ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

В Іванівській селищній раді відреагували на візит Юрія Одарченка до Іванівки

На офіційній сторінці Іванівської селищної ради у Фейсбук  секретар ради Вікторія Щастлива опубліковала позицію цього органу місцевого самоврядування щодо візиту народного депутата Верховної Ради України Юрія Одарченка, та порушене ним питання оптимізації шкіл Іванівської ОТГ.

Пропонуємо нашим читачам оригінал допису:


Сьогодні випадково натрапила на публікацію народного депутата України від політичної партії «Батьківщина» Юрія Одарченка щодо його зустрічі з мешканцями Іванівського району, яка відбулася 11 вересня у приміщенні Іванівської районної ради.

Вважаю необхідним відреагувати та звертаюся до нардепа.

Шановний Юрію Віталійовичу!

Чи може вважатися кулуарне спілкування з представниками політичної партії «Батьківщина» та вузьким колом їх прибічників зустріччю з мешканцями Іванівського району та безпосередньо представниками об’єднаної громади?

Хочу зауважити, що Ви не досконало володієте інформацією про життя «херсонської глибинки» та обізнані із ситуацією в громаді однобоко, про що свідчить публікація на Вашій сторінці.

Хочу поінформувати Вас, що діяльність жодного навчального закладу, в тому числі дошкільного, Іванівською ОТГ зупинено не було, чого не скажеш про попередню владу – Іванівську районну раду (Першотравнева, Українська, Балашівська, Шотівська, Новомиколаївська заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Іванівська школа І-ІІ ступенів та Іванівський МНВК — діяльність яких була повністю зупинена).

Так, 05 липня поточного року за рішенням селищної ради, чотири загальноосвітніх заклади було понижено в ступені до рівня 1-4 класів, тобто початкової школи.

Таким чином, на території сільських населених пунктів залишаються початкові школи та НВК, учні ж 5 – 11 класів, за рішенням ради, здобуватимуть повну загальну середню освіту у навчальних закладах смт Іванівка, де, насьогодні, зосереджено найкращі педагогічні кадри з усього району для забезпечення отримання учнями, з усіх, навіть найвіддаленіших куточків громади, якісних знань.

Так, саме якісні знання, а не просто папірець, є метою проведення освітньої реформи в новоутвореній громаді.

Юрію Віталійовичу, як Ви можете, не відвідавши навчальний заклад, стверджувати, що він зачинений та опломбований, лише зі слів людей, які вже не перший тиждень влаштовують пікети на території Нововасилівського НВК, незаконно, не маючи фахової освіти, «проводять «уроки»» для власних дітей, не зважають на звернення до них, пояснення директора закладу, працівників відділу освіти, депутатів селищної ради, поводяться брутально, заважаючи нормальному перебігу навчального процесу учнями 1-4 класів та позбавляючи права на освіту власних дітей?

Замість того, щоб на рівні народного депутата України допомогти врегулювати питання, пояснити людям ситуацію, відповідно до діючого законодавства, постаратися налагодити діалог між владою і людьми, що разом з дітьми стали жертвами політичної боротьби в районі та боротьби за владу деяких осіб, Ви розпалюєте ще більший вогонь та вводите в оману людей, даруючи їм надію на те, чого не зробите.

Чогось Ви, на жаль закриваєте очі на те, який «спадок» дістався об’єднаній громаді від району: аварійні, занедбані, холодні школи, дитячі садки, пусті будинки культури, бібліотеки із застарілою літературою, повна відсутність якісного інтернет-сполучення та ціла купа проблем, на вирішення яких треба покласти роки.

Не хочете бачити Ви і того, скільки зроблено за цей короткий проміжок часу існування Іванівської ОТГ, а це поточні ремонти доріг, які раніше не кожна сільська рада мала змогу виконувати, придбання спеціальної дорожньої техніки, і як результат – грейдерування доріг, що не мають асфальтового покриття до того стану, коли ними зараз мають змогу рухатися шкільні автобуси; повна ліквідація аварій водомагістралей на території сіл; створення робочих місць по благоустрою населених пунктів; окультурення центральної частини села Нововасилівка; розроблення проекту на створення зони культурного дозвілля для мешканців даного села; придбання шкільного автобуса; реконструкція системи опалення та поточний ремонт приміщення їдальні Іванівського ліцею № 2; розроблення проектів на капітальний ремонт санвузлів в Іванівській гімназії (опорному закладі) та Іванівському ліцеї № 2; організація безкоштовного харчування в дитячих садках (сільських) та школах Іванівської громади; оснащення навчальних приміщень для учнів перших класів та багато інших важливих, корисних справ, які ні Ви, ні представники політичної партії «Батьківщина» бачити не бажають.

Так, в цьому році за підтримки держави буде реалізовано проект щодо повної тепломодернізації Іванівської гімназії (опорного закладу), де на сьогодні зосереджена найбільша кількість дітей з населених пунктів не тільки об’єднаної громади, а й усього району.

За сприяння народного депутата України Сергія Хланя на фінальній стадії знаходиться розроблення аналогічного проекту, реалізація якого розпочнеться вже у 2019 році щодо тепломодернізації Іванівського ліцею № 2, де здобувають освіту 200 учнів.

Ви пишете про розбиті Херсонські дороги, та чомусь не переймаєтесь питанням про якнайшвидший ремонт державних доріг, що пролягають на території Іванівського району, по яких, до того ж, здійснюється підвіз дітей до навчальних закладів. Не турбує Вас чомусь і питання відсутності транспортного сполучення між населеними пунктами району, ремонту та переоснащення старих, занедбаних будівель дитячих садків та шкіл, матеріально – технічного оснащення та переобладнання Центру ПМСД та Іванівської ЦРЛ, питання водозабезпечення сільських населених пунктів, в умовах посушливого степового клімату Іванівського району, а лише займаєтесь передвиборною кампанією, повторюю ще раз: спотворюєте факти та вводите в оману людей, даруючи їм надію на те, чого вони ніби — то бажають, та не те, що їм дійсно необхідно.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 14

Додати коментар »

 
 
 

Які можуть бути «якісні знання»,
коли в гімназії дітям не видають підручники???

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 1

 
 

Эк как порвало Сергевну!
«Чи може вважатися кулуарне спілкування з представниками політичної партії «Батьківщина» та вузьким колом їх прибічників зустріччю з мешканцями Іванівського району та безпосередньо представниками об’єднаної громади?»
А это же точь-в-точь ваше «громадське слухання» проведенное силами добробут-5 и ДК.Забыли уже? Вот оно и вернулось вам бумерангом.
Да и это 1 в 1 ваши методы «спотворюєте факти та вводите в оману людей, даруючи їм надію на те, чого вони ніби — то бажають, та не те, що їм дійсно необхідно».

0

Оцінити коментар Thumb up 46 Палец вниз 1

 
 

Видадуть незабаром нові підручники. Підручники друкує не гімназія і не селищна рада. Держава.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 17

 
 

Нехай Вікторія Сергіївна поясне чому Іванівські школярі не будуть харчуватись за кошти батьків. Позвозили учнів, набили гімназію до 500 учнів і що тепер? Не встигають повара? Щоб вчителі не бастували, понатягували їм додаткові години за рахунок додаткових занять!!! У дітей 5, 6, 7 класів по 7-8 уроків кожного дня. Сидять до 15-16 години і що не будете годувати? А потім що робити батькам, коли у дитини гастрит? Грош ціна такій організації навчання та харчування!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 56 Палец вниз 2

 
 

А «круглий стіл» перед «чорним» числом 5 липня, коли понизили ступінь аж 4 шкіл, незважаючи на протести батьків та дітей! Ця влада переступає через всіх і все задля досягнення власних цілей та власного піару. Не дослухається ні до чиєї думки, напролом.

0

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 2

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 29

 
 

Шановний гість, я добре розумію про що пишу!!! Моя дитина сидить у школі майже до 16 години. Спочатку все було добре , харчували два рази. Сьогодні, без попередження, вчителька сказала про те, що Іванівські учні харчуватись не будуть. Чому? Це по- перше. По- друге: Освітня програма чітко дає норми навантаження для кожного класу. Фінансується з державного бюджету 3, 5 години. додаткових курсів та занять. У класі моєї дитини їх аж 6 штук. Цікаво, навіщо батькам сказали підписати заяви на погодження проведення додаткових занять, при цьому не пояснивши те, що дітям просто забивають голову непотрібною інформацією, якщо все законно? Ми маємо право обрати те, що цікаво перед усім нашим дітям!!! Ми хочемо щоб вони приходили зі школи і в них вистачало сил приготувати уроки на наступний день і щоб тижня через три вони не сказали нам, що не хочуть ходити на уроки бо їм важко.

0

Оцінити коментар Thumb up 52 Палец вниз 2

 
 

Скільки учнів у гімназії і скільки місць у їдальні? Арифметика проста, організувати нормальне харчування неможливо. Діти запізнюється на уроки, бардак повний

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 2

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 22

 
 

А завтрак после 4 урока и сразу обед после 5-го для сельских детей- это нормально?!

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 2

 
 

Типовi навчальнi плани встановлюють сумарне гранично допустиме навчальне навантаження учнiв. Воно становить таку кiлькiсть навчальних годин на рiк:

1-2 класи — 700 годин;

3-4 класи — 790 годин;

5 клас — 860 годин;

6-7 класи — 890 годин;

8-9 класи — 950 годин;

10-12 класи — 1030 годин. Тепер рахуймо шановні!

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 5

 
Калькулятор
 

Рахуємо 1030:35(тижнів):5(днів у тижні)=5,88(по 6 уроків в день в 10-11 кл).

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Погано рахуєте, Згідно каледарю на 2018 /2019 рік — 167 навчальних днів, отже :
максимальне навантаження 1-2 класи — 700:167 =4,1, 1 урок — 45 хв, це майже 5,3 урока ( 4,1 х 60 / 45)щоденно!
3-4 кл навантаження 4,7 годин — не хвилини та без перерв а саме навчальних уроків, це 5,3 урока,
5 клас — навантаження 5,1 год — це 6,6 уроків — на кожен день навчальний, 6-7 клас — навантаження — 5,3, не набагато більше за 5 клас, 8-9 клас -навантаження 5,6 — 7,4 уроки, щоденно! 10-11 класс — навантаження 6,1 і це по 8,1 уроку щоденно! Це максимально допустиме для учнів.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 2

 
 

Навчальна година і астрономічна година-це різні речі

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com