Гугл про українське бездоріжжя знає все

Американський інтернет-гігант «Гугл» на своєму сервісі «Мапи» наніс ділянки доріг з ускладненим рухом.

І якщо в містах ці позначки означають затори на дорогах, то у менш населених частинах країни це просто «мапа бездоріжжя».

Варто лише ввести на сервісі потрібний вам маршрут, як Гугл умить покаже, де проїхати буде важко.

Хоча з нашим бездоріжжям він скоріш покаже обривки асфальту, де ще можна проїхати.

Колір доріг на сервісі варіюється від звичайного до червоного. Червоний означає, що їхати неможливо. Жовтий — дороги немає, але позашляховиком пробитися можна.

Для прикладу, найважчі ділянки дороги М14 неподалік Мелітополя позначено червоним. І дійсно, там проїхати практично неможливо.

Цікавий і інший момент: останнім часом дуже пожовтіла дорога від Іванівки до Генічеська. І якщо раніше відрізок від Іванівки до каналу був проїзним, то зараз він нічим не поступається по «якості» дорозі в Генічеському районі у районі сіл Петрівка та Павлівка, обіцянками ремонту якої вже не один рік пересічних громадян годує влада області.

На цьому фоні як бальзам на душу виглядає ремонт дороги Іванівка — Агаймани біля села Шотівка.

Тут силами Іванівського райавтодору відремонтовано найубитішу ділянку дороги, яка ускладнювала життя жителям сіл Агаймани, Благодатне, Балашове, Трохимівка та інших.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

[…] Джерело: stepnews.ks.ua […]

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Проще уже всю нашу страну отметить на картах красным цветом и дорисовать крестик.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

Странно что желтым обозначенно только до Павловки.У гугла старая информация.Красным от Ивановки и за Петровку.Ну,а чинушам по**** дороги!Хлань организовывает гоп-цаца в Геническе,Воробьев с Гордеевым пляшут.Все ок!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Стало цікаво як працює сервіс гугл заторів. Виявляється інфу про трафік гугл бере з наших смарфонів. Під час руху смартфон на андроїд передає на гугловські сервера свої геоданні і швидкість руху. Гугл аналізує ці дані і будує карту автотрафіку.
Це пояснює чому дорога поруч Павлівки і Петрівки не зафарбована жовтим. Адже більша частина транспорту їздить полями із нормальними швидкостями, ось чому гугл вважає, що там нормальна дорога.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com