Іванівці взяли участь у мотофестивалі «Тачанка-2018»

Із 13 по 15 липня 2018 року в місті Каховка відбувся щорічний байкерський фестиваль «», на який з’їжджаються любителі мототехніки з усієї України та з закордону.

Цього року в фестивалі взяли участь більше 5 тисяч гостей: байкерів, музик та просто глядачів.

Під час заходу його учасники брали участь у різного роду заходах та тематичних конкурсах: мотопараді, колективному фото на монументі «Легендарна Тачанка», чемпіонаті з кастомайзінгу (переможець забрав приз 956 грн., які організатори передали БФ «Лепта»), «мокрій дискотеці», двох рок-концертах, байкерських конкурспх, «посиденьках біля багаття», молодіжній дискотеці, екскурсії до с. Козацького, конкурсі «Мокрої футболки», профілактичній роботі від БО «Мережа Каховка» та Каховського районного центру соціальних послуг, фотосушка від Карена Гарибяна «Маланкарі», фаєр-шоу від Новокаховської файєр-групи «Хорс», пивному чемпіонаті, врученні спеціальних байкерських номінацій,

У байкерському таборі з успіхом проходили цікаві конкурси, серед яких буоциклетних: «найгучніший сигнал», «кращий тюнінг», «найкращий вихлоп», «найкраща ілюмінація» тощо, а на переможців чекали статуетки від Стаса Горяна (до речі, така «фішка» є тільки на «Тачанці») та призи від компанії «Чумак». Ведучими мотофестивалю (уже традиційно останні роки) були Юрій Скляр та Андрій Карєв, а його режисером — Світла Зібіньова.

Цього року в фестивалі вперше взяли участь двоє жителів смт Іванівка: Дмитро Дереза та Олександр Окул.

Приємно відзначити, що наші земляки відразу виграли деякі конкурси і призи за них, як то «За найзручніше сидіння» та «Приз глядацьких симпатій».

СН вітає переможців!

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

А баби голі були там, цікаво!? Раніше — були!

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 8

 
 

Димон просто красавчик,всегда на позитиве

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 3

 
Іванівець.
 

О лисий цей шо в золоті самий дорогий з ментов! Розцкнки в него як у Херсоні.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
 

Там два таких. Вони схожi тiки в того ноги колесом. В наш час опасно грошi так брать. Можно взять, а потом дуже дорого буде отдать, а восновном таких жадних i ловлять на цьому.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com