Строк за репост: жительку Мелітополя засудили до трьох років

Мешканку Мелітополя засудили до трьох років позбавлення волі за репост сепаратистської публікації у соціальній мережі «Вконтакте». Її звільнено від покарання та призначено випробувальний термін строком в один рік.

Уроджена Воронезької області Тетяна Дюніна зробила репост публікації під назвою «Південний Схід, за мною, в Росію». Це сталося 27 березня 2014 року.

Наступного дня вона опублікувала на власній сторінці текст з групи «Новини Донбасу»: «Ти цього хочеш? Так, саме цього хочуть новороси та малороси на Україні. Ми, росіяни України-Русі — частина єдиного «русского мира». Свідома нерусь нам не наказ».

Судова лінгвістична експертиза показала, що тексти закликали жителів південного сходу України до дій, які б призвели до приєднання цієї частини України до Росії. Також вони закликали до створення країни Малоросії на території України.

Жінку засудили за розповсюдження матеріалів із закликами до скоєння навмисних дій з метою зміни державного кордону України.

Тетяна Дюніна свою провину визнала та повністю розкаялася. Її звільнено від покарання та призначено випробувальний термін строком в один рік.

Раніше луцький міський районний суд засудив місцевого мешканця до шести років умовно за розміщення в соціальній мережі «Вконтакте» сепаратистських публікацій.

ББС

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com