Іванівська селищна рада отримала техніку

Іванівська селищна рада () отримала першу дорожню техніку в рамка державної субвенції на розвиток територіальних громад.

Як підкреслює’ться на сторінці іванівської селищної ради у Фейсбук, нарешті Іванівська ОТГ відчула на собі допомогу держави…

Далі оригінал допису:


Перші результати об’єднання громад в Іванівському районі.
Громада не може ефективно функціонувати без жодної одиниці спецтехніки. Та до цього часу нам і це вдавалось… Як? Може розповісти селищний голова Віктор Дебелий та і вся команда Іванівської селищної ради.
Та зараз, ми на собі відчули підтримку держави — за кошти інфрастуктурної субвенції, придбано першу одиницю спецтехніки для КП «ДОРОЖНИК 5» — новий автогрейдер середнього класу. На черзі — екскаватор-нава
нтажувач.
У 2019 році, згідно Плану соціально-еконо
мічного розвитку Іванівської ОТГ, планується закупівля спеціальної дорожньої машини — УЯР-01 для здійснення поямкового ремонту доріг.
Так, для вирішення першочергових проблем та надання якісних послуг населенню треба ще дуже багато: спеціалізований автомобіль для збору твердих побутових відходів, підйомний кран, автовишка, 3-4 трактори з причіпами та навісним обладнанням… Але, важливо те, що вже сьогодні, маємо перші вагомі результати.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 27

Додати коментар »

 
 
 

Давай АЛЕКСЕЕВИЧ!!! Вперёд и с песней!!! Всем врагам на зло!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 41

 
Сільський житель
 

От тільки не треба приписувати заслугу тільки Олексійовичу, прочим между то державна дотація давалась на сільське населення, аж ніяк не на Іванівку, тож це наш грейдер і працювати на ньому повинні ми — сільські люди, а то горнете все в Іванівку.

0

Оцінити коментар Thumb up 49 Палец вниз 24

 
 

А толку…
Показуха блеать

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 17

 
 

и выноградский тут как тут наверное будет на новом грейдере кататся . без мыла в ж…у лезет.

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 11

 
 

а вин треба той грейдер коли села валяться люди виижають.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 12

 
 

Оце вже взимку всі дороги від снігу почистять ?

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 3

 
 

Здається до дебелого іванівка не існувала і всі хто був до дебелого руйнувати, а тут з’явився святий і всіх врятує. Дебілізм якийся.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 19

 
 

До Дебелого ивановку разваровывали по тихому и всех устраивало.А теперь когда надо клумбы гребти,мусор после себя убирать,с детьми есть куда пойти,ночью все освещается ,питание двохразовое в школах бесплатное,кому это не нравится? Тем у кого нету возможности «набивать» свои карманы.

0

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 30

 
 

Да ,ПРавда, еще бы несколько лет и Ивановка превратилась бы в захудалое село.А В,О вытащил ее из грязи,Ведь даже забор кованный в центре сняли и никому никакого дела до этого.Ни Чмырю ни ментам.Вот если бы по всех селах были такие руководители! Ивановский р-н был бы самим лучшим в обл.Даже дети приезжая домой из города,восхищаются ,что есть куда выйти прогуляться,не стыдно как когда-то Никто еще не сделал столько как Дебелый! Пускай говорят и пишут,а всеравно результат на лицо!

0

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 28

 
 

посмотрим что дальше будет….Не забывайте дорогие люди у секретаря 25000 зарплата

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 13

 
 

Це зарплата селищного голови. Зарплата Довбні на 2000 грн більше. Зарплата секретаря ради на 3 тисячі більша ніж керівника апарату Іванівської РДА і на 7 тисяч менше ніж селищного голови. Зарплата старост приблизно така ж як секретаря, на пару тисяч менше. Зарплата керівників відділів селищної ради на пару тисяч менше ніж секретаря. От і думаєте, хто як робе .

0

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 1

 
 

До відома читачів цього сайту, хочу справедливо зазначити, що грейдер в Іванівській селищній раді це заслуга в першу чергу Вашого селищного голови, секретаря Вікторії, яка підготувала і захистила проект на придбання спецтехніки і головного бухгалтера селищної ради Юлії. Якби не ці люди, цієї машини у Вас у громаді не було б. До відома, є на сьогодні громади , які втратили інфрастуктурну субвенцію. Іванівці погодили найпершим в області. Наприкінці грудня Ваша громада отримає ще екскаватор-навантажувач. Більше того, в області вже лежить проект, підготований Віктором Олексійовича і Вікторією на придбання у наступному році машини для ремонту доріг. Мені просто стало цікаво, чи знають про це дописувачі, що льють бруд на людей, які привели у найбідніший район Іванівський мільйони?

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 22

 
 

Читачу, та нормальні люди знають і ненормальні теж знають. А брудом все одно обільють і вас також за ваші слова на адресу селищних працівників. Та і Рома заспамить ваш коментар, бо партія показала робити антивибори Дебелому.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 16

 
 

Та досить бруду, цей сайт насквозь політичний і Рому надівають всі, як понятно всім що і на що. Розумні люди розуміють, що після того, як Рому вигнали з селищної ради, він за допомогою сайту робить Дебелому антивибори, як справедливо помітили люди. Та всі добре розуміють, що не Бабуцькому, не Віталіку Гасаненко ніколи не дорости до рівня Дебелого і ніколи не бути обраними людьми. Цей весь бруд написи на парканах і на дорогах це їхніх рук діло. Тут немає про що навіть гадати. Хураскін, Гасаненко, Бабуцький і їхні служаки Ніколаєнко, Гончаруки і т.д. теж у цій бричці сидять. Розумні люди сказали в день, коли побачили ці написи, що раз беззубі собаки обписують забори від безсилля, значить Вітька іде у правильному напрямку, значить розворушив осине гніздо. Ми його завжди у цьому підтримаємо.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 22

 
 

Про таку техніку наш район міг токо мічтать. Раз Вітька сказав що робить дороги буде сам, значить сто пудов буде. Раз Вітка Щаслива сказала, що другу школу нам зробе , значить точно зробе. Ми не вірили, тільки обіцяють думали і біля молока всі утром обсуждали, а воно виявилось правда. Хто б що не писав, а це правда. А Рому, я знаю точно закидали б камнями вся Ивановка, його ненавидять, а підтримують ті, кому цей сайтик його зараз треба для обсиранія Дебелого.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 20

 
 

Капець — зробили запит на отримання техніки за державні кошти, отримали 25 штук зарплати і ще в груди себе б’ють — прям медаль за подвиг давай! Ей ви там розумні люди — не робіть з народу дурнів. Ви просто виконали вказівку згори і не потрібно приписувати собі героїчних подвигів, а то прям як Брєжнєв вже

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 9

 
 

Молодці! Так тримати! Ми раді за нашу громаду! Якщо комусь не нравиться, Хай купе щось друге. Якщо ума хвате.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 19

 
 

Пані Ірина чи як вас там. Мені немає сенсу робити дебелому антивибори. Бо якщо це так, то значить що я йому зробив і вибори.
А якщо це так то Дебелий «вигнавши» мене із селищної ради вчинив, м’яко кажучи, вкрай підло.
А Олексійович ніколи нікого не придає і завжди тримає своє слово. Він горою стоїть за свою команду і ніколи не підставить тих з ким пліч о пліч веде боротьбу і будує ОТГ.
Так що я не можу йому робити антивибори інакше некомельфо.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 12

 
 

Та кому цікавий ваш Рома? Подивимось через рік, як красиво Дебелий його сожре, тільки за одне те, що на цьому сайті написали, що в нього рубашка погана, я вже мовчу про обливання брудом щасливу. Сожре і косточки Бабуцькому з гасаненком посмоктати дасть, а там може і попурію перепаде. Вибач, Олексійовича за такий жаргон, та гидко читати оце лайно. Ти добрий, в своє врем’я Рому за шиворот витягнув, помниш перестрілка на базарі його перша стаття була про тебе? Ти його породив , ти його і …….підтримаєш конечно! Ха_ха_ха ! Как ………ть будете, нас погукайте!

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 20

 
 

Помиляєтесь. Перша публікація на СН була про РЕСовців, які обрізали гілля дерев після ожеледиці. До перестрілки було ще дуже довго.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
 

Уже сожрав. Не просто так Роман закриває сайт 🙂 Дебелий не може вибачити, що люди знають про усі його справи.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 6

 
 

Та вже не закриває. Проплатили Ромчику сайт політики вєлікіє Гасаненки з Бабуцький . Проплатили сайт, далі диверсія з ганебними написами, далі ця новина в 6.00 ранку на сайті. Що тут непонятно. Підождіть, ще й листівки розкидати будуть. Ще не такого бруду побачимо. І все буде на Ромчика сайті. Так що тут саме бабло косить врем’я прийшло, а Ви закриває….закриває…. Рот він закриває, як по ньому чимось водять.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 18

 
 

Так молнієносно Рома тільки прізвища Бізіков, Щербань, Хураскіна видаляє. /////////

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 11

 
 

Админ сайту никогда не писал гадости на власть а информирует население о фактах, может быть и жирных.. Но в этом и есть суть журналиста. А гадости льете сами друг на друга и на все, что думает не так как Вы.

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
 

Листовки будуть точно, це танькина фішка. Воно більше нічого не може, а це запросто

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 13

 
 

Довго читав, купи бруду один на одного вилили , а реально нічого не запропонували.Субвенцію вибили, молодці, а де робочі місця. Можливо було б, ви купити збанкрутілий маслозавод, поки не вирізали на металобрухт.Ось і нові робочі місця, а також доходи в бюджет Сонячні батареї, виробництво пілет.Де плани , чому тиша, а як далі існувати? Висвітлюйте, а сайт стане провідником ідей. Робота робиться. А до Іванівки доїхати нічим. Школа не загорами, а батьки дітей одягати неможуть.Ось де термінові питання, які потрібно вирішити, можливо даже шляхом відправивши шкільні автобуси, за оплату звісно, но допомогу дати.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
 

Лутшеб они субвенцию на школы выбили, минимум 5 000 000 на технику потратили которая есть в райавтодоре .

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 2

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com