ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

ВІДЕО:Батьки школярів села Нововасилівка та Трохимівка виграли суд проти Іванівської селищної ради

Мами дітей, які навчаються в Нововасилівськой і Трохимівській школах Херсонської області виграли в суді справу проти Іванівської селищної ради, який прийняв рішення знизити ступінь акредитації цих шкіл.

Детальніше у відео:

Схожі матеріали

 

Коментарі: 22

Додати коментар »

 
 
 

А далі що?Вожді ОТГ будуть тягти з відновленням шкіл, подаючи апеляції або створять такі умови для вчителів, що вони не захочуть,чи побояться повертатись до своїх шкіл.Одна надія на нові вибори мабудь тільки у них і залишиться.

0

Оцінити коментар Thumb up 55 Палец вниз 4

 
 

Якщо вже батьки (а це і жителі сіл), вже дійшли до суду і виграли справу, то ясно, що вони не зупиняться і надалі. Впевнені, що вони доб`ються відкриття своїх шкіл. А чого боятися вчителям? Ідіть і працюйте, хіба не всерівно, де робить, аби робить совісно. А от батьки дітей Семенівки та Воскресенки нехай думають, де буде краще вчитися їхнім дітям, там, де їх кривдять місцеві, чи в іншій спокійнішій школі та ще й яка поряд. А ви ж знаєте прислів`я про того, хто риє яму для когось: сам же в неї і потрапляє. Отак і наші можновладці з отг. Дивно, що це немає реакції жителів отг на цю подію. Хотілося б почути думки людей.

0

Оцінити коментар Thumb up 60 Палец вниз 4

 
 

Розворушили осине гніздо! Реакція Бузака у Фейсбуці аж черезчур емоційна. Він схильний звинувачувати будь-кого, чия позиція не співпадає з його. Але ж закон один для всіх, незалежно від партійної належності чи посади. Як казав Дебелий на зустрічі з батьками, не знаєш як поступити- поступай по закону. Дуже сподіваємось, що так і буде!

0

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 2

 
 

А хто відповість за нецільове використання бюджетних коштів?! Скільки грошей громади витрачається на підвіз дітей? Опалюються школи сільські повністю, хоча там навчається тільки 4 класи, техперсонал залишився, хоча прибирається тільки третя частина уроку школи. ДЕ ЕКОНОМІЯ?!

0

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 4

 
 

А навіщо взагалі читати цього , як всім відомо, продажнього Б…. ?Цей писака таке вже плете, що й на голову не налазить. Це просто марення хворої (на голову) людини. Таку ось собі писанину треба просто ігнорувати. До речі. кошти на школи отг на цей рік були закладені в бюджеті, а куди вони пішли? Цікаво. Я так думаю, що на частину з них побудували дитячий майданчик у Василівці. Бо так же запевняли всіх , що побудують. Агов, василівці, обізвіться чи стоїть у вас на місці контори новий дитячий майданчик? Ми порадіємо разом з вами.

0

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 3

 
 

Він нагадує мені Піховшика, що марив наяву, за гроші звичайно. Було таке нікчемо. Пам’ятаю, таку викликав огиду, що хотілося плюнути в екран.

0

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 2

 
 

А хто такий Б…(писака з фейсбуку),чому він так рве горло за Іванівське отг?Чи теж проплачений радєтєль імператриці з царем.Може хтось роз’яснить.

0

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 3

 
 

Знаєте. хто раніше читав цього писаку, той зрозумів, що він — нікчема, відомий на всю Херсонщину скандаліст і працює під замовлення, обливаючи брудом всіх, хто начебто думає і живе не так як він. «Працює» під личиною «захисника» скривджених, яро обстоює інтереси ось і нашої отг та є поборником «правди», яка є в нашій громаді: оцієї показовості, манії величі, окозамилювання ну іт.д. І це не перші його сольні виступи за наших, як ви пишете, імператриці з царем. Тепер , думаю, вам прояснилося, хто є хто.

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 3

 
Инкогнито
 

Он проплачен вот и рвет глотку.

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 2

 
 

Вот появилась интересная информация и сразу видно ,что наболело народу.А то у наших коронованных особ ,без stepnews ,все хорошо и благодать.Но ходят упорные слухи что у королевства уже нет денег и урезаются все социальные проекты .Ну ка всякие там «народ» и » ивановские»,что скажите в защиту царского двора.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 2

 
 

А гроші в отг схоже дійсно закінчуються. Ходять розмови, що немає чим зарплату платити, працівників культури хочуть на зиму відправити у відпустки за свій рахунок.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 3

 
 

Потому что бездумно тратились деньги.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 2

 
 

На подвоз детей тратятся огромные деньги, хотя дети могли учиться в своих школах

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 1

 
 

Молодцы теперь также через суды отстаивание решение семи
Ий об арендной плате под двенадцать процентов. Дебелий загоняет земельников в кабалу чтобы люди становились банкротами а он за их счёт прослсвлялся

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
Александр
 

Пусть надают свои 12 процентов, а вы с этим решением сесии да в суд , сто процентов выиграете, и доведете свою правоту , ведь в наших погодных условиях это просто безумие, просто кому-то надо земельку поджать……

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
 

Завтра встреча П. и Т. ( новости).
Поступил заказ. Результат услышите позже. Тогда сделаете правильный вывод относительно очевидца с Фейсбука

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 8

 
 

От самого 🔌

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 6

 
 

Ирина, заинтриговали, кого вы имеете в виду? Надеемся, новости будут хорошие и для простых людей.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 

За повідомленням прес – служби Херсонського окружного адміністративного суд https://adm.ks.court.gov.ua/sud2170/pres-centr/pres_releases/593445/ 07.11.2018, в соціальній мережі facebook Taras Buzak, було опубліковано коментар щодо розгляду вищезазначеної справи, а саме: «Це вже край усього. І здравого смислу і закону і права і взагалі… Чиї хотєлки обслуговує херсонський суд?»…«А суди виносять рішення, які вигідні представникам партії «За життя»»…
Херсонський окружний адміністративний суд звертає увагу, що висловлювання необґрунтованих обвинувачень представниками громадськості та ЗМІ на адресу суду та зокрема судді сприймається як намір дискредитувати судову гілку влади, а висловлювання Taras Buzak :«Змушений звернутися.. до Президента та Прем’єр-міністра …, а також зі скаргою на дії суддів які виносили таке рішення до усіх дисциплінарно-кваліфікаційних органів.», може бути розцінене як тиск на суд при розгляді даної справи.

Щодо висловлювання: «Впевнений, що такими діями повинні зайнятися представники контрольно-дисципленарних органів, які визначені законами України. Впевнений (і це моя переконлива позиція) що таке рішення суду має всі ознаки протиправного і повинно бути скасоване!. Ну не можна приймати такі рішення під час навчального процесу.. Це алогічно!», зазначаємо наступне.

Відповідно до норм Кодексу адміністративного судочинства України, учасники справи, у разі не згоди із прийнятим рішенням суду першої інстанції, мають право оскаржити дане рішення в апеляційному порядку, підчас розгляду якого буде надана оцінка законності та обґрунтованості судового рішення.
Пропонуємо як представникам ЗМІ, так і представникам громадськості перед оприлюдненням інформації щодо діяльності Херсонського окружного адміністративного суду і суддів, для підтвердження достовірності фактів, які Вас цікавлять, звертатися за роз’ясненнями до прес – служби суду.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

Подивіться публікаціі в fs,як 4 школи,що не ввійшли в отг,отримали мультимедійні дошки.А у насвсе в гімназію, ремонтують та утеплюють тільки школи Іванївки та дають інфомацію про те,що за сприяння президента виділили автобуса.Хоча цей автобус стояв місяць у Херсоні,але чомусь(говорить неправду імператриця)потрібно було зробити піар хід,що це ініціатива отг та президента.Для чого замилювать очі людям?І так всі знають,що все тягнетбся до Іванівки ,а по селам нуль.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
 

Спортивного майданчика нема.А чого він буде,село ж повстало проти ОТГ.Василивка не здається і буде боротися до повного відкриття школи. Люба молодець.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 1

 
 

Дочекалася і дізналася, що майданчика таки немає у Василівці. А як же хвалилися, навіть місце підчистили. І так у всьому, але «показать» свої досягнення добре вміють наші керівники. Делегації, мабуть, не встигають залітати до райцентру, щоб побачити школу 2 та оновлену гімназію. А чого б не провезти дорогою до Семенівки та не показати , що ви там зробили для людей? Чи василівський клуб, де скоро на голови впаде зі стелі ліпка, чи підремонтовану Трохимівку… Ну і так далі. Якось слабо.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com