Андрій Гордєєв відкрив пункт базування швидкої допомоги в Агайманах

Сьогодні, о 12 годині дня голова Херсонської обласної державної адміністрації  Андрій урочисто відкрив пункт базування екстреної медичної допомоги в селі Агаймани Іванівського району.

Голову ОДА зустрічали перші особи району, спеціалісти держустанов та голова і спеціалісти Агайманської сільської ради.

У своїй промові з нагоди відкриття пункту базування швидкої допомоги Андрій Гордєєв розповів, що з Іванівським районом він познайомився не так давно, всього рік тому.

Тоді, проїжджаючи нашими степами разом з волонтерами в сторону АТО, у них зламався автомобіль і допомоги чекати було незвідкіль.

Аж тут на поміч прийшов начальник іванівського сектору рятувальної служби Олег Причина, який допоміг вирішити проблему з транспортом.

Так відбулася перша зустріч голови ОДА з Іванівським районом. Сьогодні  очільник адміністрації познайомився із районом  «поближче».

І розпочав із презентації нових голів Іванівської та Голопристанської райдержадміністрацій.

Зараз іванівський район нам дав двох голів райдержадміністрацій. Це проблемний район, люди вигартувалися. Люди знають як вирішувати проблеми, тому є перспектива ці знання та досвід застосувати в інших районах.

 

У своїй промові голова ОДА зазначив, що відкриття таких пунктів екстреної медичної допомоги це лише перші ластівки того як зміняться громади області. Зі слів Гордєєва, після об’єднання у територіальну громаду у жителів Іванівського району з’являться значно більші можливості, аніж відкриття пункту базування швидкої допомоги.

Нині створені громади вже показують позитивну динаміку розвитку. Як приклад, голова облдержадміністрації навів знамениту Кочубеївську громаду, яка вже на першому році свого об’єднання змогла прокласти 2 кілометри асфальтового покриття, розпочати освітлення вулиць, реалізувати деякі інші заходи соціального розвитку.

Не може сьогодні чиновник з Києва вирішувати питання, що вам робити. Чи дорогу, чи медичну допомогу, чи освітлення, і так далі.

…Я до вас звертаюся, з проханням, подивіться на об’єднання громад. Подивіться на те, щоб ви могли залучати додаткові ресурси в вашу громаду.

На завершення промови очільник області привітав жителів громади із відкриттям пункту базування швидкої допомоги та побажав жителям району звертатися у «Швидку» лише для пологів, обговорити плітки і —  жодних хвороб: «Будьте здорові, будьте щасливі! Майте впевненість у завтрашньому дні», — сказав Андрій Гордєєв.

По закінченню виступу очільника нашої області, слово взяли — перший заступник голови Іванівської РДА Сергій Довбня та голова Іванівської районної ради Людмила Павленко.

Вони також привітали жителів села з  подією. А за сприяння у облаштуванні пункту швидкої допомоги та внесок у соціальний розвиток села Агаймани, голова райради нагородила відзнакою сільського голову Агайман — Володимира Сушка.

Згодом і сам сільський голова виголосив промову.

Володимир Сушко виловив вдячність усім хто допомагав у створенні пункту базування швидкої допомоги, особливо Тетяні Гасаненко.

 

Від редакції.

Друзі, сьогодні був страшенний холод і сильний вітер. Доводилося весь час перекидати з руки в руку телефон і не було можливості його прикрити від вітру, тому відео місцями постраждало від шуму вітру об мікрофон. Перепрошуємо за якість звукової доріжки.

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 10

Додати коментар »

 
 
 

Машина зверь,лучшееизхудших.
А внутри лучше бы ты уже и не фоткал.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

не все так погано працевлаштовано 10 мешканців села .

В повному обсязі забезпечина ліками для надання первинної допомоги

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

У мене склалося враження, що Гордєєв приїхав не відкривати Пункт швидкої допомоги, а інспектував майбутню агайманську громаду.
Що цікаво, згодом він поїхав дивитися агайманську школу, та взявся вирішити питання опалення в цій школі та інші питання І більше ні де. В Іванівці він лише випив кави у поїхав у своясі.
Досить контрасно. Заставляє задуматись

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Якось теж, спостерігаю за Гасаненко та Гордєєвим. У них прекрасні відносини. В той же час у Гасаненко чудові відносини з головою облради Мангером (читав її пуьлікацію в мангеровських «Хер фактах»). А як відомо Мангер це ідейний противник Путілова, табір якого представляє Гордєєв.
Виходить Гасаненко одночасно і за умних і за гарних. Але що буде, коли доведеться робити вибір на користь конкретного табору?
Запасаюсь попкорном і чекаю…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

На такой машине в последний путь… аминь.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дуже цікаво скількі державних коштів списано на так мовити «ШВИДКУ ДОПОМОГУ» адже видно неозброєним оком, що всі меблі, обладнання старе я вже не кажу про автомобіль швидкої допомоги . Я впевнений що очильнки області не хотіли б щоб їх самих або близьких їм родичів везли на такому авто хіба,що в морг та і то туди таких возять на дорогих та комфортабельних машинах. СОРОМНО ЗА ДЕРЖАВУ

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А хто та дівчина, що стрічку перерізала?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Посмотрел Очильник на нову «Швыдку» со станцией, на Ивановку с окресностями своим губернаторским оком и подумал: «Какое счастье, что я тут не живу!»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
агайманець
 

Оце так швидка » мама мія «! Сподіваюсь вона приїхала своїм ходом … От молодці вислужились та відмили кошти, щиро дякую нежадній Іванівці !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

При чом тут Іванівка???Це за кошти агайманської сільради все

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com