ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Потрібні продавці. Достойна оплата праці

095-670-60-24

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Привітання селищного голови з Новим роком

Шановні Іванівці!

Від щирого серця вітаю  Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік — це час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення і змін.

Вірю, що у 2017 році ми зможемо успішно вирішувати найсерйозніші завдання, будемо терпимі і толерантні один до одного, разом, щоденною працею, перетворюватимемо мрії у реальність.

Від усієї душі зичу Вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, сімейного затишку, добра і благополуччя.

Бажаю, щоб кожен день нового року повнився цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.

Щасти Вам у всіх добрих починаннях, в ім’я добробуту та процвітання нашої країни та рідного селища Іванівка!

 

З повагою, селищний голова                                        В.О.Дебелий


Шановні жителі селища та гості!

Запрошую Вас зустріти Новий 2017 рік на  Центральній площі селища, біля головної новорічної ялинки, де, 31 грудня 2016 року, о 24.00 годині, відбудеться  святковий салют.

Від імені Іванівської селищної ради та громади селища, висловлюю щиру подяку фермерам та підприємцям району:  Стеценку О.А., Базику І.І., Бутенку В.І., Басавру Г.М., Аблялімову С., Назаренку С.Д., Шияну І.В., Лобкову А.Г., Могуренку Л.О., Бодаку О.В., Батаєву В.Н., Федюк Т.Н., Ніколаєнку Н.А., Боднарюк А.В., Тищенку О.І., Логвиненку М., братам Красіну С.Д., Красіну О.Д., Черепасі І.П., Галушко Н.О., які відгукнулися і надали спонсорську допомогу на придбання святкового салюту.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 18

Додати коментар »

 
 
Алексей
28 декабря, 2016 о 19:43 IP автора: 178.95.208.86
 

Війна не закінчилась,нам на коліна падати потрібно перед матерями та жінками загиблих — а ми все салютуємо.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Валентина
28 декабря, 2016 о 22:15 IP автора: 95.132.134.190
 

А тем не менее, наша жизнь еще не окончена и продолжается. И мы тоже чем только можем, помогаем нашим в зоне АТО. Но нужно уметь и жить, и радоваться, и верить в чудо. Эти же предприниматели и фермеры очень хорошо и много помогают пацанам в АТО, среди них есть и волонтеры. В том что будет салют ничего плохого нет. В каждом дворе на новый год запускают фейерверки. Наша семья будет отмечать Новый год на площади, потому что знаем точно — вдруг придет другая власть, этого всего не будет. Поетому ценим то, что делается для нас и благодарны всем людям, которые это организовуют.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
он
28 декабря, 2016 о 22:33 IP автора: 178.94.63.210
 

Леша завидует «славе» балабола Васи. Но надо заметить, проигрывает по уму.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Яна Г
28 декабря, 2016 о 23:34 IP автора: 95.132.134.190
 

Как красиво в центре Ивановки… Алексеевич, огромное вам СПАСИБО за все это!!!!!!!!!!!!!!!!!Просто не хочется идти домой. Дети в диком восторге.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
іванівець
28 декабря, 2016 о 23:34 IP автора: 178.94.255.203
 

Спонсори в основному ті що використовують земельні паі без договорів.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вован
28 декабря, 2016 о 23:37 IP автора: 95.132.134.190
 

Ну, мій пай використовують без договору. І що? Навіщо меня договір, якщо за 12 років людина, що орендує не разу мене не надурила і не обідила.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
28 декабря, 2016 о 23:38 IP автора: 95.132.134.190
 

Люди дають землю, значить довіряють.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Люда
28 декабря, 2016 о 23:43 IP автора: 95.132.134.190
 

Ми обовязково прийдемо на салют. Навіть не сумнівайтесь.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Н.
28 декабря, 2016 о 23:48 IP автора: 95.132.134.190
 

Живу в Новодмитровке. Ваш мер к нам приезжал. Говорить совершенно не умеет, но человек хороший, сразу видно. И дела его в Ивановке видны. На елку не приедем, так как остались без транспорта и районные власти ни чем не хотят нам помочь, но иллюминацию вашу видели вечером и шары больльшущие.Такого в нашем районе еще не было.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Алексей
29 декабря, 2016 о 08:06 IP автора: 178.95.208.86
 

Пане /он/ я висловив власну думку на ситуацію в Україні а не заздрість.Держава в нас одна але кожний по своєму бачить її проблеми,нажаль.
P.S. На салюти,до речі,діє офіційна заборона.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
29 декабря, 2016 о 08:42 IP автора: 130.180.208.32
 

люди дають землю бо між фермерами договір, хто і скільки даватиме за пай. Якщо подекуди здорова конкуренція то в деякому селі дають просто 1500 тисячі за пай. Дурні вони ті фермера! Феєрверки, внески на свята, що там ще… це найменше що вони можуть зробити. А по нормальному треба просто платити податки за фазенди, які оформлені під житлові будинки, за землі, які під пасовища а обробляються і так далі і так далі!
В свою чергу хочу подякувати чесним людям, які все таки не жалкують грошей, і нам, простим людям, є куди подітися в новорічну ніч! Хоча в деякій мірі згодна з тим, що зараз не найкращий час для помпезностей. Центр дуууже гарний! То хай собі буде, по тихому зібралися, привіталися, відсвяткували як є… А потім, після війни, вже по повній. Бо ті самі атошники плюються коли бачать ці забавлянки.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
он
29 декабря, 2016 о 11:41 IP автора: 82.145.220.108
 

Держава начинается с родного села.
И кто сколько для него делает отлично видно.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гайдамаки
29 декабря, 2016 о 14:30 IP автора: 46.201.220.188
 

Скажіть, а коли у нас був не складний час? У нас в Україні то перестройка, то свет тушать і дають по часам, то зарплату цукерками видають, виросли у холодних школах, де лід на стінах замерзав і візерунки ми дітьми на панелях малювали…то майдан, тепер з корупцією боряться та ніяк не поборять. А зараз на сході війна, проте деяким людям добре відомо, що війна — це кінцевий результат політичної гри… Отож там наверху олігархи в олов’яних солдатиків грають та на мальдіви іздять, до речі, НАМИ ГРАЮТЬ!!!! А ми, дураки, скудненький салютик в селі запустить боїмося, зароблений, до речі, власним потом, припорошеним польовим пилом….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
29 декабря, 2016 о 16:57 IP автора: 82.145.220.227
 

вибачте, та війни ще не було. принаймні на моєму віці. дуже добре що вам є що святкувати.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Василiвна
29 декабря, 2016 о 17:45 IP автора: 188.43.30.130
 

На мою думку не від влади залежить робота селищ.ради, а від людини, яка обіймає цю посаду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Валентина та Людмила
31 декабря, 2016 о 21:11 IP автора: 92.112.183.83
 

Віктор Олексійович вітаємо Вас З Новим роком.Дякуємо за все що ви робите для ношого селеща.За прекрасну ялинку для нас та наших дітей ,внуків.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
новий
01 января, 2017 о 20:29 IP автора: 194.50.254.171
 

Дякуєм фермерам за салют,а селищна рада могла і подяки дати,не поскупитись 20-30 грн.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Гость
01 января, 2017 о 20:57 IP автора: 130.180.210.92
 

Он никому не нужны.
От царемонии вручения подяк так и тянет нафталиновым совком.