Херсонських телеканалів не цікавить сільська аудиторія

Іванівський, Нижньосірогозький, Великолепетиський, Верхньорогачинський, Новотроїцький та інші райони Херсонської області, які приймають сигнал ефірного цифрового телебачення з телевеж у смт Нижні Сірогози та Новотроїцьке, виявилися нецікавими для телекомпаній, які працюють у Херсонській області.

Сьогодні, 27 вересня 2018 року, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення підбила підсумки конкурсу на мовлення в каналах національної мережі ефірного цифрового телебачення Т2 в п’ятому мультиплексі (МХ-5 ) для місцевих телерадіокомпаній.

На конкурс було виставлено по одному вільному каналу мовлення на телевежах: с. Василівка Каховського району, м. Генічеськ, смт Нижні Сірогози, смт Новотроїцьке, смт Чаплинка.

За результатами конкурсу на вільні канали мовлення в смт Нижні Сірогози та смт Новотроїцьке не подав заявки жоден телевізійний канал Херсонської області. А ось з іншими районами ситуація дещо інакша.

Так, незабаром із телевежі у с. Василівка Каховського району мовитиме телеканал «ВТВ плюс». У Генічеську та Чаплинці херсонський телеканал «KRATU».

Як видно із карти покриття телевеж, із яких тепер мовитимуть херсонські телеканали, вони забезпечують покриття цифровим сигналом переважно міста. А ось телевежі, які забезпечують телесигналом сільське населення, у тому числі й Іванівський район, виявилися нецікавими мовникам з області.

Варто відзначити, що вартість ліцензійного збору для вежі в смт Нижні Сірогози склав 8 756 грн.

Проте, скоріш за усе, мовників відлякує не сума ліцензійного збору, не така вже вона й велика, а вартість послуг національного оператора цифрового ефірного телебачення Т2 ТОВ «Зеонбуд».  Для Нижньосірогозького району вона становить 7 776 грн на 30 днів для кожного телеканалу.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Цікава математика:
Із телевежі в смт Нижні Сірогози мовить приблизно 30 телеканалів. Згідно тарифів Зеонбуд за це, сукупно, усі мовники платять 233 тис грн щомісяця.

Також на нижньосірогозькій вежі встановлено передавачі «радіо культура» та мобільного зв’язку «Київстар».
За те, щоб працювати із вежі «радіо культура» платить херсонській філії концерну РРТ 7,54 грн/за одну годину мовлення. (передавач 100 Вт. 98.8 ФМ).
Приблизно стільки ж платить Київстар. Тобто в місяць Київстар та радіо сплачують за послуги телевежі 7,54*24*30*2=10 800 грн.
Плюс із із вищенаведених сум, Зеонбуд платить РРТ за свій передавач 32,50 грн за одну годину мовлення, або ж 23 400 грн на місяць.
І того телевежа приносить доходу 34 200 грн для ррт та тис 200 для Зеонбуду

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com