В Іванівці обмежать подачу питної води

Сьогодні в Іванівській РДА відбулося засідання надзвичайної комісії з приводу питного водопостачання смт Іванівки та деяких сіл, які отримують воду від водогону іванівського .

На початку засідання голова Іванівської РДА Сергій Довбня повідомив, що у зв’язку з припиненням роботи підприємства «Дніпроазот», яке виробляло більшу частину рідкого хлору для дезінфекції питної води в Україні, в Іванівському водгоспі склалася критична ситуація з водопостачанням.

Нині запасів дезінфікуючої речовини лишилося на лічені дні роботи підприємства, і як далі здійснювати водопостачання невідомо. На питання, коли вирішиться ситуація з постачанням рідкого хлору, ні обласна влада, ні будь-хто інший не береться відповідати.

Як зазначив головний інженер Іванівського МУВГ Валентин Котік, запасів рідкого хлору на підприємстві лишилося приблизно на 20 днів водопостачання. Цей термін незначно можна подовжити, якщо дещо зменшити графік подачі води на смт Іванівка та інші села.

Голова Іванівської РДА запропонував розробити такий графік водопостачання, щоб забезпечити водою населення району хоча б 35 днів. Ну, а далі буде видно. На засіданні комісії припустили можливість подачі в систему неочищеної (технічної води), за умови попередження населення.

Поки комісією ухвалено рішення розробити та затвердити новий графік подачі води для смт Іванівки. Очікується, що воду подаватимуть на одну годину менше вранці та ввечорі. Уранці воду вимикатимуть о 8.00 (до цього о 9.00) і почнуть подавати ввечорі з 18.00 (раніше з 17.00)

Подивитися детально засідання комісії можна в нашому відео.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 6

Додати коментар »

 
 
 

В черговий раз прості—пересічні громадяни неньки УКРАЇНИ стали заручниками безпорадності та безвідповідальності вищого керівництва країни у вирішенні нагальних, термінових притань. А за ДОРОГИ вже нічого і говорити!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

в ивановке давно пора пересмотреть график подачи воды,а то по сёлам 2 часа в сутки течёт вода, а у них розы да газончики поливаются.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 14

 
 

Это не говорит о том, что жители Ивановки получают воду круглосуточно….у нас она тоже по графику…

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
 

интересно а оплату за воду должны уменьшить

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
балашовці
 

А у нас вода цілодобово!

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

5 червня підприємство «Дніпроазот», яке є виробником рідкого хлору на невизначений час зупинило роботу. Офіційна причина — подорожчання газу. Зараз на всю Україну потрібно 1200 тонн хлору для того, щоб забезпечити місячну потребу. І це тільки для водоканалів.
Що говорить «Дніпроазот»
Підприємство готове відновити виробництво хлору за умови підвищення його вартості. Відповідне звернення 2 липня було направлено до Антимонопольного комітету. У разі позитивного висновку АТ почне укладати договори на поставку відповідної продукції. Відзначається, що обладнання з виробництва хлору знаходиться в робочому стані і готове до використання вже зараз.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com