Коли в районі немає згоди

Здавалося б, така пересічна подія, як службовців органів місцевого самоврядування, стала в Іванівці предметом окремого політичного скандалу.

Як відомо, із 21 по 23 вересня на Арабатській стрілці у Генічеському районі має відбутися обласна спартакіада службовців органів місцевого самоврядування.

Як правило, на цей захід  з’їжджаються збірні команди районів, які захищають честь своїх населених пунктів.

До часу утворення Іванівської таким же чином цей процес проходив і в Іванівському районі. Але, починаючи із 2018 року, уже новоутворена Іванівська взяла окремий курс, де на подібні заходи представники та району їдуть різними командами. Результат не забарився.

У травні цього року на подібній обласній спартакіаді посадовців команда Іванівська ОТГ посіла  24 місце з 24 можливих.

Здавалося б, є нова можливість об’єднати всі сили в районі і показати іванівців на черговій спартакіаді восени в Генічеському районі.

Проте, як повідомили наші джерела, із невідомих причин, без жодних пояснень, іванівська ОТГ, так би мовити, в останню хвилину відмовилась від участі в цій спартакіаді.  Як бути іншим учасникам спартакіади, як закрити вакансії учасників? Такими питаннями задалося керівництво району, адже до початку спартакіади залишилося всього три дні.

За такої ситуації укомплектувати команду від району буде дуже  важко. Проте, як повідомили в Іванівській райдержадміністрації, наразі в районі задіяно резерв, і збірна команда району все ж таки поїде на змагання. Гравців достатньо, щоб взяти участь в усіх видах змагань, окрім футболу.

Причини такого різкого розвороту Іванівської ОТГ лишаються невідомими. Тихо і на сторінці громади у Фейсбук. Там лише повідомляється, що українці, і певно жителі ОТГ, стали жити щасливіше, і все.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 24

Додати коментар »

 
 
 

Може керівництво ОТГ вже зрозуміло,що досить марно витрачати кошти платників податків.Бо остані місьця на змаганнях руйнують міф про благополуччя ОТГ,а може банально не має коштів,,які йдуть на підвіз(левова частина)дітей до шкіл.А питання дійсно риторичне,чому мовчить наша Фейсбучна?

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 11

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 35

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 33

 
 

Деньги профестивалили да и сезон не очень купальный

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 10

 
 

Шановні іванівці, шкода ваших людей, які вважають кошти,витрачені на спортивні змагання, «марними витратами коштів платників податків». Ці люди- далекі від спорту, як правило думають лише про свою пельку, завжди знають ЯК потратити бюджетні кошти (хоча більшість з них і є основними неплатниками до бюджету). Це убогі люди, це завдячуючи їм на сьогоднішню молодь важко дивитись. Витрачайте кошти на спорт! Витрачайте як можна більше!Це повернеться здоров’ям ваших людей! А пельку отих крикунів і радників ви не нагодуєте ніколи!

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 6

 
 

А не важко тобі дивитись на дітей, що із 7 ранку і до 5 вечора в дорозі, бо треба здобувати освіту за тридев’ять земель, тому що школи не прораховуються? Ану, бухгалтери, розкажіть, яку економію отримали по Трохимівський школі? Ніякої, ще й зайві витрати на підвіз дітей з кишені ОТГ!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 17

 
 

Школи прораховувались, прораховувались та врешті й прорахувались! Шановна пані @, я веду мову виключно про фізичне виховання молоді, а не про проблеми української освіти взагалі чи Трохимівської зокрема. Коли я навчався в школі о 5 вечора тільки розпочинались спортивні секції (після продльонки) і вдома ми були десь о 19.40. І чого ваші діти В ДОРОЗІ з 7 ранку і до 5 вечора??? Вони навчаються чи весь день їздять за кошти з кишені ОТГ (за які ви так переймаєтесь)?

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 6

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 19

 
 

Только не надо про пустой желудок !!!!! Кормят хорошо и не один раз , и вы значит давайте из дому перекусить если ваш ребенок не наедается в столовой .

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 9

 
 

У кого есть данные сколько в районе школьников (без Ивановки) и сколько народу с этого кормится (педагоги, вся обслуга, дармоеды с районо и т.д.)? Сколько «ложкарей» приходится на одного ученика и какой бюджет это выдержит? Только укрупнение школ даст полноценные по наполняемости классы и качественное образование

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 9

 
 

Порфирий
В селах на 20 учеников готовят в маленькой кастрюле, на 20 человек. В большой школе на 200 учеников — готовят в большой кастрюле на 200 человек. Закладывают по норме приготовления на 1 ученика умноженом на количество учеников, которые питаются. По Вашему рассуждению быстрее можно украсть там, где больше детей: там это не заметнее. Но ведь есть еще проблема: школы строились в советское время и столовые не были рассчитаны на 2-разовое питание такого количества детей, а только — на разовое плюс стакан молока и булочка. В школах тогда было в среднем около 200 учеников. А вот что делать с 500 ????

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 14

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 12

 
 

Возле кастрюли на 20 как и возле кастрюли на 500 из бюджета кормится примерно одинаковое количество педагогов, техработников, сторожей и т.д. Задача: сколько столовых на 1000 учащихся можно подготовить за деньги от экономии средств в одном учебном году?

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 8

 
 

Библию одну и ту же читают уже много веков и не меняют в связи со сменой обтстоятельств. Можно и существующие школы перепрофилировать под сложившиеся требования законодательства. Можно законодательство привести в норму к существующей реальности (мало ли что они покурили, когда его принимали).

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 4

 
 

Шановні іванівці, бачу, що в освіті у вас не проблеми, а прямо зашморг на шиї! Чого ж ви об’єднувались в оту ОТГ?Самі об’єднались, самі ліквідували школи, самі плачите… Прямо якесь самозадоволення…Дивіться щоб у вас так зі спортом не вийшло! Їдьте на спартакіаду і займайте там достойні місця!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 4

 
 

Перекусить даем, да вот только от такого вот режима питания недолго и до гастрита. Ну кого это, кроме родителей конечно, волнует.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
 

А у нас в селе какую бы проблему не начали обсуждать всеравно заканчиваем про коров и цену на молоко. И не дай бог попасть в компанию фермеров! Там крышу снесет вообще!

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 2

 
 

Порфирий
20 сентября, 2018 о 19:35
Тут я с Вами полностью солидарен и во всем согласен: разговор заканчивается ценой на молоко и судьбой коров.
Измельчали собеседники…

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 10

 
 

«Не судите, да не судимы будете.» » Хлеб насущный дай нам днесь». Знакомы ли Вам эти слова? Или считаете себя выше всех?

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
 

Роман, а как вы считаете, позволительно ли в рабочее время выставлять фото, «лайкать» и т.д. в Фейсбуке и в других соцсетях? Не противоречит ли это труд. законодательству и должностным обязанностям?

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 5

 
 

Ну як вам сказати. Все на розгляд керівництва. Робота це не тюрма. Якщо людина встигає із своїми обов’язками то чому б і ні.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 7

 
 

Слова очень знакомы. И очень понятны. Только каждый под «хлебом насущным» понимает свое: кто булку с маслом, а кто — сухарь с водой…
Вот ведь в чем вся заковыка.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 2

 
 

Аноним
21 сентября, 2018 о 08:05
Считаю себя даже ниже Вас…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

Ивановка поехала на спартакиаду!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com