ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівці може бути зірвано проект будівництва сучасної амбулаторії

В Іванівській ОТГ під загрозою зриву став проект будівництва сучасної амбулаторії сімейної медицини.

Відповідно до державної програми реформування первинної ланки медичної допомоги — сімейних лікарів, у деяких територіальних громадах держава має намір побудувати сучасні амбулаторії.

Одна з таких амбулаторій  має з’явитися у смт Іванівка. За інформацією нашого видання, буде включати у себе безпосередньо лікарські приміщення, квартири для п’яти сімейних лікарів, гаражі для їхніз автомобілів та інше.

Держава бере на себе майже всі видатки на будівництво: облаштовує обладнанням згідно останнього слова техніки й надає сімейним лікарям як квартири, так і названий автотранспорт для виконання їхніх службових обов’язків тощо.

Єдина умова від держави — це має бути виключно нове будівництво на чистій земельній ділянці.

Несподівано такий фестиваль державної щедрості зустрів супротив серед істеблішменту Іванівського району. Як виявилося, Іванівський центр первинної медико-санітарної допомоги, який згодом має переселитися в цю амбулаторію, усіляко перешкоджає виділенню земельної ділянки під будівництво.

На цьому етапі вони просто не надають клопотання до Іванівської селищної ради (ОТГ) для виділення земельної ділянки під будівництво.

Разом із центром  проти такого будівництва виступає і керівництво Іванівського району.

Як  вони пояснюють свою позицію, Іванівський ПМСД забезпечений приміщенням на території райлікарні, і таке будівництво є недоцільним. Актуальніше було б, якби держава виділила кошти та обладнання, яке вони планують витратити на нову амбулаторію, на облаштування існуючої.

Певно, що це було б добре, але як повідомлялося вище, держава береться облаштовувати виключно нові амбулаторії. Про модернізацію старих не йдеться.

У випадку, якщо в Іванівці не вирішиться питання з виділенням земельної ділянки під будівництво, Іванівська ОТГ залишиться «з носом».

Власне, про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє заступник голови Херсонської ОДА Олександр Адамчик:

Після наради в Мінрегіонбуді відразу ж організував селектор з районами з приводу реалізації медичної реформи.

Особисто перевірив по кожному об’єкту наявність кадастрових номерів по земельним ділянкам,можливість співфінансування, доступ до Інтернету, наявність лікарів,розташування амбулаторіі в населеному пункті відносно центру

Дуже прикро, що деякі райони не можуть або не хочуть приймати участь у медичній реформі.

І в результаті декілька районів не отримують взагалі жодної амбулаторії, а в деяких буде по 3 або більше. Все залежить від господаря і від громади.

Хочу відмітити, що окрім районів дуже активну участь приймають і новостворені ОТГ. Загалом 9 Об’єднаних громад висловили бажання отримати нові амбулаторії. Далі буде…

Ситуація дуже цікава, адже окрім спротиву будівництву альтернативи, не пропонується. Де шукати кошти на закупівлю обладнання існуючому центру первинної медико-санітарної допомоги, теж ніхто не називає.

Закрадаються підозри, що довкола питання спорудження сучасної амбулаторії розгортається новий виток політичної боротьби між керівництвом Іванівського району (здебільшого райради) та Іванівської ОТГ.

Далі буде …

Схожі матеріали

 

Коментарі: 28

Додати коментар »

 
 
Аноним
18 июля, 2018 о 00:40 IP автора: 95.132.135.97
 

В одне місце ті амбулаторії… Як хитро зробили: «єдина умова — виключно нове будівництво»… Самі розумієте для чого це… Відмивання коштів на державному рівні…

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 2

 
аноним
18 июля, 2018 о 05:49 IP автора: 77.111.247.57
 

Правильно писал АНОНИМ кому то нужно отмыть очень много денег . А народ пускай вымирает . Если так беспокоються за людей почему не дать новое оборудование в нашу больницу .Не ПОЛОЖЕНО . значит больницу закрыть розвалить и построить новую амбулаторию как курятник из 6 мю врачами . Токо представить пятница весь район сьежается взять один кабинет терапевта , что там творится до 5 часов люди толпятся чтобы сдать анализы и получить результат . Так это БОЛЬНИЦА а что в той амбулатории будет творится это просто нужно представить . Нас просто тупо уничтожают и если мы будем молчать это произойдет .

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 2

 
Аноним
18 июля, 2018 о 06:35 IP автора: 130.180.218.75
 

Який сенс будувати нову абулаторію, ящо в ЦРЛ не вистачає лікарів??!! В абулаторії не буде операційної, не буде стаціонарних ліжок, не буду пологового відділення. Це безглузде і бездарне рішення —просто іде чергове відмивання грошей

Оцінити коментар Thumb up 54 Палец вниз 2

 
Аноним
18 июля, 2018 о 09:19 IP автора: 46.133.200.89
 

Радує що не всі в нас керівники дибіли і трішки думають головою. Лікарня на пів Іванівки , а тут ще одну будувати — маразм

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 1

 
Некий Никто
18 июля, 2018 о 09:21 IP автора: 37.55.199.236
 

Рома а откуда ты знаешь кто кому «перешкодає»? Или тебе Дебелый дал команду облить говном всех и ты с радостью это делаешь…я вот просто не пойму откуда вообще у тебя такая информация?ты если хочешь написать новость так сначала ВСЕ узнай а потом пиши!!!пообщайся с главой департамента здравоохранения а всякую ересь на людей которые к этому срыву не при чем нехрен писать! Спроси у Дебелого как он тупит с землей и всей остальной документацией!

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 3

 
Саша
18 июля, 2018 о 10:32 IP автора: 46.133.34.38
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 32

 
BISmark
18 июля, 2018 о 11:00 IP автора: 194.50.254.168
 

Ну є ж приміщення ЦРЛ. Чому в ній не влаштувати амбулаторію ??? Поясніть, хто може ?

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 0

 
Некий Никто
18 июля, 2018 о 11:32 IP автора: 46.133.67.102
 

Да и если Роман вы уж пишите что пмсд и руководство районна против этого строительства то я вам имею наглость сообщить что центр ПМСД не входит в склад ОТГ она же ОПГ во главе Царя с Царевной…дак вот вопрос при чем центр ПМСД к постройке этой амбулатории? Пусть они хоть сто раз потив они никакого отношения к ОПГ не имеют. Надеюсь Роман вы ответите на мой вопрос.

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
18 июля, 2018 о 12:15 IP автора: 194.50.254.168
 

Я прекрасно розумію структуру власності ПМСД, а ще розумію, що ОТГ, оскільки не має свого центру, може укласти угоду про співпрацю із Нижньосірогозьким чи Генічеським центром і побудувати в Іванівці відповідний філіал.
Різниця між філіалом ПМСД і Іванівським буде лише у назві на вивісці і все.
У такому випадку, з часом, іванівський центр може бути просто закритим — «за ненадобностью».

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 23

 
Некий Никто
18 июля, 2018 о 12:32 IP автора: 46.133.78.188
 

Ваши недолугие домыслы не есть ответом на мой вопрос. Делайте филиал сразу от министерства опсем серогозы. Роман а вы не боитесь что вас скоро начнут тягать в суды зо ложную информацию на вашем сайте за который отвечает администратор. Вы хоть пишите правду узнавайте информацию из правдивых источников а не от бабок на базаре или не очень грамотных работников отг в которой нет даже уставных документов

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 4

 
бабка с базара
18 июля, 2018 о 12:42 IP автора: 37.55.25.119
 

BISmark
18 июля, 2018 о 11:00 IP автора: 194.50.254.168
Объясняю, да в больнице есть место, где можно сделать Центр , можно выделить деньги на оборудование, меньше затрат, но кому то выгодно поиметь опять простой народ, отстегнуть в карманы побольше денежек, а вопрос доведут ли до конца строительство …. У нас уже стоит Центр занятости, так же построен на государственные деньги и что….

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
бабка с базара
18 июля, 2018 о 12:47 IP автора: 37.55.25.119
 

А насчет того, что не приживаются молодые доктора, так это не так. В больнице работают 3 молодых специалиста и очень даже грамотные девочки + гинеколог тоже не старая, конечно я не знаю что в вашем понятии «старые». Вы, Саша, может и в 20 лет считаете себя старым, а некоторые и в 70 молодые…

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
Аноним
18 июля, 2018 о 13:32 IP автора: 178.93.7.60
 

У нас в Іванівці тривладдя. РДА,Райрада і ОТГ. так хто керує? На чорта потрібна тоді ОТГ.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 3

 
бабка с базара
18 июля, 2018 о 13:42 IP автора: 37.55.25.119
 

А у нас никакого ОТГ нет, они селыщная рада, вы попросите у них документы уставные, СТАТУТ , у них его нет, а без него не одна организация не может работать, так, что дорогие они ВАм лапшу вешают на уши, а вы и рады .
Вообще руководить тоже нужно уметь, не орать и обзывать людей, а вначале самим выучить все приказы, постановы. Хоть Вы и говорите, что в райраде и администрации пенсионеры, но они не позволяют себе унижать людей, и документы все соответствуют наказам, так что работнички селыщной рады учитесь у пенсионеров, а то стыд и позор ….

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
18 июля, 2018 о 13:44 IP автора: 37.53.185.160
 

Опа…! Так Бісмарк- це Рома Воронов ? Одинакове ай-пі: 194. 50.254 . 168. О ,Ромчик ,дає ! Ліцедєй !!!

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 8

 
+
18 июля, 2018 о 14:16 IP автора: 37.52.154.11
 

Наконец-то,хоть Иван Иванович это понял.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 5

 
І. ПОПУРІЙ
18 июля, 2018 о 14:28 IP автора: 37.53.185.160
 

Да , довго він нас як лохів розводив..А ми ж йому так вірили!!!

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 7

 
BISmark
18 июля, 2018 о 14:37 IP автора: 194.50.254.168
 

Шановний Ів.Ів. ! Бісмарк — це Бісмарк, Воронов-це Воронов, і лише Романов — це Микола ІІ.
А на діджику всі айпі однакові…

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 3

 
І. ПОПУРІЙ
18 июля, 2018 о 14:40 IP автора: 37.53.185.160
 

НЕ ВЕРЮ !!!!!

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 7

 
І. ПОПУРІЙ
18 июля, 2018 о 14:43 IP автора: 37.53.185.160
 

тому що Романов ще був член брєжнєвського Політбюро ЦК КПРС , перший секретар Ленінградського обкому партії Якщо не помиляюся , Григорій Васильович…

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 8

 
Алла
18 июля, 2018 о 20:09 IP автора: 185.76.70.165
 

Набрала в інтернеті про будівництво амбулаторії і видає що може бути і реконструкція. Почитайте. Логічно зробити реконструкцію, на це теж дає гроші держава. Будівництво не треба, бо є величезна будівля. Але це комусь вигідно

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
Правда
18 июля, 2018 о 21:02 IP автора: 146.185.157.164
 

Це ще раз підтверджує, що у владі бездарі і вороги!!!! Представте прийдете ви до лікаря в «нову амбулаторію», а він вам скаже їдьте до лікарні зробіть рентген, аналіз крові та інше. А потім приїдете до мене. Чи він буде в одній особі заміняти всіх фахівців?

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
Правда
18 июля, 2018 о 21:08 IP автора: 82.196.2.172
 

Мабуть будуть лікарі екстрасенси. По очам будуть визначати хворобу. Маразм в страні процвітає. Коли ті вже вибори?

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 1

 
Roman Voronov
19 июля, 2018 о 00:24 IP автора: 37.73.117.35
 

Іване Івановичу я багато разів повторював, що з моїм рівнем публічності мені немає сенсу ховатися за анонімними ніками.
ИП однаковий у даному випадку, тому що той комент я написав із діджикома. Там така структура мережі, що у більшості абонентів один зовнішній ИП. Почитайте в інтернеті публікації на тему білі та сірі ИП.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 4

 
Roman Voronov
19 июля, 2018 о 00:28 IP автора: 37.73.117.35
 

По іншому, усі абоненти Діджикома перебувають у локальній мережі із внутрішніми ИП (сірими), а ось у світ (Інтернет) вони дивляться через білий. Так виходить, що для багатьох абонентів тут один зовнішній ИП, який ви бачите доя мене, коли я виходжу із Діджикома та Бісмарка, який також використовує цього оператора.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 3

 
І. ПОПУРІЙ
19 июля, 2018 о 09:08 IP автора: 37.53.185.160
 

Я тоже , Рома , сомневался. Все таки Бисмарк более прогрессивных взглядов (судя по его комментах ) , чем ты. Поэтому с чистой совестью пишу на стене рейхстага : » Результатами разьяснения удовлетворен ! «.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
Красавчик
20 июля, 2018 о 16:46 IP автора: 194.50.254.171
 

хахахах, смешно (я не оценил)*

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Красавчик
20 июля, 2018 о 16:48 IP автора: 194.50.254.171
 

Хоча-би хтось це зрозумів!
І до речі:
є ж BiSmark і BiZmark!
-так?