У держпродспоживслужбі відреагували на факт незаконного скотомогильника неподалік села Воскресенка

Відреагувавши на повідомлення в інтернет-виданні щодо наявності відходів від забою тварин на території сміттєзвалища в с. Воскресенка (Іванівський район), фахівці Іванівського районного управління Головного управління держпродспоживслужби в Херсонській області 28.09.2018 року здійснили виїзд в зазначений населений пункт із метою з’ясування ситуації та обстеження цієї території.

Указане сміттєзвалище віддалене від с. Воскресенка на відстань близько 2 км та близько 500-800 метрів від автошляху Т2209. При огляді території смітника по окраїні грунтової дороги встановлено факт наявності боєнських відходів, а саме: ратиці, роги, вуха, хвости, кістки та канига.

Їхній об’єм та кількість визначити не вдалося, оскільки рештки відходів від забою тварин в невеликих кількостях знаходилися купками в різних місцях сміттєзвалища.

Цього ж дня за сприянням в.о. старости села здійснено захоронення решток означених відходів.

За встановленим фактом та за результатами обстеження подано заяву до районного відділу поліції щодо здійснення перевірки з метою вжиття відповідних заходів згідно зі статями 239 та 251 Кримінального кодексу України.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com