ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

ЗНІМУ квартиру або будинок

097-470-67-38

Продам теличку (7 Днів)

097-633-74-88

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Зверніть увагу! На сайті працює форум.flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0015

Депутати Іванівської районної ради перевіряли стан харчування дітей

Депутати Іванівської районної ради провели перевірку стану харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району.

Про результати роботи депутатів створено звіт, який оприлюднено на офіційному сайті райради.

Далі пропонуємо нашим читачам оригінал тексту звіту.


Впродовж останнього тижня робочою групою з числа депутатів, створеною розпорядженням голови районної ради, було проведено вивчення стану харчування у дошкільних закладах району. В об’їзді ДНЗ взяли участь депутати районної ради Бабіжаєва О.А. (голова робочої групи), Рогозова В.М., Хураскіна А.А., Цицинська О.М., працівник комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ освіти Іванівського району» Бєлотєл Т.М. При цьому особлива увага зверталася на якість харчування дітей, стан матеріально-технічної бази харчоблоків, дотримання санітарно-гігієнічних вимог їх облаштування.

03 листопада 2016 року на спільному засіданні Президії районної ради та постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики, охорони здоров’я та соціального захисту населення було розглянуто це питання. Депутати районної ради, члени робочої групи відзначили належну роботу завідуючих дитсадків в організації харчування дітей Фрунзенського, Новодмитрівського, Трохимівського, Воскресенського, Благодатненського, Першотравневого ДДЗ, директора Нововасилівського НВК. В цих закладах значна увага надається безпечному і якісному харчуванню. Ведеться вся необхідна документація, журнали, перспективне та щоденне меню. Їжа готується згідно перспективного меню.

Найкращу роботу з питання зміцнення матеріально-технічної бази їдальнь депутатами визнано у Новодмитрівському, Воскресенському, Трохимівському, Благодатненському дитячих садках, Нововасилівському НВК. В цих закладах придбано нові плити, духові шафи, роздроблювальні столи, кухонний інвентар, холодильники.

Багато нарікань депутатами висловлено щодо матеріально-технічної бази Любимівського ДНЗ, в якому потребує ремонту харчоблок. Для його повноцінного функціонування необхідно відремонтувати покрівлю, зробити опалення, придбати додаткові холодильники.

Заступник голови районної ради Романенко В.О. акцентував увагу на питання відсутності роботи на протязі останніх трьох років модуля по доочистці питної води, який встановлений у Іванівському дитсадку «Світлячок» та запропонував вивчити питання по його демонтажу та переносу до Іванівської гімназії, в зв’язку з тим, що в гімназії зараз навчається близько 450 учнів і це дасть змогу забезпечити їх якісною водою. В той же час буде вивчено питання щодо доставки очищеної води для дітей Іванівських дитсадків та пацієнтів ЦРЛ.

Депутати районної ради Бабіжаєва О.А., Цицинська О.М., Хураскіна А.А., Романенко В.О. висловили справедливе зауваження до відділу освіти, комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ освіти Іванівського району» стосовно відсутності в літній період в меню практично у всіх дитсадках помідорів та огірків. Лише Нововасилівський НВК, Іванівський ясла-садок «Лелеченя» вирішували це питання за рахунок спонсорів.

Заступник голови районної ради Романенко В.О. також зауважив, що в літній період мали змогу споживати екзотичні фрукти, а овочі, вирощені на півдні України, зокрема помідори, огірки в раціоні були відсутні.

Голова районної ради Павленко Л.М., підсумовуючи розгляд питання наголосила, що організація роботи дитсадка, в тому числі з питання харчування, насамперед, залежить від завідуючої закладом. І як позитивний приклад, це діяльність Новодмитрівського, Фрунзенського, Воскресенського, Трохимівського ДНЗ. Саме ці дитсадки є взірцем у всьому: і в матеріально-технічному забезпеченні, і у веденні документації та методично — виховній роботі, і у співпраці з сільськими радами та виконавчими комітетами. Також голова районної ради звернула особливу увагу на низький відсоток відвідування дітей, практично, у всіх дитсадках району, однією з причин якого є неспроможність окремих сімей оплатити вартість харчування. Тому, Павленко Л.М. наголосила, що відділу освіти районної державної адміністрації необхідно опрацювати питання з селищним, сільськими головами відносно здешевлення харчування для дітей, які відвідують дитсадки за рахунок субвенцій місцевих рад.

Також на засіданні було розглянуто питання «Про стан роботи позашкільних закладів освіти», з якого доповідала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Шикуленко Л.І. З цього питання депутатами рекомендовано відділу освіти райдержадміністрації (Шикуленко Л.І.), комунальному закладу «Іванівський центр дитячої творчості» (Пташнік М.І.), комунальному закладу «Іванівський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» Іванівської районної ради Херсонської області» (Карнаух В.В.) удосконалювати мережу гуртків, груп, забезпечувати реалізацію спільних проектів відділу освіти з відділами райдержадміністрації, сільськими бібліотеками, дитячими та молодіжними громадськими організаціями, ініціативними групами, батьківською громадськістю щодо розвитку творчих здібностей дітей та молоді. А також спільно із фінансовим управлінням районної державної адміністрації розглянути можливість виділення з районного бюджету коштів на проведення ремонтів та покращення навчально-матеріальної бази позашкільних навчальних закладів.

Начальник управління соціального захисту районної державної адміністрації Бабіжаєва О.А. доповіла з питання «Про стан виконання програми підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням XLIII сесії районної ради VІ скликання від 18 серпня 2015 року № 550».

Схожі матеріали

 

Коментарі: 7

Додати коментар »

 
 
гость
04 ноября, 2016 о 19:40 IP автора: 130.180.208.95
 

Что то мне подказывает, что в этой теме все директора детских садов выскажут все что думают о райсовете и его голове 🙂

«Голова районної ради Павленко Л.М., підсумовуючи розгляд питання наголосила, що організація роботи дитсадка, в тому числі з питання харчування, насамперед, залежить від завідуючої закладом»

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доброжелатель
04 ноября, 2016 о 21:42 IP автора: 130.180.208.95
 

Я в шоке!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
батьки
08 ноября, 2016 о 15:23 IP автора: 194.50.254.171
 

Людмила Михайлівна! робота дитячих садків і особливо харчування залежить в пешу чергу від вас і вашой роботи.Адже кошти на харчування перераховують не завідувачі закладів а районна рада.І тепер питання:- «Від кого залежить харчування наших дітей»

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
батьки
08 ноября, 2016 о 15:39 IP автора: 194.50.254.171
 

Трішки внесу поправку від Вас і вашого заступника «комуняки» Олексійовича.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
батьки
08 ноября, 2016 о 15:57 IP автора: 178.93.10.244
 

«організація роботи дитсадка, в тому числі з питання харчування насамперед, залежить від завідуючої закладом» Л. М. в кожному садку не повинна організацією займатись. Але на допомогу завжди прийде.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
батьки
08 ноября, 2016 о 16:01 IP автора: 194.50.254.171
 

Заступник голови районної ради Романенко В.О. також зауважив, що діти в літній період мали змогу споживати екзотичні фрукти, а овочі, вирощені на півдні України, зокрема помідори, огірки в раціоні були відсутні, а чому Вони відсутні?В цьому винні завідувачі?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
батьки
08 ноября, 2016 о 16:05 IP автора: 178.93.10.244
 

Так. Вони замовчували цю проблему.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)