконкомом, що б всім жителям по вулиці Кібенко, 98 виставили рахунок за ліквідацію цього звалища.

Ну і в завершення. давайте припустимо що вся Іванівка стала однією вулицею Кібенка, 98.
Чи то сама гадять, чи спокійно спостерігає як інші гадять і кричать — селищна рада прибери після нас!

З таким підходом весь бюджет селища на те тільки і піде вивозити з під кожного іванівця сміття.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Потрібно усвідомлювати, що селищна рада це об’єднання громадян. І те що ви вимагаєте із почуттям правидного гніву, ви вимагаєте у інших жителів районного центру, у яких вистачило сміливості поприбиради поруч із своїми будинками.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Самое главное — в пылу словесных битв и своей непримиримости (ах, какой градус страстей поднялся — благородное негодование шкварчит!) вы забыли про маленькую деталь, про тех, кто выбрасывал там мусор всегда и будет продолжать его носить туда же. При этом перечитывая здешние комментарии для удовольствия.
Вот кого надо реально оштрафовать, а перед этим запечатлеть сие деяние и показать на этом же сайте. И вся проблема исчезнет. Потому как только страх заставит этих пережитков совка думать не только о себе, но и об окружающих.
А не сделаете — будете разбираться и дальше кто кому обязан и смешить население херсонской области судебными разборками по НИЧТОЖНОМУ поводу кучки гуана, показывая всем свое собственное.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А ще в народі говорять — «чисто не там де прибирають, а там де не накидають».
Чомусь мені здається таке звалище просто не можливе на вулиці Молодіжній. Не тому що там краще працює селищна рада, а тому, що там громадяни не дадуть загадити свою вулицю .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Отвечаю слегка админу. А ты не переживай про бюджет местный) на подобные нужды всегда дожен быть запас. Закладка должна делаться при формировании бюджета. Если, конечно, эти деньги не списывают куда-то типа на дело. По документам, а по факту -на Х5-й для мэра:-)
Не надо все косяки на жителей улицы валить:-) в моих предыдущих комментах все расписана. Сильно умным быть не надо, чтобы понять элементарные вещи. Хотя, все понимают зачем стрелы на людей переводят:-)
Только вот собаки лают — караван идет!
Еще раз про Министерство. Раз уж там приняли такое решение, значит -это справедливо. Там люди сидят поумнее вашего уже:-)
Покидаю вас:-) может еще загляну, почитаю вашу бредятину.
И, да! Админ, ты прав! Гадить не стоит. Только умничают об этом восновном те кто и гадит. Тут Инна писала о свалках в населенном пункте. И кто их там организовал? Неужели не местное самоуправление? Борцы за добробут місцян:-) за это штрафы, кстати, полагаются.тільки ось звернення громадян у відповідні інстанції потрібні.
И эти терки на сайте погоды не изменят:-) Караван идет. Не байдужі, не дурні і ті, що не бажають терпіти свавілля і нахабність Х5-го — п р и є д н у є м с я ! ! !:-)

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

І стосовно клопотання — вперед! Ще одна спроба пересунути гнів спільноти на жителів вулиці в тих чотирьох будинках. Звернемось до юриста і анулюємо незаконні рішення по подібним клопотанням. Бо це вже нахабство зашкалює.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Якщо вас з’їли, то у вас залишилось два виходи.
Так і в цій ситуації. Можна вирачати кошти на прибирання, а можна роз’яснити щоб не накидали. А звільнені кошти витратити на актуальніші теми. Як наприклад соціальна допомога.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Стосовно приєднуємся_ не смішіть людей.
Ви не можете об’єднати людей щоб прибрати сміття біля свого дому, а то ще щось там далі боротись.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ну тут тільки ідіот посміється, бо смішного мало. Навіть взагалі немає. А об’єднувати людей для прибирання території, яка засмічена ніхто не збирався. Органи спеціальні для цього є і закон їх зобов’язує,. І слідкувати за чистотою довкілля і за порушниками тех зобов’язує. Це факт. Собаки лают:-)
А люди, кто не безвольное растение подумают, предпримут меры.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Со всего можно сделать выводы, что проблема не в мусоре. Если бы мусор действительно мешал бы жителям, они б его уже давно убрали.
Это чисто политический вопрос. Попытка показать свою значимость, когда других достижений для показа общественности нет

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ох и дурня, гость. Это — образ жизни. Ваш. Большинства. Нюхать и киздеть на всех поучая.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

смайлик тут беда не в этом, тут беда в том что если ты пропадёш с Ивановки то некто этого и не заметит, потому что тебя и так нету для Ивановки!!! А вот если с Дебелым что-то случится жители Ивановки расстроятся. А ты помоему много на себя взял, там и без тебя весной бы справелись. И порядки наведут и канализацию зделают! В коментах видно что ты сидевший извеваешся что змей на доч отехал , толь вопрос КЕМ ты там седел???

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Шо ты наплел, Анот?) Зачем такое и писать. Может указание?.. тут вопрос обсуждался насчет свлки вроде как, а ты на личные перескакиваешь ты разницу между темами ощущаешь? Попробуй догнать.чи обьявись тогда уже, раз такой смелый. Ты кто такое, существо?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Масу коментарір,а у мене тільки було одне питання воно і залишається.Хто на протязі року вивозить сміття на вул.Стаханова-Чапаєва і К-Маркса-Чернишевського,на зеленом тракторцю з червоною прицепою?Хто розширює свалки в Іванівці,а через рік ви скажите що це прості жителі вивозили туди сміття.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ага! Дуже цікаве питання! І де цей чудовий мер зі своїм наглядом? А може це за його вказівкою робиться? Ну да. Антисанітарія, загроза розповсюдження інфекцій, хвороб, щурів, потрапляння випарів у навколишнє середовище и т.д. якщо кардинальних змін не буде, а їх не буде, то можливо жителі візьмуть ініціативу в свої руки беручи приклад з тих, про кого тут мова йшлася у безлічі коментах.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А где Ваш ох………..ый мэр и его работящая компашка сегодня??? По улицам пройти невозможно!!!! Бабульки на задницах за хлебом ездят!!!!!
Райду центральную улицу посыпало и на этом всё.Нахер мне красивая площадь если я туда дойти не могу из-за гололёда??? Задрали уже бабки народа тратить на «лампоски да сарики» и оленей дья пьяных тёток лепить — посыпте чем-то центр,уроды.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Инна на этот вопрос вам никто не ответит.Здесь так умеют морозится!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Галина Васильевна
 

Це від мешканців залежить! Чому самим було не прибрати???? — Так куда там білі люди живуть Вася крім сигарети і ложки за все життя ні чого не підіймав! А чому голова адміністрації не звертав увагу не смітник.? Бувши при такій владі. І повірте смітник не вчора зробили, а за декілька років!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

І бідолаги з комунгоспу прибрали! А самі мешканці і накидають! На це звалище не з Горького люди носять, а ті хто там і живе!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Александр
 

В адміністрації є відділ надзвичайних ситуацій! Чому Вони не попіклувались про безпечний рух в таку погоду??? Тим паче пан До……ня йшов по вулиці і сковзався. Але мог вирішить це питання! І кошти на це виділяють їм!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ти, урод! Ти бабкиніми жопами не підписуйся! Сьогодні, поки ти спав и олівьє доїдав, працівник по благоустрою Скакун С. алеї і дороги посипав солью, і до цього, треба чи не треба також посипалося! голова сам перевірив. Я це сам бачив. І вчора хлопці, по такому холоду пориви по Іванівкі робили, поки Ви пи__ть мастаки у компах шаритесь. У вас, білих людей вихідні є, а то, значить не люди? Тварюки ви неблагодарні… Доречі, свідки того як посипали дороги — хлопці, що в доміно грають в домі культури.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Иваныч!!! 100% прав!!! Именно в точку! Вот оно здравое мнение!!! Я уже наготове к юристу с этими вопросами! Даже оплату на себя беру! Присоединяйтесь к идее — я плачу юристу!
А ты, Галина Васильевна, предыдущие комменты читала? Вам всем как пластинку вставили одно и то же! 25-й кадр, гипноз, идиотизм!
А насчет Васи, то тут аккуратней писать надо:-) и зависть свою необязательно демонстрировать, умники! Доброжелатели блин.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ЦЕ КОЛИ ПОСИПАТИ СТАЛИ?!? Після того, що вже сталося?!! І харе триндіть в таком тоні! Це я тобі кажу. ((( ! Люди мають право висловитися!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Говорить Іванівка
 

Жителям вулиці Кібенка присвячується!
Шановні, у Вас під носом те сміття лежало десятки років, і кущі вище людського зросту також! ваш вельмишановний сусід Бабуцький ким тільки в цьому житті не був, і головою РДА, і тепер начальник такого самого комунгоспу, тільки районного, і навіть замлеупорядником селищної ради свого часу! І навести лад на своїй вулиці так і неудосужився! У Дебелого біля хати смітника точно немає. Чому ж ви не разу за порив по вашій вулиці до Бабуцького не звернулися, чи зараз за смітники під носом? Я скажу — бо воно Вам на хрен не потрібно, а займаєтеся ви виключно політикою. Тільки воно всі знають, що пи_______ть, не мішки ворочать. Де дінеться той Дебелий, ви у лайні своєму потонете та у смітниках зариєтесь менше чим через рік. А Олексійович без вас дураків точно не пропаде.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Тетяна. Может хватит тупить? Та сколько можна. Та чего так туго доходит. 25-й кадр, определенно.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Так хай собі іде з богом і не пропадає!:-) а пролайно помовч. Гіпноз по-любе.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Доречі, борцю за праду і законослухняному жителю вулиці Кібенка, Васі, присвячується! А що то за установа в якій ти працюєш? Нічого про токове господарство колгоспу радукраїни розказати бажаннячка немає? Там ще розібратися треба, і якщо хазяїна немає, то признати його безхозним треба, а то до місцевого бюджету ні копієчки не надійшло. На бандітів у «белых воротничках» працюєш, фроаєрок? Підождь, не сьогодні-завтра, буде тобі те, Майдану (прокурору). Отоді посміємось усім селом.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Те, що Майдану. Коли розкрутити той ток, то грошей до місцевого бюджету надійде стільки, що вистачить тобі усі смітники з під носа прибрати, і ту кучу, яку ти зліва нову поклав. ЗА БАЗАР ОТВЕЧУ.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Доречі, ну ти як і попередники тут) скажи йому це особисто. А тут тявкать шо завгодно можна.
Але ж ти не спитаєш і не скажеш особисто, бо очко жмет. Так сиди тоі мовчки і клавіатуру не мучай.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Не знаю чем там Ваш Скакун посыпал — но толку от этого 0,а твой ,в //////////////к 10 утра еле-еле нарисовался.И чем по поллимона вваливать в ///////// — лучше бы на эти деньги еще пару-тройку работников в зимний период привлекали и были бы у всех выходные и праздничные.Кто /////////// в дождь и грязь — наш Добробут-5,ибо в хорошую погоду ///////////////////////праздникам,так за что мне ему сочувствовать? Пацанов его — да жалко,но есть масса других заработков,никто там не держит.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Доречі. Ответишь. Обьявись только.
А мечты свои придержи в своей голове болезненой:-)
Я передам. Обьявись ////////.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Нічого у мене не жме, а от ти прийди до голови в седлищну раду у вівторок на 9.00. і скажи йому все те, що тут пишеш. Юриста прихватить не забудь. Тебе зустрінуть і вислухають, а схочеш, на роботу візьмуть, сміття прибирать по Іванівкі, за кошти місцевого бюджету, ДОРЕЧІ,

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Михайлівна
 

А і правда, хто ж власник бившого току радукраїни? Територія ухожена, світло туди проведене, земелька там не оформлена… Як це? За землю не платиться, за нерухоме майно також…. А там не одна тисяча кв.м. нерухомого майна! Куди дивиться Дебелий? Куди дивиться прокуратура? Чи може усі в долі? Так може Вася, таким образом увагу Дебелого відвертає, задурює різними смітниками, щоб до головного котла не добрався!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Люди, а ви що не знаєте, що Вася близький родич самого Дебелого!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Михайловна,одно из требований (основных) РЭСа для подключения любого обьекта к электроснабжению — наличие документов на землю.Из этого выходит,если там есть свет — значит земля оформлена.
P.S.Это не в защиту Васи.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Панове, коментарі пішли з образами та не конструктивні, тому в цій темі обговорення закривається.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

(коментування закрите)

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com