Юлія Тимошенко презентувала Новий економічний курс України (відео)

У п’ятницю, 21 вересня, у Києві відбся Форум «Новий економічний курс України», на якому лідер ВО «Батьківщина» Юлія презентувала програму економічного розвитку держави, який передбачає перехід від олігархічного сировинного устрою до соціальної ринкової економіки інноваційного типу.

Новий економічний курс його ідейна натхненниця назвала «фундаментальним аналізом того, що відбувається в Україні» і ще раз закликала інтелектуалів – науковців, громадських активістів, підприємців – разом із нею подумати, як проект можна вдосконалити, і як прискорити процес побудови сильної, економічно незалежної держави.

Голова партії «Батьківщина» наголосила, що головна проблема України – неефективне управління. Десятки виборів та дві революції змінювали лише обличчя при владі, залишаючи недоторканною систему.

Сьогодні, переконана Тимошенко, державі потрібен новий Основний закон – нові суспільні правила, розроблені та ухвалені народом на референдумі, а не політиками у Верховній Раді. Нова народна Конституція подолає двовладдя президента та прем’єра, допустить інтелектуалів до управління державою, зробить владу відповідальною перед суспільством, запровадить реальне правосуддя та сильне самоврядування, наголосила вона. Лише на таких умовах економіка зможе розвиватися, забезпечуючи добробут кожного українця, впевнена Юлія Тимошенко.

У заході взяли участь міжнародні економісти, фінансисти, підприємці, експерти та представники громадянського суспільства, які працювали над програмою розвитку.

На форумі була присутня і представницька делегація районів Херсонщини, які входять до 185 виборчого округу. Її очолював керівник штабу виборчого округу №185 ВО «Батьківщина»та кандидат у народні депутати України на майбутніх виборах Олександр Кістечок.

Делегація 185 виборчого округу

Представники Генічеського району на Форумі

ВІДЕО:

400-сторінкова праця доступна на сайті Нового курсу України в розділі Матеріали. Пряме посилання

Новий візит

Схожі матеріали

 

Коментарі: 7

Додати коментар »

 
 
 

Що робить вчитель ////// на форумі в Києві В РОБОЧИЙ ДЕНЬ??????? Це вже не перший випадок халатного ставлення до власних посадових обов’язків серед педагогів Іванівської ОТГ, саме членів партії БАТЬКІВЩИНА.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 12

 
 

Про Вону вже мало не з кожної праски нам співають. Не оминула ця ̶п̶о̶ш̶е̶с̶т̶ь̶ тенденція і СН. Гадаю, що така надто агресивна передвиборна кампанія може зіграти з Воною зворотній ефект.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
 

Как же нужно презирать украинцев, что б по хрен знает какому разу пытаться втюхать им этих проходимцев.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 4

 
 

якщо колода краплена, то заміна карт не допоможе, треба міняти колоду повністю

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 14

 
 

Про дітей та робочий день треба було думати коли бюджетників зганяли на зустріч і Хланем, наприкінці літа в БК. Тоді навіть скоротили робочий день усім бюджетникам, лише б прийшли на зустріч.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
 

А руководители, что занимают в ОТГ руководящие должности и без конца только и постят то в Ф-ке, то кидают свои комментарии в СН-это целевое расходование бюджет. средств? Только пиар, а работать когда?

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com