ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-25 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ "РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівці перевірять законність торгівлі горілкою

Іванівська РДА кидає виклик всім продавцям сумнівного алкоголю.

З цією метою в районі утворено робочу групу, яка займеться перевірками

 закладів торгівлі з метою виявлення та припинення несанкціонованої торгівлі лікеро-горілчаної продукцією сумнівної якості.

Також комісія вживатиме заходів з метою унеможливлення подальшої  реалізації неякісних або небезпечних алкогольних  напоїв через мережу  роздрібної торгівлі та заклади громадського харчування.

Окремо, райдержадміністрація звертається до голів сільських та селищної ради, щоб останні призадумались над тим, щоб обмежити продаж алкогольних напоїв  в нічний час:

 За погодженням із власниками об’єктів торгівлі, які реалізовують алкогольні вироби, встановити новий режим роботи таких об’єктів з обмеженням продажу алкогольних виробів у нічній час.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 13

Додати коментар »

 
 
Серогоз
25 ноября, 2016 о 17:50 IP автора: 185.26.180.205
 

В Серогозы заедьте, в открытую продается и наливается прямо в центре на одних и тех же точках. Милиполиция »не замечает». Зачем тогда она нужна, если » рабочие группы» надо создавать делать ее работу?! Одни взяточники и дармоеды.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
житель
25 ноября, 2016 о 20:31 IP автора: 178.94.188.245
 

В Ивановке на рынке в открытую торгуют самогоном средь бела дня.Люди в погонах вкурсе.А в горговых точках торговля вообще без кассовых аппаратов……

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
житель
25 ноября, 2016 о 20:32 IP автора: 178.94.254.186
 

Пирожочница баба люба самогоном торгует налево-неправо.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
...
25 ноября, 2016 о 22:02 IP автора: 178.93.50.50
 

А по ул.Таврийской(Энгельса)д./// круглосуточно торгуют самогоном .Без стеснения и страха.А ПОЧЕМУ НЕ БОЯТСЯ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
25 ноября, 2016 о 22:46 IP автора: 130.180.208.102
 

Народ, вы что делаете!? Вы же палите все ивановские точки. Скоро в Ивановке негде будет купить самогону!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
...
26 ноября, 2016 о 07:30 IP автора: 178.93.50.50
 

Надеюсь,гость ,что это шутка.Если бы ночью и вечерами не торговали,то сколько бы детей ложилось спать спокойно,а не прятались от пьяных родителей в ужасе.Согласны?Одним обогащение,а другим слезы и голод.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
...
26 ноября, 2016 о 07:37 IP автора: 178.93.50.50
 

Да,а зачем убрали номер дома?»Героев» должны знать в лицо.Ведь не секрет,что одна из точек-это д./// по ул. Таврийской

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Галина Михайловна
27 ноября, 2016 о 11:37 IP автора: 37.54.155.221
 

Продажей самогона пусть занимается полиция.а уважаемые депутаты не хотят заняться проверкой цен в аптеках.Приехали купить лекарства,в аптеке возле почты нету.а в аптеке возле магазина «Феникс»заоблачные цены.В Мелитополе это лекарство обошлось на 30%дешевле.Говорят у вас в Ивановке депутаты проверяют даже как кормят детей в садиках.Может займутся проверкой надбавками цен на лекарства.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
кристина
27 ноября, 2016 о 12:33 IP автора: 46.211.3.167
 

А я за аптеку всегда за!!!спасибо что вообще они есть!а кто думает что в мелитополе дешевле,да дешевле в некоторых аптеках,и это аптеки нужно знать и ехать через весь город.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
смета
27 ноября, 2016 о 12:35 IP автора: 194.50.254.171
 

В конце декабря откроется ещё одна аптека вот и будет конкуренция,и цены должны быть ниже.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
юрист
27 ноября, 2016 о 12:41 IP автора: 194.50.254.171
 

А Ви краще скажіть на які продукти,ліки або стройматеріали нижчі ціни аніж в місті.У нас на все «заоблочные цены».

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
admin
27 ноября, 2016 о 18:33 IP автора: 130.180.211.193
 

Панове, об’єднуйтесь в організації, виходьте з кущів та відстоюйте свої права.
Я не політик, який повинен чогось добиватися. Я лише констатую факти на сторінках цього сайту і все.
У всіх інших випадках, звертайтеся до адміністрацій, сільських рад, депутатів і тому подібне.
Ще раз наголошу, я не збираюся займатися політичною боротьбою до якої ви мене спонукаєте.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
инна
27 ноября, 2016 о 18:34 IP автора: 178.94.254.186
 

ух ты