ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Віктор Дебелий: Відновлюємо зруйноване

Минув календарний рік з того моменту як посаду голови Іванівської селищної ради обійняв Віктор Дебелий.

Один рік — це дуже невеликий термін, в бюрократичному розумінні цього часу, але в селищній раді, попри цілу купу «неможливо», зроблена воістину грандіозна робота.

Будучи послідовним у своїй діяльності селищний голова дуже докладно звітує перед виборцями за виконану роботу.


Шановні жителі селища!

Ось і минув рік нашої з Вами спільної праці. Що він нам приніс, що залишив? Кожен з Вас, протягом звітного періоду, мав можливість спостерігати поле діяльності селищної ради, виконавчого комітету, кожного з депутатів та мене, як голови селищної ради. Сьогодні, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» я звітую перед Вами про проведену роботу у 2016 році.

Говорячи про роботу селищної ради, її виконавчого комітету слід зазначити, що, відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ми виконуємо, як власні, так і делеговані державою повноваження. Зважаючи на це, намагатимуся зупинитись лише на головних напрямках діяльності селищної ради.

Аналіз виконання завдань та заходів Програми, за звітний період, по відповідних напрямах роботи засвідчив про наступне.

Найголовнішим на мою думку, є те, що ми зуміли зміцнити і закріпити позиції, об’єднати депутатів на плідну діяльність, налагодити тісну співпрацю з керівництвом району та більшістю керівників організацій, підприємств, установ, що дало можливість виконати майже всі завдання, які доручили нам виборці.

Як голова, селищної ради, я прагну організувати роботу так, щоб рада якомога ефективніше виконувала покладені на неї обов’язки, діяла послідовно й зосереджено, із врахуванням інтересів виборців. Саме тому, при розгляді найгостріших питань, нам вдавалось знаходити правильні, іноді компромісні рішення, спрямовані  на першочергове розв’язання питань, які впливають на стан соціально – економічного розвитку селища. Зазначу, що соціально – економічна та суспільно – політична ситуація в селищі вимагала, і надалі  вимагатиме від мене, як голови, від депутатів, членів виконавчого комітету важливих і конкретних рішень та оперативного реагування з надзвичайно широкого кола життєвих питань.

В сесійній діяльності перевага надавалась розгляду та обговоренню найбільш актуальних проблем життя селища. Протягом звітного періоду було підготовлено та проведено 12  сесій селищної ради. Прийнято 149 рішень. З них 52 питання регулювання земельних відносин; 14 це питання формування селищного бюджету та його використання; 5 це питання затвердження штатних розписів, створення підвідомчих установ; 3 про виконання селищних програм; 12 питань щодо комунальної власності; 5  місцеві податки і збори та інші.

Для підготовки питань на розгляд сесії постійно залучаються члени виконавчого комітету селищної ради, депутати селищної ради, а, у разі потреби, керівники або спеціалісти тих чи інших організацій, установ, підприємств, що діють  на території селища.

Координуючою ланкою у роботі селищної ради є засідання постійних депутатських комісій. Усі питання, що розглядаються на засіданнях сесій селищної ради вивчаються та попередньо розглядаються членами  комісій.

У період з листопада 2015 року по грудень 2016 року виконкомом селищної ради було проведено 14 засідань. Розглянуто 114 питань.

Крім вищезазначених питань та, передбачених планом роботи виконкому селищної ради, також розглядаються подання підприємств, організацій, установ, заяви громадян, питання матеріальної допомоги мало захищеним верствам населення.

Протягом звітного періоду видано 112 розпоряджень селищного голови. У перший вівторок кожного місяця забезпечено проведення апаратних нарад при селищному голові за участю спеціалістів селищної ради, працівників комунального підприємства «Добробут5» та, у разі потреби, за участю завідуючих ясла – садків селища.

Загальна інформація по селищній раді

Дивитися детальніше

Бюджет селищної ради.

Дивитися детальніше

Щодо державних закупівель

Дивитися детальніше

Благоустрій селища.

Дивитися детальніше

Комунальне підприємство «Добробут5»

Дивитися детальніше

Звернення громадян

Дивитися детальніше

Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання осіб

Дивитися детальніше

Адміністративна комісія

Дивитися детальніше

Соціальний захист населення

Дивитися детальніше

Земельні питання

Дивитися детальніше

Святкові заходи в селищі

Дивитися детальніше

Об’єднання громад

Дивитися детальніше


Плани на майбутнє

Дивитися детальніше

Підготовка проектно – кошторисних документацій для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок державних субвенцій.

Дивитися детальніше

Шановні Іванівці!

Ось і все, що я хотів розповісти Вам про свою роботу та роботу селищної ради у 2016 році. Тільки Вам робити висновок, чи була ця робота плідною, чи була ефективною?

В кінці свої доповіді  я хочу подякувати Вам за виявлену мені довіру очолювати громаду селища.

Я особисто і вся команда селищної ради працюють і надалі будуть працювати, над тим, щоб всім нам жилось краще у нашому селищі. А  від усіх Вас ми чекаємо конкретних пропозицій щодо покращення ситуації в селищі у тих чи інших напрямах роботи, адже лише разом, спільними зусиллями  ми зможемо реалізувати  намічене.

І на останок, хотілося побажати  всім нам витримки щоб дожити до трохи кращих часів ніж ті, які ми з вами переживаємо. Тому, прошу і закликаю Вас, шановні жителі селища,   давайте ставитись  до нашого селища, як до своєї домівки!

Ми зажди налаштовані на плідну співпрацю та  на діалог з усіма, хто не байдужий і прагне  зробити свій вклад у розвиток і процвітання нашого селища, покращивши тим самим, рівень та якість життя наших людей в ньому.

З повагою

Селищний голова                                     Віктор Дебелий


Передвиборна програма В.О. дебелого як кандидата на посаду голови Іванівської селищної ради

Схожі матеріали

 

Коментарі: 33

Додати коментар »

 
 
іванівський
04 января, 2017 о 14:39 IP автора: 46.201.220.188
 

Покажіть хоть одного голову, який би так розгорнуто і вичерпно звітував про свою роботу майже на всю країну? Молодці. Жаль, лише, що стільки років ми чекали на такого вождя.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Микола
04 января, 2017 о 15:08 IP автора: 37.53.187.48
 

Дякуємо , Вашу роботу бачимо, цінуємо. Сподіваємось, що ви з нами будете не один строк.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Микола
04 января, 2017 о 15:10 IP автора: 37.53.187.48
 

Дякуємо!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
троль
04 января, 2017 о 15:17 IP автора: 46.201.220.188
 

не слабенько, однако.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
надежда
04 января, 2017 о 17:27 IP автора: 130.180.210.183
 

Хочу чтоб по всей балке /между Щорса и Горького/ росли сосны. Мечты иногда сбываются….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Команда Дебелого
04 января, 2017 о 19:57 IP автора: 95.132.133.213
 

Надіє, хочете? Значить будуть! Але дайте трохи часу.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
василівський
04 января, 2017 о 20:03 IP автора: 95.132.133.213
 

А чого Чмирь не звітував за стільки років? Після такого звіту Дебелого, цікаво, чи наважаться інші деякі сільські голови звітувати про свою роботу, а особливо ще голова районної ради,.. Ну-ну… Подивимось. Ато був час, коли кричали, що Дебелий такий-сякий, а от тепер подивимось, хто чого вартий насправді!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Максимович
04 января, 2017 о 20:11 IP автора: 95.132.133.213
 

К чему этот отчет, и так ясно, как божий день, что на сегодня в районе один четкий лидер, это Витька. Мы это и до выборов знали. Витьок, мы за тебя, в случае чего — ПОРВЕМ ВСЕХ! Не только пенсионеры, но и молодеж поддержит.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Михайловна
04 января, 2017 о 20:25 IP автора: 185.137.19.120
 

А все ж придбання дощок об’яв – 24000,00 грн; скільки ж їх всього,чому так довго розмальовували їх та скільки коштує одна?
Вождя шукаєш іванівський? Стадо жаждет пастуха?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
бувалий
04 января, 2017 о 20:46 IP автора: 95.132.133.213
 

Усі дошки побачите. Зараз землю невкопати, щоб цементом залити, щоб не повиривали. А ставити, лиш би вам Михайлівно, рота закрити, це тільки бовдур буде. Всі дошки є. Повесні побачите, а взагалі розкрийте очі, багато вже стоять.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Алексей
04 января, 2017 о 20:49 IP автора: 178.95.208.86
 

Хммм,пане бувалий — десь я трішки згоден з Михайловной — повесні рік з дати проплати за них буде.Відмітимо річницю їхнім встановленням?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
кариес
04 января, 2017 о 21:37 IP автора: 46.211.2.41
 

Один в полi не воiн!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
карина
04 января, 2017 о 21:39 IP автора: 46.211.2.41
 

А мер все сам!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Инна Г.
04 января, 2017 о 21:47 IP автора: 95.132.133.213
 

Що тут можна сказати? звіт читали всією родиною. Це взагалі вперше я читаю будь чий звіт і не знала до цього часу, що голова повинен звітувати. Що сказати? Або промовчати, бо ні я, ні багато інших з нас ніколи б не зробили стільки діл за один рік, скільки під силу Віктору Олексійовичу. або промовчати з повагою, або сказати ДЯКУЄМО!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Григоровна
04 января, 2017 о 21:54 IP автора: 95.132.133.213
 

А мені понравилось, як спрацювала команда Дебелого. Добре получається — Дебелий зробив і дальше робить, секретар сто процентів все це систематизувала і виклала всі направлєнія роботи поссовєта, а Рома вже досить цікаво видав цю статтю. Цікаво і приятно наблюдать за ними. Похоже на часи, в який крутяться всі колеса маленькі, середні і одне главне….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
доречі
04 января, 2017 о 22:05 IP автора: 95.132.133.213
 

Доречі, передвиборну програму Дебелому готувала та ж сама Щаслива. Вони готували, вони обіцяли, вони ж і виконують. Схоже на ПАЦАН СКАЗАВ _ ПАЦАН СДЄЛАВ. А казали: ЦЯЦЯНКИ, цяцянки.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Людмила
04 января, 2017 о 22:25 IP автора: 95.132.133.213
 

Робота проведена колосальная. После такого можна еще 4 года вообще ничего не делать. Для Ивановки это нонсенс. Тут нечего сказать. А вяканье о досках обьявлений только В.Г. может себе позволить, ведь это его кусок хлеба кто-то скушал.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
ивановская молодеж
04 января, 2017 о 22:51 IP автора: 95.132.133.213
 

Спасибо, Вам, Виктор Алексеевич, за Новую Ивановку!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
депутат
04 января, 2017 о 22:56 IP автора: 95.132.133.213
 

А що? а це ідея! як корабель назвеш, так він і попливе! Давайте запропонуємо на сесії селищної ради перейменувати Іванівку на НОВУ ІВАНІВКУ.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
сирота
05 января, 2017 о 00:13 IP автора: 46.133.70.242
 

Забули про ще одну важливу річ. Очищення прокуратури. Це теж дуже велика справа, дехто мене зрозуміє. ДЯКУЮ!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
05 января, 2017 о 07:24 IP автора: 194.50.254.171
 

Читаю коменти,починає трішки тошніти,в селищній раді працює тільки Віта і Вітя,більш ніхто,а я хочу подякувати Петровій Любі і Ліхачовій Ірі ось вони молодці.Велика Вам шана.Адже вони і тянуть на собі всю роботу селищної ради,особливо секретарські повноваження,поки Віта бігає по Іванівкі накази роздає(не куріть,не говоріть,працюйте,адже ви получаєте 50 грн в день не просто).А в цей час за неї роблять її роботу.Дякую Вам Любов і Ірина.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
нормальный, в отличии от анонима
05 января, 2017 о 08:42 IP автора: 46.201.220.188
 

Люба и Ирина действительно умнички и всегда такими были. И огромное им спасибо за их профессионализм! Они очень долгие годы работают в поссовете и конечно имеют опыт. Но не стоит лить грязь на Сергеевну, поскольку она — большая молодец и абсолютно ни в чем не уступает старожилам. А Дебелый был действительно прав, когда разогнал НЕКОТОРЫХ, сразу, как только занял кресло… Аноним поймет о ком я….. Если, спрятавшись под ником Вы думаете, что никто не знает, кто пишет, то очень ошибаетесь. В поссовете не только Люба, Ирина, Вита и Витя чего-то стоят, а весь остальной коллектив молодцы — каждый на своем месте, умнички.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
05 января, 2017 о 09:35 IP автора: 194.50.254.169
 

А де обіцяні пасовиська?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
05 января, 2017 о 13:08 IP автора: 82.145.223.145
 

пропоную на наступний рік внести в план питання про створення робочих місць бо держава не зможе вічно нас фінансувати. ну там інвестора якого, фабрику або завод…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.Вася
05 января, 2017 о 13:30 IP автора: 185.108.219.181
 

Ну,мусорка ж будет.В.А. мечтает весь мусор с Украины собирать,а вы не знали?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
05 января, 2017 о 14:36 IP автора: 141.0.13.52
 

даже если бы вы умели
ходить по воде, то будьте уверены, кто-
нибудь обязательно скажет: «Смотрите,
он даже не умеет плавать»…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Алексей
05 января, 2017 о 14:58 IP автора: 178.95.208.86
 

Згоден

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Андрюша
05 января, 2017 о 15:35 IP автора: 46.211.3.199
 

Насчет завода не плохая идея, мусороперерабатывающего или консервного, а еще маленького супермаркета. Молодцы!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Андрюша
05 января, 2017 о 16:22 IP автора: 46.211.4.102
 

Если бы наши президенты исполняли так свои обещания как Дебелый, то Украина была бы на уровне Европы, а не Гондураса

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
звезда в шоке
09 января, 2017 о 16:04 IP автора: 78.111.186.14
 

Молодець ,викладаеться по полной , а не 50 на 50 . ( 50 в карман , 50 на село )

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Підприємець
10 января, 2017 о 10:29 IP автора: 46.211.153.95
 

Всім жаждущим вождя .Ви ж перші дискредитуєте мера його восхвалянням.Як ви не зрозумієте що попередні сільські голови не мали таких фінансових можливостей вкраїні в період мерства Дебелого пройшла бюджетна децентралізація і це все робиться за наші звами кошти

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Иваныч
10 января, 2017 о 10:32 IP автора: 185.24.68.85
 

Бесполезно им это обьяснять.Вождь — ФОРЕВА!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BiZmark
20 января, 2017 о 16:59 IP автора: 78.111.190.237
 

А «руйнівника» хоч одного знайшли ? Покарали ? Чи як за сучасної влади «суворо спитали» ? Щоб іншим не повадно було на майбутнє ? Поки не похований останній солдат — війна триває….