Результати матчів 1/2 фіналу розіграшу Кубка закриття сезону ХОФФ серед аматорських команд

Учора відбулися півфінальні матчі  розіграшу Кубку закриття сезону ХОФФ.

У місті Каховка наші футболісти зустрічалися з досить іменитим суперником – Чемпіоном та володарем Кубку Херсонської області 2018 року, учасником Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд – СК «Каховка».

Та попри статус титулованого супротивника футболісти ФК «Водовод» влаштували каховчанам справжній бій. Про брак вмотивованості годі й говорити – у всіх наших хлопців просто горіли очі, а дисциплінована гра в обороні не дозволяла каховським майстрам шкіряного,забити  такий бажаний м’яч. А ще на останньому рубежі у звичній манері творив дива наш неперевершений «Бетмен».

Та насправді треба відмічати усю команду –  хлопці видали одну з найкращих ігор сезону. Не варто гадати, що наші просиділи всю гру біля свої воріт – так каховчани більше володіли м’ячем, але іванівці досить гостро контратакували та змушували суперника нервувати.

Другий тайм взагалі почався з домінування іванівців на полі та проведення серії доволі небезпечних атак. Здавалося все йде до логічного завершення – післяматчевої серії пенальті та надію на нашого стражу воріт.

Звісно це футбольна лотерея і пані Фортуна могла розпорядитися по різному, але так хотілося щоб наші перемогли! Але… Десь на 75-й хвилині вийшовший на заміну колоритний гравець СК «Каховка» Амобі (здається так, принаймні так почулося ) зовсім не футбольною частиною тіла запхав таки смугастого до сітки наших воріт – 1:0. Та хлопці не знітилися, а, за підтримки наших голосистих фанатів (які подекуди перекрикували чисельних фанів каховчан), кинулися відігруватися. Й мали таки свій шанс, це був просто супермомент! Ех, Максим, Максим… реалізуй він тоді вихід віч на віч й все могло б закінчитися зовсім по іншому. А так до фіналу вийшла команда СК «Каховка», адже матч так і закінчився за мінімальної переваги 1:0.

В іншому ж, вірю судячи з рахунку, не менш напруженому поєдинку програючи по ходу зустрічі 1:2, «Хлібороб» з Нижніх Торгаїв вирвав таки перемогу у асканійського «Колосу» з рахунком 3:2.

Символічним є що у фіналі зустрінуться чемпіони Чемпіонату (СК «Каховка») та Першості («Хлібороб») області з футболу 2018 року.

Підбиваючи ж підсумки сезону хочеться сказати, що свої виступом у Кубку «Водовод» підсолодив не дуже вдале, як на мене, закінчення Першості. Нагадаємо, що наша команда закінчила її на четвертому місці (милого року третє), хоча після першого кола мала реальні шанси на чемпіонство.

Будемо чекати на нові перемоги у новому сезоні! «Вперед Іванівка – ми з тобою!!!» (с)