Віктор Дебелий: Відновлюємо зруйноване

Минув календарний рік з того моменту як посаду голови Іванівської селищної ради обійняв Віктор Дебелий.

Один рік — це дуже невеликий термін, в бюрократичному розумінні цього часу, але в селищній раді, попри цілу купу «неможливо», зроблена воістину грандіозна робота.

Будучи послідовним у своїй діяльності селищний голова дуже докладно звітує перед виборцями за виконану роботу.


Шановні жителі селища!

Ось і минув рік нашої з Вами спільної праці. Що він нам приніс, що залишив? Кожен з Вас, протягом звітного періоду, мав можливість спостерігати поле діяльності селищної ради, виконавчого комітету, кожного з депутатів та мене, як голови селищної ради. Сьогодні, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» я звітую перед Вами про проведену роботу у 2016 році.

Говорячи про роботу селищної ради, її виконавчого комітету слід зазначити, що, відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ми виконуємо, як власні, так і делеговані державою повноваження. Зважаючи на це, намагатимуся зупинитись лише на головних напрямках діяльності селищної ради.

Аналіз виконання завдань та заходів Програми, за звітний період, по відповідних напрямах роботи засвідчив про наступне.

Найголовнішим на мою думку, є те, що ми зуміли зміцнити і закріпити позиції, об’єднати депутатів на плідну діяльність, налагодити тісну співпрацю з керівництвом району та більшістю керівників організацій, підприємств, установ, що дало можливість виконати майже всі завдання, які доручили нам виборці.

Як голова, селищної ради, я прагну організувати роботу так, щоб рада якомога ефективніше виконувала покладені на неї обов’язки, діяла послідовно й зосереджено, із врахуванням інтересів виборців. Саме тому, при розгляді найгостріших питань, нам вдавалось знаходити правильні, іноді компромісні рішення, спрямовані  на першочергове розв’язання питань, які впливають на стан соціально – економічного розвитку селища. Зазначу, що соціально – економічна та суспільно – політична ситуація в селищі вимагала, і надалі  вимагатиме від мене, як голови, від депутатів, членів виконавчого комітету важливих і конкретних рішень та оперативного реагування з надзвичайно широкого кола життєвих питань.

В сесійній діяльності перевага надавалась розгляду та обговоренню найбільш актуальних проблем життя селища. Протягом звітного періоду було підготовлено та проведено 12  сесій селищної ради. Прийнято 149 рішень. З них 52 питання регулювання земельних відносин; 14 це питання формування селищного бюджету та його використання; 5 це питання затвердження штатних розписів, створення підвідомчих установ; 3 про виконання селищних програм; 12 питань щодо комунальної власності; 5  місцеві податки і збори та інші.

Для підготовки питань на розгляд сесії постійно залучаються члени виконавчого комітету селищної ради, депутати селищної ради, а, у разі потреби, керівники або спеціалісти тих чи інших організацій, установ, підприємств, що діють  на території селища.

Координуючою ланкою у роботі селищної ради є засідання постійних депутатських комісій. Усі питання, що розглядаються на засіданнях сесій селищної ради вивчаються та попередньо розглядаються членами  комісій.

У період з листопада 2015 року по грудень 2016 року виконкомом селищної ради було проведено 14 засідань. Розглянуто 114 питань.

Крім вищезазначених питань та, передбачених планом роботи виконкому селищної ради, також розглядаються подання підприємств, організацій, установ, заяви громадян, питання матеріальної допомоги мало захищеним верствам населення.

Протягом звітного періоду видано 112 розпоряджень селищного голови. У перший вівторок кожного місяця забезпечено проведення апаратних нарад при селищному голові за участю спеціалістів селищної ради, працівників комунального підприємства «Добробут5» та, у разі потреби, за участю завідуючих ясла – садків селища.

Загальна інформація по селищній раді

Дивитися детальніше

Територія селищної ради становить 835,3987 га в межах населеного пункту та 9464,60 га за межами селища.

За станом на 31 грудня 2016 року  в селищі налічується 4520 жителів, з них: осіб працездатного віку — 2523, пенсіонерів — 1198.

Середній розмір пенсії по смт Іванівка складає – 1418,54 грн.

Кількість безробітних, офіційно зареєстрованих, становить 74 особи, що у порівняні з минулим роком, на 19 чоловік менше.

Кількість зареєстрованих шлюбів у 2016 році — 11, народилось – 34 немовляти, померло – 50 осіб.

Природне скорочення склало – 16 осіб, міграційне скорочення – 4 особи. Темп скорочення населення в селищі Іванівка складає 0,4% проти 0,1% у минулому році, смертність населення в 1,5 рази перевищує народжуваність.

Кількість дітей дошкільного віку становить — 280,  з них – 175 охоплені дошкільною освітою, дітей шкільного віку — 519. Усіма видами організованого навчання, починаючи з дошкільного, охоплено 694  дитини, що на 57 дітей менше ніж у минулому році.

На території селищної ради створено 3 прийомні сім’ї, в яких виховуються  10 дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування (сім’ї: Німовець, Кальян,  Батаєва), 3 дитячих будинки сімейного типу (Гребельна, Бондаренко, Браташ), в яких виховується 21 дитина – сирота, дитина позбавлена батьківського піклування, 2 дитини знаходяться під опікою в сім’ях громадян, жителів селища.

З метою соціального забезпечення дітей, особливо пільгових категорій, в тому числі за батьківську плату, гарячим харчуванням охоплено 80% учнів. Безкоштовно харчуються 100%  дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей  та учні 1-4 класів. Крім того, діти учасників АТО та учасників бойових дій харчуються безкоштовно у дошкільних навчальних закладах та діти, які навчаються в загальноосвітніх закладах, сплачують 50% від вартості харчування.

У  2016 році селищною радою було виділено з селищного бюджету  15000 грн для забезпечення відпочинку учнів в Іванівській гімназії та загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 у  пришкільних таборах з денним перебуванням.

На території селища розташовано 1380 приватних житлових будинків, в них 3760 мешканців, 23 багатоквартирних житлових будинків, в них 760 мешканців, а також 58 магазинів, 67 кіосків, 17 побутових підприємств, 13 закладів громадського харчування, 3 промислові будівлі (ПАТ «Іванівський маслозавод», 2 — олійниці)  та 33 громадські будівлі (адміністративні будівлі організацій, установ, підприємств, заклади освіти, охорони здоров’я).

Бюджет селищної ради.

Дивитися детальніше

Однією з головних складових діяльності селищної ради є формування бюджету, його доходної і видаткової частини. Селищний бюджет на 2016 рік був сформований на показниках економічного та соціального розвитку селища, відповідно до Закону України «Про державний бюджет» та Бюджетного Кодексу України.

За січень – листопад 2016 року до загального фонду бюджету селищної ради надійшло 4594802,70 грн., при плані 2985733 грн., що становить 153,89 %  річного плану. У порівняні з аналогічним періодом 2015 року надходження значно збільшилися за рахунок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Згідно аналізу доходів селищного бюджету на 25 грудня 2016 року, було виконання всіх податків загального фонду за рахунок перевиконання інших податків.

Основною складовою доходної частини бюджету є податок на майно.

Крім того, з початку року, станом на 03 грудня 2016 року, до бюджету селищної ради надійшло:

 • акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів — 2011353,70 грн;
 • єдиного податку з фізичних осіб – 738963,85 грн;
 • орендної плати з юридичних осіб – 715533,17 грн;
 • орендної плати з фізичних осіб – 403715,43 грн;
 • земельного податку з фізичних осіб – 224428,19 грн;
 • земельного податку з юридичних осіб – 150831,72 грн;
 • єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товарного виробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 132297,06 грн;
 • плати за надання інших адміністративних послуг – 71527,96 грн.

Отримано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на суму 944101 грн., за рахунок субвенції з районного бюджету на капітальний ремонт, заміну віконних та дверних блоків  в Іванівському ясла – садку «Лелеченя» смт Іванівка.

У видатковій частині бюджету ці кошти були направлені на утримання апарату управління (1419916 грн), на соціальний захист населення (57220 грн), на соціальний захист ветеранів війни та праці (8975 грн), на водопровідно-каналізаційне господарство (275384 грн), на оздоровлення дітей у літній період в шкільних таборах (15000 грн), на проведення робіт з благоустрою селища (1400594 грн), на заходи з фізичної культури (27409 грн), на ремонт доріг (275384 грн), видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій (19630 грн), інші видатки, в тому числі, заробітна плата робітникам по благоустрою та  видатки на капітальний ремонт заміну віконних та дверних блоків  в Іванівському ясла – садку «Лелеченя» смт Іванівка  (1101153 грн), установка фонтану на Центральній площі селища – 69747 грн.

Було передано субвенцію державному бюджету на суму 13000 грн для придбання системного блоку Управлінню Державної казначейської служби України в Іванівському районі (7000 грн), та Управлінню праці та соціального захисту населення Іванівської райдержадміністрації (6000 грн).

Також, протягом року, було передано субвенцію районному бюджету на суму 230193,75грн для:

 • фінансування відділу освіти для придбання відповідної форми учасників почесної варти під час проведення районних заходів військово-патріотичного спрямування на суму 10000 грн подальшої передачі обласному бюджету;
 • для фінансування Іванівської підстанції екстреної медичної допомоги для придбання силового кабелю на суму 1500 грн.;
 • фінансування відділу освіти на придбання пневматичних гвинтівок для виконання практичної частини з навчального предмету «Захист Вітчизни» та підготовки та участі у військово-патріотичній грі «Джура» (Сокіл) в сумі 20000,00 грн;
 • фінансування відділу освіти на виготовлення та встановлення вхідних дверей до приміщення Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 на суму 35000,00 грн
 • фінансування відділу освіти на придбання будівельних матеріалів та фарби для проведення поточного ремонту приміщення Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 на суму 5000,00 грн
 • фінансування відділу освіти на придбання підручників для учнів 4 та 7 класів Іванівської гімназії та Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 на суму 12000,00;
 • фінансування Центру надання адміністративних послуг Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області на облаштування, ремонт та покращення матеріально-технічної бази, на суму 8000,00 грн;
 • фінансування комунального некомерційного підприємства «Іванівський районний центр первинної медико — санітарної допомоги» для придбання дієтичного харчування хворої дитини на фенілкетонурію в сумі 18843,75 грн.;
 • подальшої передачі субвенції обласному бюджету на співфінансування капітального ремонту, заміни вікон та дверей в ясла-садку «Світлячок» смт Іванівка, на суму 75165,00грн.
 • фінансування «Трудового архіву» — 31185,00 грн;
 • фінансування комунального закладу «Іванівська центральна районна лікарня» на встановлення трьох метало-пластикових вікон розміром 2,44 м х 1,78 м, з фрамугами (для обов’язкового провітрювання палати) на суму 13500,00 грн.

 

Щодо державних закупівель

Дивитися детальніше

У 2016 році зареєструвалася на торговій платформі «Прозоро», в результаті чого, усі придбання більше ніж 50000 грн будуть проводитися тільки через аукціони для того, щоб якомога вигідніше придбати ту чи іншу продукцію та зробити це прозоро, уникнувши конфлікту інтересів та корупційних проявів.

Благоустрій селища.

Дивитися детальніше

Шановні Іванівці!

Більшість своїх сил та основну роботу селищної ради я спрямував на покращення благоустрою нашого селища. Саме благоустрій є основним завданням виконкому селищної ради та головною складовою частиною моєї передвиборчої програми.

В селищі діють, затверджені рішенням Х сесії селищної ради VІ скликання від 17 травня 2011 року № 114  Правила благоустрою території селища Іванівка. 03 грудня 2015 року, згідно рішення ІІ сесії селищної ради VІІ скликання № 22  за всіма організаціями, установами, підприємствами, що діють на території смт Іванівка та приватними підприємцями селища закріплені відповідні території, на яких, усі вищезазначені суб’єкти зобов’язані підтримувати чистоту і порядок. З цією метою, селищною радою  постійно проводиться інформаційно — роз’яснювальна робота з населенням щодо обов’язкового дотримання належного санітарного стану на закріплених територіях, власних садибах та прилеглих земельних ділянках. Крім того, з метою забезпечення в селищі чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, працівники селищної ради щотижня  передають телефонограми про необхідність роведення «Чистих четвергів».

Але наголошую, що не всі трудові колективи приймають участь у заходах з благоустрою селища та належним чином здійснюють догляд за закріпленими територіями.  Найактивнішими у наведенні чистоти і порядку та  лідерами в цій роботі є: заклади охорони здоров’я: комунальний заклад “Іванівська центральна районна лікарня”, комунальне некомерційне підприємство «Іванівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги», Іванівське об’єднане управління Пенсійного фонду Херсонської області, Іванівське відділення Генічеської об’єднаної Державної податкової інспекції, , Іванівський районний центр зайнятості, районний сектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, Іванівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), навчальні заклади: Іванівський професійний аграрний ліцей; дитячі дошкільні заклади: ясла – садок «Світлячок», ясла – садок «Лелеченя».

З метою заохочення жителів селища до участі  в  благоустрої   та  утриманні  своїх присадибних ділянок в чистоті і порядку, в цьому році селищною радою запроваджено  проведення щорічних конкурсів  на  кращий  двір, вулицю, організацію, установу, підприємство, об’єкт торгівлі. Так, з нагоди відзначення Дня селища Іванівка, нагороджено пам’ятними табличками наступних мешканців селища, переможців конкурсу «Двір зразкового порядку»: Шип Майю Миколаївну (вулиця Миру, буд. № 53); Щербань Марію Артемівну (вулиця Миру, буд. № 65); Малихіну Світлану Володимирівну (вулиця Іванівська, буд. № 12/1); Ярошенко Наталію Станіславівну (вулиця Іванівська, буд. № 29); Малінську Тетяну Вікторівну (вулиця Іванівська, буд. №131); Сєчіна Павла Анатолійовича (вулиця Шевченка, буд. № 7); Шип Наталію Дмитрівну (вулиця Шевченка, буд. № 86); Романчука Сергія Петровича (вулиця Шевченка, буд. № 91); Щербаня Євгена Вікторовича (вулиця Молодіжна, буд. № 17); Усова Віктора Григоровича (вулиця Таврійська, буд. № 59); Лесишина Тараса Михайловича (вулиця Таврійська, буд. № 147); Боденчука Леоніда Ксенофонтовича (вулиця Таврійська, буд. № 144); Передерій Зою Харитонівну (вулиця імені Кібенка, буд. № 78); Піддубну Ганну Мефодіївну (вулиця Соборна, буд. № 37); Назаренка Сергія Дмитровича (вулиця Соборна, буд. № 86); Кузьміну Олену Іванівну (вулиця Соборна, буд. № 203); Тараненка Георгія Васильовича (вулиця Горького, буд. № 13); Трегуба Миколу Миколайовича (вулиця Горького, буд. № 32); Лаунова Миколу Миколайовича (вулиця Горького, буд. № 56); Бересток Аллу Тимофіївну (вулиця Пушкіна, буд. № 29); Корнєву Наталю Анатоліївну (вулиця Дружби, буд. № 5); Нікітіну Марію Федотівну (вулиця Дружби, буд. № 13); Хелемерю Тетяну Іванівну (вулиця Дружби, буд. № 82); Кидрук Галину Василівну (вулиця Дружби, буд. № 144); Бересток Марію Михайлівну (вулиця Івано — Франківська, буд. №2); Гриб Тетяну Василівну (вулиця Івано — Франківська, буд. №20). Нагороджено пам’ятними табличками: «Об’єкт торгівлі кращого благоустрою» приватного підприємця – Бутенко Наталю Анатоліївну, магазин «Лагуна»; «Вулиця кращого благоустрою» — мешканців вулиці Молодіжна; «Організація, установа, підприємство кращого благоустрою»: Іванівський районний центр зайнятості, Іванівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Херсонської області, Іванівський територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг).

З метою покращення благоустрою селища та наведення в ньому чистоти і порядку, селищною радою створені нові робочі місця та набрано штат працівників по благоустрою. За станом на 31 грудня 2016 року в селищній раді працює 12 працівників. Крім того, протягом року, спільно з районним центром зайнятості у сфері благоустрою та соціального захисту населення було укладено 18 договорів на 92 робочих місць з благоустрою. На заробітну плату робітників використано кошти, в сумі  32042 грн, з них 16021 грн кошти селищної ради, 16021 грн  кошти районного центру зайнятості. Таким чином, протягом звітного періоду нам вдалося працевлаштувати 104 особи. Кожного дня до селищної ради ідуть люди з проханням надати їм будь – яку роботу, і я намагаюся не відмовити нікому.

Протягом усього року працівники з благоустрою селища викошують узбіччя доріг вулиць, провулки, території кладовищ, паркові зони, зони земельних насаджень, територію стадіону «Колос», обрізають дерева, розчищають мости, тротуари, алеї, бордюри, зливні труби, ліквідовують стихійні сміттєзвалища, копають клумби, фарбують, здійснюють побілку, очищують від сміття та впорядковують територію селища в цілому.

До проведення усіх видів  робіт з благоустрою селища, в першу чергу,  долучаються всі працівники апарату селищної ради. Очолюваний мною, трудовий колектив селищної ради, на власному прикладі, показує і доводить, що працювати: підмітати, виносити сміття, білити, фарбувати, впорядковувати наше селище, робити його більш чистим та охайним не соромно, а навпаки, є свідченням високого рівня культури, вихованості, любові до нашого селища.

А зараз, з гордістю, звітую Вам, шановні Іванівці, про увесь обсяг робіт з благоустрою,  проведений за рік.

 1. Проведено заміну парканів на кладовищах селища по вулицях: Таврійська, Іванівська.
 2. Проведено капітальний ремонт частини Центральної площі селища.
 3. На Центральній площі селища встановлено фонтан, лави для сидіння.
 4. Облаштовано автомобільні зупинки по вулицях: Миру (навпроти кафе – бару «Десятка»), Соборній (між будівлею Іванівського відділення МДПІ та «Нової пошти»).
 5. Облаштовано пішохідну доріжку за будівлею музичної школи.
 6. Облаштовано місця відпочинку на Центральній площі селища по вулиці Миру, навколо трьох дерев (тополі) встановлено бордюри.
 7. Окультурено та відновлено квіткові клумби по вулицях Миру та Соборній (навпроти Будинку культури, магазинів «Меблі», кафе – бару «Апельсин», Іванівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 8. Насаджено кущі троянд на Центральній площі селища та на клумбах по вулиці Соборна.
 9. Облаштовано територію, прилеглу до будівлі колишньої типографії, а саме: встановлено нові бордюри, ліхтарі вуличного освітлення, облаштовано пішохідну доріжку до приміщення «Червоний Хрест».
 10. Проводяться роботи по реставрації каналізаційних люків на території селища.
 11. Розміщуються сміттєві урни.
12.   З метою підвищення безпеки дорожнього руху, зниження аварійності на дорогах  селища, створення безпечних умов руху пішоходів,  по вулиці Миру встановлено шлагбаум.

13.   Ліквідовано стихійні сміттєзвалища біля будівлі інкубатора, в руслі балки, між вулицями Шевченка-Дружби, на кладовищах селища, в тому числі збоку кладовища по вулиці Іванівській, в руслі балки між вулицями Соборна – Горького, проводяться роботи по  підгортанню стихійного сміттєзвалища по вулиці ім. Кібенка.

14.   Забезпечено  поямковий ремонт вулиць та доріг селища: Дружби, Іванівської, Миру, провулок Ювілейний, Соборна.

15.   З метою наповнення водою Центрального ставка, відновлено роботу артезіанської свердловини по вулиці Миру (на даний час  триває виготовлення документації для отримання дозволу на спеціальне водокористування).

16.   Проведено заміну вхідних дверей до приміщення Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2.

17.   Встановлено новий паркан біля будівлі ясла – садка «Світлячок».

18.   Виготовлено  дошки об’яв та інформаційні стенди (на даний час дошки розписуються в українському національному стилі та поступово встановлюються на території селища).

19.   В центральній частині смт Іванівка встановлено ліхтарі, проводиться вуличне освітлення селища.

20.   Здійснення фарбування мостів, що ведуть до Райавтодору, міст на в’їзді до селища, біля кафе «Криниця», паркан дитячого ясла – садка «Лелеченя», малої архітектурної форми у формі серця  навпроти будівлі Будинку побуту.

21.   До новорічних свят, забезпечено оздоблення живої ялинки на Центральній площі селища.

22.   Впорядковано територію мосту, що веде до вулиці Дружби, а саме: забезпечено обрізку та окультурення дерев, розчищено бордюри та тротуари, знищено чагарі та викошено траву, побілено бордюри та дерева, розчищено та впорядковано люки, накрито їх плитами, впорядковано територію навколо автозупинки по вулиці Дружби.

23.   З метою створення зони відпочинку та відтворення території парку в районі центрального ставка, селищною радою започатковано Алею Слави, на якій встановлено пам’ятний знак у вигляді прикордонного стовпа, а також банер та лави для сидіння, до кінця року планується  розміщення пам’ятного знаку ліквідаторам та жертвам аварії на ЧАЕС. Територія новоствореної   Алеї Слави повністю окультурена.

24.   На території селища функціонують 6 дитячих майданчиків. У липні поточного року селищною радою завезено пісок на кожен дитячий майданчик.

25.   На завершальному етапі знаходиться робота по розробці проекту реконструкції каналізаційної системи смт Іванівка, в частині реконструкції каналізаційної станції з будівництвом модуля біологічної очистки каналізаційних стоків.

26.   Виготовлено проект на освітлення вулиць селища: Іванівська, Таврійська. Вже на початку 2017 року планується розпочати роботи  з освітлення.

27.   Проводиться ремонт адміністративного приміщення селищної ради: замінено віконні та дверні блоки, електропроводку, придбано нові меблі офісного стилю, оргтехніку.

28.   Забезпечено утримання у належному стані території узбіч на в’їзді до селища зі сторони Нижньосірогозького напрямку: проведено обрізку та окультурення дерев та кущів, систематичне викошування узбіччя дороги, впорядкування «трикутника» та  території автозупинки  на Мелітопольській трасі, території, прилеглої до  стели з написом «Іванівський район», споруджено державний прапор України на верхівці даної стели.

Та найбільшим та найвагомішим,   на мою думку, досягненням в цьому році стала реалізація та впровадження в селищі заходів з енергозбереження.

Шановні Іванівці! Головним завданням, яке я поставив перед собою, щойно прийшовши на посаду селищного голови – створити гідні, комфортні умови для виховання та навчання наших дітей. З цією метою, протягом року, селищною радою забезпечено виготовлення проектно – кошторисних документацій на повну заміну вікон та дверей у будівлях  ясла – садків  «Лелеченя», «Світлячок».

У 2016 році отримано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на суму 944101 грн., за рахунок субвенції з районного бюджету на капітальний ремонт, заміну віконних та дверних блоків  в Іванівському ясла – садку «Лелеченя» смт Іванівка. Протягом року селищною радою подано два пакети документів для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на 2016 рік. Пройшов конкурсний відбір один проект «Капітальний ремонт. Заміна вікон та дверей в Іванівському ясла – садку «Світлячок» смт Іванівка» на суму – 748,165 тис.грн. Проект «Капітальний ремонт. Заміна вікон та дверей в Іванівському ясла – садку «Лелечення» смт Іванівка» на суму – 972,424 тис.грн. було подано та затверджено у переліку проектів, які будуть фінансуватися за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 395.

Всі проекти пройшли під мінімальне співфінансування  з місцевих бюджетів – 10%. На проведення капітального ремонту, в частині заміни вікон та дверей в ясла – садку «Лелеченя» з селищного бюджету виділено  кошти в сумі  29172,72  тис. грн., що становить 3% від загального обсягу коштів, та на проведення капітального ремонту в приміщенні ясла – садку «Світлячок» з селищного бюджету виділено кошти в сумі 75165 тис. грн., що становить 10% від загального обсягу коштів. Нові вікна та двері встановлюються у групах, музичних та спортивних залах, кухнях, пральнях, коридорах та усіх, без винятку, підсобних приміщеннях. У вологих приміщеннях встановлюються двері з вологостійкого матеріалу, на входах до приміщень встановлюються металопластикові дверні блоки.

З метою запобігання утворенню надзвичайних ситуацій, пов’язаних із шкідливою дією вод, з пропуском льодоходу, повені і паводків та підготовки до зимово – весняного і осінньо – зимового періодів 2016/17 років, спільною робочою групою представників селищної ради, районної державної адміністрації, управління водного господарства та із залученням депутатів селищної ради проведено обстеження водовідвідних систем, труб, мостів  на території селища, та за результатами обстеження, розроблено заходи  щодо попередження та не допущення підтоплення території поверхневими водами.

Протягом 2016 року  на благоустрій селища  витрачено:

 • придбання паливо-мастильних матеріалів – 169051,85 грн;
 • оплата електроенергії за вуличне освітлення – 12396,46 грн;
 • придбання запчастин до техніки – 83064 грн;
 • придбання господарських товарів – 66299,69 грн;
 • придбання дощок об’яв – 24000,00 грн;
 • топографічні зйомки для вуличного освітлення – 6900,00 грн;
 • лавки паркові – 18900,00 грн;
 • придбання плит огорожі та бордюрів – 77470,00 грн;
 • поточний ремонт огорожі – 206455,20 грн;
 • капітальний ремонт покриття Центральної площі – 498218,40 грн;
 • демонтаж постамента – 75109,44 грн;
 • придбання саджанців троянд – 8750,00 грн;
 • придбання бензотриммерів – 7380,00 грн;
 • придбання вуличних ліхтарів та шлагбаумів – 46396,00 грн;
 • придбання причепа тракторного – 35000 грн;
 • пам’ятник ліквідаторам Чорнобильської АЕС – 10000 грн;
 • таблички кращого благоустрою – 2500 грн;
 • придбання бензопили, болгарки – 4270 грн;
 • придбання матеріалів для вуличного освітлення – 48096 грн;
 • страхування трактора – 336,96 грн;
 • установка фонтану на Центральній площі селища – 69747 грн.

 

Комунальне підприємство «Добробут5»

Дивитися детальніше

Важливим кроком для забезпечення належного санітарного стану та благоустрою нашого селища стало створення комунального підприємства «Добробут5», заснованого в селищі рішенням  V сесії селищної ради VІІ скликання від 29  січня 2016 року № 49. Дане комунальне підприємство є дочірньою установою селищної ради, завдяки створенню якого нам вдалося  працевлаштувати  8 чоловік.

Рішенням VІ  сесії селищної ради VІІ скликання  від 31 березня  2016  року №64 «Про вивезення твердих побутових відходів», комунальне підприємство «Добробут 5» (директор Тараненко О.Г.) визначено виконавцем з надання послуг населенню з вивезення  твердих побутових відходів.

Шановні Іванівці!

В цьому році нам вдалося налагодити в селищі централізований вивіз сміття. Протягом року працівники комунального підприємства проводили  широкомасштабну роботу  по укладенню з жителями селища договорів на вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору та з керівниками організацій, установ, підприємств щодо надання даної послуги.

Так, за станом на 25 грудня 2016 року нам вдалося охопити майже  90%  населення послугою  по вивезенню твердих побутових відходів. Робота в даному напрямку продовжується.

Я щиро вірю і твердо переконаний, що  всі ми патріоти свого селища і хочемо бачити його кращим. А кращим, красивим, охайним воно саме по собі не стане. Таким його можемо зробити лише ми з Вами, а зробити зможемо лише тоді коли полюбимо і будемо берегти, доглядати. Це можливо лише при одній умові, кожен житель перед тим, як щось хотіти чи то від селищної ради, чи від адміністрації, районної ради, чи від керівників організацій, установ, підприємств запитає в себе: «А що  я зробив для того щоб в селищі стало чистіше, красивіше?»

Звертаюся до усіх жителів смт Іванівка  з проханням прибирати за собою, не створювати стихійних сміттєзвалищ, заключити договори на централізований вивіз сміття та кожного разу повідомляти в селищну раду при виявленні фактів вивезення сміття у не відведенні для цього місця.

Також,  значним та вагомим своїм досягненням  я вважаю організацію роботи по ліквідації поривів центральної магістралі селища, чим завдячую працівникам комунального підприємства, в особі Тараненка Олександра Георгійовича.

Водопровідна мережа селища, протяжністю 52 км перебуває у аварійному стані та є вкрай зношеною, як наслідок, часті випадки аварій центральної магістралі.  Протягом 2016 року комунальним підприємством ліквідовано до 70 масштабних поривів центральної магістралі, а також, власні пориви жителів селища. Територія в районі поривів повністю окультурюється. В ході проведення ремонтних робіт зношені металеві труби повністю замінюються на пластикові, азбестові,  встановлюються фітинги та вживаються усі необхідні заходи для недопущення повторних аварій на відповідних ділянках водомережі.  Двічі на рік селищною радою спільно з Іванівським МУВГ проводиться хлорування водопровідної мережі селища.

Вирішуючи проблему відкритих люків, селищна рада  також співпрацює з комунальним підприємством «Добробут5», протягом року забезпечено накриття люків на території мосту, що веде до вулиці Дружби, по вулиці Іванівській, на території навчальних закладів.

У зимову пору року працівники з благоустрою селища, спільно з комунальним підприємством,  виконують необхідні роботи по очищенню від снігу, в першу чергу вулиць – доріг селища, тротуарів, пішохідних доріжок, алей, пам’ятників, обелісків, парків, також, з метою полегшення пересування по селищу, здійснюють посипання тротуарів піщано-соляною сумішшю.

Звернення громадян

Дивитися детальніше

Відповідно до статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про звернення громадян», Закону  України «Про доступ до публічної інформації» виконавчий комітет селищної ради проводить роботу із зверненнями громадян. Одним із пріоритетних завдань органу місцевого самоврядування є забезпечення своєчасного та повного розгляду в селищі звернень громадян, порушених в них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян.

У виконкомі селищної ради встановлені дні прийому громадян селищним головою та секретарем селищної ради. Проте, прийом громадян я здійснюю щодня.
За 2016 рік в селищну раду надійшло 145 письмових звернень, на особистому прийомі у селищного голови та секретаря ради побувало 38 чоловік, 10 колективних звернень та 2 повторних. В порівнянні з аналогічним періодом 2015 року: надійшло 75 письмових звернень, на особистому прийомі у селищного голови та  секретаря ради побувало – 31 чоловіка, 5 — колективних звернень та 1 повторне.
Дописувачами порушено 183 питання.
Від учасників війни та  бойових дій  надійшло – 8 звернень,  інвалідів І,ІІ,ІІІ групи – 10 звернень, дітей війни  – 8 звернень, від членів багатодітних сімей  — 9 звернень, учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС – 2 звернення. Всі звернення вирішено позитивно.
Найчастіше у зверненнях громадян піднімаються питання щодо надання матеріальної допомоги пенсіонерам, малозахищеним верствам населення, та багатодітним сім’ям на лікування та покращення соціально – побутових умов проживання.

Питому вагу займають заяви з питань соціального захисту, комунального господарства, надання земельних ділянок для гаражного будівництва, та ведення особистого селянського господарства, оренди земельних ділянок, надання дозволів на розробку та затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі, приватизації земельних ділянок.

Протягом 2016 року до селищної ради надійшло 21 звернення з питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, особливо в частині неналежного утримання домашніх собак. Дані звернення розглядаються працівниками селищної ради з залученням дільничного інспектора поліції. З порушниками правил утримання домашніх тварин проводяться профілактично – роз’яснювальна робота.

За звітний період, селищною радою на звернення громадян, направлено  6   клопотань до Херсонського обласного фонду підтримки  індивідуального житлового будівництва на селі  «Власний дім».

Також, протягом звітного періоду,  до селищної ради надійшло 4 заяви про надання матеріальної допомоги на поховання. На дані цілі, селищною радою виділяється  матеріальна допомога  в розмірі  500 грн.

За аналізом звернень, що надходять до селищної ради наших жителів дуже хвилюють і благоустрій селища, і охорона навколишнього природного середовища,  і працевлаштування, та багато інших питань, але на превеликий жаль, вирішуючи кожен свою проблему, ми не завжди задумуємося над тим, а чи добре від цього вирішення буде моєму сусідові.

Таких прикладів можна навести багато, це і ті самі бордюри на вулицях, самовільно побудовані будівлі та гаражі в дворах спільного користування, і посаджені на межі дерева, спірні питання щодо меж домоволодінь, утримання та вигул собак, поводження з твердими побутовими відходами, тощо.

Шановні Іванівці!  Пам’ятайте, що   сусід повинен бути першим другом, а не ворогом, на сьогодні добросусідство прописано навіть у Земельному Кодексі, але щоб вирішувати питання мирно потрібно лише цього хотіти.

Значною залишається і кількість виданих довідок. Так, усього у 2016 році виконкомом селищної ради видано 3216 довідок.

Щодо всіх звернень, що надійшли на адресу селищної ради, було вжито визначених законодавством заходів. Я, як селищний голова, особисто читаю кожне звернення, аналізую вжиті заходи, адже за цими зверненнями стоять конкретні люди, їхні проблеми, болі і тривоги.

Звичайно, за звітний період в моїй роботі, роботі ради депутатів виконавчого комітету по даному питанню були недоліки, були і залишаються деякі проблеми. Вони нам відомі, ми їх подолаємо.

 

Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання осіб

Дивитися детальніше
З метою забезпечення високого рівня надання адміністративних послуг, відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 року № 888-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», пункту 2 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  виконавчим комітетом селищної ради прийнято рішення від 31 березня  2016  року № 23 «Про  призначення уповноважених осіб по складанню протоколів про адміністративні правопорушення».

Таким чином, в селищній раді визначено уповноважених осіб, що здійснюють зняття/реєстрацію місця проживання: спеціаліста І категорії з соціальних питань Ліхачову Ірину Анатоліївну, спеціаліста І категорії селищної ради Петрову Любов Олександрівну.

Від початку роботи в даному напрямку з 01 квітня 2016 року здійснено:

—           реєстрацію місця проживання — 147 осіб;

—           зняття з реєстрації місця проживання — 110 осіб;

—           опрацьовано 21 вхідне повідомлення про зняття з реєстрації місця проживання;

—           відправлено 22  повідомлень про зняття з реєстрації місця проживання в інші відділи реєстрації місця проживання ;

—           отримано 91 запит про  реєстрацію місця проживання фізичних осіб на які надано відповідь;

—           видано 67 довідок про реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання громадян.

Прийнято 25 осіб  з питань внесення змін до документів, що посвідчують особу, стосовно зміни назв вулиць.

Складно 17 протоколів та винесено 17 постанов про адміністративне правопорушення, із них 16 попереджень, та 1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу – 51 грн.

Накладено 8  адміністративних стягнень у вигляді попереджень.

Адміністративна комісія

Дивитися детальніше

При Іванівській селищній раді працює адміністративна комісія. З початку 2016 року проведено 4 засідання адміністративної комісії .

На розгляд адміністративної комісії надійшло 21 протокол про адміністративні правопорушення громадян, направлених Іванівським відділенням поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області та спеціалістом І категорії з земельних питань селищної ради, за порушення статті 152 КУпАП – порушення правил благоустрою. По даним протоколам винесено: 2 постанови про адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму — 1190 грн, 10 протоколів повернено для доопрацювання, по 6 протоколам провадження по справі закрито у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення та по 3 протоколам провадження по справі закрито у зв’язку з закінченням строків.

Протоколи про адміністративні правопорушення, які надходять до виконкому селищної ради реєструються в журналі обліку матеріалів про адміністративні правопорушення.

 

Соціальний захист населення

Дивитися детальніше

При формуванні селищного бюджету на 2016 рік депутатським корпусом селищної ради на фінансування селищної програми «Поліпшення життєзабезпечення, соціального захисту людей похилого віку, інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної Війни, Афганістану, воїнів – інтернаціоналістів, мобілізованих та учасників АТО, громадян, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи на період до 2017 року», виділені кошти в розмірі 52500 грн та, з урахуванням змін, 72500 грн, для надання матеріальної допомоги вищезазначеній категорії осіб.

Протягом 2016 року  до селищної ради звернулося 34 мешканці селища з питання надання матеріальної допомоги на лікування, покращення умов проживання та утримання поховання. Селищною радою вчасно розглянуті усі звернення за звітній період та 64 заявникам виділена матеріальна допомога на загальну суму – 62200 грн, із них:

 • учасникам АТО та учасникам бойових дій в зоні АТО на суму — 1500 грн.;
 • учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни та учасникам бойових дій на території інших держав на суму – 1500 грн;
 • малозахищеним верствам населення (багатодітним, кризовим, неповним сім’ям, людям похилого віку, інвалідам) на суму  — 26700 грн.;
 • онкохворим жителям селища – 21000 грн;
 • допомога на поховання — 4500 грн.

Матеріальну допомогу,  у вигляді паливних дров, отримали 19 жителів селища з числа малозахищених верств населення, в тому числі, учасники бойових дій в зоні АТО.

Селищною радою в поточному році до Дня ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС мешканцям селища ліквідаторам аварії І-ІІ категорії: Драгану Анатолію Миколайовичу, Курбедінову Нурісу Шаюповичу, Сідорову Володимиру Анатолійовичу, Слюняєву Валентину Серафимовичу, Анастасьєву Сергію Володимировичу, Чебану Дмитру Васильовичу; Гамагі Юрію Яковичу, Гнідаш Валерію Федоровичу, Альфер Сергію Васильовичу надано матеріальну допомогу по 1000 грн кожному.

Протягом 2016 року на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 873 особи пільгової категорії, жителів смт Іванівка, яким нараховано за 12 місяців 2016 року  961,6 тис.грн   допомоги на придбання твердого палива та скрапленого газу, що на 11 % більше   минулорічного періоду.

Протягом 2016 року субсидії на відшкодування витрат для купівлі скрапленого газу та палива отримує 534 особи,   жителів смт Іванівка, на загальну суму 1 011,6 тис. грн., що на 138 %  більше проти минулого року.

У 2016 році на проведення заходів з відзначення 71-річниці  Дня Перемоги  селищною радою забезпечено вручення  продуктових наборів інвалідам війни, учасникам бойових дій та вдовам померлих загиблих ветеранів Великої Вітчизняної війни на суму – 3700 грн, накриття святкових столів на Центральній площі селища для пригощання інвалідів війни, учасників бойових дій, вдів померлих загиблих ветеранів Великої Вітчизняної війни, мешканців та гостей селища на суму – 4000 грн.

З метою проведення святкування Дня людей похилого віку та Дня ветерана та засідання клубу «Ветеран» селищною радою виділено  кошти в розмірі 2000 грн на продукти харчування (накриття святкових столів).

Ми також не стоїмо осторонь волонтерського руху та збираємо допомогу у приміщенні селищної ради. До проведення волонтерської допомоги обов’язкового долучаються депутати селищної ради та члени виконавчого комітету.

 

Земельні питання

Дивитися детальніше

Аналіз земельних відносин, за підсумками 2016 року, в порівнянні до відповідного періоду 2015 року, характеризується сталим розвитком аграрної галузі. На сам перед дається в знаки використання фермерами нових технологій у вирощування сільгосппродукції та використання більш економічно доцільних заходів при обробітку землі. Завдяки цим заходам спостерігається невелике збільшення врожайності за помірних  погодних умов протягом  2015 та 2016 років.

Урожайність 2016 рік Урожайність 2015 рік
Озима пшениця 31,2 ц/га 29,0 ц/га
озимого ячменю 32,1 ц/га. 28,2 ц/га
ярого ячменю 23,1 ц/га. 20,9 ц/га
соняшник 12,5 ц/га. 12,0 ц/га

Посівна площа у 2016 році склала 9828,2 га. Середня урожайність по Іванівській селищній раді склала 28,3 ц/га

За звітний період до бюджету селищної ради забезпечено дохід від земельних відносин у розмірі 381 тисяча гривень земельного податку, в тому числі:

З фізичних осіб 230 тис грн.

З юридичних осіб 151 тисяча

Оренда землі Всього 1 314 481 грн.

В тому числі фізичні – 611 381 грн

Юридичні 720 100 грн.

Оренда несільськогосподарського призначення 323 тис. грн.

Загальний дохід бюджету селищної ради від земельних відносин у 2016 році  склав – 1,6 млн грн.

Фізичні особи (Тис грн) Юридичні особи (Тис грн)
2016 2015 2016 2015
Земельний податок 230 180 151 79,89
Оренда (сільгосп) 611 381 366,9 720 100 446,4
Оренда несільгосп 323

Із порівняльної таблиці доходів від землі видно приріст надходжень приблизно в два рази, що пояснюється перерахунком ставок орендної плати за землю до 4% від нормативної грошової оцінки на сільгоспземлі, та індексацією оренди відповідно до рівня інфляції.

До кінця 2016 року планується продаж 2-х земельних ділянок площами 0,0075 га, та 0,0182 га. Загальна сума вартості цих земельних ділянок склала 16 тисяч гривень.

За звітний період  селищною радою укладено один договір оренди земельної ділянки на суму 2,5 тис грн. на рік. Розірвано договори оренди сільгоспземель з Трохименко О.Л. і Батаєв В.М. Комаров М. І., у зв’язку із витребуванням земельних паїв громадянами на земельних ділянках, що перебували у користуванні вищезазначених осіб.

Надано рішення на розробку проектів землеустрою щодо відведення у оренду земельних ділянок двом суб’єктам господарювання на земельну ділянку загальною площею 1,5 га.

За звітний період до селищної ради надійшло 81 звернення громадян стосовно земельних питань.

Переважна більшість питань стосується оформлення правовстановлюючих  документів на земельні ділянки під існуючими об’єктами нерухомості, такими як приватні домоволодіння, оформлення орендних відносин під об’єктами комерційної нерухомості, відведення земельних ділянок для ведення ОСГ, тощо.

Надано дозвіл на виготовлення технічних документацій та проектів землеустрою щодо безоплатної передачі земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва 10 громадянам.

Прийнято рішення про затвердження проектів землеустрою та передачу безоплатно у власність земельних ділянок  для житлового будівництва 5 заявникам.

Надано дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок 2 заявникам.  По цьому пункту варто зазначити, що згідно діючому законодавству громадянам уже немає необхідності отримувати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, на яких розташовані їхні домоволодіння.

Наразі,  громадяни мають право самостійно  звертатися до землевпорядних організацій та замовляти розробку таких документів.

Іванівською селищною радою активно ведеться робота щодо надання земельних ділянок по 2,0 га для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій в зоні  АТО,  пропонуються земельні ділянки за межами смт Іванівка, поруч із колишнім комбікормовим заводом.

На даний час, селищною радою виготовляється проектна документація щодо відведення земельних ділянок під стадіоном «Колос», будівлею колишнього кінотеатру імені Леніна та артезіанською свердловиною по вулиці Миру.

Святкові заходи в селищі

Дивитися детальніше

Шановні мої односельчани! Нам з вами випала доля жити у складний і суперечливий час, який вимагає від нас щоденної важкої праці, проте, треба вміти знаходити час і на відпочинок.

Протягом року селищною радою, спільно з районним Будинком культури, для всіх жителів селища, хто працює на підприємствах, установах, організаціях, хто  будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, для тих хто лікує нас і охороняє громадський спокій, в селищі проводилися різноманітні  святкові заходи.

Протягом звітного періоду, в селищі проведено:

 • 19 грудня 2015 року привітання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку до Дня святого Миколая, вручено солодощі та подарунки;
 • до проведення новорічних свят оздоблено живу ялинку на Центральній площі селища та, опівночі, 31 грудня 2015 року, за підтримки підприємців та фермерів району, організовано святковий феєрверк;
 • з нагоди відзначення 9 травня Дня Перемоги,  селищною радою організовано автопробіг вулицями селища та виставку військової техніки на Центральній площі, а також, в ході проведення свята,  ігри, розваги, польову кухню, безкоштовне пригощання солдатською кашею, гарячою юшкою,  чаєм, організовано роздрібну торгівлю, проведено святкову дискотеку, та,  за підтримки підприємців та фермерів району, наприкінці свята —  святковий феєрверк;
 • 24 серпня 2016 року проведено святкування Дня Незалежності України,  та в рамках проведення даного заходу, конкурси на кращий український костюм, вишиванку, віночок, дитячу коляску, ікебану та українську композицію, переможці нагороджені призами;
 • 28 жовтня 2016 року проведено святкування Дня селища Іванівка, організовано проведення конкурсів за номінаціями: «Краща  господиня селища», «Краща майстриня селища», переможці нагороджені призами;
 • восени 2016 року проведено свята вулиць: Івано – Франківської, Дружби на, що з місцевого бюджету селищною радою виділено кошти для вручення призів та подарунків  жителям вулиць.

            Протягом 2016 року, в ході проведення святкових заходів 25 жителям селища вручено подяки селищного голови. З нагоди відзначення 25-ї річниці Дня незалежності України, жителям селища: Підоріч Надії Миколаївні, Гончаровій Олені Вячеславівні, Новак Любов Михайлівні, Бараняку Василю Йосиповичу, Мартиновій Любові Петрівні, Тараненку Олександру Георгійовичу, Матвеєвій Анастасії Вікторівні, Банашевській Ользі Іванівні.

З нагоди відзначення 28 жовтня 2016 року Дня селища Іванівка та з нагоди відзначення Дня  селища Іванівка, жителям селища: Бабешку Олексію Васильовичу, Басавро Юлії Анатоліївні, Черевичному Дмитру Івановичу, Гавенку Федору Івановичу, Глущенку Валерію Анатолійовичу, Базику Івану Івановичу, Назаренку Сергію Дмитровичу, Стеценку Олексію Адамовичу, Аблялімову Сейрану, Цицинській Ользі Миколаївні,  Цицинському Сергію Адамовичу, Анастасьєву Андрію, Щербань Софії, Ковальовій Інні, Побиванець Ауріці, Лежнюку Віталію Вікторовичу, Брагінцю Ігорю Леонідовичу.

До проведення усіх вищезазначених святкових заходів, працівниками селищної ради, повністю впорядковується та прикрашається місце проведення свята. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб створити для наших жителів святковий настрій та приємну атмосферу.

Вже традиційною  в селищі  стала організація до свят польової кухні, безкоштовне частування  солдатською кашею, гарячою юшкою,  чаєм. Цим ми завдячуємо підтримці приватних підприємців селища та безпосередній участі і кухарським здібностям працівників районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, Мазура Олександра та Аненка Олександра.

Кожного разу здійснюється роздрібна торгівля, ввечері — святкова дискотека  на Центральній площі, а на завершення, завжди — святковий феєрверк.

Об’єднання громад

Дивитися детальніше

 Шановні мої виборці!

Я є, був і буду залишатися далі абсолютним прихильником децентралізації влади в Україні і зміцнення позиції місцевого самоврядування – ефективного, відповідального і публічного. Про це я писав у своїй передвиборчій програмі, від виконання якої я ні на крок не відступаю в своїй діяльності. Саме тому, в квітні  2016 року мною ініційовано добровільне об’єднання територіальних громад Іванівського району в Іванівську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі Іванівка.

В центрі усіх процесів, що відбуваються в державі  стоїть людина, яка нас обирає, яка нам довіряє і хоче отримати результат. Кожен, хто віддає свій голос за нас з вами, інвестує у те, щоб змінити своє життя. Тому, втілюючи реформу децентралізації влади в життя,  мною особисто та представниками апарату селищної ради неодноразово проведено зустрічі з громадськістю в селах: Шотівка, Нововасилівка, Новосеменівка, Дружбівка, Новодмитрівка, Трохимівка та проведено відповідне обговорення процесу об’єднання громад в нашому селищі. На сьогодні ми вже маємо результат – з 14 сіл Іванівського району – 10 надали згоду на добровільне об’єднання.

Звертаюся до сільських голів та депутатів сільських рад — ми маємо іти далі! Ми маємо боротися за цю реформу, тому, що ця реформа з рештою приведе нас до успіху

Наш успіх вимірюється абсолютно конкретними речами – задоволеністю якістю життя людей на територіях. Дуже важливо, щоб ми не сходили з цього шляху.

Давайте залишатися лідерами, бути інноваційними та впроваджувати кращі практики, які будуть оцінювати люди!

 


Плани на майбутнє

Дивитися детальніше

             У 2017 році планую:

 1. Провести роботи по створенню автопарку з обслуговування шкільних автобусів на базі Іванівського МНВК.
 2. Облаштувати на території Іванівської гімназії та Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 зони зупинок та посадки /висадки дітей з шкільних автобусів, встановити відповідні знаки.
 3. Встановити на території селища криті автозупинки, з лавами для сидіння, в місцях під’їзду громадського транспорту.
 4. Придбати автовишку для виконання робіт на висоті (вуличне освітлення, обрізка аварійних дерев на території селища, ремонт покрівель будинків, в тому числі для виконання робіт у багатоповерхових будинках).
 5. Придбати спеціальну техніку для проведення ремонту доріг.
 6. Продовжувати роботи по ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг селища.
 7. Продовжувати роботи по реконструкції Центральної площі.
 8. Розпочати роботи з реалізації проекту на освітлення вулиць селища: Іванівської, Таврійської, продовжувати роботи з освітлення вулиць.
 9. Продовжувати запуск води у центральний ставок, запустити рибу, завести пісок.
 10. Продовжувати роботи з благоустрою Алеї Слави.
 11. Продовжувати ремонт каналізаційної мережі селища, провести очистку та накриття каналізаційних люків.
 12. Продовжувати ремонт водопровідної мережі селища, забезпечити оперативне виконання робіт по ліквідації поривів центральної магістралі.
 13. Провести очистку колодязів на території селища та забезпечити їх благоустрій.
 14. Продовжувати вивчати питання та, шляхом узгодженості дій з Іванівським МУВГ, щодо збільшення графіку подачі питної води кожного дня з 6.00 години до 23.00 години без перерви, графік подачі води у вихідні дні тижня залишити без змін.
 15. Продовжувати роботи з благоустрою селища: встановити лави для сидіння в центрі селища по вулиці Миру (навколо трьох дерев тополі), продовжити  насадження кущів троянд на території селища, облаштувати за будівлею будинку Побуту «овочевий ряд» для здійснення роздрібної торгівлі овочами та фруктами, розпочати роботи з благоустрою території, відведеної під розміщення об’єктів торгівлі (ринку), встановити камери відеоспостереження на території селища для здійснення моніторингу порушення об’єктів благоустрою та громадського порядку, а також інші роботи з благоустрою селища.
 16. Встановити на території селища дорожні знаки, впорядкувати рух вантажних автомобілів вулицями та дорогами селища.
 17. Продовжувати ремонт адміністративного приміщення селищної ради.
 18. Забезпечити створення нових робочих місць, шляхом створення «Зеленого господарства» (насадження саджанців дерев, кущів, насадження фруктового саду для забезпечення фруктами дитячих дошкільних закладів та навчальних закладів, що функціонують на території селища, відновлення паркових зон, узбіч доріг, обрізка дерев, насадження квітів та догляд за ними)

Підготовка проектно – кошторисних документацій для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок державних субвенцій.

Дивитися детальніше
 1. Завершити розробку проекту реконструкції каналізаційної системи смт Іванівка, в частині реконструкції каналізаційної станції з будівництвом модуля біологічної очистки каналізаційних стоків та розпочати по реалізації даного проекту.
 2. Завершити розробку проекту на опалення із застосуванням альтернативних видів палива ясла – садка «Світлячок» та подати пакети документів для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік.
 3. Розпочати розробку проекту реконструкції стадіону «Колос».
 4. Розпочати розробку проекту реконструкції будівлі колишнього кінотеатру імені Леніна та планування прилеглої території з метою створення спортивно – розважального комплексу.
 5. Розпочати розробку проекту на утеплення приміщення Іванівської ДЮСШ.
 6. Розпочати розробку проекту на капітальний ремонт водопровідної мережі селища або її частини.
 7. Виготовити проектно – кошторисну документацію з тепло — модернізації, реконструкції даху з устроєм системи водовідведення та снігоутримувачів, реконструкції системи опалення та капітального ремонту відмостки у Іванівському ясла – садку «Лелечення».

Шановні Іванівці!

Ось і все, що я хотів розповісти Вам про свою роботу та роботу селищної ради у 2016 році. Тільки Вам робити висновок, чи була ця робота плідною, чи була ефективною?

В кінці свої доповіді  я хочу подякувати Вам за виявлену мені довіру очолювати громаду селища.

Я особисто і вся команда селищної ради працюють і надалі будуть працювати, над тим, щоб всім нам жилось краще у нашому селищі. А  від усіх Вас ми чекаємо конкретних пропозицій щодо покращення ситуації в селищі у тих чи інших напрямах роботи, адже лише разом, спільними зусиллями  ми зможемо реалізувати  намічене.

І на останок, хотілося побажати  всім нам витримки щоб дожити до трохи кращих часів ніж ті, які ми з вами переживаємо. Тому, прошу і закликаю Вас, шановні жителі селища,   давайте ставитись  до нашого селища, як до своєї домівки!

Ми зажди налаштовані на плідну співпрацю та  на діалог з усіма, хто не байдужий і прагне  зробити свій вклад у розвиток і процвітання нашого селища, покращивши тим самим, рівень та якість життя наших людей в ньому.

З повагою

Селищний голова                                     Віктор Дебелий


Передвиборна програма В.О. дебелого як кандидата на посаду голови Іванівської селищної ради

Схожі матеріали

 

Коментарі: 33

Додати коментар »

 
 
іванівський
 

Покажіть хоть одного голову, який би так розгорнуто і вичерпно звітував про свою роботу майже на всю країну? Молодці. Жаль, лише, що стільки років ми чекали на такого вождя.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дякуємо , Вашу роботу бачимо, цінуємо. Сподіваємось, що ви з нами будете не один строк.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дякуємо!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

не слабенько, однако.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Хочу чтоб по всей балке /между Щорса и Горького/ росли сосны. Мечты иногда сбываются….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Команда Дебелого
 

Надіє, хочете? Значить будуть! Але дайте трохи часу.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
василівський
 

А чого Чмирь не звітував за стільки років? Після такого звіту Дебелого, цікаво, чи наважаться інші деякі сільські голови звітувати про свою роботу, а особливо ще голова районної ради,.. Ну-ну… Подивимось. Ато був час, коли кричали, що Дебелий такий-сякий, а от тепер подивимось, хто чого вартий насправді!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Максимович
 

К чему этот отчет, и так ясно, как божий день, что на сегодня в районе один четкий лидер, это Витька. Мы это и до выборов знали. Витьок, мы за тебя, в случае чего — ПОРВЕМ ВСЕХ! Не только пенсионеры, но и молодеж поддержит.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Михайловна
 

А все ж придбання дощок об’яв – 24000,00 грн; скільки ж їх всього,чому так довго розмальовували їх та скільки коштує одна?
Вождя шукаєш іванівський? Стадо жаждет пастуха?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Усі дошки побачите. Зараз землю невкопати, щоб цементом залити, щоб не повиривали. А ставити, лиш би вам Михайлівно, рота закрити, це тільки бовдур буде. Всі дошки є. Повесні побачите, а взагалі розкрийте очі, багато вже стоять.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Хммм,пане бувалий — десь я трішки згоден з Михайловной — повесні рік з дати проплати за них буде.Відмітимо річницю їхнім встановленням?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Один в полi не воiн!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А мер все сам!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Що тут можна сказати? звіт читали всією родиною. Це взагалі вперше я читаю будь чий звіт і не знала до цього часу, що голова повинен звітувати. Що сказати? Або промовчати, бо ні я, ні багато інших з нас ніколи б не зробили стільки діл за один рік, скільки під силу Віктору Олексійовичу. або промовчати з повагою, або сказати ДЯКУЄМО!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Григоровна
 

А мені понравилось, як спрацювала команда Дебелого. Добре получається — Дебелий зробив і дальше робить, секретар сто процентів все це систематизувала і виклала всі направлєнія роботи поссовєта, а Рома вже досить цікаво видав цю статтю. Цікаво і приятно наблюдать за ними. Похоже на часи, в який крутяться всі колеса маленькі, середні і одне главне….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Доречі, передвиборну програму Дебелому готувала та ж сама Щаслива. Вони готували, вони обіцяли, вони ж і виконують. Схоже на ПАЦАН СКАЗАВ _ ПАЦАН СДЄЛАВ. А казали: ЦЯЦЯНКИ, цяцянки.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Робота проведена колосальная. После такого можна еще 4 года вообще ничего не делать. Для Ивановки это нонсенс. Тут нечего сказать. А вяканье о досках обьявлений только В.Г. может себе позволить, ведь это его кусок хлеба кто-то скушал.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
ивановская молодеж
 

Спасибо, Вам, Виктор Алексеевич, за Новую Ивановку!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А що? а це ідея! як корабель назвеш, так він і попливе! Давайте запропонуємо на сесії селищної ради перейменувати Іванівку на НОВУ ІВАНІВКУ.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Забули про ще одну важливу річ. Очищення прокуратури. Це теж дуже велика справа, дехто мене зрозуміє. ДЯКУЮ!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Читаю коменти,починає трішки тошніти,в селищній раді працює тільки Віта і Вітя,більш ніхто,а я хочу подякувати Петровій Любі і Ліхачовій Ірі ось вони молодці.Велика Вам шана.Адже вони і тянуть на собі всю роботу селищної ради,особливо секретарські повноваження,поки Віта бігає по Іванівкі накази роздає(не куріть,не говоріть,працюйте,адже ви получаєте 50 грн в день не просто).А в цей час за неї роблять її роботу.Дякую Вам Любов і Ірина.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
нормальный, в отличии от анонима
 

Люба и Ирина действительно умнички и всегда такими были. И огромное им спасибо за их профессионализм! Они очень долгие годы работают в поссовете и конечно имеют опыт. Но не стоит лить грязь на Сергеевну, поскольку она — большая молодец и абсолютно ни в чем не уступает старожилам. А Дебелый был действительно прав, когда разогнал НЕКОТОРЫХ, сразу, как только занял кресло… Аноним поймет о ком я….. Если, спрятавшись под ником Вы думаете, что никто не знает, кто пишет, то очень ошибаетесь. В поссовете не только Люба, Ирина, Вита и Витя чего-то стоят, а весь остальной коллектив молодцы — каждый на своем месте, умнички.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А де обіцяні пасовиська?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

пропоную на наступний рік внести в план питання про створення робочих місць бо держава не зможе вічно нас фінансувати. ну там інвестора якого, фабрику або завод…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ну,мусорка ж будет.В.А. мечтает весь мусор с Украины собирать,а вы не знали?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

даже если бы вы умели
ходить по воде, то будьте уверены, кто-
нибудь обязательно скажет: «Смотрите,
он даже не умеет плавать»…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Згоден

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Насчет завода не плохая идея, мусороперерабатывающего или консервного, а еще маленького супермаркета. Молодцы!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Если бы наши президенты исполняли так свои обещания как Дебелый, то Украина была бы на уровне Европы, а не Гондураса

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
звезда в шоке
 

Молодець ,викладаеться по полной , а не 50 на 50 . ( 50 в карман , 50 на село )

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Підприємець
 

Всім жаждущим вождя .Ви ж перші дискредитуєте мера його восхвалянням.Як ви не зрозумієте що попередні сільські голови не мали таких фінансових можливостей вкраїні в період мерства Дебелого пройшла бюджетна децентралізація і це все робиться за наші звами кошти

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Бесполезно им это обьяснять.Вождь — ФОРЕВА!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А «руйнівника» хоч одного знайшли ? Покарали ? Чи як за сучасної влади «суворо спитали» ? Щоб іншим не повадно було на майбутнє ? Поки не похований останній солдат — війна триває….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com