На Херсонщині починається велика перевірка бізнесу

З метою посилення контролю за дотриманням чинного законодавства про працю у сфері зайнятості 05 вересня 2018 року, на засіданні Кабінету Міністрів України, ухвалено розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яке передбачає проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

До 05 жовтня 2018 року  проводиться інформаційно-роз’яснювальна компанія про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

Починаючи з 05 жовтня 2018 року, відповідно затвердженого спільного графіку перевірок будуть спеціалісти Головного управління у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі прийматимуть участь у комплексних заходах, спрямованих на детінізацію зайнятості доходів населення на Херсонщині.

Роботодавці Херсонщини!  Підприємства, установи, організації та громадяни — суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати мають дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм чинного законодавства щодо виплати заробітної плати.

ДФС

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

http://stepnews.ks.ua/17729

От количества контролеров жизнь лучше не становится.
Посадить парочку высших коррупционеров, провести либерализацию налогов, поддержать начинающих и вообще не гробить средний класс, чтоб народ задышал, на это неспособны. будут давить до нового бунта.

Жаль погибших за мечту, сменилась не система бандюковича, сменилась жопа на золотом унитазе.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com