Фототур по агайманській амбулаторії

Публікація про будівництво амбулаторії монопрактики у селі викликала великий інтерес серед наших читачів.

Люди надіслали до редакції фото реального стану існуючої амбулаторії на сьогоднішній день.

Далі без коментарів. Лише додамо, що в селі Агаймани планується провести реконструкцію меморіального комплексу за 1,5 млн грн. Детальніше тут.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 14

Додати коментар »

 
 
 

Уютно!

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
 

Больница превращается в руины, клуба нет и скорее всего уже не будет , с водой огромные проблемы , нету дорог , все в бурьянах, зато будет теперь у нас мемориал за 1.5 мл.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 3

 
 

Памятнику видимо нужнее….(((

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 3

 
 

И вот, если построят новую амбулаторию, и будет стоять старое двухэтажное здание в центре села как примара…..а со временем останутся от него одни руины поросшие бурьянами, как остались от клуба….

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 2

 
 

Не хозяева в Украине нами правят, а воры. Все те самые. И главный вор в главном кабинете. А кого боятся из страны за волосы ночами в масках выгоняют без суда.
Будем ходить лечиться к памятнику.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 2

 
 

Агайманы молодцы не вошли в ОТГ и как качественно провели ремонт в своей больнице

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 2

 
 

Интересно, кому — то ну оооочень хочется втоптать Агайманы в грязь. С какой целью ? Присоеденить к Ивановскому ОТГ ? Вызвать «местный» бунт ? Или не дать родится еще одной громаде в районе ? Боятся альтернативы ?
Село последние 100 лет пытаются унизить, опорочить, лишить той славы, которую оно имело в 19 и в первой половине 20 века.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
Самойленко. И.
 

Согласна с BISmark что Вам Агайманы,приезжайте и посмотрите на Амбулоторию .

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
житель КУБЫ
 

Мы говорили и сушку и довбне сделайте дом для пенсионеров. Так они морозятся новую им подавай. И работа была в селе! А он памятник нам ставить за миллион кому надо он. Не клуба не порядка в селе.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 2

 
 

Кому-то огроооомные хочется второе отг создать…ну-ну….сказал слепой—увидим…

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 3

 
 

Ви знаєте, подивившись фото матеріал, спадає на думку тільки одне — його зробила особа, яка спокійно спостерігає за безладом в установі, в якій вона працює, отримує заробітну платню за свою байдужість, можливо навіть докладає зусиль для того, щоб все виглядало саме так… Щоб все було по іншому, необхідно спочатку подивитися на себе, потім запитати у свого керівництва: як ми до такого дійшли? До речі, керівництво це там, де отримуєш заробітну плату. А вже після цього винуватити всіх навкруги, тільки не себе любого.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
 

Аноним
19 июля, 2018 о 23:21 IP автора: 194.50.254.171
Цілком погоджуюся з Вами. До речі, не скрізь по району зберегли (навіть в такому стані) соціально важливі об»єкти. На місті більшості навіть фундаметів не має.
А що до закидів на кошти для меморіалу скажу одне: Бідні загиблі вояки! Через 70 років їм навіть в шані та пам»яті дехто відмовляє.
Настоящий народ в сучасному цивілізованому світі оцінюється по двом критеріям: по відношенню до предків (минулого) і по обраній ним владі, яка повинна піклуватися і думати про дітей (майбутнє).
Все інше, тимчасове, сьогоденне, швидкоплинне — від лукавого…

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
 

ВISmark, по вашему мнению деньги давно умершим нужнее, чем живым? Лучше потратить 1,5 мл грн на мемориал, нежели потратить их на улучшение санитарного состояния сельской амбулатории, там где ведётся прием стариков и малышей, осуществляются какие-то манипуляции?….

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 2

 
 

Ви мені задали складне запитання: як би я не відповів — я буду аморальною людиною.
В одному Ви праві: гроші потрібніше живим. Але ті, що в холодному та дощовому 43-му віддали життя за те, щоб ми мали гроші, з нами не погодяться. Їм важливіша пам»ять і шана.
А ми можемо (зі свого меркантильного сьогодення) її забезпечити тільки через гроші на меморіал. Не для себе. А для них і для нащадків…

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com