ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Жителів села Українське просять визначитися

Сьогодні в село завітало керівництво та фахівці Іванівської РДА.

Основним питанням, над яким мізкували посадовці, було зміни в освітній мережі Іванівського району та Іванівської ОТГ. У зв’язку з тим, що Новосеменівську школу, до якої ходили діти села, понижено в навчальному ступені, постало питання вибору школи в смт Іванівка.

Як повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Шикуленко, батькам варто адекватно оцінити можливості своїх дітей для вибору навчального закладу. Як правило, в Іванівській гімназії навчаються більш здібні учні, аніж у другій школі. Як зазначила посадовець, якщо батьки бачать, що їхні діти слабенькі, то варто відразу віддати своїх дітей на навчання до школи №2, щоб потім не було ніяких образ та непорозумінь.

Щодо школярів усе більш-менш зрозуміло, а ось із вихованцями дитячого садка не все так просто.

Як відомо, від села Українське до Новосеменівки, де раніше перебували дошкільнята, шість км. У той же час до смт Іванівка 11. При тому, що точно відомо, що автобус школярів возитиме дітей до Іванівки, то чому б за одне не відвести дітей і в іванівські дитячі садки.

Доріг від села немає ні в Новосеменівку, ні в Іванівку. Проте зі слів голови РДА Сергія Довбні, незабаром Іванівська селищна рада закупить грейдер і розпочне грейдування дороги від Українського до Іванівки, щоб зробити її хоч трішки проїзною.

У підсумку начальник відділу освіти просила селян визначитися з тим, у який садочок вони хочуть віддати свої дітей, у Новосеменівку чи Іванівку, та вказати точну кількість хто куди, щоб у райдержадміністрації запланували відповідним чином підвіз дітей.

Подивитися детально зустріч посадовців РДА із жителями села Українське можна у нашому відео.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 28

Додати коментар »

 
 
місцевий
11 июля, 2018 о 23:34 IP автора: 95.132.134.84
 

Хоть самі розуміють що говорять дітей возити в дитячий садок зі школярами.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 2

 
Аноним
11 июля, 2018 о 23:51 IP автора: 194.50.254.168
 

Таких манушечек трясти 11км.У вас ум есть?В Трофимовке тоже обещал и клялся сделать дорогу прежде чем закрывать школу.Школу закрыл,дорог нет.На вопрос о дороге только бульками клипає.Между прчим были случаи малыши писялись прям в автобусе!И не редко укачиваются!Об этом говорили.Всем плевать!

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 0

 
Аноним
11 июля, 2018 о 23:54 IP автора: 194.50.254.168
 

С Трофимовки в Ивановку отвезти детей будет стоять 2000 в день.Где экономия?

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 2

 
Анонимка
11 июля, 2018 о 23:58 IP автора: 77.111.247.11
 

Как можно ребенка, которому 3-4 годика возить хрен знает куда)) Ещё и по таким дорогам) ДОРОГИ СДЕЛАЙТЕ СНАЧАЛО)))

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 1

 
Аноним
11 июля, 2018 о 23:59 IP автора: 46.133.60.174
 

11 км — це не асфальтоване покриття….асфальтом приблизно 18+6=24 км…. Цiкаво….Як у два-три роки вiддати дитину самостiйно навчатися за 25 км?….

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 2

 
Аноним
12 июля, 2018 о 00:05 IP автора: 46.133.60.174
 

По цим «бомба» дорогам нашу маленьку дитину укачуе в легковому автомобiлi…я уже мовчу за автобус….

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
FIX
12 июля, 2018 о 00:35 IP автора: 46.133.29.71
 

Гнать этих реформаторов!

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 1

 
Голос народу
12 июля, 2018 о 05:48 IP автора: 46.211.98.63
 

А навіщо їм ваші діти, головним питанням є притягти реформи, закрити школи, дит.садок , а там як буде. Вас, уже прозоро., а може даже і заульовано підготувати до того, що ваше місце в другій школі. І перспективи переводу, до гімназії, то все примарна надія.Який стан тієї школи, то діло десяте.

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 1

 
Аноним
12 июля, 2018 о 13:42 IP автора: 46.133.8.254
 

Перемещаясь по нашим дорогам легковым автомобилем, мне приходится двухлетнего ребенка держать на руках…он всю дорогу плачет и рвет….каким образом вы будете перевозить маленьких деток автобусом на такие расстояния по таким дорогам????…..

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
Аноним
12 июля, 2018 о 13:44 IP автора: 46.133.8.254
 

И вообще, вы ездили теми полевыми дорогами 11 км???

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
GALA
12 июля, 2018 о 19:55 IP автора: 77.111.244.25
 

Родители, а вы предложите пускай с детьми, в суперовых автобусах, поездят, хоть дней 5, утром и вечером- Довбня Дебелий Шикуленко ну т д Как они будут себя чувствовать?????

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 2

 
Софья
12 июля, 2018 о 22:27 IP автора: 46.133.57.153
 

У нашего правительства уже совсем мозг поплавился!!!!! Как можно? Вот мне интересно, Дебелый пустил бы своих внуков в сад за 11 км???? Это же какими надо быть идиотами, чтобы предложить такое!!!

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
Анонимка
12 июля, 2018 о 23:06 IP автора: 77.111.245.10
 

Говорили про конец света — вот он в сёлах и пришел… Без школы и садика нету села)) А вы бы депутаты возили своих детей, внуков Бог знает куда тем более по бездорожью??? Вам только свои дети важны а на остальных вам плевать с высокой колокольни)

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 1

 
Roman Voronov
12 июля, 2018 о 23:50 IP автора: 37.73.52.211
 

Я вам більше скажу. З тими темпами еміграції населення за кордон не те що сіл не буде, вже всерйоз йде мова про демонтаж України як такої. Так що розслабтеся із вашим селом.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 14

 
українка
13 июля, 2018 о 00:26 IP автора: 95.135.119.32
 

Колись говорили : «»При такому то голові колгоспу відкрили , або побудували…» А зараз- закрили… Для чого такий сільський голова, який тільки махає головою? Хто буде відстоювати інтереси людей? Чому дав закрити школу, садочок?

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 3

 
Аноним
13 июля, 2018 о 13:26 IP автора: 194.50.254.168
 

На сесии трофимовцы предложили депутатам прежде чем голосовать,проехать по маршруту,по которому будут ездить дети.Дмитровский вроде бы согласился,но так никто и не проехал.Дети с плакатами стояли просили депутатов не голосовать о закрытии,а они мордельники кирпичем сделали и плевать им на всех.Уроды продажные!!!

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
житель вашего села
15 июля, 2018 о 07:47 IP автора: 78.111.186.191
 

У кожному селі свої проблеми, а ми теж недовольні своїм керівником школи, і багато в чому , цеж треба було придумати взяти на роботу у дитячий садок таку вульгарну жінку, у нас у школі своїми нікому не предложив, а жінка його тут во всю кадрами керує в селі , а звертає то на Нікітіна , то ще на кого-то, депутатка ……Ну її в новому колективі зовсім ніхто не воспринімає як свого співробітника, а дітям нашим як з нею буде. Особисто я не бажаю щоб вона дивилась за моєю дитиною.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
українка
15 июля, 2018 о 15:17 IP автора: 95.135.119.32
 

У мене є така пропозиція: а давайте в любий сільський дитсадочок звозити дітей з райцентру!!! Діти всюди діти. Чому сільські повинні страждати. Все по справедливості?

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
BISmark
16 июля, 2018 о 13:02 IP автора: 194.50.254.168
 

Вмзначитися в чому : бути розстріляним чи повішеним ???

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Марина
17 июля, 2018 о 12:01 IP автора: 194.50.254.171
 

А почему она вульгарная,в чём это выражается я сколько с ней проработала ни разу за ней ни замечала вульгарности и я б своих дитей ей бы доверила она хороший человек.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
vps
17 июля, 2018 о 12:30 IP автора: 130.185.55.142
 

Посмотрел выступление Шикуленко, и в шоке. Я не заканчивал институты , но по моему это называеться «ДИСКРИМИНАЦИЯ» . Получаеться допустим что мой ребенок учиться во2 Ивановской школе. По словам Шикуленко мой ребенок человек ВТОРОГО СОРТА(такое было 80 лет тому назад в одной стране). Нужно отправить это видео в Киев пусть посмотрят.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 1

 
культура
17 июля, 2018 о 12:40 IP автора: 78.111.187.238
 

В чому вульгарність ? Вона у сіль.раді як работала , то там нею були довольні . Кожен день масаж робила старості , всі її забаганки виконувала ісправно !

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
Мама учня
17 июля, 2018 о 13:27 IP автора: 46.211.122.50
 

Df

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Мама учня
17 июля, 2018 о 13:39 IP автора: 46.211.122.50
 

Повнiстю погоджуюсь з vps. Як у начальника вiддiлу освiти виникають такi думки?! Подiлити дiтей на умних i неумних!!! Цими словами ви образили бiльше ста дiтей!!! Виходить, що дiти з закритих шкiл,якi потраплять до ЗОШ 2,автоматично стануть, вибачте,дурнями? З ваших слiв виходить так.По-моему треба вибачитися.ПУБЛIЧНО!

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
Микола
17 июля, 2018 о 13:52 IP автора: 194.50.254.171
 

Коли та дівчина працювала в сільській раді то ні чиї забаганки вона не виконувала,я погоджуюсь з Мариною ніяка вона не вульгарна а добра і вічлива дівчина

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
культура
17 июля, 2018 о 14:25 IP автора: 130.180.211.140
 

Миколо , то як же тобі не погодитись з Мариною , якщо у вас одна адресса і всі забаганки тепер виконуєш ти . Адже ти працюєш на місці тієї » вульгарної » жінки.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Микола
17 июля, 2018 о 17:26 IP автора: 194.50.254.171
 

Я можу підписатися хоч Іваном це нічого не означає,а дівчину сюди не впутуйте годі вже обливати гряззю людей