Міні-футбольний майданчик іванівці прогнозують на 2019 рік

Орієнтовно влітку 2019 року в смт Іванівка має з’явитися міні-футбольне поле.

Про це нашому виданню повідомив  голова нижньосірогозької районної федерації футболу Сердюк Юрій Олександрович.

Зі слів Юрія Олександровича, наразі в плани федерації футболу включено будівництво футбольного майданчика на 2019 рік. Окрім того, про його будівництво досягнуто принципової домовленості з головою Іванівської селищної ради Віктором Дебелим, депутатом Верховної Ради Сергієм Хланем та іншими.

Цікава й ситуація з місцем розташування майданчика. Зі слів Юрія Олександровича, особисто він рекомендує будівництво майданчика неподалік об’єктів інфраструктури, як то школи чи інше. Щоб були приміщення для технічних потреб: душова, кімната для переодягання, суддівська та інше.

У випадку будівництва майданчика в парковій зоні, як того планує Іванівська селищна рада, із цим будуть серйозні проблеми.

Проте, як зазначив Юрій Сердюк, рішення про місце розміщення майданчика має приймати саме місцева влада, і як вона вирішить, так воно і буде.

Нагадаємо, Іванівська селищна рада має намір спорудити міні-футбольний майданчик у парку «Молодіжний», неподалік будівлі соцуправління (неподалік тренажерного майданчика).

Детальніше тут. 

Згадати, як відкривали аналогічний майданчик в смт Нижні Сірогози, де його споруджено на території місцевої школи, можна тут.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Рома, майданчик буде на території гімназії. Аргументи фахівців були почуті. Крім того там він буде належно охоронятись.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com