«Дружба» — «Водовод»: 4:3

Сьогодні Іванівський «Водовод» зіграв із командою «Дружба» з села Зелене Новотроїцького району в  рамках першості Херсонської області з футболу серед аматорів.

Невеличке село Зелене, розташоване посеред безкрайнього степу, зустріло іванівців першокласним стадіоном, на якому не соромно приймати матчі республіканського рівня, та некоректним суддівством матчу. Принаймні так вважають гравці та ультрас ФК «Водовод», які протягом матчу не соромились у висловлюваннях у бік головного судді.

Матч пройшов у вельми напруженій атмосфері, і в декількох критичних моментах гравці та вболівальники ледь не накинулися з кулаками на суддю з Нижньосірогозького району.

У першому таймі гри суддя раз по раз надавав перевагу гравцям ФК «Дружба» в різного роду нестандартних ситуаціях, як то підкати, перечіпляння і тому подібне, що породило невдоволення суддівством зі сторони ФК «Водовод». Результат тайму теж не забарився.

На перерву гравці пішли із рахунком 2:0 на корить ФК «Дружба».

Другий тайм почався дуже оптимістично, на 60-тій хвилині Євген Роік розпечатав ворота суперників і вивів рахунок у положення 2:1.

Проте радіти було зарано. Через нештатну ситуацію суддя призначив 11 метровий пенальті, який вдало реалізує Євген Шумський і збільшує розрив між командами до рахунку 3:1.

Іванівці не занепали духом і закотили ще один гол, проте суддя його не зарахував, оскільки, на його думку, він був зроблений із положення «поза грою». Це породило шквал на трибуні. Деякі вболівальники іванівського «Водоводу» вибігли на поле з твердим наміром побити суддю. Проте ситуація вирівнялася, матч продовжився.

Ближче до кінця тайму Віталій Каряка пробиває захист суперників та знову вирівнює рахунок до положення 3:2. Але, на жаль, через ігровий момент суддя знову призначає штрафний у ворота іванівців, який вдало реалізовує Вінніков Віталій, та збільшує розрив у грі до рахунку 4:2.

Уже майже в кінці матчу Євген Роік учергове пробиває голкіпера зеленівців, проте це іванівців не врятувало. Пролунав фінальний свисток, який зафіксував програш Водоводу із рахунком 4:3.

У кінці матчу вболівальники ФК «Водовод» знову взяли в облогу суддю, і знову ледь не сталася бійка, проте ситуація врегулювалася, обійшлося без рукоприкладства.

Подивитися найцікавіші моменти гри можна в наших відеозаписах.