В Іванівському районі 23,4% проб води не відповідають нормам

У І півріччі 2018 року фахівцями ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та її відокремлених структурних підрозділів лабораторно досліджено 8984 проби питної води централізованого водопостачання, у т.ч. за санітарно-хімічними показниками 4068 проб, бактеріологічними — 4796 проб та паразитологічними – 120 проб.

Не відповідало вимогам санітарних правил і норм за санітарно-хімічними показниками 936 проб питної води — 23,0%, за бактеріологічними — 167 проб – 3,5%, за паразитологічними показниками усі проби відповідали вимогам санітарних правил і норм.

В області понад 50% джерел господарсько-питного водопостачання (артсвердловини) мають воду, яка не відповідає вимогам санітарних правил і норм за хімічними складом. Якість питної води за санітарно-хімічними показниками не відповідала вимогам санітарних правил і норм у більшості проб по загальній жорсткості, хлоридам, сульфатам та запаху.

Найбільше відхилення відмічалось у Чаплинському – 86,4%, Каховському – 60,4%, Новотроїцькому – 59,5%, Генічеському – 36,9%, Скадовському– 28,4%, Білозерському — 23,0% та Іванівському районах — 23,4%.

За бактеріологічними показниками питна вода не відповідала вимогам санітарних правил і норм у Скадовському – 13,3%, Голопристанському – 6,7%, Бериславському – 3,8% та Чаплинському районах – 3,6%.

Про стан якості питної води централізованого водопостачання постійно інформуються місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємства і власники питного водопостачання.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com