ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Телеканал «Ньюз ван» показав сюжет про закриття шкіл Іванівської ОТГ

Телеканал «News one» показав сюжет про закриття шкіл Іванівської ОТГ.

У сюжеті жителі сіл Нововасилівка та Трохимівка нарікають на рішення депутатів Іванівської ОТГ про пониження навчального ступеня їхніх шкіл та вимагають переглянути його.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 73

Додати коментар »

 
 
Аноним
19 июля, 2018 о 17:10 IP автора: 46.133.61.18
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 37

 
Глядач
19 июля, 2018 о 19:11 IP автора: 46.211.6.172
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 46 Палец вниз 66

 
Аноним
19 июля, 2018 о 19:16 IP автора: 185.76.70.165
 

Всі знають про що мова. Всі знають що галушко зрадниця то до чого цей коментар? Освіту знищують, керують бездарі.

Оцінити коментар Thumb up 51 Палец вниз 31

 
Мама с Васильевки
19 июля, 2018 о 19:22 IP автора: 78.111.186.5
 

БРЕХУНИ ЦЕ ТІ, ЩО КЕРУЮТЬ В ОТГ!!!

Оцінити коментар Thumb up 66 Палец вниз 20

 
Аноним
19 июля, 2018 о 19:28 IP автора: 46.133.207.194
 

Глядач хтоб ты не був падло но це все правда

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 19

 
Глядач
19 июля, 2018 о 19:29 IP автора: 46.211.6.172
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 56

 
Аноним 2
19 июля, 2018 о 19:31 IP автора: 46.133.207.194
 

Ты падла глядач сам не знаеш што гавариш

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 18

 
Петро
19 июля, 2018 о 19:34 IP автора: 46.211.155.16
 

Я бы на твоём месте //////////на учителя она вообще то не врёт я хотел бы на тебя посмотреть правдивого

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 15

 
GALA
19 июля, 2018 о 19:35 IP автора: 77.111.244.58
 

Хорошими делами- прославиться нельзя !!! Ивановка ты в своем репертуаре, самый х,,,,,,,, н о вы й район был, таким и остался,,,,

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 10

 
57
19 июля, 2018 о 19:55 IP автора: 95.132.134.140
 

Куди дивиться Бондаренко? Школа опечатна. Чого? Хто дозволив? Хто опечатав? Вчителі брешуть на камеру. Бардак в освіті розвела. Вчителі її як бачимо ні в що не ставлять. Яка не є Шикуленко (Причина) Люда а при ній такого не було хоч і школи закривали. Ото передали школи в ОТГ, а керувати ума немає. Ганьба. У Каті ума немає навіть вчителів на місце поставити. Ох і славна команда у Дебелого!

Оцінити коментар Thumb up 66 Палец вниз 17

 
мама з воскресенки
19 июля, 2018 о 20:24 IP автора: 93.115.95.39
 

Наблюдаю за цим цирком,який дає Гасаненко Віталя і …відверто жалію людей. Це якими тупими треба бути щоб вестися у нього на поводу. Людина до виборів готується, а дурних василівців використовує. Ми на таке не ведемось. Тому і село у нас набагато краще за ту саму Василівку наприклад. Бо все іде від людей. Тупі засранці є тупі зсранці. Правльно тут хтось писав — стадо гусей, які йдуть за поводирем, який біжить до влади, до кормушки з гаслами ЗБЕРЕЖЕМО ШКЛУ НА СЕЛІ! В той час як його жінка закрила 4 школи в тому ж Іванівському районі і продовжує закривати в Голій Пристані….

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 44

 
больничка
19 июля, 2018 о 20:35 IP автора: 199.66.90.43
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 49

 
ТАРАС БУЛЬБА
19 июля, 2018 о 20:43 IP автора: 212.117.188.99
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 53

 
ПОЛІЦІЯ
19 июля, 2018 о 20:53 IP автора: 185.148.145.128
 

////////////

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 31

 
аноним
19 июля, 2018 о 21:01 IP автора: 77.111.247.55
 

Мама з воскресенки ты свою школу просрала то не мешай людям бороться за свою школу . И не надо обсерать людей как говориться не суди других то не будешь сама судима . А если ты такая грамотная то ты выдвигайся на выборы а мы посмотрим .А пиздеть лежа на диване каждый может .

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 17

 
1234
19 июля, 2018 о 21:17 IP автора: 95.132.133.167
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 45

 
Аноним
19 июля, 2018 о 22:21 IP автора: 185.76.70.165
 

Ага, заділо! Правда очі коле. ОТГ має не керівників, а збоченців .

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 14

 
Аноним
19 июля, 2018 о 22:21 IP автора: 95.132.133.81
 

Для чого сперечатись? Віддайте субвенсії школам, які віділяє держава на кожну дитину і розподіляйте грош на харчування, опалення, зарплатню вчителям, підвіз дітей до школи, ремонт приміщень, придбання необхідних матеріалів -меблів- підручників до програми «Сучасна українська школа». Шановні, прорахуйте на скільки місяців Вам вистачить виділених державою коштів. Чи згодні вчителі працювати безкоштовно, чи будуть кошти на ремонт автобуса та пальне для нього, чи вистачить бюджету на опалення……?

Оцінити коментар Thumb up 51 Палец вниз 3

 
Аноним
19 июля, 2018 о 22:24 IP автора: 185.76.70.165
 

З усієї василівки виявилося лише три шкури. Галушка-зрадниця, дуракова (фамілія каже сама за себе) і стара діва (малашок) своїх немає то нащо їй чужі діти.

Оцінити коментар Thumb up 48 Палец вниз 10

 
Люди
19 июля, 2018 о 22:59 IP автора: 46.211.155.83
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 36

 
Я
20 июля, 2018 о 01:08 IP автора: 95.132.135.191
 

А вы заметили, что они стали умными и дизлайки начали х…ярить? ОТГ-ботов подключили)

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 12

 
Аноним
20 июля, 2018 о 05:13 IP автора: 46.133.61.18
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 41

 
Наталка
20 июля, 2018 о 05:31 IP автора: 130.180.209.16
 

Шановні василівці! Звертаюся до ВАС: НЕ беріть участі в цьому обговоренні, вам НЕ треба захищатися, бо ви НЕ винні. Ви вже 5 місяців обстоюєте своє село, свою школу та СВОЇХ дітей. І робите це законними способами, а не ллєте бруд і пасквілі на людей. За школу підписалося більше як 400 жителів села, а це багато що значить. І оці «глядачі, поліцаї, 1234, невідомі мами» нехай бісяться. Хто вони — ви знаєте, їм школа не треба, їм аби вимістити своє зло, обчорнити людей, які ніколи «засранцями» не були. Ви знаєте закон бумеранга: зробите добро, то воно вам і вернеться, а зроблене зло вам вернеться в декілька разів сильніше. Тож нехай чекають на своє !!! Бог бачить!
Романе, Вам якось треба подумати над тим, чи допускати коментарі з нелітературними словами до читачів. Коментар потрібен для того, щоб дійсно висловити думку, внести якусь пропозицію, побажання, але не лити відрами «помиї» на людей. Повинна ж бути хоч якась тактовність, коректність, а то таку писанину з часом перестануть і читати. Звичайно, скажете ви, люди з чорною душею були і є, на них вплинути неможливо і лише Бог їм суддя. Та спробуйте!
А василівці справді МОЛОДЦІ, відстоюйте свою школу та село, ви робите це відкрито, хоч як це комусь не подобається.

Оцінити коментар Thumb up 65 Палец вниз 13

 
Василівка
20 июля, 2018 о 06:49 IP автора: 185.76.70.165
 

Одне не зрозуміло, чого дебелий дав можливість гасаненкам піаритись, закривши школу. От нехай би не закривав і не піарились би. Тай наталку нехай би пожалів, а то все село проти повстало. Проти неї поставили підписів більше ніж на виборах за неї. Так це ж тільки по округу ходили, якби по селу пройшли то вона побачила свій авторитет. Їй та ларисі, які вірно служать дебелому теж можна пройтись та зібрать підписи проти тані та віталі і всі чесно побачимо. А головне, щоб не зуби чисті були а душа. Бо свою ці дівчатка гімном замазали, прислужившись дебелому. Не було б таких запроданців і проблем не було, школу не довелось рятувати.

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 13

 
Люди
20 июля, 2018 о 07:20 IP автора: 46.211.109.247
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 38

 
Аноним
20 июля, 2018 о 07:35 IP автора: 194.50.254.171
 

Шановні! Досить лити бруд один на одного! Це не робить нікому честі. Мабуть, команді Дебелого слід дослухатись і до думки людей, в чомусь поступитись. Жителі сіл, де закрили 5-11 класи, вже збираються виїжджати, їм не подобається перспектива возити дітей до інших шкіл. Слава Богу, в інших районах та областях немає такого «креативного» керівництва і школи навіть з меншою кількістю учнів не закривають!

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 5

 
Іван
20 июля, 2018 о 07:36 IP автора: 46.211.42.227
 

Люди ви так захлинаєтесь злом що хто не живе у Василівці нічого не зрозуміє. Чого всіх людей називаєте тварі, а себе люди? Які адвокати, куди повинна зібрати гроші якась Наташа, хто такі раби Деркача? Чого зачинщики Гасаненки. Ви так довго не проживете. Нерви це наше все. Напишіть все по порядку. Якщо Наташі треба гроші — нехай заробляє, рабів треба звільнити, людей не ображати, Гасаненків до кормушки не допустити (до якої кормушки?).

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 7

 
Василь
20 июля, 2018 о 08:05 IP автора: 78.111.187.196
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 25

 
Василь
20 июля, 2018 о 08:09 IP автора: 78.111.187.196
 

анонім з адресою 194.50.254.171. ти дуже вумна , от як почнеться таке у вас зі школою , тоді побачимо , як ти заспіваєш .

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 7

 
007
20 июля, 2018 о 08:32 IP автора: 95.132.134.140
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 36

 
Аня
20 июля, 2018 о 08:48 IP автора: 185.76.70.165
 

Точно . Давайте відєднаємо. Тоді ніхто не буде утримувать апарат в сто осіб, зберемо нашу сільську раду і вони справляться. І на владу в Іванівському районі ніхто зазіхать не буде. Тільки швидше будь ласка

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 6

 
инквизиция
20 июля, 2018 о 10:35 IP автора: 94.153.142.158
 

Люди добрі, Воскресенка підтримує Василівку і жодного бруду на них не ллє, а звідки взялася мама з Воскресенки не важко здогадатися, що це тролі з ОТГ. Все це робиться для того,щоб і жителі цих сусідніх сел між собою пересварилися. Нас теж зрадили наші вчителі- депутати, які переживають лише за свою «шкуру». Василівка ви молодці!!!!

Оцінити коментар Thumb up 69 Палец вниз 6

 
инквизиция
20 июля, 2018 о 10:54 IP автора: 94.153.142.158
 

Як не соромно, переходити на особистості, ображати людей. Ви » ПАХУЧІ». Найстрашніше це те, що ви свої душі перед скривдженими та зрадженими людьми не зможете відмити ніколи!!!

Оцінити коментар Thumb up 57 Палец вниз 4

 
Красавчик
20 июля, 2018 о 11:23 IP автора: 46.211.96.60
 

слишь ты, а за дебилов не хотишь ли ты лицом по Трофимовской дороге поездить?
За бензин — не переживай, люди сами потолкают .
P.S по IP-адресу могут узнать где ты жтвёшь и кем ты есть,так что «Анонимность» — ни черта не анонимна!

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 5

 
ага
20 июля, 2018 о 12:51 IP автора: 178.93.166.141
 

Шановні! Соромно дивитися це відео! Яке сучасне опалення в Нововасилівській школі? Напишіть рік коли його встановлено? Чому не вказуєте факти? Тільки купа звинувачень! Жителі Нововасилівки скажіть скільки учнів на 1 ветересня у вас буде в 5,6,7,8,9,10, та 11 классах?? Чим же вам гірша гімназія чи ЗОШ 2 за ваші сільські школи?? Тим що там навантаженість більша на вчителя? Тим що там опалення аналогічне вашим школам? Чи тим що там вчителям ніколи лаятися, як вам зараз тут? А кому потім «жалітися» якщо в середині навчального року у вас не вистачить коштів на опалення класів? Діти будуть мерзнуть? на нестачу заробітної плату? Винні будут знову одні люди. Не бійтеся змін, зміни ж завжки на краще. Всім добра та злагоди!

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 32

 
Школа
20 июля, 2018 о 13:11 IP автора: 46.133.188.217
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 30

 
Василівна
20 июля, 2018 о 13:14 IP автора: 78.111.186.15
 

А скільки ж учнів буде в Благодатненській школі у 5,6,7,8,9 класах ?

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 6

 
инквизиция
20 июля, 2018 о 13:53 IP автора: 94.153.142.158
 

Усіх від’єднайте від ОТГ, не лише Василівку, а й Воскресенку, Новосеменівку. Ми як і раніше сплачуватимо податок на землю в Сільську раду, кошти йтимуть на потреби села, кожного зокрема, а не на двокімнатні квартири в Херсоні та дорогі авто для Щастливої ,а це немалі кошти.

Оцінити коментар Thumb up 63 Палец вниз 8

 
*********
20 июля, 2018 о 14:23 IP автора: 94.179.152.164
 

ШКОЛА, а в якій школі ви навчалися?Писати безграмотно вас навчили ваші найкращі вчителі?Навіщо ви безпідставно обмовляєте вчителів ЗОШ№»2?

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 4

 
Родина
20 июля, 2018 о 14:38 IP автора: 91.235.143.222
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 35

 
Аня
20 июля, 2018 о 15:52 IP автора: 46.211.116.33
 

Комусь від бруду тошнить, а комусь тошнить від Щасливої. Якби не вона і бруду було б менше. Пихата, нагла самовпевнена нещасна жінка, яка свою бездарність демонструє благодаря підстаркуватому покровителю. Пощезни з нашої голови!

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 12

 
Маг
20 июля, 2018 о 16:01 IP автора: 77.111.244.25
 

«Жалость раздают бесплатно, а вот зависть нужно заслужить….»

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 7

 
Родина
20 июля, 2018 о 16:05 IP автора: 95.132.134.140
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 34

 
Аноним
20 июля, 2018 о 16:06 IP автора: 46.133.61.18
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 33

 
Маг
20 июля, 2018 о 16:29 IP автора: 77.111.244.25
 

Для тех, кто считает район плохим — мы есть то, что мы делаем и говорим, это не район плохой, а как раз те кто так считает! Кто делает добро тот и в душе добр! А у кого гнилая голова, тот гниль и злость сеет вокруг себя! Начните с себя ребята, а потом других судите!!!

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 6

 
аноним
20 июля, 2018 о 17:04 IP автора: 77.111.247.57
 

Люди добрые сколько можно писать гадостей , Одни собрались защитники другие гавнообсератели . Сколько можно писать за Счастливую сколько можно жопу рвать за нее .Пускай она сама если она действительно честный человек напишет что у нее нет ни машины ни квартиры что она честно работает .А она-же не пишет . Значит рыльце в пушку . Я ни кого не защищаю я люблю писать правду .

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 6

 
Аноним
20 июля, 2018 о 17:07 IP автора: 77.111.247.46
 

люди огов зупиниться ми про школу чи про те хто як жеве . так святи у кожний хати є.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 2

 
Аноним
20 июля, 2018 о 17:09 IP автора: 46.133.136.112
 

Віта пережива за дідуся. Дідусь її утримує. А зібрати підписи за його відкликання вже не складно. Василівка 300, трохимівки 300… семенівка …чекайте.

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 8

 
Красавчик
20 июля, 2018 о 17:10 IP автора: 194.50.254.171
 

До речі, не рекомендував-би вам серфити інтернет через моб/оператора «МТС»,тому що у них дорогі тарифи.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Люди
20 июля, 2018 о 17:20 IP автора: 46.211.104.111
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 30

 
Аня
20 июля, 2018 о 17:25 IP автора: 46.211.119.162
 

Та нас вже загнали як баранів. Куди гірше. А святе місце пустим не буває. Найдуться, хотя чи найдуться після цього

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 5

 
инквизиция
20 июля, 2018 о 17:33 IP автора: 94.153.142.158
 

Ми вже кусаємо лікті, що вляпалися в ОТГамно. Обманним шляхом з допомогою Селищних голів втягнули людей в це лайно. Бігали з листівками, щебетали про краще життя, але ж для кого? Для себе та своїх коханок-утриманок. Досить захищати Віту. В останній час забагато їй приділяють уваги. Прям зірка світового масштабу. Всі її ображають, а «Безсовісні сільські діти» за її словами об’їдають її доньку. Нахаба, такі як ти та твоя донька голодними не залишитесь, ти її змалку привчаєш до різних заходів, то на свято борщу, то на юшку з риби, одним словом голодною не залишиться.До халявного життя її мама привчає з дитинства.

Оцінити коментар Thumb up 59 Палец вниз 5

 
Люди
20 июля, 2018 о 17:44 IP автора: 46.211.126.76
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 33

 
инквизиция
20 июля, 2018 о 17:48 IP автора: 94.153.142.158
 

Всі ми ходимо під Богом. Не думайте що ви взяли Бога за бороду. Прийде такий день, що ви всі вмиватиметеся слізьми. Ми всі скривджені та ображені вами будемо молитися за вас усіх.

Оцінити коментар Thumb up 48 Палец вниз 3

 
Аноним
20 июля, 2018 о 17:53 IP автора: 46.133.181.51
 

Вітка, щось молувато пишеш, відпочила від цілодобової праці, пиши більше. Тебе вже опустили далі нікуди.

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 5

 
инквизиция
20 июля, 2018 о 18:03 IP автора: 94.153.142.158
 

Людські сльози ніколи не проходять безслідно.. На все потрібен час, а він обов’язково настане. Про сьогоднішнє керівництво ОТГ, ми можемо сказати лише одне, що всі вони корумповані хапуги, що сидять на троні та на золотих унітазах.,але з часом сидітимуть в інших «кріслах».

Оцінити коментар Thumb up 55 Палец вниз 4

 
Аноним
20 июля, 2018 о 18:31 IP автора: 194.50.254.168
 

Нельзя построить личное счастье Вита,витерая ноги о чужие жизни.

Оцінити коментар Thumb up 42 Палец вниз 3

 
ФРЕЙД ЗІГМУНД
20 июля, 2018 о 18:36 IP автора: 95.132.134.140
 

Когось дуже цікавлять і турбують полові органи…

Після всього написаного на цьому сайті, це вже нікого не дивує.

По Фрейду діагноз однозначний : СОМАТИЧНІ РОЗЛАДИ ПСИХІКИ НА ФОНІ СЕКСУАЛЬНОЇ НЕВДОВОЛЕНОСТІ ТА ТРИВАЛОЇ ВІДСУТНОСТІ ОРГАЗМІВ У ЖНОК АБО СЕКСУАЛЬНОЇ НЕСПРОМОЖНОСТІ У ЧОЛОВІКІВ.

Люди, кохайте і кохайтеся! Та не будьте такими злими!

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 10

 
Аноним
20 июля, 2018 о 18:48 IP автора: 185.76.70.165
 

Бондаренко вважає, що зараз сталінські часи? Довіру і повагу треба заслужили, а тобі до цього ,ой як далеко. Розберися з чоловіками, а тоді рота розкривай.

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 7

 
Уважний
20 июля, 2018 о 18:54 IP автора: 185.148.145.128
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 39

 
Аноним
20 июля, 2018 о 19:25 IP автора: 185.76.70.165
 

Якщо так багато людей невдоволені, якщо так мало коштів , якщо… складіть повноваження, прийде інший і все буде гаразд. І школи залишаться і дороги поремонтуються. Ну не вистачає розуму у вас. Тринькать і використовувати це різні речі, хоч вам безтолку пояснювати.

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 4

 
77
20 июля, 2018 о 21:01 IP автора: 94.242.249.163
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 36

 
Алина
20 июля, 2018 о 22:27 IP автора: 185.76.70.165
 

Так вони вроді й самі просяться. Люди женяться та розлучаються. Так і тут. Не склалося. Та й нічого страшного. Розлучайтеся та й по тому

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
аноним
21 июля, 2018 о 07:34 IP автора: 77.111.244.30
 

Как выгнать Василевку ! А потом все остальные выйдут и что а за что тогда будут каши варить да феерверки пускать я не говорю за все остальное ..

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 3

 
Васек
21 июля, 2018 о 13:16 IP автора: 78.111.187.104
 

на сайті гадості то чіпуха , вона ще й не те уміє………

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 8

 
.............
21 июля, 2018 о 14:53 IP автора: 46.133.194.161
 

Уважаемый уважний. Не живите догадками о пишущих здесь и не ищите зла в людях которые этого ну совсем не заслуживают у вас полно писак под боком и чаще всего пишут те кто в глаза улыбается . Можете проверить это при через нужные органы я абсолютно буду не против.

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
.............
21 июля, 2018 о 14:58 IP автора: 46.133.194.161
 

Извините айпи.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
.............
21 июля, 2018 о 15:01 IP автора: 46.133.194.161
 

Я имею. Ввиду айпи которое как вы утверждаете пишет гадости на Викторию сергеевну.будете приятно удивлены

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
аноним
21 июля, 2018 о 19:42 IP автора: 78.111.185.48
 

тут надо всему народу вставать тоди вони сами бюджет отдадуть.

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
Prokurаtor Tavrii
23 июля, 2018 о 06:56 IP автора: 77.111.247.10
 

Думайте над словами в лописах. Ваші слова, які вилетіли з Вашої душі, свідчать про суть цієї душі. Слово — це дар Божий.
І він даний нам всім не для словоюлуддя.
Бог словом світ і нас в ньому створив. Тільки ми користуватися словами не всі навчилися…

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
студент
24 июля, 2018 о 18:28 IP автора: 85.198.130.196
 

Где видео увидеть?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
🌐
24 июля, 2018 о 22:57 IP автора: 194.50.254.171
 

на оф/канале «rvoronov» в YouTube.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Роман
24 июля, 2018 о 23:58 IP автора: 37.73.143.248
 

Так у тілі публікації є відео.