ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Жителів села Українське просять визначитися

Сьогодні в село завітало керівництво та фахівці Іванівської РДА.

Основним питанням, над яким мізкували посадовці, було зміни в освітній мережі Іванівського району та Іванівської ОТГ. У зв’язку з тим, що Новосеменівську школу, до якої ходили діти села, понижено в навчальному ступені, постало питання вибору школи в смт Іванівка.

Як повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Шикуленко, батькам варто адекватно оцінити можливості своїх дітей для вибору навчального закладу. Як правило, в Іванівській гімназії навчаються більш здібні учні, аніж у другій школі. Як зазначила посадовець, якщо батьки бачать, що їхні діти слабенькі, то варто відразу віддати своїх дітей на навчання до школи №2, щоб потім не було ніяких образ та непорозумінь.

Щодо школярів усе більш-менш зрозуміло, а ось із вихованцями дитячого садка не все так просто.

Як відомо, від села Українське до Новосеменівки, де раніше перебували дошкільнята, шість км. У той же час до смт Іванівка 11. При тому, що точно відомо, що автобус школярів возитиме дітей до Іванівки, то чому б за одне не відвести дітей і в іванівські дитячі садки.

Доріг від села немає ні в Новосеменівку, ні в Іванівку. Проте зі слів голови РДА Сергія Довбні, незабаром Іванівська селищна рада закупить грейдер і розпочне грейдування дороги від Українського до Іванівки, щоб зробити її хоч трішки проїзною.

У підсумку начальник відділу освіти просила селян визначитися з тим, у який садочок вони хочуть віддати свої дітей, у Новосеменівку чи Іванівку, та вказати точну кількість хто куди, щоб у райдержадміністрації запланували відповідним чином підвіз дітей.

Подивитися детально зустріч посадовців РДА із жителями села Українське можна у нашому відео.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 32

Додати коментар »

 
 
місцевий
 

Хоть самі розуміють що говорять дітей возити в дитячий садок зі школярами.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 2

 
 

Таких манушечек трясти 11км.У вас ум есть?В Трофимовке тоже обещал и клялся сделать дорогу прежде чем закрывать школу.Школу закрыл,дорог нет.На вопрос о дороге только бульками клипає.Между прчим были случаи малыши писялись прям в автобусе!И не редко укачиваются!Об этом говорили.Всем плевать!

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 0

 
 

С Трофимовки в Ивановку отвезти детей будет стоять 2000 в день.Где экономия?

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 2

 
Анонимка
 

Как можно ребенка, которому 3-4 годика возить хрен знает куда)) Ещё и по таким дорогам) ДОРОГИ СДЕЛАЙТЕ СНАЧАЛО)))

0

Оцінити коментар Thumb up 41 Палец вниз 1

 
 

11 км — це не асфальтоване покриття….асфальтом приблизно 18+6=24 км…. Цiкаво….Як у два-три роки вiддати дитину самостiйно навчатися за 25 км?….

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 2

 
 

По цим «бомба» дорогам нашу маленьку дитину укачуе в легковому автомобiлi…я уже мовчу за автобус….

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 2

 
 

Гнать этих реформаторов!

0

Оцінити коментар Thumb up 36 Палец вниз 1

 
 

А навіщо їм ваші діти, головним питанням є притягти реформи, закрити школи, дит.садок , а там як буде. Вас, уже прозоро., а може даже і заульовано підготувати до того, що ваше місце в другій школі. І перспективи переводу, до гімназії, то все примарна надія.Який стан тієї школи, то діло десяте.

0

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 1

 
 

Перемещаясь по нашим дорогам легковым автомобилем, мне приходится двухлетнего ребенка держать на руках…он всю дорогу плачет и рвет….каким образом вы будете перевозить маленьких деток автобусом на такие расстояния по таким дорогам????…..

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 1

 
 

И вообще, вы ездили теми полевыми дорогами 11 км???

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
 

Родители, а вы предложите пускай с детьми, в суперовых автобусах, поездят, хоть дней 5, утром и вечером- Довбня Дебелий Шикуленко ну т д Как они будут себя чувствовать?????

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 2

 
 

У нашего правительства уже совсем мозг поплавился!!!!! Как можно? Вот мне интересно, Дебелый пустил бы своих внуков в сад за 11 км???? Это же какими надо быть идиотами, чтобы предложить такое!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
Анонимка
 

Говорили про конец света — вот он в сёлах и пришел… Без школы и садика нету села)) А вы бы депутаты возили своих детей, внуков Бог знает куда тем более по бездорожью??? Вам только свои дети важны а на остальных вам плевать с высокой колокольни)

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Я вам більше скажу. З тими темпами еміграції населення за кордон не те що сіл не буде, вже всерйоз йде мова про демонтаж України як такої. Так що розслабтеся із вашим селом.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 14

 
 

Колись говорили : «»При такому то голові колгоспу відкрили , або побудували…» А зараз- закрили… Для чого такий сільський голова, який тільки махає головою? Хто буде відстоювати інтереси людей? Чому дав закрити школу, садочок?

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 3

 
 

На сесии трофимовцы предложили депутатам прежде чем голосовать,проехать по маршруту,по которому будут ездить дети.Дмитровский вроде бы согласился,но так никто и не проехал.Дети с плакатами стояли просили депутатов не голосовать о закрытии,а они мордельники кирпичем сделали и плевать им на всех.Уроды продажные!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
житель вашего села
 

У кожному селі свої проблеми, а ми теж недовольні своїм керівником школи, і багато в чому , цеж треба було придумати взяти на роботу у дитячий садок таку вульгарну жінку, у нас у школі своїми нікому не предложив, а жінка його тут во всю кадрами керує в селі , а звертає то на Нікітіна , то ще на кого-то, депутатка ……Ну її в новому колективі зовсім ніхто не воспринімає як свого співробітника, а дітям нашим як з нею буде. Особисто я не бажаю щоб вона дивилась за моєю дитиною.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
 

У мене є така пропозиція: а давайте в любий сільський дитсадочок звозити дітей з райцентру!!! Діти всюди діти. Чому сільські повинні страждати. Все по справедливості?

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
 

Вмзначитися в чому : бути розстріляним чи повішеним ???

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
 

А почему она вульгарная,в чём это выражается я сколько с ней проработала ни разу за ней ни замечала вульгарности и я б своих дитей ей бы доверила она хороший человек.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 6

 
 

Посмотрел выступление Шикуленко, и в шоке. Я не заканчивал институты , но по моему это называеться «ДИСКРИМИНАЦИЯ» . Получаеться допустим что мой ребенок учиться во2 Ивановской школе. По словам Шикуленко мой ребенок человек ВТОРОГО СОРТА(такое было 80 лет тому назад в одной стране). Нужно отправить это видео в Киев пусть посмотрят.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
культура
 

В чому вульгарність ? Вона у сіль.раді як работала , то там нею були довольні . Кожен день масаж робила старості , всі її забаганки виконувала ісправно !

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 4

 
Мама учня
 

Df

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Мама учня
 

Повнiстю погоджуюсь з vps. Як у начальника вiддiлу освiти виникають такi думки?! Подiлити дiтей на умних i неумних!!! Цими словами ви образили бiльше ста дiтей!!! Виходить, що дiти з закритих шкiл,якi потраплять до ЗОШ 2,автоматично стануть, вибачте,дурнями? З ваших слiв виходить так.По-моему треба вибачитися.ПУБЛIЧНО!

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 

Коли та дівчина працювала в сільській раді то ні чиї забаганки вона не виконувала,я погоджуюсь з Мариною ніяка вона не вульгарна а добра і вічлива дівчина

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 4

 
культура
 

Миколо , то як же тобі не погодитись з Мариною , якщо у вас одна адресса і всі забаганки тепер виконуєш ти . Адже ти працюєш на місці тієї » вульгарної » жінки.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
 

Я можу підписатися хоч Іваном це нічого не означає,а дівчину сюди не впутуйте годі вже обливати гряззю людей

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 4

 
 

!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Дівчата в сільраді працювали чесно і добросовісно, а тобі культурко! флаг в одне місце ,дивись лопнеш від завісті

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

На те вона і староста щоб щоденно давати наряди працівникам, це ти тільки свого керівника могла послать, адже для тебе закони не писані, і не треба видумляти , ніколи вона ніяких масажів не робила.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Клас !!! Головне, що коментарі по темі. Та зустріньтесь десь та робіть один одному ті масажі. Не смішіть людей…

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

Вы знаете, может и лучше, что дети учатся в шаоле2. Всем известно, что в гимназии дети голубых кровей мпстной элиты никого не считают за людей-не детей, не учителей. Только и роздули, что гимназия! Но почему-то те, ато хочет учиться переходят в школу2, так как умники этого не дают. А оценки получают за фамилии. Вот так и выростают потом дебилы-руководители!

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com