ПРОДАМ С/Г Техніку та обладнання. Деталі ТУТ

050-497-10-63

ПРОДАМ А/М "Таврїя" 1992 р.в. у доброму стані, після ремонту. смт Іванівка.

050-788-51-74

фото ТУТ

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

КОБЕЛЬ кавказкой овчарки ищет подругу для вязки (5 лет. Чистокровный).

095-729-24-33

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ Запчастини на А/М Жигулі

(097)980-83-83

Ветеранів АТО попросили в інше приміщення

На сесій райради депутати заслухали питання щодо надання приміщення для базування організації ветеранів в Іванівському районі.

З цього приводу доповів заступник голови райради Романенко Володимир Олексійович.

Володимир Олексійович повідомив, що при розгляді даного питання, на депутатській комісії, було запропоновано ветеранам АТО перенести свій офіс у кімнату де знаходяться ветерани Великої Вітчизняної Війни у готелі

Якщо вони будуть проти (прим. ред Ветерани АТО) цієї пропозиції то можна буде запропонувати другу кімнату.

Проте інша кімната уже не в готелі.

Оскільки готель це госпрозрахункова організація то готель повинен заробляти гроші. А ось надати безкоштовно кімнату буде нерозумно.

Якщо ветерани АТО не погодяться ми можемо запропонувати кімнату у приміщенні де зараз знаходиться районний військомат.

Далі, слово взяв очильник комунального підприємства «Райсількомунгосп», яке управляє готелем — Олександр Бабуцький.

Олександр Бабуцький коротко розповів про фінансовий стан підприємства, та наголосив, що вони є госпрозрахунковими. Якщо вони будуть здавати безкоштовно кімнати в готелі то в них не буде можливості навіть платити зарплати працівникам, не кажучи в же про інші заходи, що потребують коштів.

Відповідно до законодавства, райсількомунгосп змушений надавати безкоштовно таким організаціям меблі та комунальні послуги. В той же час, ту ж електроенергію райсількомунгоспу безкоштовно ніхто не надає — наголосив Олександр Бабуцький.

Якщо ми зараз не відхилимо цей проект рішення то я пропоную включити таке питання, що виділити кошти на компенсацію ветеранам АТО, щоб вони оплачували електроенергію (мається на увазі електоенергію в готелі)…

Також винайти кошти у розмірі 50 тисяч для закупівлі мебелі для облаштування кімнати.

Депутати райради погодилися із пропозицією Володимира Романенка та одноголосно проголосували за те щоб запропонувати ветеранам АТО поділити кімнату з ветеранами Великої Вітчизняної, або ж розглянути варіант з кімнатою в приміщенні військомату.

Буквально через декілька годин після сесії колишній голова Іванівської РДА — Андрій Бутенко, який як відомо теж є членом організації ветеранів АТО, на своїй сторінці в фейсбук розкритикував таку позицію райради:

В Іванівському районі депутати районної ради повністю проігнорували учасників бойових дій, а також порушили їх законні права, проявивши вищий ступінь цинізму і зневаги до людей, які захистили незалежність та територіальну цілісність України! На письмове звернення до голови районної ради керівника ГО «Товариство воїнів — учасників, ветеранів АТО на Сході України, Іванівського району Херсонської області» від 19 вересня 2016 року взагалі ніхто не відповів, а воно стосувалося виділення приміщення для діяльності громадської організації відповідно до статті 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх правового захисту». Крім того сьогодні на сесії районної ради було відмовлено у виділенні окремого приміщення аргументуючи це тим що депутатам потрібно заробляти гроші на майні спільної власності територіальних громад району???

 

Подивитися цей епізод відео можна на 48 хвилині відео «Сесія1»

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)