Іванівська ОТГ святкує першу річницю утворення

Сьогодні іванівська об’єднана територіальна громада святкує свою першу річницю з дня її утворення.

СН щиро вітає її з цим,так мовимо досягненням. І побажаємо їй успіхів та наснаги.

А ось так секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щаслива на сторінці ОТГ в Facebook поділилася розповіддю про тернистий шлях,пройдений за цей рік, таланами на наступний рік.

Цитую:

Шановні жителі Іванівської громади!
Щиро вітаю Вас з першою річницею утворення Іванівської об’єднаної територіальної громади!
Скажу чесно, шлях до утворення об’єднаної громади був важким і тернистим, але ми його гідно пройшли і подолали всі перешкоди, відсвяткувавши 16 листопада 2017 року перемогу – утворення великої і спроможної Іванівської об’єднаної територіальної громади.
Сьогодні в депутатському корпусі, виконавчому комітеті та апараті управління селищної ради працюють найсильніші — обранці народу, справжні реформатори, професіонали, люди, які повірили в реформу, які повірили Президенту.
Ось і пролетів перший рік існування громади — молодої, яку ми відтворюємо зараз майже з попелу…
Цей рік був важким, адже не було практики, досвіду, наша громада була створена в Херсонській області однією з перших і є однією з найбільших.
Законодавство відставало з прийняттям ряду законів, що регулюють діяльність об’єднаних громад, тому деякі рішення приймалися дуже виважено.
Зрозуміло, що перед нами ще багато роботи щодо вирішення проблем громади. Треба здійснити асфальтування доріг, вирішити питання з належною організацією водопостачання, як в сільських населених пунктах, так і в центральній садибі, налагодити регулярне транспортне сполучення між населеними пунктами нашої громади.
Дуже приємно, що прихильників децентралізації стає більше, адже люди бачать у ній величезні можливості для розвитку невеликих населених пунктів, створення комфортних умов для проживання, навчання, роботи і відпочинку.
Так, ми провели глобальну реформу в районі, зробили справжній прорив, провели масштабну освітню реформу і до цього часу боремося за життя цих реформ, адже за ними майбутнє, яке сьогодні ще трішки страшить зневірених людей.
Сьогодні, я висловлюю вдячність за злагоджені дії і зусилля команді селищної ради, депутатському корпусу, кому¬нальним підприємствам, керівникам фермерських господарств, підприємств та установ Іванівського району, приватним підприємцям завдяки підтримці та допомозі яких нам вдалося втілити в життя багато планів та добрих задумів.
Особливу вдячність висловлюю депутату Верховної Ради Сергію Хланю за всебічну підтримку, від самого початку і до цієї хвилини.
Дякую усiм, хто iз завзяттям та оптимiзмом береться за доручені справи, хто вкладає частинку душі та серця в розбудову рiдної громади та покращує її благоустрій, хто схвалює та критикує мою діяльність, хто підтримує та категорично заперечує все те, що зроблено.
Дякую всім вам за терпіння, толерантність та довіру, виваженість та мудрі поради, за вашу активну громадську позицію.
Вся моя діяльність, як голови об’єднаної територіальної громади спрямована на формування спроможної громади, покращення системи менеджменту та якості життя людей в громаді, а також на виконання своєї передвиборчої програми.
Я працюю і надалі працюватиму під гаслом, яке всім Вам добре відоме – НЕ СЛОВОМ А ДІЛОМ!

Схожі матеріали

 

Коментарі: 11

Додати коментар »

 
 
 

Красиво написала для Императора.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 5

 
 

Що-що а святкувати ми вміємо з розмахом, на всю іванівську. Хоча чи було свято в селах? Люди й не знали про таку «видатну» подію, як відзначення одного року правління. Чи, може, автобуси і звозили бажаючих погуляти до Іванівки? Не знали…, а то б теж поїхали.

0

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 0

 
 

Подивіться відео у фейсбуці,яке виставила ВС гра з наувними кульками,де вона рекомендує цю гру на змагання держслужбовців.Хоча Отг так робить з жителями сіл ,які не згодні з Реформами від імператриці.А може це вони так гралися з свєтлєйшим у Києві,під час останьоі поіздки.Завітайте на сторінку ВС поки не видалила відео,а ще вона говорить про моральне виховання дітей.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 2

 
 

Подивилася…Це не дивно. що воно так сподобалося ВС. Ну і уподобання… Та ще і така «мудра» порада для держслужбовців. Ану проведіть і викладіть у соцмережу, ото буде переглядів!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 0

 
 

Недовго вам святкуваты осталось

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 6

 
 

Підпис уже видалила,тільки чим ото думала,що виставляє таке відео?

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
 

А ви вважаєте. що хтось там здатен думати?! При всіх ділах, що творяться в отг??? Це ж треба було думати яким місцем, щоб викласти таке відео? Ганьбище!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 2

 
 

Яке видео?

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
 

Зайди в фейсбук на страницу Щ.слива В…ия,гортай вниз и увидиш видио да не одно а два(видно сильно нравится сам процес).В друзьях у нее много людей,но лайки поставили 5человек,и среди них староста Благодатного(остальных не знаю)ну та чисто из подхалимажа лайкнула,а остальные наверное еще дружат с головой,что даже верный писака Бузака не отреагировал.Это или неудовлетворонность женская,или это сущность и похоть императрицы-а это уже страшно — кто руководит ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 6

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 24

 
 

Рисочник,чему там завидовать -снобизму или самодурству.Виктория Сергеевна публичная особа,что позволено простому люду,то в ее случае все расматривается под микроскопом и надо на 10 шагов вперед просчитывать свои поступки.Как то так.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com