В Іванівці обговорили підготовку до військових зборів (фототур)

Сьогодні в Іванівській РДА відбулася нарада, на якій обговорено питання підготовки району до проведення військових зборів  124-ї окремої бригади територіальної оборони.

У нараді взяли участь представники Нижньосірогозької, Іванівської, Каховської, Горностаївської, Великолепетиської, Великоолександрівської районних державних адміністрацій, міст Каховка та Нова Каховка, військовозобов’язані громадяни, яких візьмуть участь у зборах.

Посадовці обговорили технічні питання, як то: транспортування, харчування, забезпечення елементарних санітарно-побутових умов учасників зборів тощо.

Згодом усі гості Іванівського району направились у село , де оглянули будівлю місцевої школи, у якій заплановано розміщення військовослужбовців. Тут же на місці проведено оперативну нараду з просторового планування об’єктів забезпечення життєдіяльності пункту базування особового складу зборів.

Подивитися фоторепортаж із фототуром  будівлею української школи, де до недавнього часу постійно базувалася одна із військових частин, можна нижче.

Детальніше

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

Жах,до чого довели школу.Даже лінолеум повидирали.Де ж сільська рада,куди вони там дивилися,щоб так уграти одну з новіших шкіл району.Дуже сумно на це все дивитися.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 10

 
 

холодний не добивай школу. на х.. ти їх пустив ? хай ремонт довбня там робить після засранців!

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 6

 
 

Сільська рада планує взяти школу на баланс і довести її до належного стану, так як на сьогоднішній день вона знаходиться на балансі районного відділу освіти.
Шановні BabaNina і пенсіонер! Коли на території школи знаходяться військові, то вхід цивільному населенню категорично заборонено, так як школа на цей час є військовим об’єктом.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
 

Да,да приведет до ума,как садик)))!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com