Інструкція, що до опанування редактора WordPess.

Доброго дня дорогі друзі!

Ось і була написана перша публікація за допомогою нашого винаходу. Нагадаю, що ми придумали так, що кожний зареєстрований користувач зможе написати публікацію за допомогою кнопки «народна публікація». При написанні були помилки у плані взаємодії автора і візуального редактора. І я вирішив, що потрібно зробити невеличку інструкцію, написати в ній так сказати «ази», щоб в майбутньому користувачам було більш зрозуміліше як треба правильно писати пости в «народній публікації».

  1. Як вставити фото в публікацію                                         

Щоб вставити фото в публікацію багато уміти не треба.

 

Після того, як ви написали публікацію підіймайтеся на самий,самий початок. Є два способі завантажити фото! Перший(якщо це фото є в інтернеті і ви берете його с другого сайту): скопіювати URL картинки та вставити її в публікацію.

Другий(якщо це фото належить лише вам і є лише у вас):завантажити фото на відео  хостинг(наприклад Radikal), а далі все як в як в першому способі.

Слід нагадати що розмір цього фото повинен бути 200X150

А також потрібно вибрати кнопку «По левому краю»

Скріншоти щоб вам було легше зорієнтуватися:

Ось так у вас повинно вийти!

2. Що потрібно зробити, щоб була кнопка «Продовження»

Щоб у вас не вийшло так:

Потрібно. Відділити перший головний абзац( той який видно на головній сторінці) клавішею «Enter»  на клавіатурі вашого комп’ютера. Далі, потрібно знайти на панелі візуального редактора кнопку «Тег далее» та натиснути. Все готово!

Скріншоти:

3.Якщо,ви взяли інформацію з іншого сайту і потрібно вставити посилання на сайт у клікабельному виді(а його потрібно вставити) 

Потрібно скопіювати посилання з сайту де ви берете  дану інформацію і вставити її в текст! Як саме? Покажу на фото.

Думаю все найголовніше я вам розповів! Бажаю вам успіхів у написані. Якщо щось все таки буде не зрозуміло звертайтеся в офіс . Та також не забувайте про правила сайту, та те, що це не Фейсбук.

Дякую за увагу дорогі друзі!

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com