В Іванівці перебої з водопостачанням

Як повідомив голова КП «Добробут-5», за сьогоднішній день в Іванівці в різних точках селища сталося вісім поривів , які призвели до надзвичайної ситуації. На цей час воду вимкнено, подача води відновиться після ремонту водомережі. Точний час відновлення подачі води не повідомляється. Проте із завтрашнього дня працюватимуть три аварійні бригади, які намагатимуться якнайшвидше усунути проблему.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 10

Додати коментар »

 
 
 

Ну ничего нового,опять голова КП «Добробут-5» будет бредить сказкой о фурах топчущих трубы вверенного ему (по ошибке) водопровода.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 5

 
 

Сьогодні з 11.45 до 12.28 вісім заяв по всій Іванівці про прориви водомережі!!! До 9.00 жодної. «3» про що ви?

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

СБУ должно срочно заняться етим недочеловеком «ujcnm»

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 4

 
Елизавета
 

Задрали, включите воду, предупреждать надо, а мыца чем слюнями????

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 11

 
 

Тараненко О.Г. доброго дня, а пориви на трубопроводі центральної мережі чи громадян? І коли очікувати поновлення водопостачання?

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
 

Сьгодні було ліквідаванно два пориви на ценральній магістралі та два на приватній. Вода була включена в 13.30. Але після включення води через годину надійшло ще чотири заяви на прорив модомережі. Шановні мешканці селища будуть ще відключення!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Елизавета,а как предупредить где и в каком месте может случиться авария…А Тараненко и так в свои выходные пытается что-то сделать,никто из начальников {кромеДебелого{ в свои выходные не мотается по Ивановке и не сидит возле порывов

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 10

 
 

Наявність такої кількості поривів одночасно навівають на думку, що це чергова і традиційна зимова диверсія начальника водоводу. Скільки ми будемо страждати від його дорослі? Може треба його міняти і поривів стане менше.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 11

 
 

Ольга, подлизала сразу двоим, за такое премия полагается в отеГе!! А потеме, за такую зарплату я б тоже на выходных сидел возле порывов и смотрел как быстро рабочие делают…

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 3

 
 

Для Не правди і тому подібних: отг не платить не копійки робітникам комунального підприємства! Я чекаю кожного охочого працювати в суботу та неділю, прихоть і відповідь за себе «правда»!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 9

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com