ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

До наповнення центрального ставка в Іванівці все готово

Працівники КП «Добробут — 5 » стахановськими темпами готують обладнання для наповнення водою центрального ставка в смт Іванівка.

Як повідомлялося раніше, керівництво Іванівської селищної ради активно працює над питанням відновлення роботи центрального ставка в смт Іванівка.

29 жовтня 2016 року, фахівцями з міста Каховка було встановлено насосне обладнання на водозабірну свердловину, що має наповнювати ставок водою. Проте пуску води так і не відбулося, оскільки система трубопроводу свердловини згнила та були відсутні дозвільні документи на підйом води із свердловини .

Сьогодні, до самої ночі, працівники комунального підприємства «Добробут-5» рили траншеї та під’єднували пластикові труби до насосного обладнання, взамін згнивших старих.

Всього прокладено 30 метрів пластикового трубопроводу.

Наразі все обладнання, включаючи трубопроводи, повністю готово до початку наповнення ставка водою.

Залишився останній етап — отримання дозвільної документації.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 26

Додати коментар »

 
 
вчитель
13 декабря, 2016 о 19:24 IP автора: 95.132.134.178
 

Не зрозуміло одне, чого раніше нічого цього не робилося? Як ми могли прожити життя, не помічаючи всього цього, не помічаючи як відходить у небуття Іванівка, як стояли осторонь і ніхто і пальцем не шевельнув щоб змінити Іванівку в кращу сторону? Або хоч би повернути її до такого стану, якою вона була 30 років назад? Наше покоління це памятає. Дай боже здоровя тому, хто розвиває наше селище.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
сушко
13 декабря, 2016 о 19:28 IP автора: 95.132.134.178
 

А как высох ставок? Или кто его высушил?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Светлана Слава Украине!
13 декабря, 2016 о 19:31 IP автора: 95.132.134.178
 

Это все пиар и лажа. Дебелый не напустит ставок. Щербань ему не даст. Недаром столько лет его готовили для рыбного бизнеса.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
13 декабря, 2016 о 19:32 IP автора: 95.132.134.178
 

Поживем, увидим…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
іванівський
13 декабря, 2016 о 19:47 IP автора: 95.132.134.178
 

А що ж ти, Романе, не пишеш, що Дебелий сьогодні проектанта на стадіон привозив? Чи реконструкція стадіону це не новина? Пів Крупської бачили, як вони ландшафт фотографували.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
молодеж
13 декабря, 2016 о 19:49 IP автора: 95.132.134.178
 

Где же тогда будут коров и коз пасти? Ужас, что твориться…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
admin
13 декабря, 2016 о 19:54 IP автора: 78.111.187.87
 

Іванівський.
Це працювали геодезисти. Зараз на стадіон розробляється землевпорядна документація.
Новина про реконструкцію стадіону ще сира.
Як будуть якісь конкретні рухи то відразу ж напишу про це публікацію.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
сс
13 декабря, 2016 о 20:12 IP автора: 194.50.254.171
 

А як там питання яке давненько затихло,питання КП ИКС?Його банкрутство,чи все замяли?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
кпХ
13 декабря, 2016 о 20:23 IP автора: 95.132.134.178
 

Хто долг надбав, хто грошики в карманчик клав, той і замяв. Та ніхто нічого не замяв, всі отвітять за свої діла. Принцип бумеранга ніхто не відміняв — украв 100 грн. — втратиш у тисячі разів більше.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
13 декабря, 2016 о 20:29 IP автора: 194.50.254.171
 

молодець Чм..ь,обкрутив всіх.і фірму на ці гроші відкрив і все замялив

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Иван
13 декабря, 2016 о 22:37 IP автора: 94.178.206.144
 

Рома класс..

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
///////////////
13 декабря, 2016 о 22:46 IP автора: 95.135.151.165
 

А пределах здесь //////////. Я не вижу выгоды в наполнении этого ставка!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Чудненько
14 декабря, 2016 о 07:06 IP автора: 46.211.155.139
 

Чудненько ,все коментарии в синим флагом.может вы сами коментируете?нет статьи до вечера нет статьи нет комент.Все плохие и несметные,один мер все честно заработал.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Чудненько
14 декабря, 2016 о 07:07 IP автора: 46.211.155.139
 

Чудненько ,все коментарии в синим флагом.может вы сами коментируете?нет статьи до вечера нет комент.Все плохие и нечестные ,один мер все честно заработал.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Шушпанчик
14 декабря, 2016 о 10:37 IP автора: 95.134.124.27
 

////////////// на вила!!! Так на всякий случай:)

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
//////////////
14 декабря, 2016 о 21:31 IP автора: 95.134.144.124
 

Давайте запускайте воду в центральный. Я уже дал распоряжение Мишке преступить к изготовлению третьего вагончика, хочу чтобы на ставке стоял ато в Геническ дорогу не делают ……!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
пенсионерка
14 декабря, 2016 о 21:38 IP автора: 95.132.134.178
 

Давайте /////////, ставте вагончик. //////// воду напустить, Ви вагончик поставите, а ми будемо іноді його у Вас орендувати і відпочивати. Гарно було б. А ще краще, Ви, як гарні керівники з Олексійовичем, возьміть ще ////// і зробіть щось іще для Іванівки, на тому ставку, будь-ласка. А ми, іванівці допоможемо!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
депутат
14 декабря, 2016 о 21:41 IP автора: 95.132.134.178
 

Гончарова- електричного магната, треба просити освітити територію ставка і алею, зробити подарунок Іванівці. Хоча б 4 стовпа.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
14 декабря, 2016 о 21:48 IP автора: 95.132.134.178
 

Люди добрі ви може підіть та поможіть прибирати на тому ставку мусорники. Он люди шо в селищной роблять кожен день гребуть. А то ви вже керуєте кому що робить та гроші чужі считаєте.А якби вся іванівка встала вичистила, вигребла той ставок, то краще б берегли його тоді.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Костянтин
15 декабря, 2016 о 07:47 IP автора: 78.111.189.239
 

А еще ////////////// запустит в водоем птицу и будет разрешения на охоту продавать, прямо с крыши домика. Те, кто сами ничего не добились и гроша ломанного не стоят, — так они знатоки в аудите чужих средств. А по факту просто неудачники. Я думаю, что все недовольные ораторы, — это поклонники «крутого парня», который даже близко не набрал нужного количества голосов что-бы стать мэром. Дебелому народ отдал абсолютное большинство своих голосов. Лично я не разочаровался, а кому плохо — послушайте ка Н.Серогозцы молятся чтобы и к ним вождь такой пришел.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
вопрос
15 декабря, 2016 о 10:42 IP автора: 46.133.211.149
 

Цитирую Щербаня Валерия Ивановича: «Я не вижу вигоди в наполнении ставка….» Вопрос: А если би видел вигоду, тогда что? И зачем во всем искать вигоду? Можно хоть что-нибудь, хоть когда-нибудь сделать просто для людей?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
admin
15 декабря, 2016 о 11:25 IP автора: 46.201.220.188
 

вопрос:
Це повідомлення не від Валерія Івановича. Це жартівники писали.
Я попідчищав коменти написані наче б то від його іммені

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
admin
15 декабря, 2016 о 11:33 IP автора: 46.201.220.188
 

Прошу у Валерія Івановича вибачення, що пізно відреагував на ці повідомлення!
На жаль, подекуди не встигаю все перечитувати та редагувати.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Иваныч
15 декабря, 2016 о 12:52 IP автора: 185.137.18.203
 

Странно,когда других «обделывали» не просил извинений.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
admin
15 декабря, 2016 о 12:55 IP автора: 46.201.220.188
 

Інших завжди вчасно підчищав. Окрім того, це перший раз хтось підписується чужим іменем реальної особи в коментарях.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Василiвна
19 декабря, 2016 о 10:16 IP автора: 83.242.238.142
 

Працювати стаханiвськими темпами — це виходить добре. Питання: щому ж змiнили назву вулицi Стаханова?