Іванівським безробітним запропонували службу в армії за контрактом

Сьогодні в іванівському відділенні служби зайнятості в Херсонській області пройшла відеоконференція, де шукачам роботи презентовано можливість служби в Збройних Силах України як альтернатива звичайному працевлаштуванню.

Представники військових частин, які дислокуються на території Херсонської, Миколаївської та Одеських областей, розповідали про переваги служби в ЗСУ, про рівень матеріального забезпечення службовців, про розміри грошового забезпечення.

По військовому прямо та конкретно представники військових частин повідомили, що зараз грошове забезпечення військовослужбовця складає 8200 грн. У зоні бойових дій виплати значно збільшуються і складають близько 20 тис грн. І це ще не все. Наразі вирішується питання щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців у зоні проведення операції об’єднаних сил. Очікується, що там солдат буде отримувати суму в рази більшу.

Військові довго розповідали про соціальні гарантії, про умови проживання, харчування, оздоровлення військовослужбовців, тощо.

Окрім того, на конференції повідомлено, що лави Збройних Сил відкриті для представниць слабкої статі. Навіть більше того, уже зараз у військових частинах служить багато жінок, і про їхню службу йдуть тільки схвальні відгуки.

Тому військові закликають жінок, які за станом здоров’я можуть нести військову службу, замислитись над такою можливістю.

Військові наголосили, що мінімальний термін укладання контракту на службу складає три роки.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com