Іванівці виступили на змаганнях із Кіокушин Карате у Варшаві

Із 24 — 25 листопада, у столиці республіки Польща, у місті Варшаві відбулися змагання на кубок Європи із Кіокушин Карате серед дітей,  чоловіків,  жінок та ветеранів цієї спортивної дисципліни (вікова категорія 35-40 років)

З усіх куточків України,  у далеку подорож до Варшави вирушили найкращі спортсмени,  щоб гідно представити свої тренувальні секції та міста звідкіль вони родом.

Традиційно,  у складі збірної команди Херсонської області у змаганнях взяли участь вихованці іванівської секції Кіокушин Карате на чолі із керівником —  Ігорем Брагінцем:

  • Пшапіровський Олександр,
  • Терьошинин Дмитро,
  • Побиванець Ауріка,
  • Щербань Софія.

Серед понад 450 спортсменів із 19 країн іванівці виступили достойно.  Хоч і не усім вдалося завоювати призові місця, проте Ауріці Побиванець все ж таки посміхнулася спортивна удача.

У нелегкій боротьбі Ауріка змогла вибороти друге місце серед дівчат віком 12-13 років та стати володаркою срібного кубку Європи.

За результатами змагань команда України зайняла перше загальнокомандне місце.

Від Брагінця І.Л.:

Хочу подякувати батьківському комітету іванівської секції Кіокушин Карате за підтримку.  Особисто подякувати Дмитру Петрусіву за допомогу у підготовці юних спортсменів до змагань.

Окремо хочу повідомити,  що на цьому міжнародні змагання іванівців не закінчуються і вже 4 грудня я разом з Аурікою Побиванець відправимось за новими перемогами до Болгарії,  у місто Варна де відбудеться чемпіонат світу із Кіокушин Карате.

 

СН вітає спортивну молодь Іванівщини із черговими перемогами!

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

МОЛОДЦІ!!! ВІТАЮ З ПЕРЕМОГОЮ!

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com