Запойний рейс

В редакцію СН дзвонять занепокоєні жителі села Новодмитрівка Друга.

Люди скаржаться на перевізника, що здійснює перевезення жителів села до районного центру.

Зі слів жителів села, водій автобуса частенько зловживає міцними напоями і в моменти запоїв не виїжджає в рейс. Згідно встановленого  розкладу руху повинен виконувати двіччі на тиждень, у вівторок та п’ятницю,  рейс від Новодмитрівки Другої до смт Іванівка.

Своєрідною «палочкою-виручалочкою» в даній ситуації був один з приватних власників автобусу в селі. Чоловік виїжджав в рейс тоді,  коли водій основного автобусу впадав у стан не сумісний з водінням транспорту. Проте, в такому ритмі людина може працювати лише у вільний від своїх основних занять час і, наразі, в нього з’явилися свої проблеми. Таким от чином сельчани залишилися зовсім без автобусного сполучення з районним центром.

Про цю ситуацію добре відомо в Іванівській РДА.

Як повідомили нашому виданню в адміністрації, в Новодмитрівці Другій перебуває автобус ТОВ «Юг-Транс». Там же і базується. Це зроблено спеціально, щоб водій мав можливість виконувати вчасно рейси та не витрачати час і пальне на перегон автобусу від районного центру до села.

В адміністрацію надходили сигнали про те, що водій автобусу веде себе не так як потрібно:

Чоловік безвідповідальний, не дбає за технічним станом автобусу. Кажуть, що він випиває і в рейс не виїжджає.

У адміністрації покладають великі сподівання на вирішення цієї ситуації із організацією нового конкурсу на визначення перевізників всередині району.

Проект регуляторного акту відповідного спрямування уже оприлюднено на офіційному сайті адміністрації. Проте, це все займає час.

Як резюмували в РДА, для проходження процедур по визначенню перевізників на маршрутах всередині району потрібен певний час протягом якого дуже складно змінити ситуацію із перевезеннями громадян на маршрутах району.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

Чому люди не поскаржились на фірму перевізника ЮГ ТРАНС яка багато років не виділяє кошти на ремонт автобусів, не написали що водій самотужки за свій кошт ремонтував автобус купив скати.У нас у районі було 7 таких автобусів а скільки залишились на ходу? Та по таким дорогах любий транспорт вийде з ладу

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

поскаржились! та тільки ті водії на нас і заробили на ті скати! спробуй сісти в автобус з білетом, так ще й матюк бува почуєш в свою адресу!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Авжеж автобус на святому дусі їзде.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

так може нехай водій поскаржиться на югтранс?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com