Лотерея по-Нижньосірогозьки

Жителі Нижньосірогозького району вже навчилися грати в автобусну лотерею.

А полягає ця гра в тому, що —  виходиш на автобусну зупинку к часу, коли по графіку має приїхати і гадаєш —  буде він  чи ні, той .

Наявність самого графіка ще не показник того, що ви справді доїдете до районного центру, як то планували.

Ну, а хто не виграв в лотерею той мерзне на морозі та ловить попутку.

Така історія трапилася і сьогодні. Жителі села Верхні Сірогози вийшли на автобусні зупинки, щоб дістатися до районного центру по власних справам, але «не вгадали». Автобуса немає. От і мерзнуть жителі району в очікуванні рятівної попутки.

Як розповідають місцеві жителі, водій автобуса з лінії Нижні Сірогози — Верхні Сірогози — Новоолександрівка — Сірогози знову без попередження змінив маршрут і поїхав на інший, більш вигідний — на Херсон. На дзвінки жителів району просто не відповідає.

Цю ситуацію прокоментувала нашому виданню перший заступник голови РДА — Полуекто Оксана Миколаївна.

Оксана Миколаївна повідомила, що конкретно по сьогоднішньому дню до адміністрації від громадян ніяких скарг не надходило в РДА поки що нічого не відомо про цю ситуацію.

Раніше надходили скарги від населення на цей маршрут. Тоді тиждень автобус не ходив, але там були технічні проблеми, які вже вирішено.

Як зауважила Оксана Миколаївна, по маршруту Верхні Сірогози — Н.Сірогози ходить не один автобус. Там працюють два перевізники і автобуси йдуть через 40 хвилин один після одного. Якщо не вийшов автобус одного перевізника то, як правило, інший завжди буває. Так що інформація жителів села В.Сірогози про те, що немає можливості дістатися до районного центру, не зовсім відповідає дійсності.

Від редакції:

Ну, а поки представники влади та автоперевізники кивають один на одного: де куди і як повинні їздити автобуси, пересічним жителям району залишається лише поспівчувати.  Адже як відомо, в нашій країні  самі глухі і безвихідні  тупики це бюрократичні і на легке та швидке вирішення даної ситуації, судячи з усього, сподіватися не варто.

Нагадаємо, жителі Нижньосірогозького району не перший раз зіштовхуються із автобусною проблемою, про що ми раніше писали 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
 

А ув Полуекто не знает, что много жителей работают в райцентре и должны успевать на работу, которой не разбрасываются в наше время? А второй, с которого тоже снимали водителя за полное игнорирование правил работы тоже ездит совершенно нестабильно? И второй отправляется со станции уже в 8, пока объедет села… когда люди доберутся? Может чиновнице как нибудь выйти с теплого кабинета и поездить недельку? С людьми.Зимой. Когда ветер. И успеть на свою работу.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Конечно знает. но это тот случай когда удобно ничего не знать.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Добре їй розказувати з теплого кабінета, а не знає як потім добиратися назад? бо той автобус, що вона киває взагалі то їде на Херсон, а вертається вже пізно. А якщо з дітьми, якщо хворі? Не знають , чи не хочуть знати. Врегулюйте вже хоч щось для людей, не будьте пристосуванцями, може вспомнять добрим словом хоч за щось.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Ивановка в своих новостях пусть разбирется,а потом лежит в серогозы.свои новости нету ума собирать,так по серогозах..

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Та що ви. Ми зараз активно шукаєамо нижньосірогозького корреспондента. Новин буде -ух!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Верхние Серогозы
 

Просто нет сил. Вчера больше чем вдесятером стояли ждали этот конченый автобус, чтоб уехать з района. Его опять не было и автостанция закрыта. А эта ////// тут расказует, что не совсем так.
Ну ждите нас в гости. Всем плевать! Где власть? Если не можете простое решить, что вообще можете?

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Верхние Серогозы
 

По темноте добирались и пешком и попутками , на улице не май.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Где то видел статью об автостанции в Ивановке .Но напишу здесь .Автостанция работает,да!Но работает в частности за 15 мин.до приезда автобуса.Пишется ,что автостанция работает целый день.Сегодня,к сожалению,мне негде остановится пришлось стоять под авторизацией. Ни скамейки,ни пенька. ..присесть негде.Туалета не существует.Точнее существует,но какой?интересно робочие туда ходят.Туалет что находится в здании ,типо не работает,мы же не люди?и нам туда нельзя.Лавки в средине грязные(в пили и собачьих следах). Я в шоке!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

згоден

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Какой интересный отзыв гостя,статья получилась.А вы в Серогозы лезете.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

[…] вже має досвід спілкування на тему незадовільного транспортного сполучення  з […]

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

[…] (а ми знаємо, що ця проблема не виникла зненацька, вона системна), керівництво АПТ поза усякими правовими, трудовими та […]

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com