ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Він поїхав, але обіцяв повернутися

На нараді керівництва Іванівської з головами сільських рад району, що відбулася сьогодні, перший заступник голови Іванівської — Сергій Довбня  повідомив, що голова Іванівської ОДА Андрій невдовзі має знову завітати в район.

Як розповів Сергій Леонідович, голова ОДА має приїхати в Іванівку орієнтовно через 10 днів на представлення нового голови Іванівської РДА.

В рамках візиту голова облдержадміністрації має намір зустрітися із сільськими головами району, щоб поговорити з ними на тему децентралізації.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 15

Додати коментар »

 
 
цікаво
10 декабря, 2016 о 11:58 IP автора: 46.133.75.65
 

Помітна тенденція. Прийшов Б., привів за собою Г. І Д. Г. Привела Кузьм. Пройшло трохи время, Б. Убрали, Кузьм. уехала, Г. тоже уезжает. Остался один Д. которий наш, свой здесь. Чужаки не приживаются. В Іванівці правлять іванівці. Доречі, Кан. теж не має коріння в Іванівці. Кор. теж. І вони теж за бортом зараз. Іванівка виштовхує чужаків.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
О!
10 декабря, 2016 о 12:01 IP автора: 46.133.75.65
 

Як у фільмі жахів! Загадковий острів виштовхує всіх чужаків, хто на нього потрапляє….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
бувалий
10 декабря, 2016 о 12:21 IP автора: 46.133.75.65
 

З усіх керівників, що можна вспомнить, це Кураков Іва Єфремович. І оце ще зараз Вітька Дебелий. Всі останні, хочь і роками працювали в Іванівкі, а тільки розкрадали іі та розвалили.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
світлий
10 декабря, 2016 о 18:20 IP автора: 178.94.50.60
 

Подивимося де буде Вітька після виборів в обєднану громаду. І де будуть чужаки Кан, Кор і Гас. Ну ну

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Іванівський
10 декабря, 2016 о 21:24 IP автора: 95.132.134.178
 

Віктора Олексійовича обов’язково виберуть. Навіть тому, що з усіх він єдиний робить конкретні справи для людей. Справи, що ще довго радуватимуть нас іванівців. а якщо не виберуть, то де він буде ясно, бо людина він не бідна, а от де будемо ми — оце важливо, і також ясно — знову в лайні і ніщеті. Такі, як, ви, «світлий», звісно кинете селище в пошуках своєї долі, а ми, разом зі своїми дітьми, залишимося тут, згадувати золоті часи відродження Іванівки, і Вас …шакалів, що нагадили й злиняли.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Алексей
10 декабря, 2016 о 21:26 IP автора: 95.134.141.36
 

)))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
юнга
10 декабря, 2016 о 21:29 IP автора: 95.132.134.178
 

Іноді я розумію, чому в одних людей є все, а інших бог обділяє навіть у найпростішому.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
)))))
10 декабря, 2016 о 21:45 IP автора: 95.132.134.178
 

Думаю, Дебелий не надто боїться виберуть його на обєднану громаду, чи ні. Якби боявся — не розпочав би цей процес, а любими путями старався б відпрацювати свою каденцію, усі 5 років, або чекав би поки не обєднають насильно. Боятися треба нам Іванівцям, бо від правильного вибору голови залежить бути Іванівці чи не бути. Якби не Вітька, ще года 2 і Іванівка числилась би тільки на карті. А нову громаду треба буде піднімати і запускати так, щоб, котилась по інерції ще років 10-20. Звісно, що окрім Дебелого ніхто цього не зможе зробити.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
не важно кто
10 декабря, 2016 о 22:08 IP автора: 95.132.134.178
 

каждый раз иду на работу и вижу как появляется что-то новое и как кипит работа. Я помню как весной был суботник в ивановке, так все были в шоке! На каждой улице что-то делалось. Скольким людям мер дает работу. Моего мужа взял, потом сына взял. Нет мы не дадим убрать его. Мы уже привыкли, что ивановка гудит.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
10 декабря, 2016 о 22:08 IP автора: 185.137.17.32
 

А есть чем думать?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
2
10 декабря, 2016 о 22:44 IP автора: 95.132.134.178
 

от идиоты! та нехай люди работают себе. Хай будут здоровыми и не обращают внимания на всякий сброд.от идиоты!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
світлий
11 декабря, 2016 о 11:18 IP автора: 178.93.30.18
 

Іванівський!майте гідність!Ніде я не гадив, і нікуди не линяю!А конкретні справи він і для себе не забуває робити весь час, як от покупка за кошти бюджету в магазині жени, обробка самі знаєте яких земель і ще багато цікавенького. А з ніщети ми й досі не вибралися, бо не вміємо думати, а продаємся кожному, хто прямиком помане

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
))))
11 декабря, 2016 о 16:47 IP автора: 95.132.134.178
 

Я вам назву тільки декілька людей, які обробляють землю цілком законно. А стосовно магазину дружини, то це ще невідомо, де корупція.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.Вася
11 декабря, 2016 о 17:24 IP автора: 185.137.18.244
 

ну и?