ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продається 2-кімнатна квартира на другому поверсі по вул.Українській

098-413-13-65

Продам будинок в смт Іванівка

050 758 29 27

Продам металевий кіоск в м'ясному ряду. Іванівський ринок

098-338-03-55,

РЕАЛИЗАЦИЯ новогодних подарков оптом и в розницу для школ и садиков. Огромный выбор! Магазин "Смак"

098-029-29-95,

Зніму! квартиру або кімнату у смт. Іванівка.

050-010-77-92.

Продам будинок 58 кв.м.смт Іванівка вулиця І.Франка, 35. Город 30 соток

096 252 67 92, 099 384 32 59

СПА-салон "Анталія" пропонує послугу нарощування вій від 150 грн. Запрошуємо! смт Іванівка, вул. Таврійська 12а

073-149-56-94

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ мотоцикл "Муравей" та мотоблок 9 л.с.

тел: 068-451-00-54

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Перегруз

Не розрахували вантажепідйомність старенького автопричепа його власники і, судячи з усього, завантажили зайвого.

Старенькі деталі корпуса причепа не витримали і він буквально розвалився на шматки.

Судячи із залишків вантажу, причеп було гарненька завантажено деревиною.

Залишається сподіватися, що власник причепа раненько їздив десь на ринок, до найближчого міста, щоб купити дров.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 15

Додати коментар »

 
 
инна
27 ноября, 2016 о 08:00 IP автора: 46.211.156.1
 

Дуже смiшна статья.Сподiваюсь,якщо у вас,зломаеться (авто,велосипед чи то вiзок,да будь що iнше),ви теж обовязково сфотографуете i покажете нам…буде теж дуже смiшно!

 
водій
27 ноября, 2016 о 09:03 IP автора: 141.0.12.203
 

Металобрухт на дорозі, це не смішно, це небезпека для кожного з нас. Треба було ще розгледіти чи не відсутні там »габарити». Потім викликати ДПС.

 
аноним
27 ноября, 2016 о 09:20 IP автора: 82.145.223.137
 

Инна. Кроме вас тут никому не смешно.

 
admin
27 ноября, 2016 о 09:38 IP автора: 130.180.211.193
 

А прицепчик то не простий, і вже потрапляв в об’єктив СН
http://www.stepnews.ucoz.ua/publ/politika/pravoporjadok/znajdeno_foto_derev_39_janikh_zlovmisnikiv/4-1-0-68

 
инна
27 ноября, 2016 о 10:08 IP автора: 46.211.0.250
 

Ви тiльки вмiете виставляти фото,то дитини з паспортом,то прицеп!вмiете написати коменти iудалити коментарi стосовно вас.

 
инна
27 ноября, 2016 о 10:13 IP автора: 46.211.0.250
 

Та докажiть,що цi двi прицепи однаковI.на другому фото навiть номера крiм 1 не видно.А як нам вiдомо похожих номерiв е цiла куча.

 
карина
27 ноября, 2016 о 10:17 IP автора: 46.211.0.250
 

Пусть хозяин попросил на новый прицеп.это же его хоби!

 
аноним
27 ноября, 2016 о 13:54 IP автора: 82.145.223.137
 

Что за буча? Ну стоит себе прицеп на обочине и что с того?

 
політик
27 ноября, 2016 о 15:04 IP автора: 194.50.254.169
 

Ночные лесорубы скоро весь район без посадок оставят.А полиции хоть бы хны.

 
Водій
27 ноября, 2016 о 15:33 IP автора: 178.94.4.208
 

Той хто хоче увести в сторону від піднятої в статті величезної проблеми нищення насаджень починає замість суті переходити на особу того, хто підняв питання. Саме як так звана «Інна». Нічого нового в цьому немає, так роблять всі крадії в Україні.

З’ясовувати і виясняти щось про причеп, а також про наявність складу злочину (ми всі розуміємо, що вночі ліс і пилять) повинні ті, хто має на це повноваження від держави — органи слідстіва. Автор статті зробив свою загальнокорисну журналістську справу — не пройшов мимо, як це робить 99,99 відсотків нас.

До речі, оприлюднення матеріал у ЗМІ вже є достатньою підставою для внесення матеріалів у ЄДРДР для перевірки. Якщо ж правоохоронні органи не помітять своїм пильним оком факту можливого розкрадання нашого національного багатства, то кожний може на підставі цієї публікації звернутися до НП з заявою. І тоді, можливо, з’ясується хто ховається під ніком «Інна» та збиває загал з пантелику та кому належить транспортний засіб)

Шануймося, панове, ми ж цього варті…
Чи ні?

 
инна
27 ноября, 2016 о 16:04 IP автора: 46.211.113.38
 

А в мене догадка що багото коментiв пише сам адмiн,як i водi й.А не спойман не вор!гiллячки собирала вранцi.хто рано встае тому бог дае.а менi ще й не пощастило.i якщо вам з цього смiшно ,то смiйтесь.а менi зовсiм не смiшно.не понятно що з вами буде ,чм ви колись найдете змогу купити дрова,А я рада гiллям,якi лiсоруби навiть не собираюсь.

 
Аноним
27 ноября, 2016 о 16:38 IP автора: 178.94.4.208
 

Инна чистосердечное признание облегчает душу
Хотя и увеличивает срок

 
аноним
27 ноября, 2016 о 16:40 IP автора: 82.145.223.137
 

Собирать ветки это не преступление. Дай бог что бы оно так и было.

 
инна
27 ноября, 2016 о 17:37 IP автора: 46.211.2.168
 

Це все на вашой совести!

 
инна
27 ноября, 2016 о 17:48 IP автора: 178.94.4.208
 

Я не здамся без бою!