Обслуговування новенького грейдера обходиться Іванівській ОТГ у кругленьку суму

, нещодавно придбаний за кошти інфраструктурної субвенції, досить дорого обходиться для Іванівської селищної ради (ОТГ).

Пройшло трішки більше місяця з початку експлуатації цієї техніки, як їй знадобилося технічне обслуговування, яке коштує не багато не мало 35 107 грн.

Щоб розуміти, що це за сума, то цих коштів достатньо для річної оплати праці одного працівника з благоустрою, адже, як відомо, його місячна оплата праці складає 2997 грн з вирахуваними податками.

Притому, що тут не йдеться про якісь поломки, такі речі ще б усувалися за гарантійними зобов’язанням продавця, а стандартне технічне обслуговування.

Залишається тільки здогадуватися, у які суми коштів обійдуться селищній раді ремонти цього дорожнього монстра, коли закінчиться гарантійний термін, і грейдер трішки зноситься.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 6

Додати коментар »

 
 
 

Любишь кататься,учись и саночки таскать,по другому никак.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

Так, зараз все дорого. І техніка, і її обслуговування, і пальне, і усе на світі. Одне радує, що людська праця практично нічого не коштує. Річна зарплата працівника практично як одна заміна масла на грейдері.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Романе повністю з Вами згодна! Місячна заробітна плата працівника з благоустрою просто смішна! 2997 це ніщо, якщо підсумувати всю працю цих людей — взимку по морозу ДІВЧАТА тягають мішки з піском, влітку в спеку то асфальт то землю по декілька десятків тонн, а чистота по Іванівці і району також їхня заслуга! Ніякий грейдер з ними не зрівняється! Звісно грейдеру 35 тисяч не шкода, а робітникам і так досить! На мою думку працівники по благоустрою в першу чергу мають мати гарну заробітну плату! Бо по пліткам Іванівського району які ідуть від нашої селищної ради йде мова про заробітну плату в 5 тис.гривень! Але це лише плітки! Дорогі працівники з благоустрою тримайтесь, можливо Вас скоро почують!!!Не можна мати таке відношення до людей! Ганьба!

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
 

Так и будет, а вы хотели чтоб кто-то за вас добился вам больших зарплат? По трудам вашим? Не смешите. Всем на***ать, речи вождей неумытых по праздникам послушайте и будьте довольны.
Ведь никто из вас не пойдет на забастовку, потому как каждый — тварь дрожащая.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 4

 
 

Придут выборы и эти «твари дрожащие» и их семьи сделают свой выбор. Придет адекватный мер и будет к людям нормально относится.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 5

 
 

Останній комент — такий же утопічний як ідеї загального братства серед собі подібних. Навіть не смішно, бо недолуго.
А як знову помиляться у виборі, так як завжди?
То по вашій логіці хай теопіли терплять до чергових виборів?
не можна за себе боротися будь коли?
Справді, не європейська тут країна, а лохнес якийсь.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com